אתר הבית של המגזר הדתי
דואר אדום
זמני היום

פרקליט המדינה לשעבר: דן אלדד חצה את הקווים

פרקליט המדינה לשעבר, משה לדור, פרסם היום מאמר בו תקף את שר המשפטים, ואת מ"מ פרקליט המדינה: "בגידה בעקרונות המשמשים "כוכב צפון" לפרקליטים"

פרקליט המדינה לשעבר: דן אלדד חצה את הקווים
  יונתן זינדל/ פלאש 90

פרקליט המדינה לשעבר, משה לדור, פרסם היום (שלישי) מאמר בו הוא תוקף בחריפות את שר המשפטים, אמיר אוחנה, ואת ממלא מקום פרקליט המדינה החדש, דן אלדד.

את המאמר פתח לדור במילים: "עדים אנו בימים אלה להשתלטות שר המשפטים על תהליך מינוי ממלא המקום הזמני לפרקליט המדינה. מהלכיו של השר – שר המשפטים! – יוצרים חשש חמור לפגיעה בתפקודה התקין של התביעה הכללית ולערעור אמון הציבור בה".

עוד באותו נושא

בכירי הפרקליטות הקימו קבוצת ווטסאפ בלי דן אלדד


82

לדור רומז במפורש כי מניעיו של השר אוחנה היו מתוך מניעים לטובתו של ראש הממשלה וכתב האישום שהוגש נגדו: "לא ניתן לשלול כי מניעיו של השר נעוצים ברצונו לסייע לראש הממשלה, שמינה אותו זה מקרוב, להדוף את הרשמים השליליים בציבור ביחס לניקיון כפיו, שהועצמו לאחרונה ביתר שאת בעקבות קבלת ההחלטה להגיש נגדו את כתב האישום בגין עבירות השחיתות החמורות שביצע לכאורה".

"יש יסוד ממשי לחשש שהשר שותף למגמה לעשות כן על דרך של ניסיון להיפוך היוצרות;במקום שהציבור יתרשם ממשמעות החלטת היועץ המשפטי לממשלה להגיש כתב אישום המתבסס על ראיות משכנעות לכאורה, מעבר לכל ספק סביר, כי נתניהו עבר עבירות חמורות,היה מי שהחליט להשתלט על השיח הציבורי ולמקדו בהאשמתם של כלל גורמי אכיפת החוק במדינה – מחוקרי המשטרה, דרך פרקליטי המדינה, ועד ליועץ המשפטי לממשלה עצמו (בואך בית המשפט אולי) – ועל כך שהם לוקים וכושלים מזה שנים, וכי אין לתת אמון בפועלם המונע משיקולים פסולים".

"זריית חול בעיני הציבור"

לדור תוקף את אמירתו של אוחנה כי המינוי נועד בכדי להחזיר את אמון הציבור בפרקליטות: "האמנם? בחודשים ספורים – קרוב לוודאי פחות משלושה – צפוי המ"מ לשקם את אמון הציבור? האמנם מדובר בהנמקה רצינית? האם לא מדובר בפראזולוגיה חסרת שחר ביחס למינוי הזמני העומד על הפרק?"

לגבי אלדד עצמו כתב: "סוד גלוי הוא שאלדד אינו זוכה לאמון או להסכמה גם של רוב רובם המכריע של בכירי הפרקליטות עמם יהיה עליו לעבוד, ואותם – "יהיה עליו לשקם"".

פרקליט המדינה לשעבר מוסיף כי "אין שחר להנמקות שהושמעו להצדקת המינוי. סיסמת "השיקום הנחוץ בעת הנוכחית" בהקשר למינוי הזמני היא בבחינת זריית חול בעיניי הציבור, שחלקים בו אינם נוהגים להשקיע מאמץ לקילוף שכבת הפסאדה כדי לברר אם יש בסחריר ממש. וכל זאת – בניסיון להלבין מהלך פסול באמצעות יומרה לציידו בהנמקה הנחזית ראויה".

עוד באותו נושא

למה שר המשפטים עושה 'דווקא' ליועמ"ש?


30

מיד לאחר מכן, לדור טוען את טענתו של היועץ המשפטי לממשלה, כי אוחנה עדה לו 'דווקא': "לא ניתן להשתחרר מהרושם שקריטריון מרכזי בבחירה בדן אלדד היא דווקא היעדרותו מרשימת הפרקליטים שהיועץ סבר כי הם יכולים להתאים לכהונה הזמנית".

"מאחר שהשר נמנע מלנמק את סירובו לבחור מי ממועמדיו של היועץ המשפטי לממשלה,יש יסוד לחשד שהשר ראה בעצם העובדה שאלדד אינו נמנה עם מומלציו טעם עיקרי בבחירתו, על מנת לעורר גם חוסר שקט במערכת ולפגוע בהרמוניה הארגונית".

לדור תקף את אלדד: "האם אלדד לא הבין שהוא חוצה את הקווים ואת הגבול בנכונותו להתמסר לשר המשפטים העומד לבצע בדרך בוטה ומתריסה לכאורה מינוי משיקולים שהוא – כך יש להניח – מודע לכך שלפחות נחזים כבלתי ראויים?"

"מגמות מסוכנות שנועדו לקדם "הפיכה שלטונית" כנגד שלטון החוק במדינה"

שורת השאלות שהופנו אל אלדד על ידי לדור, תוקפות אותו בעוצמה רבה: "הכיצד ההין אלדד לקבל מידי השר את המינוי בניגוד מוחלט לעמדת היועץ המשפטי לממשלה- הדמות העומדת בראש המערכת והאחראית על תפקודה? הכיצד התפתה לחצות את הקווים ולפעול אצל מי שנראים כפועלים בכוונת מכוון להחליש את המערכת ולערער את האמון בה? כיצד יתרץ את נכונותו לקבל על עצמו מינוי מתריס המקומם את כל חבריו מן העבר, הנאבקים באומץ על שימור חוסנה של המערכת מול המגמות המסוכנות הללו?"

"הכיצד נכון היה להקריב את ערכיו ומעמדו בקרב חבריו לטובת 'נזיד כהונה זמנית' שהוקצתה לו מידי מי שמתייצב ציבורית להחלישם? האם לא הבין ששיתוף פעולה מצדו עם המינוי מסייע לאלה החותרים כיום להחליש את שומרי הסף בתחומים המגוונים – בראש ובראשונה בתחום המשפט (בראשות היועץ המשפטי)? והאם לא זיהה את אלה אולי כמגמות מסוכנות שנועדו לקדם "הפיכה שלטונית" כנגד שלטון החוק במדינה? הכיצד יחיה אלדד עם התחושות שתלווינה אותו בשעה שינהל ישיבות עם בכירי המערכת,שעה שהם מתביישים בשמו, משפילים עיניהם ונמנעים לפגוש את מבטו?"

עוד באותו נושא

פרקליט המדינה החדש: "נחזק את אמון הציבור"


3

לדור מפרש מדוע הוא רואה בחומרה את הדברים: "במעשהו הראשון של הפרקליט הזמני, המתבטא בעצם התייצבותו בלשכת פרקליט המדינה, הוא מקיים את ציפיות השר שמינה אותו להעביר את המסר בדבר בטלות מעמד חוות דעת היועץ המשפטי כמחייבת".

"כמה מזיק ואירוני הוא שדווקא פרקליט המדינה, הוא המוביל את המהלך להחלשת מוסד היועץ המשפטי לממשלה – "נציב שלטון החוק ברשות המבצעת" החיונית כל כך לשמירת הדמוקרטיה שלנו כיום – ולהפיכתו לגורם מקצועי שעמדתו המשפטית אינה מחייבת עוד!!"

