אתר הבית של המגזר הדתי
דואר אדום
זמני היום

האדמ"ור מויז'ניץ: "מהרסי הדת רוצים להביא שואה"

האדמור מויזניץ נאם בפני אלפי חסידים בשפה היידיש בכנס בחירות ענק של יהדות התורה, שם עשה השוואה בין מערכת הבחירות הנוכחית לכניסת היטלר לפולין אז: "אנשים לא רצו להאמין"

האדמ"ור מויז'ניץ: "מהרסי הדת רוצים להביא שואה"
  Photo by David Cohen/Flash90

קרב על כל קול. האדמור מויז'ניץ רבי ישראל הגר דיבר אמש (ראשון) בעצרת הענק שארגנה מפלגת יהדות התורה, בדברים שהביא קובי נחשוני בYNET, משווה האדמו"ר בין תאריך הבחירות הנוכחי י"ז באלול לאותו תאריך שנכנס בו היטלר לפולין. בדבריו הוא נשמע מדבר על כך שגם כשהיטלר נכנס לפולין אנשים לא רצו להאמין ולדאבוננו גם "כאן מהרסי הדת רוצים להביא שואה".

את הדברים אמר האדמו"ר בפני אלפי אנשים שהיו בעצרת, ביידיש: "השנה הבחירות בי"ז אלול. לדאבוננו, לפני 80 שנה, בשנת תרצ"ט, היטלר הרשע יימח שמו נכנס לפולין בי"ז באלול. בי"ז באלול זה היה, אנשים לא רצו להאמין". ואז קישר זאת לבחירות בימנו: "לדאבוננו, גם כאן מהרסי הדת ומחריבי הדת רוצים להביא שואה".

האדמור מויז'ניץ מנהיג את הזרם המרכזי של החסידות מהגדולה בארץ, וחבר מועצת דגולי התורה של יהדות התורה. נציגו ממוקם מספר 5 במפלגה חבר הכנסת יעקב טסלר שהחליף את חבר הכנסת מנחם אליעזר מוזס. דבריו של האדמו"ר מויזניץ מגיעים על רקע המאבקי הדת והמדינה אותם מובילים יאיר לפיד ואביגדור ליברמן.

אם בכתבה נמצאה טעות או פרסומת לא ראויה. דווחו לנו >
תגובה חדשה * אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אסור, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע. נפגעת מתגובה? דווח לנו
9 תגובות - 7 דיונים מיין לפי
1
מתי מנהיגי הציונות הדתית יגידו אמת פשוטה כזו?
ישראלי | 16-09-2019 14:45
הציבור הדתל מצפה ממייצגיו שייצגו את דעת התורה! ושישתתפו ביחד עם כל הזרמים במאבק נגד המתייוונים!
הרבי שליט''א מנהיג גדול אומר את האמת המרה
עידו 2 | 19-09-2019 8:09
''י''ז באלול'' התחילו המשכילים שהעבירו את המסר למפא''י ולמרץ. = גזיזת פיאות ילדי תימן. השמדה רוחנית של כל יהודי תימן. ועדיין מהדהדים באויר ארצנו נאומו של מרן הרב ש''ך זצ''ל על ''אוכלי החזיר והשפנים''
2
כת וויז'ניץ
גכעגכע | 16-09-2019 14:46
קודם כל, החסידות זאת כת ששואבת רעיונות מהיהדות. שנית, מצער שאחריי הביקורת של החרדים כלפי הסתה נגדם, גם הם מצטרפים למשחק המלוכלך הזה, ולוקחים אותו לרמה חדשה של זוהמה וגועל - להשוות יהודים-ישראלים לנאצים. מי שאומר דבר כזה, עוד צפוי לתת על כך דין וחשבון.
לא למדו ליבה, שהיטלר דחף את כולם לגז.
להם מותר הכול | 16-09-2019 15:23
לפי החרדים היטלר השמיד רק בעלי פאות.
3
רק עוצמה יהודית
עופרה | 16-09-2019 14:55
למען עם ישראל עוצמה יהודית .
4
אדמור
רפי | 16-09-2019 15:40
לאד״מור לך קנה חמור ונכריז עליך משיח בעזרת השם נעשה ונצליח .
5
האדמור מוויזניץ
יוסי | 16-09-2019 15:51
הוא השואה של עם ישראל....שילכו לצבא....פרזיטים....איך אתם סרוגים אחי לנשק 3 שנים לבנון ו20 שניה מילואים בשטחים איך אתם קוראים לאנשים החשוכים האלה שותפיי הטבעיים....בושה וחרפה וכלימה על כל עם ישראל שאלה מנהיגי הדור שלו....
6
הנה האמת
משה | 16-09-2019 16:07
יש מפלגה אחת גדולה שקוראים לה גוש הימין. גוש הימין מורכב מחמישה מפלגות: ליכוד, אגודת ישראל, שס, עוצמה יהודית וימינה. זה לא באמת משנה לציבור, כמה מנדטים כל אחת מהמפלגות תקבל, מה שמשנה לציבור ובמיוחד למתנחלים ולחרדים, זה שלגוש הימין יהיה 61 מנדטים. אם אחת מהמפלגות הללו לא עוברת, זה כאילו כל המפלגות קיבלו 0 מנדטים... כי כולן ללא יוצא מן הכלל, ישבו באופוזיציה. אז זה לא משנה אם אתה אוהב את עוצמה או לא אוהב את עוצמה.... אם אתה רוצה שלא יפנו את כל יהודה ושומרון ושלא יעשו כאן מהפכה חילונית - אתה חייב להצביע לעוצמה יהודית.
7
חחחח
גיא | 09-10-2019 0:45
ייי