אלו המועמדים הסופיים לבחירות לכנסת 

מהימין המאוחד, דרך הליכוד וכחול לבן ועד לרשימה המשותפת, סך הכל 32 מפלגות הגישו רשימות לוועדת הבחירות שילוו אותנו עד ליום הבחירות ב-17 בספטמבר. מועמדים חדשים לצד וותיקים כולם מכוונים למצוא עצמם בכנסת הקרובה, בה יש רק 120 מקומות

אלו המועמדים הסופיים לבחירות לכנסת 
  השופט מלצר ברגע משוחרר לצד העיתונאים (צילום: חיים גולדברג/ סרוגים)

ש"ס

נציגי ש"ס, הראושנים להיכנס ביום השני (צילום: חיים גולדברג/ סרוגים)

רשימת המועמדים של ש"ס נראית כך: 1. אריה דרעי 2. איציק כהן 3. משולם נהרי. 4. יעקב מרגי 5. יואב בן צור 6. מיכאל מלכיאלי 7. משה ארבל 8. ינון אזולאי. 9. משה אבוטבול 10. אוריאל בוסו. 11. ברוך גזהיי 12. יוסי טייב 13. יעקב זכריהו 14. נהוראי לחייאני 15. נתי חיאק. 16. יעקב צדקה 17. יוני משריקי 18. ליאור שאער 19. משה קייקוב 20. בני אלחרר

3 מפלגות (צילום: חיים גולדברג/ סרוגים)

הימין המאוחד

1. איילת שקד – הימין החדש 2. הרב רפי פרץ – הבית היהודי 3. בצלאל סמוטריץ׳ – האיחוד הלאומי 4. נפתלי בנט – הימין החדש 5. מוטי יוגב – הבית היהודי 6. אופיר סופר – האיחוד הלאומי 7. מתן כהנא – הימין החדש 8. עידית סילמן – הבית היהודי 9. רוני ססובר – הימין החדש 10. אורית סטרוק – האיחוד הלאומי 11. שי מימון – הימין החדש 12. שולי מועלם – הימין החדש 13. הרב אלי בן דהן – הבית היהודי 14. יוסי כהן – האיחוד הלאומי 15. שירלי פינטו – הימין החדש 16. דוידי בן ציון – הבית היהודי 17. יום טוב כלפון – הימין החדש 18. עמיחי אליהו – האיחוד הלאומי 19. משה פלד – הימין החדש 20. מרים אברג׳יל – הבית היהודי

רצים לבד, מנצחים לבד (צילום: חיים גולדברג/ סרוגים)

עוצמה יהודית

1. איתמר בן גביר 2. ברוך מרזל 3. אדוה ביטון 4. יצחק וסרלהוף 5. בנצי גופשטיין.

יריב לוין מגיש את רשימת הליכוד (צילום: חיים גולדברג/ סרוגים)

הליכוד

1. ראש הממשלה נתניהו 2. יולי אדלשטיין 3. ישראל כץ 4. גלעד ארדן 5. משה כחלון 6. גדעון סער 7. מירי רגב 8. יריב לוין 9. יואב גלנט 10. ניר ברקת 11. גילה גמליאל  12. אבי דיכטר 13. זאב אלקין 14. חיים כץ 15. אלי כהן 16. צחי הנגבי 17. אופיר אקוניס 18. יובל שטייניץ 19. ציפי חוטובלי 20. דודי אמסלם 21. אמיר אוחנה 22. אופיר כץ 23. אתי עטיה 24. יואב קיש 27. דוד ביטן 28. קרן ברק 29. שלמה קרעי 30. מיקי זוהר 31. יפעת שאשא ביטון 32. שרן השכל 33. מיכל שיר 34. קטי שטרית 35. פטין מולא 36. מאי גולן 37. טלי פלוסקוב 38. עוזי דיין 39. אריאל קלנר 40. מארק 41. עמית הלוי 42. ניסים ואטורי 43. שבח שטרן 44. איוב קרא 45. מטי יוגב 46. יהודה גליק 47. נורית קורן

לפני ההבהרה, גנץ בוועדה (צילום: חיים גולדברג/ סרוגים)