"בגידה בעקרונות החשובים לפרקליטים"

התעקשותו של אלדד לקבל על עצמו את התפקיד מידי השר, בניגוד לעמדתו הנחרצת של היועץ המשפטי, היא גם בבחינת השמעת "צפצוף ארוך" גם על קבוצת בכירי הפרקליטות, השוללים את התאמתו לדלג לכיסא המנהל המקצועי שלהם לתקופת הביניים".

"היא מהווה הבעת אי אמון קשה ביותר ביועץ המשפטי מפי מי שעומד למלא את משרת פרקליט המדינה הכפופה ליועץ. היא מהווה גם פגיעה קשה בערכים שנדמה היה לי (במהלך כ- 25 השנים בהן עקבתי אחר עבודתו של אלדד במערכת) שהוא שותף טבעי להם, והיא נתפסת למרבה הצער גם כמעין בגידה בעקרונות החשובים המשמשים "כוכב צפון" לפרקליטים. לפי אלה – שום אינטרס אישי, לרבות קידום לכהונה יוקרתית, אינו מצדיק שיתוף פעולה עם מהלך שמניעיו ודרכי קידומו נחזים להיות בלתי ראויים ונפסדים".

לדור מסיים את מכתבו: "אין זה מאוחר מידי שאלדד יחזור בו מנכונותו (מהגשמת שאיפתו) למלא את התפקיד. האלטרנטיבה למהלך מתבקש זה גרועה יותר. בנסיבות המקוממות (ואפשר והבלתי חוקיות) בהן קיבל את התפקיד, אין הרי משום מחמאה כלשהי לדמותו. התעקשותו להיצמד לפירותיו של המינוי השגוי (על הכבוד המפוקפק לכהן בו בנסיבות האמורות) תהיה על כן לא רק משגה מצדו, אלא תסב תחושת אכזבה ואף פגיעה אישית אצל מי שהורגלו לזהותו כדמות חיובית ותורמת בפרקליטות המדינה".

עוד באותו נושא

שר המשפטים: "הפרקליטות לקתה בשכרון כוח"


