אתר הבית של המגזר הדתי
דואר אדום
זמני היום

הרב יוסף זייני: הרס ההתנתקות יתגמד לעומת גל החקיקה האנטי דתי

תמונות בתי כנסיות הרוסים ווילות מושמדות אחרי דור של התיישבות הינן אפס ותוהו לעומת הרס בניין מערכת הנישואין בישראל הקיימת מאז הר סיני או הרס דרכי הגיור, השבת, הכשרות, שעתה מבצעים חובשי כיפות מלאות חורים. רבנים ולמדנים ציוניים נעשו הרבה יותר עוורים וחרשים מאשר חיילי ושוטרי ההתנתקות

הרב זייני: ההתנתקות היא כלום לעומת חוק הגיור
  הורסים את עם ישראל מבפנים. הרב זייני (אדר היקר)

גודל ההתנתקות

לרגל השנה התשיעית להתנתקות הזדמן לי לראות כמה סרטונים המתעדים את האירועים הנוראים הללו. ושוב צצות השאלות הקשות היכן היה העם, איך צה"ל גויס למשימה כה אכזרית, איך נהגו גדולים וקטנים מול מציאות כה מפחידה, איך אדריכלי הציונות החילונית שפכו את כל זעמם על גורלם האכזרי לחיות בארץ שלא מובנת להם בכלל לפי אתאיסטיותם על אידיאליסטים נפלאים שירשו את מקומם בתולדות העם הנפלא. ומן הסתם ניתן להוסיף רשימה ארוכה כים של שאלות. ועתה תוך מבצע "צוק איתן" שכעת אינו נגמר איך ניתן להתבונן על העבר הכל כך קרוב? ומה מסקנותינו?

עוד נתגעגע לחורבן גוש קטיף

ואם ממשלת גיבור ההתנחלות ידעה לבצע פשע כה חמור אולי ניתן לנו בזה דוגמית ממה שמתבצע בימים אלה נגד בניין הדורות בישראל. כמובן שתמונות בתי כנסיות הרוסים ווילות מושמדות אחרי דור של התיישבות הינן אפס ותוהו לעומת הרס בניין מערכת הנישואין בישראל הקיימת מאז הר סיני או הרס דרכי הגיור, השבת, הכשרות, שעתה מבצעים חובשי כיפות מלאות חורים.

בעוד זמן מועט אנחנו נתגעגע לחורבנו של גוש קטיף כאשר נפקח את עינינו ונראה איך מחבלים פעלו להרוס את הרבנות הראשית כפי שנוסדה ע"י מרן הרב קוק זצ"ל. איך האחדות הנפלאה שהושגה במחיר אלפי טילים על כל מדינתנו תתפורר ותעלם ח"ו כאשר לא נוכל להינשא אחד עם השני ויקומו פה חמישה עמים או יותר. כאשר צונאמי של פרסומות שוטף את העם בדרישה לבטל את השרידים האחרונים של ה"סטטוס קוו". כאשר רבנים ולמדנים ציוניים נעשו הרבה יותר עוורים וחרשים מאשר חיילי ושוטרי ההתנתקות.

ומכיוון שלא ניתן להראות תמונות של בתים ובניינים הרוסים כי מדובר במבנה הנשמה הישראלית יטענו הטוענים שלא נהרס דבר. רבנים חשובים נגררים לפי תומם לתוכניות של "רבני קהילות" או "גרעינים ציונים" שיחליפו את הממסד הרבני הנשמר מדור-דור עבור ארגון קהילות בסגנון אמריקה וקהילותיה וכל אחת ואחת ובית דינה וכשרותה וגיוריה!!

מי שאינו קורע את כל בגדיו וכל חדרי ליבו על השמועות הללו, חייב לדעת שאריק שרון צדיק גמור הוא לעומתו ונזקי ההתנתקות הם בטלים באלף לעומת החורבן הנוכחי.

וכאן המקום להזכיר כי ארץ ישראל איננה כמה קראוואנים או אפילו כמה אלפי ישובים מסודרים אלא קודם כל קנין נשמתי לאומה לדורותיה. ובלי נשמה זו כל המגדלים הגבוהים של גוש דן לא יחזיקו מעמד לא מפני הטילים של האויב אלא מפני הניכור והבורות שאינם מתאימים לעם קדוש שנבחר על ידי ריבונו של עולם, להנחיל לאנושות כולה את אבני היסוד של הטוב האין סופי והנצחי שהוא ממקור אלקי.