כחול לבן

1. בני גנץ 2. יאיר לפיד 3. משה (בוגי) יעלון 4. גבי אשכנזי 5. אבי ניסנקורן 6. מאיר כהן 7. מיקי חיימוביץ' 8. עפר שלח 9. יועז הנדל 10. אורנה ברביבאי 11. מיכאל ביטון 12. חילי טרופר 13. יעל גרמן 14. צבי האוזר 15. אורית פרקש הכהן 16. קארין אלהרר 17. מירב כהן 18. יואל רזבוזוב 19. אסף זמיר 20. יזהר שי 21. אלעזר שטרן 22. מיקי לוי 23. עומר ינקלביץ' 24. פנינה תמנו שטה 25. ע'דיר מריח 26. רם בן ברק 27. אלון שוסטר 28. יואב סגלוביץ' 29. רם שפע 30. בועז טופורובסקי 31. אורלי פרומן 32. איתן גינזבורג 33. גדי יברקן 34. עידן רול 35. יוראי להב הרציאנו 36. משה מוץ מטלון 37. עינב קאבלה 38. תהילה נעמה פרידמן 39. יצחק אילן 40. הילה שי וזאן 41. ולדימיר בליאק 42. משה יהודה טור-פז 43. רות וסרמן לנדה 44. ענת כנפו 45. אלון ישראל טל

העבודה גשר

1. עמיר פרץ 2. אורלי לוי אבקסיס 3. איציק שמולי 4. מירב מיכאלי 5. עומר בר לב 6. רויטל סויד 7. חגי רזניק 8. ערן חרמוני 9.סעד סאלח 10. כרמן אלמקייס עמוס 11. יחיאל בר 12. גברי ברגיל 13. מיכל בירן 14. אחסאן חלאילה 15. עמיר ריטוב 16. מיכל צ'רנוביסקי 17. ליאת יקיר 18. אמילי מואטי

אנשי יהדות התורה (צילום: חיים גולדברג/ סרוגים)

 

יהדות התורה

1. יעקב ליצמן 2. משה גפני 3. מאיר פרוש 4. אורי מקלב 5. יעקב טסלר 6. יעקב אשר 7. ישראל אייכלר 8. יצחק פינדרוס 9. אליהו חסיד 10. אליהו ברוכי 11. בנימין הרשלר 12. דוד אוחנה

המחנה הדמוקרטי

1. ניצן הורביץ – מרצ 2. סתיו שפיר- התנועה הירוקה3. יאיר גולן – ישראל דמוקרטית 4. תמר זנדברג – מרצ5. אילן גילאון – מרצ 6. עיסאווי פריג' -מרצ 7. יפעת ביטון- ישראל דמוקרטית 8. יעל כהן פארן- התנועה הירוקה 9. נועה רוטמן – ישראל דמוקרטית 10. אהוד ברק – ישראל דמוקרטית 11. גלעד קריב – התנועה הירוקה 12. מוסי רז – מרצ 13. מיכל רוזין – מרצ 14. יאיא פינק – ישראל דמוקרטית 15. סמדר שמואלי – ישראל דמוקרטית 16. זינב אבו סוויד – התנועה הירוקה 17. מלכה ערמון – התנועה הירוקה 18. אבי בוסקילה – ישראל דמוקרטית 19. גבי לסקי – מרצ 20. עלי סלאלחה – מרצ 21.מהרטה ברוך רון – מרצ 22. קובי ריכטר- ישראל דמוקרטית 23. ניצן כהנא- התנועה הירוקה 24. יניב שגיא – מרצ 25. קייס מזריב – ישראל דמוקרטית 26. יריב אופנהיימר – מרצ 27. ערן עציון- התנועה הירוקה 28. קטי פיאצסקי מורג – מרצ 29. איתי אלמוג – ישראל דמוקרטית 30. יאיר דיקמן- ישראל דמוקרטית

ישראל ביתנו, סלפי הגשת רשימות

ישראל ביתנו

1. אביגדור ליברמן 2. עודד פורר 3. יבגני סובה 4. אלי אבידר 5. יוליה מלינובסקי 6. חמד עמאר 7. אלכס קושניר 8. מרק אפראימוב 9. לימור מגן תלם 10. ד״ר אלינה ברדץ’- יאלוב 11. שאדי חלול 12. אלכס פרידמן 13. דור דוידיאן 14. שחר אלון 15. אילנה קרטיש

הרשימה המשותפת

1. איימן עודה (חד"ש) 2. מטאנס שחאדה (בל"ד) 3. אחמד טיבי (תע"ל) 4. מנצור עבאס (רע"ם) 5. עאידה תומא-סלימאן (חד"ש) 6. וליד טהא (רע"ם) 7. עופר כסיף (חד"ש) 8. היבא יזבק (בל"ד) 9. אוסמה סעדי (תע"ל) 10. יוסף ג'בארין (חד"ש) 11. סעיד אלחרומי (רע"ם) 12. ג'אבר עסאקלה (חד"ש) 13. סמי אבו-שחאדה (בל"ד) 14. סונדוס סאלח (תע"ל) 15. אימאן חטיב (רע"ם) 16. יוסף עטאונה (חד"ש)

 

תגובה חדשה * אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אסור, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע. נפגעת מתגובה? דווח לנו
תגובה אחת מיין לפי
1
מה עם המועמדים של נעם?
יאיר | 04-08-2019 8:53
המפלגה הכי חשובה בבחירות האלה!!!