44

תגובה חדשה * אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אסור, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע. נפגעת מתגובה? דווח לנו
138 תגובות - 116 דיונים מיין לפי
1
''תמחה את זכר עמלק מדור לדור''
לדור=עמלק | 11-02-2020 10:26
אמירותיו המרושעות של לדור נגד הבורא יתברך ונגד תורתנו בדיוק כמו עמלק. [מאת ארגון חופש הדיבור]
המקובלים: צודק המגיב ''לדור'' הוא עמלקי
ימחו רשעי השמאל | 11-02-2020 20:22
וברכות לשר אוחנה. שברון ה' אינו תמים ומכה בעמלקי הפרקליטות
השר אוחנה הוא הבורא ?
התמים | 11-02-2020 17:43
מה קשר מחט לתחת ? למה לקשקש שטויות. לא תמיד מוכרחים להתבטא.
2
אילת שקד לא עשתה כלום במשרד המשפטים
שקד חדלת אישים | 11-02-2020 10:29
מה שאוחנה עושה בתור שר זמני, זה פי אלף ממה שעשתה שקד בתור שרה קבועה!
3
סר המשפטים אוחנה
יהודה דרורי | 11-02-2020 10:33
אוחנה הוא הגולם שתקע ביבי במשרד המשפטים. הוא לא אושר כחוק ומתנהג לפי דפוסים של העבריין מרחוב בלפור. אוחנה בוודאי חושב שיש לו חסינות מביקורת מהיותו הומוסקסואל - -כבר לא !!
לדור ורא ש ממשלת ישראל מר בנימין נתניהו
לראש הממשלה שלנו מר | 11-02-2020 12:44
״ העבריין מ בלפור הוא ,הוא ראש הממשלה של מדינת ישראל שלך שלי ושל כולנו ,כבד את כל מי שהוא ראש ממשלה . די להסתה ולבילוי . אתה חייב להתחנך בתרבות שלטונית .
תזהר לא להתכופף
אפי | 11-02-2020 11:23
כשאוחנה המלך יהיה בסביבה שלך כי נראה לי שיחזיר אותך למוטב
4
זה רק מראה עד כמה הפרקליטות
גידי | 11-02-2020 10:36
מושחתת מהיסוד כבר הרבה שנים.
פרקליט המדינה לשעבר.
ארץ נהדרת. | 11-02-2020 17:24
מחזק את התודעה כמה מערכת המשפט, רקובה עמוק עמוק, אם אתה לא אחד,מהם. יקשה עלך,לעבוד איתם. אם אתה לא מלוכלך,כמוהם.
5
ירד מהפסים, לא לשלטון הגלימות
שושנה | 11-02-2020 10:37
מה בעצם הוא אומר? שר שנבחר עי רוב הציבור, צריך להיות כפוף למערכת המשפט. אם שר צריך להיות כפוף למערכת המשפט, כל הציבור כפוף לשלטון המשפט. ואנו, עד אנא אנו באים?
פגעו להם בהגמוניה
ציקו | 12-02-2020 6:39
עוד אחד מכנופיית שלטון הכאוס..איזה פגיעה בתפקוד המערכת בדיוק..הרמוניה של המערכות..הכוונה קשירת הקשר בין גורמי אכיפה שונים כדי לז..ן את כולנו
השר לא נבחר ולא בטיח
התמים | 11-02-2020 17:46
מדובר בשר בממשלת מעבר. שר שמונה על ידי נאשם בפלילים, בממשלה שאין לה רוב בכנסת. כשמדובר במינוי מי שאמור לעבוד עם היועץ - ראוי לכבד את עמדתו ולא לבחור דווקא מי שלא נמנה על המתאימים.
6
לגור
שופט | 11-02-2020 10:41
מה קרה מיסטר לדור? אין להם פנקס אדום? לא הולכים בזרם של השמאל ההזוי? אלא הם שייכים לעם ולא לחונטא השיפוטית?
פרקליטות
שוקי | 12-02-2020 10:32
תגובה מתומצמת ומוחצת
טפשות
שר | 11-02-2020 19:06
מקווה שטפשות זו מחלה כואבת
7
לערער את האמון במערכת?
משה | 11-02-2020 10:42
האמון כבר בשפל הנמוך ביותר. אין לאן לרדת
8
עוד שמאלני קומוניסט מאפיונר אם אתם לא שולטים
מאיר | 11-02-2020 10:46
אז כולם גנבים ככה עשיתם את המהפכות שלכם ברוסיה ובצפון קוריאה כאילו אנחנו מטומתמים הסוף של השמאל הישתלתתם לנו על המדינה ועל החשיבה זה ניגמר
תלמד לכתוב עברית יה ערבי
תלמד | 12-02-2020 9:31
ערבים עם כיפות
9
הבנתם
ג | 11-02-2020 10:48
ראיתם מה לדור אומר הם ואנחנו ! זה לא פרקליטות שמשרתת את העם אלא הם הפרקליטות וכנגד כל העם היו כבר תקופות כאלה בהסטוריה שלנו שהיו כאלה שהוציאו את עצמם מכלל ישראל וסופם היה שאיבדו את חלקם בכלל ישראל
תהיו מיצאותיים
דוד | 12-02-2020 16:02
הליכוד ואוחנה נגד השופטים נגד המשטרה נגד מחש אז בו נפטר את כולם ונקנה סוסים ונעשה המערב הפרוע דאי אל תהיו ילדים3 רמתכלים אנשים שמגנם עליך בהסטוריה לא היה דבר כזה דאי לדבר על אולמרע אדם ישרהטפטר ונשפט תנו דוגמא כמוהו שישפט ויוכך את זכותו מה זה כל הליכוד בפחד אין לכם
של נעליך מעל רגליך יה עמלק
של נעליך | 12-02-2020 9:33
בלעדי הפרקליטות היינו גרועים מהערבים ערבים מחופשים לציונים מגעיל
10
לדור אוחנה עושה הכל על פי חוק ורצון הבוחר ו
מני | 11-02-2020 10:48
והרוב ואתה מר לדור פושע שמאלני מעוות תיחנק
אוחנה לא נבחר ציבור
אכפת | 12-02-2020 14:41
המינוי של אוחנה לא עבר מעולם בכנסת. הוא בסת הכל מינוי של ממשלת מעבר שלא זכתה לאימון הבוחר בשתי מערכות בחירות. מוטב לאוחנה שימנע מלעשות מהפכות שאין לו מנדט מהציבור לעשותם.
11
לדור רוצה שאוחנה יעשה את רצונו של גנץ
מאיר | 11-02-2020 10:50
אבל לא בחרו בכם לדור מישתולל אי אפשר ליתפור תיקים מה עושים שמאלנים יודעים רק לשקר לירצוח וליגנוב ולהאשים אחרים
12
כל בכיר שלא ישתף פעולה עם הפרקליט ממונה השר
מני | 11-02-2020 10:51
יוחלף!!!
13
איש החונטה
אפי | 11-02-2020 10:51
פותח את הפה שחרר אותנו כבר אתה לא בתפקיד ואף אחד לא מעוניין לשמוע אותך מגן על הפושעים מהפרקליטות הרקובה הלוואי שיעשה שם סדר כי זה מגיע למדינה שלנו ולא אנשים רקובים שפוגעים החוק ובדמוקרטיה ונשלטים על ידי התקשורת והשמאל הקיצוני לך תכתוב ספר או משהו
14
מאז קום המדינה האליטות שולטות במרוקאים
בוזגלו | 11-02-2020 10:54
סוף סוף נבחר שר משפטים מרוקאי שעושה סדר במדינה
בלעדינו האשכנזים אתם סתם ערבים
שר משפטים | 12-02-2020 9:35
ערבים מאפריקה
15
קליקה שרוצה לשמור בשיניים על הכוח שלה
שי | 11-02-2020 10:57
אני לא מכיר מישהו שיש לו כוח וירצה ‏לוותר עליו. גם לש שופטים. ואיך יכול להיות שהתקשורת כל כך מאתגרת את בתי המשפט והפרקליטות והשופטים והאמון של כולנו צונח באמון שלנו בקבוצה הזו. מה היה קורה אם היינו נחספים למה שאנחנו לא יודעים? כנראה היו מתעופפים של כמה ראשים מרכזיים
16
החונטה לא יודעת גבולות
יעקב | 11-02-2020 11:02
חוצפן, שלא מקבל את מרות הציבור!
17