חיבת ארץ ישראל לא תוכל לצאת לפועל בשום השכלה רציונאלית אנושית כי אם ברוח ד' אשר על האומה בכללה בתורתה המופיע דרך רבנן ותלמידיהם איש מפי איש עד משה רבנו, ואם מחלישים ח"ו את כבודם ואת השפעתם של מוסרי התורה האמיתיים אין שום סיכוי שהעם ישכיל ויבין סיבת קיומו כאן וכל שכן שלא יהיה מסוגל להגן לא על עצמו ולא על אדמתו.

וכל אדם מישראל או מהעולם, הבקי במעט היסטוריה, וישר במוסרו, יודע מהי תרומת האומה הזאת לאנושות כולה בזכות תורתה, לכן הרוצה לשמור גם על ארצנו וגם על עמנו ישנס מותניו לקרוא לאחים תועים ומטעים לשוב מהר בתשובה עמוקה, בשום שכל לרוממות קרן התורה שרק היא תשמור על כל קניינינו הכלל ישראליים.

==

הרב יוסף זייני הוא רב שכונה ד' וראש ישיבת 'אדר היקר' באשדוד.

מצאת טעות בכתבה? התוכן בכתבה מפר זכויות יוצרים שבבעלותך? נתקלת בפרסומת לא ראויה? דווח/י לנו
תגובה חדשה * אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אסור, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע. נפגעת מתגובה? דווח לנו
13 תגובות - 13 דיונים מיין לפי
1
הנה נביא החורבן-חרדיות ציונית ה' יצילנו מהם ומהמונם
אילן | 17-08-2014 10:49
ברור שיש כאן נמיכות רוח מול החרדות הקלאסית בתוך תוכם הרבנים האלה מעריצים את החרדים הגיע הזמן לצאת מהארון
2
בזוהר כתוב על גלות הערב רב
יוסי | 17-08-2014 10:53
בזוהר כתוב שתהיה גלות הערב רב, בה יהיו כל מיני "רבנים" ומנהיגים שהם למעשה ערב רב, והם ישלטו יכתיבו וישפיעו, וכתוב שעל זה בני ישראל צריכים לצעוק לקב"ה "ה' אלוקינו, בעלונו אדונים זולתך". נראה לי שאין דרך אחרת להתמודד עם מה שקורה, אלמלא הקב"ה ברוך הוא יציל אותנו מידם. בנוסף כתוב בזוהר שעניין שליטת אומות העולם הוא הרבה יותר קל משליטת הערב רב. על אומות העולם כתוב "כמוץ אשר תדפנו רוח" (כלומר ע"י רוח קלה ניתן להעיפם). לעומת זאת על הערב רב כתוב "שאור שבעיסה" שהם מעורבים בעם ישראל ולכן קשה להפריד אותם.
3
הרב זייני
אילן אלפונטה | 17-08-2014 11:18
אשרינו שממשיך דרכם של רבותינו הרצי"ה זצ"ל ,ויבל"א הרב טאו - עומד בגאון ופוקח עיני ישראל.יהי רצון שיזכה לראות בבניין ישיבתו לתפארה ובבניין בית מקדשינו אמן
4
ל1 ההיפך הוא הנכון
| 17-08-2014 11:39
ניטרול כוחה של הרבנות הראשית ,הפרדת הדת מן המדינה,הקמת קהילות כבחו"ל -זו החרדיות! לזה שותפים חרדים-חובשי כיפות סרוגות,חובשי כיפות שחורות וחילונים.זו החרדיות והאנטי ציונות (שלא לומר האנטישמיות) החדשה השמדת מדינת ישראל והפיכתה למדינת כל אזרחיה ובשביל זה הם צריכים להפריד את הדת מן המדינה,והקמת קהילות שהן יתוקצבו ע"י הממשלה,כל קהילה לפי מס' חבריה וכדו' קהילות אורתודוכסיות ,"מתקדמות" (רפורמיות) "מסורתיות" (קונסרבטיביות) וכדו' זו השמדת מדינת ישראל! (והפיכתה למדינת כל אזרחיה ובהמשך [אבל זו לא הנקודה] למדינה ערבית כמובן)
