אורן חזן: "מינויו של עיסאווי פריג'- סכנה לבטחון ישראל"

חבר הכנסת אורן חזן מהליכוד, יוצא בחריפות נגד צירופו של חבר הכנסת עיסאווי פריג’ לוועדת החוץ והביטחון של הכנסת: "מקווה שלא נתעורר יום אחד ונגלה שזה עלה לנו בחיי אדם"

"מינויו של עיסאווי פריג'- סכנה לבטחון ישראל"
  (צילום: פלאש90)

חבר הכנסת אורן חזן מהליכוד, יוצא בחריפות נגד צירופו של חבר הכנסת עיסאווי פריג’ (מרצ) לוועדת החוץ והביטחון של הכנסת.

"פריג' עלול לסכן את ביטחון המדינה", אמר חזן באופן נחרץ. בשיחה ל'מעריב און ליין', הוסיף חזן כי "אנחנו נכווינו בצוננים ולא נזהרים ברותחים. לא יכול להיות מצב שאחרי פרשת עזמי בשארה המחבל הבוגד ואחרי המחבל הבוגד באסל גטאס אנחנו עוד מרשים לעצמנו לקחת את הסיכון ולו הקלוש ביותר לסכן את ביטחון מדינת ישראל".

"אני מאחל לפריג' בהצלחה במירכאות", אמר חזן, "אבל אני מקווה שיבין שאת סודות המדינה הוא לא יכול לשתף בבית ובטח שלא להעביר אותם הלאה לרמאללה. אין לי אמון בו, אני לא סומך עליו שישמור על ביטחון מדינת ישראל, בטח כשהוא מגיע ממפלגת השמאל מרצ שבאג’נדה שלה זה להרוס את מדינת ישראל. הרי ביום יום הם תומכים בארגון 'שוברים שתיקה' הבוגדני".

"נמאס לי להגיד אמרתי לכם"

"שאנחנו ניתן ביוזמתנו לאדם כזה להיות חשוף לסודות הכי כמוסים של מדינת ישראל? זה דבר נורא", קבע חזן. "אני מצטער על המינוי. מקווה שלא נתעורר יום אחד ונגלה שזה עלה לנו בחיי אדם. אני לא רוצה למצוא את עצמי עוד פעם בתור מי שצעק שהמלך הוא עירום. נמאס לי להגיד אמרתי לכם".

לדברי חבר הכנסת, לא יהיה מנוס כעת אלא למדר את המידע אליו נחשפים חברי הכנסת במליאת ועדת החוץ והביטחון. “אם עד היום מרבית החומר הסודי נמסר לוועדות המשנה, צריך להרחיב אותן ולצמצם את השיח במליאת הועדה מתוך הבנה שהחברות של פריג’ היא סכנה לביטחון מדינת ישראל".

עיסאווי פרי'ג אמר בתגובה: "במקום תגובות אידיוטיות אני מציע לחזן להתרכז בצילומי סלפי".

חברו למפלגה, ח"כ מוסי רז, אמר: "ביטחון המדינה הוא ביטחון כל אזרחיה. היום כשיש ייצוג גם למיעוט בוועדת החוץ והביטחון המדינה תהיה בטוחה יותר. מי שפוסל את עיסאווי פוסל ממניעים גזעניים וללא קשר לביטחון המדינה".

כתיבת תגובה

הוספת תגובה - סרוגים
הדפסה

שם

נושא

תוכן

4 תגובות
הצג את כל התגובות