פוחד שלא יענינו ברשעות שלו וימצאו חפים מפשע
ששי | 11-02-2020 11:12
נכון לעכשיו רק פרקליטים לחוצים
18
מ"מ פרקליט המדינה
שמעון | 11-02-2020 11:31
כל אלה שמוחאים כפיים לשר המשפטים מה קרה לכם שכחתם את עשרת הדיברות שכחתם איך ממנים שופטים שכחתם איך צריך להתנהג בעניין של יושר במשפט . מה זה למנות פרקליט מדינה תחת שר המשפטים אין דבר כזה . מחר הפרקליט צריך לפתוח בהליכים נגד שר המשפטים מה יהיה? ילך לשר בעדינות ויגיד לו באוזן אני מצטער אני פותח בהליכים נגדך. דיי דיי תפסיקו להיות סומא בנושא יושר וצדק ככה לא נלחמים לצדק ויושר . פשוט מאוד זה מעשה סדום ועמורה .
ראשית כבר היה תקדים שכזה
דני | 11-02-2020 13:40
כשאדון חריש, הרועץ המשפטי לממשלה דאז, תפר תיק נגד יעקב נאמן זל שכיהן אז כשר המשפטים מפחדו שהוא ידיח אותו. כך גם פה, שיקולי הפרקליטות, שהנה חלק מהחונטה אינם נקיי כפיים, ולא לחינם הם מתנגדים נחרצות למינוי מבקר עליהם, כי הרי הם ורק הם פועלים בצדק וביושר. כך גם השופטים למשל מתנגדים למישהו שיבקר אותם ולא חסרות דוגמאות על אותה חונטה מושחתת שעושה ככל העולה על רוחה מתוך ידיעה ברורה שהם חסיני חוק כי חבריהם השייכים לקליקה המושחתת של כנופיית שלטון החוק יגנו עליהם.
זה החוק
יעל | 11-02-2020 13:26
למה כשזה אוחנה זה מטריד אותך? עד היום לאף אחד לא היו השגות בעניין. זה ברור. או שהשמאל שולט או שאין שלטון.
19
לדור
נתן | 11-02-2020 11:34
תמשיך כך השר אוחנה יישר כוח הגיע הזמן להוריד את האילטה ההשכנזית עבריניים ברשיון חצה קווים עלאק
20
לדור
ראובן | 11-02-2020 11:37
פקיד לשעבר.לא רלבנטי
21
כנראה שכוכב הצפון של הפרקליטים
איתן | 11-02-2020 11:43
הוא שאף אחד לא יעז לומר להם מה לעשות. בחייאת, לפי החוק השר הוא הקובע, תתמודדו
22
אסור על פי הלכה לתבוע מישהו בבית משפט ישראלי
האמת | 11-02-2020 11:44
כל השופרים מושחתים. יש אפס אימון בליצנים אלו. הם דנים על פי חוקות הגוים. לא מחליטים על פי אמת וצדק אלא על פי שחיתות. להחרים כל שופט מבית כנסת.
23
כמו שאמר שופט העליון: מי שירים יד על ביתי אני
דמוקרטיה במיטבה | 11-02-2020 11:56
אני יודע את ידו'
24
חבל שאתם נותנים לזה במה ללא ביקורת
סרוגים מבולבלים | 11-02-2020 12:04
למה אתם לא מוסיפים מילןת תיאור כפי שעושים בכלי התקשורת האחרים: מכתב שערוריתי. השתלחות חסרת תקדים של לדור בשר המשפטים. לדור עבר את הגבול, לדור התבלבל ומעוניין לשלול משר המשפטים את סמכויותיו על פי חוק. הקיצר סרוגים אתם כושלים וכנראה תומכים בכחול לבן.
25
כל מה שטענת ההפך המוחלט
אמון הציבור | 11-02-2020 12:05
אתה מנסה להפוך יוצרות וטוען שזו בגידה במה שחשוב לפרקליטים אך לא מענין אותך מאי אמון הציבור בפרקליטות בכל מערכת המשפט הרקובה שדורשת הפיכה של ממש ממה אתם חוששים מחקירות וועדות שיחשפו את החושך והאפלה במרתפיי המערכת הסרוחה זו חובתו של שר משפטים
צודק לגמרי! לדור הופך את היוצרות בצביעותו .
אזרח | 11-02-2020 18:01
הפרקליטות שלהם
26
עוד מנוול שהרס כל חלקה טובה בדמוקרטיה הישראלי
לב | 11-02-2020 12:24
עוד חלאה אשכנזי
פחד איך מדבר פרקליט המדינה שעבר.......
גדעון מלכי | 11-02-2020 23:53
פה ראויים כמה מושחת הפרקליטות !!!!!!
27
מאפיה
איציק | 11-02-2020 12:26
הקוזה נוסטרה המאפיה המישפטית במלוא הדרה ואז מה הפלא שאמון הציבור במערכת המישפט נפגע? אבל מי סופר את הציבור בכלל בעיני החונטה המשפטית אנחנו סתם ילידים נבערים.
28
לדור המתועב
הזאולוג | 11-02-2020 12:30
משה לדור הוא אחד ממקימי החונטה המשפטית. יש לו חלק אדיר בריקבון שהשתלט על מערכת המשפט. אוחנה תמשיך בעבודה הטובה שאתה עושה.
29
הפחד מחלחל מה עשו כדי להאשים ראש - ממשלה .
העלילה נו באמת סיקור | 11-02-2020 12:38
דן קח צוות גדול מאוד ויעיל ותבדוק במהירות את מה שרוב העם סבור תבדוק את הכל שמוח באים במחשבים שהמרתפים לפני שיגרסו את המובן מאליו .
30
היועץ אמור להציע מועמדים?
נתנאל | 11-02-2020 12:57
למה כל כך חשוב להדגיש שאוחנה עשה ׳דווקא׳ ובחר מישהו שלא היה ברשימה של היועץ? ברור שהוא עשה ככה בשביל להבהיר למנדלבליט שהוא לא יכול לקבוע דברים שהם לא בסמכותו! ממתי היועץ המשפתי עוסק במשאבי אנוש?
31
בוגר סיירת הקרן
דוד | 11-02-2020 13:06
הקול קול לדור והידיים ידי הקרן
32
לסלק אותו מהבמה!
אריך | 11-02-2020 13:15
מה הבעיה? אי אפשר למצא מישהי מהחבר'ה שתתלונן שהוא נישק אותה לפני שש שנים בכנס הפרקליטות באילת? אף פעם הוא חתם על תצהיר שהיו בו פרטים לא נכונים? ומה עם המקרים שאולי מישהו הלך לכלא בגלל שהוא שיתף פעולה עם רות דוד? או שמישהו לא הלך לכלא בגלל שיתוף פעולה עם רות דוד? בקיצור, במקום לבכות , תנסה משהו מהתכסיסים הישנים והטובים !
33
הזוי
יהודי | 11-02-2020 13:24
לדלת ההזוי, לכאורה עוד לא נשמעו מעולם דברי בלע על פרקליט המדינה איש נפלא יקר ולא חותר תחת איש כמוך, אדם שעל בגדיו כתמים מרובים אינו יכול להטיף מוסר או להשליך מילים מלאי ארס כלפי פרקליט המדינה. מי נתן לך רשות להשתלח, ממתי אתה בעל הבית של הפרקליט, אני אגיד לך מה אוכל אותך ושכמותך, ניתקו לכם את רצף הקליקה של נחשי הפרקליטות, ולך אין צורך להציג אותם, אתה מכיר את כולם וגם אתה אחד מהם לצערם של עם ישראל. אין לך זכות ולא תהיה לך זכות לעולם להטיל דופי בשר המשפטים או באלדד, רע הוא טוב ממך עשרת מונים, לך קרה שמעון ריקלין שקרן, כנראה סוככת על מעשים פלילים כלשהם ואולי גם הוצאת צו האוסר את פירסומם מי יודע ? ולכן כדאי שתלך הביתה אינך רלוונטי כעת למאומה המשחק ממשיך בלעדיך ואינו מפנה אליך מבט, אתה לא נחוץ למהלכים שעושים כאן הגדולים, אתה הקטן הולך כעת לישון מוקדם, וכשהגדולים מדברים הקטנים ישנים כך טוב לעולם וטוב להם !
34
אלדד צריך להחליף את כל הזבל שבמערכת
אורי | 11-02-2020 13:29