5
הרה"ר לצערנו התרוקנה מתוכן
| 17-08-2014 11:54
אי אפשר להתעקש לשמור על מעמדה של הרבנות במצבה הנוכחי. כל עוד ברבנות הראשית לא יושבים גדולי הדור (כמו בזמנים הקדמונים) אלא רבנים שנבחרים משיקולים פוליטיים ומשפחתיים (שמות המשפחה במועצת הרה"ר תשע"ד: לאו X2, יוסף X2, שפירא ואליהו ולא צריך להסביר...). זה לא עניין של השקפה, מצידי שהרב קנייבסקי יהיה הרב הראשי ומועצת הרה"ר תורכב מהרבנים: קרליץ, אויירבך, קוק וכד'. במצב הנוכחי להתעקש על כבודה של הרבנות זו פארסה
6
אמת ויציב!
ייא | 17-08-2014 12:34
7
ל-4 ראה תשובתי אצל 3 במילים "תלמידו של הרב טאו"
אילן | 17-08-2014 13:07
הגיע הזמן לצאת מן הארון. הרב טאו כבר מצביע מזמן ובגלוי ש"ס -קדימה כל המתחבאים ש"ס מחכה לכם
8
ל7 אם זה בגלוי תוכל להצביע לי על הוכחה אחת?
| 17-08-2014 14:22
כתבה? מקור רשמי? שאינו רשמי?
9
אתה תמים או שאתה עושה את עצמך תקיש בגוגל ותיווכח
ל-8 | 17-08-2014 14:54
ולעניין חוק הגיור ראה תגובתו של הרב אמסלם היום ללבלרי יתד נאמן ובמיוחד לפסקתו "ראשית הרב שטרן צודק לגמרי. ואין שום בעיה עם מי שמקל בגיור, נהפוך הוא הוא עושה כפי דעת רוב בנין ורוב מנין של גדולי ישראל”, הוא קבע ותקף בחריפות את יתד נאמן. "ה'יתד' מומחה לסלף ולשקר ולהשמיץ ובנושא הגיור זה עשרות שנים, ואין לי ענין להראות בורותו ושקריו כי הם ידועים ומפורסמים, נכון שישנם רבנים משלהם המחמירים אך רוב הפוסקים אלה שהיה להם אחריות לכלל האומה ולא רק לסקטור הקלו מאוד".
10
ל-9 הקשתי בגוגל ולא מצאתי
| 17-08-2014 17:03
אנא עזור לי
11
ל9
| 17-08-2014 20:37
10 אמר לך,הוא בדק,לא מצא.אז אנא אם זה כל כך ברור וגלוי תוכל להצביע לי על עובדה אחת ? הודעה מגורם רשמי או אפי' בלתי רשמי,כתבה מהימנת באינטרנט? כלום! פעם הייתה שמועה שבבחירות (לא האחרונות) הצביע לש"ס אני גם ראיתי שאמרו פעם שבבחירות (אולי הפעם אלה היו האחרונות) הצביע פתק לבן.שמועות.. והרב זיני זה בכלל לא יתד נאמן..אולי לא קראת את המאמר..ואתה יכול להרחיב על הסכנות האלה באתר כמו 'עין פקוחה'..
12
תורה
המצליף | 20-08-2014 8:43
אני מציע למגיבים במקום להיתלהם קחו שולחן ערוך קחו גמרא תילמדו תישמו את מה שהורו לנו חזל ואז תביאו משיח למה כל השנאה והויכוחים על סרק בלי לדעת גמרא והלכה אלא להגיב לפי השקפה כזו או אחרת ולא תמיד על פי ההלכה
13
יש הרבה דרכים להעביר ביקורת
חור בכיפה | 10-08-2015 21:13
יש הרבה דרכים להעביר ביקורת, אבל !!! כאשר מעבירים את זה לפסים אישיים - זה כבר אומר הרבה על מעביר הביקורת, בטח אם הוא מתחיל לדבר בשפה זולה. יתכן והרבנים טועים, ואכן - גם הרב דרוקמן שליט"א מעביר ביקורת אבל ברמה אחרת לגמרי, ואם חשבתי שאתם באתר מנסים להיות ברמה קצת יותר גבוהה אז אנא מכם בידקו מה אתם מפרסמים - אלא אם כן גם אתם מתחילים לרדת ברמה . . .