המאמר של לדור מוכיח שהדרך היחידה היא לפטר את כל המשנים וראשי הפרקליטות ולהחליף אותם.
35
ביקורתו של לדור!!!
אחד מהעם | 11-02-2020 13:29
על מילה בסלע ,אוחנה ,הבלתי מקצועי ,טעה בהנחה דממלא המקום הזמני לפרקליט המדינה יהיה מעורב בתיק נתניהו - נתניהו יעמוד לדין ושום מינוי של אוחנה לא יצילו !!!!!!!
המשפט כבר נערך
שופט כל הארץ | 11-02-2020 14:37
תפרנו לו מאסר עולם וגסיסה איטית. למען ישמעו ויראו.
36
מי זה לדור??עוד פקיד?
יואב | 11-02-2020 13:30
לא שאלתם את סבתא שלי מה היא חושבת
37
כן ירבו חוצי קוים מכנופיית שלטון ה(צ)חוק
אבי | 11-02-2020 13:34
המושחתת. ככל שירבו כאלו יחשפו את ערוותם ורמת השחיתות של כל אותה כנופיה הנקראת כנופיית שלטון החוק והכוללת את שופטי בגץ, הרועצים המשפטיים הן לכנסת והן לממשלה וכמובן בכירי הפרקליטות בעבר ובהווה.
38
פיטבול
, פיטבול | 11-02-2020 13:51
הקוזק הנגזל נגמרו ימי הזוהר של השמאל החלול בארץ ישראל
39
הזייה
תמים | 11-02-2020 13:53
לדור. פשוט תסתום. כמה ערבי אתה בראש ובמחשבה. הכוונה לא לשקם אלא להעיף הבייתה. לנקות אורוות. לחפף. עכשיו אתה מבין???? כל אוכלי החינם שתופרים תיקים ופקידה זוטרה שהחליטה לצאת לחופה משפחתית אללקקק תתביישו.... בעצם מה לכם ולבושה. פשוט עופו לנו מהעיניים מושחטים. אבא מביא בן מביא אבא מביא בן. חצופים
40
תגובה ללידור
אליהו | 11-02-2020 14:03
אתה יודע רק לתקוף זה לא לגיתימי שפרקליטות ללא מישהו שיכל לבקר אותם לשלוח אנשים חפים מפשע לתפור להם תיקים כמו בנעיזרי ואריה דרעי לשלוח אותם לכלא על לא עוון. זה בסדר בענך?
41
משה לדור
משה | 11-02-2020 14:07
קפוץ לנו יסמאלני מזוהם בשנאת היהודים, יעמלק מזוהם בקנאת השמאל
42
מי עושה דווקא
יצא המרצע | 11-02-2020 14:30
לדור כותב ללא בושה שהגשת כתב האישום בעת הזאת נעשה בנסיון להשפיע על תוצאת הבחירות תוך אמירה לציבור ראו את מעשיו החמורים. כמוכ נעשה כל מאמץ ותרגיל להגישו בזמן שמבחינת קונסטלציה פוליטית בו נתניהו לא יוכל לקבל חסינות. שלא לדבר על המהירות והריצה לבית משפט בעוד ראש הממשלה נמצא בחול בשליחות מדינית מהחשובות ביותר לעם היושב בציון. תתבייש לך לדור וכי מינוי ליאת בן ארי היה מוסיף את אימון הציבור. אתם חיים בבועה. הציבור מבין היטב שנואשתם מהחלפת שלטון הימין בקלפי ועברתם לטרור משפטי.
43
כוכב לדור....
איציק | 11-02-2020 14:43
מר לדור הנכבד.כנראה שהיית נפל כמשפטן/עוד ולכן מצאת את מקומך בפרקליטות. בשום מדינה בעולם כולל ארהב הדמוקרטיה הגדולה בעולם לא נותנים לפקידונים לנהוג בשגעון גדלות ולעשות ככל העולה על רוחם. לשיטתך,טראמפ היה אמור להיכלא לשנים רבות.... לכם בפרקליטות יש שנאה לכל מי שלא חושב כמוכם ולא הולך בגרכיכם. בקרוב הכל ישתנה ויהיה צדק,לא צדק של מורמים מעם שמאלנים ורדודים.
44
מהנפתלין הוא יצא מי זוכר אותך בכלל
א | 11-02-2020 14:51
מעניין שכל החלטה ופעולה שקשורה לממשלת ימין/נתניהו מוציאה מהחורים טיפוסים שהיה עדיף שהיו נשכחים מהדעת. חצוף מי אתה בכלל. לנסות ולפגוע. על נאמר מי שחסר לו יכול להיות רע.
45
G
Yu | 11-02-2020 14:58
נידפק לא הראש הזיקנה רעה..
46
פני לדור כפני הכלב
משפטן | 11-02-2020 15:02
פני לדור כפני הכלב.
47
החונטה מזיעה
שלום | 11-02-2020 15:04
לדור השקרן רמאי נוכל מגן על מאפיית שלטון החוק צחוק, המאמר הזה הוא העדות הכי טובה שאוחנה עושה עבודת קודש, הנוכל לדור לא מבין שהעם לא קונה את ההאשמות ההזויות כלפי נתניהו, מה שלדור רוצה הוא הוא הפיכה שלטונית באמצעות החונטה ,תפקידינו אנו הוא למנוע זאת
48
למה הוא לא צדבר על רות דוד
ר | 11-02-2020 15:09
צריך לחקור את הקשר בינהם
כי היא "שותפה לערכים" ככל הנראה
שפוי | 11-02-2020 22:32
מה לא ככה?
49
לדור והחונטה הם הקוזק הנגזל מושחתים
יעקב | 11-02-2020 15:18
לחוצפה שלכם אין גזלתם את המדינה וגרמתם נזקים עצומים די נמאס לנו מכם
50
ממה
שלום | 11-02-2020 15:25
ממה אתם פוחדים,אולי מזה שיש לכם מה להסתיר דן אלדד קיבל את המפתח לכספי שכל השחיתות לא תתפרץ החוצה
51
לדור צודק ומדייק בכל מילה
לוי | 11-02-2020 15:33
והעדר הסרוג, המוטה והמוסט, מהלל ומשבח את מהרסו ואת הרכי נוכל העומד בראש המדינה
52
נשבר המונופול
עוד בוגר חונטה | 11-02-2020 15:41
זה רק ממשיך לחזק ולהבליט את ממדי מאפית הפרקליטות ששלטה במדינה.
53
דברים נוראים של לדור, המאבק בראשיתו והברקים
מכיר אתכם מקרוב | 11-02-2020 15:55
והביינישים שמנהלים את חיינו האמצעות חייליהם האידיוטים וחסרי כל מעוף ויוזמה, חייבים לעוף ממוסדות השלטון ואת מקומם חייבים לתפוס בעלי יוזמה ונוןרונפורמיזם שיפוטי
54
שלום ולא להתראות
לך לעבוד | 11-02-2020 16:08
חונטה הבייתה.הגיע הזמן לעשות סדר ולהבהיר מי עובד אצל מי.מי מחליט ולטובת מי.מי נבחר ומי נותן שרות.
55
פרקליט המדינה
תמר | 11-02-2020 16:21
בחירה נכונה אדם שקול ללא אינטרס מי שבוער לו הכובע עדיף שלא יגיב כי אז יחשדו שהוא מנסה לכסות על משהו
56
זה המרדה
אבי | 11-02-2020 16:23
כולי תקווה שאחריו הבחירות הקרובות שביבי יקים קואליציה הוא יבוא בחשבון אם כול המורדים בשלטון החוק
57
פרקליטו מושחתת
נטרלי | 11-02-2020 16:27
מה הפרקליטות של אבא שלכם מושחתים חונתה
58
היועמש רוצה כח לא מורסן גם במינויים
אורנה | 11-02-2020 16:54
הפוליטיזציה בפרקליטות מאד מביכה... הם רוצים לא להיות מפוקחים או מבוקרים..להיות מעל החוק ולמנות את עצמם..שיכרון הכח מסוכן
59
בשם איזה ציבור הוא בכלל מדבר?
יוסי | 11-02-2020 16:57
עוד אחת מהחונטה שפותח את הפה הם כניראה עוד לא הפנימו שלא מאמינים להם הם מדברים בשם עצמם לא בשם כל הציבור
60
למה לדור אתה תוקף את אלדד.כי אינו שיחך לאליטה
א.א.חיפה | 11-02-2020 16:59
ומה שמוכיח שיש דיש לכם באמת שיטה לבחירת פרקליטים ושופטים.כל מי שהוא שיך לעדה אשכנזית הוא בעדיפות.אחרי התוכנית בטלביזיה ותיארו שבמשך 72 שנה .מספר הספרדים שנבחרו להיות שופטים בכירים בישראל.אפשר לספור ביד אחת את מספרם של בכירי שופטים הביכרים וגם פרקליטים בישראל. שרצה השר אוחנה להכניס פרקליטות המשפטית יצאו נגדה למה ? כעת ברור למה לא נאה לכם לעבוד איתה או אותם ספרדים. די נמאס לשמוע את קולכם.את החלטתכם המאוד מתפשרת ים השמאל עד להרס שלנו. כמו החלטת בית המשפט לאפשר לחברת כנסת מרשימה משותפתלהמשיך להחות חברת כנסת את צפלגה של כהנא החלטתם שלא יהיו. בכנסת.ואחת שיוצאת נגד המדינה.אותה חברת כנסת יצאה להפגין בעד מי שמעודד רצח שוטרים בהרהבית. י סיוצא נגדה דינה. איך אפשר לתת לה להיות חברת כנסת אותה אישה שלא בעד המדינה צביעות.נותנים משכורת למי שמשתתפת בהפגנה .אמרתם כח לא רואים קיצוניות מץי זתצא בדקירות מה הגבול שלכם. תנו דוגמא.עד שמשהו ידקור.לצה זאני האמין בבית משפט או בכם. כאשר טתם מגנים כביכול המיעוט ואו מסכן אהל למעש מנצל את אותכם.דימוקרטיה.אבל מה שאני מרגישה שאתם לא נותנים לי בטחון.מרוב מחבקים אותם כאילו מסכנים ובנתיים אנחנו נדפקים.בגלל שמרוב חיבוק אותם מחשיבים אתם זאת כהגנה אבל בגלל זה רוב העם איבד האימון בכם .יותר מדי רכים פגעתם בצביון המדינה
61
משפט נתניהו התחיל כבר מזמן
David | 11-02-2020 17:01
הדלפות מגמתיות, אכיפה בררנית האשמה בכל מחיר. מהצד השני, נעשה ויעשה כל דבר כדי להחליש ולקעקע את היועץ המשפטי ואנשיו. ואנחנו רק בתחילת הדרת. לא ברור איך יגמרו משפטי נתניהו, מה שברור שהמערכת המשפטית תצא מרוסקת. יועץ משפטי חכם לא היה מכניס את המערכת שהוא מופקד עליה למצב זה
התנהגות של מאפיה
למה? | 12-02-2020 14:45
היועץ צריך להתכופף בפני החשוד מכוון שהחשוד מאיים לשרוף את המועדון? ממש מאפיה איטלקית. לא יקום ולא יהיה.
62
האיש הזה הוא זרע העמלק .
מוטי | 11-02-2020 17:16
מה קרה מפרקים לכם את החונטה ה0מולנית שלכם?תשב בשקט עמלק
63
הפרקליטים
ארז משה | 11-02-2020 17:30
בסד.חונטה משלהם.מונעת כיום משנאת רוהמ.כל מי שמעז לדבר בעדו, או לקבל תפקיד .ישר יוצאים עליו.מי זה בכלל הלדור הזה? מה הוא עשה? כל אחד משחק אותה מצפן.נמאסתם .
64
לדור
אלמה | 11-02-2020 17:59
אוי ואבוי פוחד לגור וחבר מרעיו שמישהו סוף סוף יעשה סדר בפרקליטות המושחתת
65
לדור
דניאל | 11-02-2020 18:11
מה קרה מר לדור מישהו הזיז את הגבינה שלך??? ההשתלטות של הפרקליטות על המדינה עומדת להשמע מידיהם?? אתם מתחילים להפנים ששלטון הדיקטטורי שלכם עומד להעלם מן העולם???
66
משה לדור
בר בי רב | 11-02-2020 18:19
טול קורה מבין עיניך. התרגלתם אתה ועמיתיך לנועם ולמשכורות השמנות, לעיוותי דין (רות דוד), לאיפה ואיפה, (ראה שי ניצן) ,לאכיפה בררנית,(תיק הרפז). הציבור מאס בכם ובתעלוליכם. האם הפרקליטות היא של אבא שלכם ואסור למנות אדם ישר שהוא לא מהמשפחה, או יותר נכון, לא מהחונטה. בוש לך ! אם אתה כבר פוסק לפני משפט, כי נתניהו עבר עברות קשות ביותר מי שמך ? האם אתה גם הפרקליט, גם השופט וגם התליין. פליאני על חכמתך, על פיה, אינך יודע אפילו כי אחוז האוכלוסיה הנותן אימון בפרקליטות של שי ניצן הנוכל ושל מנדלבליט,הרועץ המשפטי מתקרב , בקושי ל--12.32 %. יחי אלדד, יחי השר אוחנה, והם אכן כוכב הצפון החדש שלנו. שא ברכה, תחגוג עם פנסית העתק שלך, ותן לעם לבחור בקלפי את מנהיגיו.
67
מה עם התגובה שלי ? האם גם הסרוגים במצנזרים ?,
ןבר בי רב | 11-02-2020 18:41
מה עם תגובתי ?
גם התגובה שלי משום מה לא פורסמה והחא הייתה
שמ | 11-02-2020 22:46
עדינה לאור היכרותי עם מר לדור ב1970 בבית ספר לנמ בהרצלייה.
68
תמחה את זכר עמלק לדור
יצחק | 11-02-2020 19:09
למשה לך תחפש בלונים לנפח .זה הפחד שלכם החונטה השמאלנית להשתלט על בתי המשפט בשמאלניים כולל.פרקליטות .מה שלא הלך לכם בקלפי אתם עושים זאת דרך הפרקליטות ומנסים בכל כוחכם לפגוע בימין .אל תדאגו הימין חי בועט ונושם ונטפל בכם בבוא היום תסולקו מהפרקליטות גם אין זה כרוך בפגיעה בדמוקרטיה .לעשות סדר אחד לעולמים
69
במומו פוסל
סא"ל מיל. | 11-02-2020 19:19
מי שאיבד את אמון הציבור הוא אתה ושי ניצן וליאת בן ארי ומנדלבליט ועוד כמה חברים בארגון שמעל החוק שאתם יצרתם בהבל פיכם וברוע מעלליכם.
70
על מה קצה נפשך אדון לדור?
אילת | 11-02-2020 20:40
על שקם צדיק בסדום הצועק המלך עירום? על זה שהצדיק עוד אוחנה משחרר את השדים מהבקבוק?, כעת זה רק תחילת תהליך של נבירה ברפש שעשיתם, כמה אסירים יושבים בבתי כלא על לא עוול בכפם? קצת יושרה ופחות רהב לא יזיקו לכם
71
מנדלבליט ..
הישראלים | 11-02-2020 20:44
יקרים. מתנהלת הסתה נגד מנדבליט בברכת הסולטן. כל מי שארצנו יקרה לו ואחדות העם חשובה לו. חייב להתקומם ובקול גדול
72
לדור החלף משקפיים וראה את עצמך !
עודד | 11-02-2020 20:48
מה לא יעשה השמאל כדי להתבזות ! עוד מעט הוא גם יקים מהקבר פרקליטים שמאלנים כדי שישפכו את דעתם ! כל הפרקליטים הללו ששולחים את לדור למעשה שטותי כזה הם פחדנים ותאבי בצע ! לא נוח לכם עם מה שקורה קומו והתפטרו ! אבל הם לא יעשו זאת כי תאבת הבצע מדביקה אותם לכסא ! הטיעון העיקרי של לדור הוא המניע הפוליטי אבל אנחנו יכולים להשתמש בדיוק באותו מניע ולטעון שמה שמניע את השמאל זה להפיל את ביבי ! כמה שהם בדיחה !
73
לתבוע את לדור על הוצאת דיבה
עודד | 11-02-2020 20:52
אלדד צריך לתבוע את לדור על הוצאת דיבה !
74
לדור דור דפוק
אאאא | 11-02-2020 21:06
מספיק עם הקרובים שמור לי שמור לך אתם המושחתים הגדולים במדינה פוליטיקאים יודעים את האמת ומחפשים לדבר. שאולי עברו איזה עברה חלילה ויועמדו לדין .
75
פרקליט המדינה לשעבר-לדור
H.H. | 11-02-2020 21:40
כפרקליט לשעבר, על לדור להבין שמעמדו כעת הוא לשעבר וככזה אל לו לעודד את עובדי הפרקליטות הבכירים, את החונטה האליטיסטית למרד. בכל גוף ציבורי/פרטי שהעובדים חותרים תחת ההנהלה הם מפוטרים. הגיע הזמן לניקוי אורוות גם בפרקליטות. יפה שעה אחת קודם. הציבור לא מטומטם ואמינותכם לא נפגעה בשל דברי נתניהו, אלא בשל מעשיכם שלכם אתם, אלא שאתם מסרבים לקבל ביקורת, לפנייה ולשנות התנהלותכם
76
פרקליטות בתוך הפרקליטות
אסף | 11-02-2020 21:50
מר לדור נכבדי. דבריך מעידים על שני דברים; 1 . אתה באמת מזלזל באינטליגנציה של הציבור אם אתה חושב (וכעת איני משוכנע שאתה אכן אדם חושב) שבפיתולי לשון תוכל לשנות את המציאות/חוק/יושר.מילים כמו חול אך יושרה אין! 2. לטעמי הוכחת את קיומה של הפרקליטות בתוך הפרקליטות היות שבמילים פשוטות אתה דורש ממר אלדד נאמנות לקבוצת החושבים כמוך ולא למדינה/מלכות המיוצגת ע''י השר. אני מצטער ליידע אותך שגם לפרקליטות או ליועמ''ש אין כוח אבסולוטי בכל תחום. למחוקק יש סמכות אחת,לשר יש סמכות אחרת ולפרקליטות יש את הסמכויות שלה. אני מבין שאנשים עם כח מטורף כועסים שמישהו אחר מפעיל עליהם סמכות,אבל מה לעשות; אף פעם לא עמדת לבחירת העם,הסמכויות שלך הן עם מגבלות ובנושאים מסוימים.....כמו איוש תפקיד מ''מ פרקליט המדינה הסמכות היא בידי אחר ממך. השימוש המותחכם שלך בלחץ חברתי על מר אלדד שקוף ומביש.
77
קרן החדשה
יהודי | 11-02-2020 21:53
סרוגים לכו תזדיינו אתר זבל
78
לדור שומר על הגחלת
נילי | 11-02-2020 22:20
חבר מביא חבר השיטה למנוע את שקרי הפרקליטות בטענת חיסיון מגוחכת....
79
ירד מהפסים
תמי | 11-02-2020 22:23
כנרה בהכוונת אהרון ברק הצח....
80
הפרקליטות
רוני | 11-02-2020 22:29
השר אוחנה היטיב לכנות את החונטה בשם 'הפרקליטות שבתוך הפרקליטות ' האנשים שפועלים ממניעים פוליטים איפשרו הדלפות מכוונות וחקירות שטאזי. האמון במערכת צנח לתחתית. הצבת פרקליט מדינה שלא מקובל על חבריו. חושפת את פרצופם האמיתי של כל חורשי המזימות חונטה. צעקות הגוואלד של לדור הן אולי סימן לשחר חדש
81
לדור,מהם "הערכים שנדמה היה לך שהוא שותף להם"?
שפוי | 11-02-2020 22:30
אל דאגה אנחנו יודעים בדיוק מהם הערכים האלה. טוב שאתה מודה בזה בקול רם. שלטונכם יגיע לאט לאט אבל בטוח ותחזרו להיות מה שנועדתם להיות מקום המדינה ומה שהייתם עד גניבת השלטון בשנות ה-90
82
משה לידור אתה בוגד
רונן | 11-02-2020 23:25
חבורת צבועים וחסרי פירגון זה מה שאתם!! כל הכבוד לשר המשפטים שהולך עם העקרונות שלו ולא לפי חבורה מושחתת שכל מה שמענין אותה לדאוג למקורבים שלהם. חבורת יהירים שכמותכם לכו הביתה. הגיע הזמן לשינוי עמוק בכל מערכת משפט והחוק במדינת ישראל. כבוד השר אוחנה העם איתך כי אני חלק ממנו.
83
משה לדור
יגאל | 11-02-2020 23:39
אמון הציבור אתם פוגעים בו ולא שר המשפטים
84
לדור
עוז | 11-02-2020 23:44
עוד סמרטוט שחושב שהעם מטומטם ולא רואים איך הם עושים איפה ואיפה .מזכיר את הימים שהסתדרות היתה מדינה בתוך מדינה מי שלא איתנו אין לו זכויות במדינה .כך חבורה מנובלת שדם של ילדים חיילים נשים וגברים נרצחו נשרפו נשחטו .בהסכמת בית השימוש הגבוהה שנתן גב לפשע שעשו יצקק ושמעוס בנתינת שוחד להצביע על ההסכם האסון והנתעב .מי הוא שיגיד מה זה ערכים וזאת כשאין לו אפילו רבע מהבמה מהלכת על ארבע
85
משה לדור
Ahronee | 12-02-2020 0:02
הוא מפחד שיתגלו הסודות הכמוסים של המאפיה ששמה פרקליטות המדינה.
86
פרקליטות המדינה -ללא קווים אדומים
בת | 12-02-2020 0:28
להגיד חצה את הקווים ,מלמד על הדעות המוקדמות של הפרקליטים שמקבלים רק אנשים בעלי דמות קדומות ודומות . זה חייב להשתנות . ההחלטות פה אחד מצביעות על העדר חשיבה ותרבות העדר.
87
סוטול
עמוס | 12-02-2020 0:37
על אנשים כאלה אפשר לומר לא צריך לעשות סמים כדי שיראו מסטולים
88
שוחד
ויק | 12-02-2020 1:05
משה לדור אפשר להבין אותך שאתה מגן על המורשת של המערכת המשפטית.. כי אתה ואהרון ברק הראשונים שהבאתם את מורשתכם למערכת המשפטית את השחיתות והשוחד!!! כולם בשביל אחד ואחד בשביל כולם.
89
פרקליט המדינה
דוד | 12-02-2020 5:01
אתם בפרקליטות מפחדים שיגלו את כל השחיתות שיש לכם שם . לכן אתם רוצים אחד משלכם .(מעניין אולי תיתפרו לו תיק. אתם מומחים בזה)
90
לדור
בנצי | 12-02-2020 7:17
חבל שאדם ששימש הפרקליט המדינה לא מציין לטובת היושרה שדעתו אינה עניינית אלה מטרתה להגיע את ביבי,מה יעזור חביבי לאחר שהוגשו כתבי האישום מי פרקליט המדינה, אנשים כלדור הם סכנה לדמוקרטיה הישראלית, מה שלא מוצא חן בעיניכם הפוליטיים שלו הוא הופך למלחמה נגד שלטון החוק,אדוני אתה וחבירך הם החותרים תחת שלטון החוק והדמוקרטיה ברגש שאינכם מקבלים את החלטת העם,אלו קורה בין עיניכם.
91
עוד חלוץ 0מולן שרוצה להשמע
שי | 12-02-2020 7:20
מדבר שטויות בעליל, מנסה לדבר בשפה גבוה ולעשות רושם שדבריו הם הנכונים וכולם טועים אך זה לא עובד על מי שמאמין בצדקת הדרך ועל מי שעיניו בראשו ואל תשים עצמך מורם מעם כאילו מבין יותר, אתה כנראה מדבר כבעל אינטרס שם ולכן ההחלטה על המינוי לא מוצאת חן בעינך כמו שאינה מוצאת חן בעיני חבריך המרובעים, בעיני מי אתה מנסה למצוא חן? צא מהקופסה בוב ספוג.
92
החונטה
מומו | 12-02-2020 7:25
ובכן מר' לדור, אני מכנה אותך מר' מפאת הנימוס ותו לא, אילו יכולתי, ואילו הייתי במקום השר אוחנה הייתי תובע אותך על דיבה, מה קרה מר' לדור ערערו לכם את החונטה כבר לא הכל נשאר במשפחה אתה מדבר על יועמש שעננה כבדה מרחפת על יושרו וחפותו (פרשת הרפז) החונטה ממאנת לחקור אותו את ניצן את בן ארי מעניין איזה שלדים אתה מסתיר, סוף סוף קם שר (מרוקאי) (אבוי) שהחליט לנקות את האורוות המשפטיות שהשתלטו בהפיכת חצר על כל חלקה במערכת המשפט ועל המדינה, אני מקווה שהוא ישאר שר המשפטים גם לאחר הבחירות וימשיך במסע המפרך והקשה לניקוי רציני של העשבים השוטים , אלא אם לא תתפרו לו תיק הרי אתם מומחים בזה
93
משה לדור
יובל | 12-02-2020 7:26
אתה פח זבל איזה אמון אתה מדבר פרקליט מדינה שמוציא צו אסור פרסם אל פרשה שהוא מעורב בה שלו חוקר את כנץ ולפיד אתה חתיכת איש מגעיל אני מקווה שאוחנה שר המשפטים היה שר הקדנציה הבאה ויזרוק את כולם לפח האשפה של ההסטוריה לך תישן אל האף
94
לדור
יהודה | 12-02-2020 8:16
עוד מרומם מעם שיודע טוב יותר מכל אחד אחר. די מושחתים הדעות שלכם שווים לתח...
95
לדור
מנוול | 12-02-2020 9:27
אחד המושחתים ונמעוותים ביותר .
96
תומכי אוחנה הם עמלק
ירמיהו הנביא | 12-02-2020 9:30
עמלקים תומכי אוחנה הרסתם את המדינה
97
לך תבקר את הנכדים בפנסיה
רובי | 12-02-2020 10:21
עזוב אותנו ממך אתה כבר לא רלוונטי לפני שתריח שורשים לך תהנה קח את הנכדים לים ותסתום את הפה
98
לדור הוא חלק ממושחתי המערכת המשפטית
אחד שמבין | 12-02-2020 10:32
אין לו שום בושה,חושב שהם מעל כולם,אז הוא צריך להפנים שהמחוקק הוא מעל כולם.
99
פרקליטות מושחתת
אני | 12-02-2020 10:48
כנראה שעושים משהו מאוד נכון אם ככה חוששים בחונטה ... הגיע הזמן לנקות את האורוות מהסירחון של אהרון ברק חיות וכן הלאה כולל הפרקליטות והמשטרה . הפרקליטות וביהמש כבר מזמן לא מייצגים את העם אלא את האגנדה שלהם .
100
לדור תתביש.התנהגות לא ראויה
מכיר אותו | 12-02-2020 10:50
כך מתנהג אוהד כדורגל ולא אדם שהמדינה נתנה לו אחריות .גם כשהוא בדימוס מצפים ממנו להתנהגות ממלכתית ולא לגסות רוח
101
לדור
אריאל | 12-02-2020 11:06
חצהנאת כל הקווים האדומים בהתערהותו למען השמאל והפרקליטות.תתבייש איש קטן!!!!
102
לדור
יעקב שמר | 12-02-2020 11:37
אין יותר אימון בפרקליטות. לדור שייך לאותה קבוצה הסוגדת לאלוהי המשפט אהרן ברק, ומייחסת לעצמה תכונות קדושות. אך לצערינו המציאות רחוקה מכך.
103
לדור
אזרואל אהרון | 12-02-2020 13:38
לדור רוצה לשמור השחיתות חבר מביא חבר
104
מנוי ממלא מקום לפרקליט המדינה
יוסף | 12-02-2020 14:28
יש לציין כי עד היום התנהלות הפרקליטות היתה מנוהלת ביושרה ובאמינות כאשר המטרה להוציא את הצדק לאור כנראה יש מי שעדין חושב שמדובר באותם אנשים של פעם אותם תמימים אבל תתעוררו ימים השתנו אדני השקר עלהם נשענתם הולכים ומתפוררים
105
לדור
דוד | 12-02-2020 14:37
כן פנסיונר מיליונר כוכב צפון לשחיתות לשוחס מיני כספי וניהולי שמור לי ואשמור לך 18 בתים יוקרתים לשופט הגיע הזמן לפרק את הארגון המשוחד והמושחת הזה ניקוי אורוות מיידי מערכת משפט מושחת ומשחית לציבור לך לישון עלהמילונים שצברת מלוכלך בדיעה אינטרסנטית
106
לדור
דודו | 12-02-2020 14:40
כידור אל תתערב הדיעה שלך שווה עכשיו לתחת
107
מנסה להגן על החונטה
שמוליק | 12-02-2020 15:10
לדור מנסה להגן על החברים שלו מהפרקליטות שרגילים שכל מבוקשם מתמלא.אם חלילה בוחרים מישהו שלא בהסכמתם הם ישר תוקפים.הם צריכים להבין את מקומם שלא הם אלו שקובעים .
108
לדור
יאיר | 12-02-2020 15:37
שוב הגולם לדור מנסה לעשות דה לגיטמציה לשלטון החוק ברגע שהשר ממנה לפי החוק לא מתאים לחונטה המינוי אז מנסים להכפיש את אלדד כאילו הוא בא מחנות מכולת והוא לא אחד הבכירים חוצפה והיתנשאות מגעיל אחד שגםמהוא מהמושחתים קלונם יצא לאור
109
מושחתים נמאסתם
שפוי | 12-02-2020 16:09
לדור עוד מושחת מהדזנדא השמאלנית עוד כלב נובח והשיירה עוברת
110
לדור
שוש | 12-02-2020 17:08
כל מה ששיך לימין לא מקובל עליך מר לדור רק השמאל הם ההגונים והישרים גנבו אדמות הקיבוצים קיבלו שטחים מכרו ילדם חטפו אותם מהורהים הרהרתם את כל מערכת המשפט בלתת לגיטמציה לערבים ושמאל יותר טוב סימת את תפקידך בכשלון שב בשקט
111
תגובה ללדור
ש.ה | 12-02-2020 18:49
האיש כך נראה לא מתאים לאג'נדה שלך. טעונים הנלוזים, רק מצדיקים את המינוי של אלדד לוואי שיקבל גם את המינוי הקבוע. הפרקליטות שבתוך הפרקליטות שנולדה בתקופתך, אינם אלא כנופיית עקיפת חוק, וזה צמח ביתר שאת, באישומי נתניהו המופרכים. כל הכבוד לשר אוחנה על מינויו, ואני מחזק את ידי עורך דין דן אלדד היישר כח. המשך בדרכך, כפי שאתה רואה ובוחן אותה.
112
לדור, אכלת פיטריות הזיה?
Mr K | 12-02-2020 19:00
תגיד לעם ישראל אם בסלון ביתך תלויה תמונתו של אדולף היטלר?
113
נתניהו כחלון ומנדלבליט חצו את הקווים
משה | 12-02-2020 19:47
נאשם בפלילים ממנה את הפרקליט הזמני שיעמוד בראש צוות הקטגורים במשפטו ויוכל לעכב את ההליך ולגבש עסקת טעון מקילה. אין יותר סדום מזה. היועמש אסר על אוחנה להציב את הצלם הזה בהיכל. המינוי בוצע בניגוד לחוק. הנחיות היועמש הן חוק עבור שרי הממשלה מאז ומעולם. קל וחומר בממשלת מעבר. בן בנו של קל וחומר כאשר מדובר ברוהמ היושב על ספסל הנאשמים באשמת שוחד. נינו של קל וח6מר כאשר מדובר במינוי הקטגור הראשי במשפטו.
114
אנשי החונטה חוששים לשלטונם במדינה
אני | 13-02-2020 0:14
ויוצאים לסע הסתה.
115
נתעב
ח.ח | 13-02-2020 3:47
לדור אולי תן לנו גם כתבה על פרשת הרפז של מנדלבליט ולמה זה חסוי? ואולי תתן לנו כתבה על ליאת בן ארי? ואולי על בני גנץ והמימד החמישי שמנדלבליט מסרב לפתוח בחקירה? לדור אתה לא מעניין בכלל מאחר ואתה שייך לחונטה . אם היית כותב כתבה על כל האחרים היה אפשר להבין אותך. אבל אתה אדון לדור איש קטן ושמולאני נתעב שרואה רק את הצד שלך ואת הפרקליטות שהיית שייך אליה. מעניין שלא התייחסת לחוק המאפשר לשר למנות. עלוב נפש
116
כעת ברור מהיכן צצו שורשיו של שי ניצן
אחד העם | 13-02-2020 4:27
דן לדור לא חצה את הקווים אלא היה מחוץ לקווים יחד עם החונטה השלטת. זה מסביר מדוע המליכו את שי ניצן וכיצד מנדלבליט מונה למרות מעורבותו הבעייתית מאד בפרשת הרפז. כל התפקידים הללו מקנים חסינות שאין לאף אדם אחר במדינת ישראל. החונטה דאגה לעצמה היטב למעמד השליט היחיד משל היו נשיאי צפון קוריאה.