אתר הבית של המגזר הדתי
דואר אדום
זמני היום

רב חרדי בירושלים: שיחות התייעצות עם אופי מיני

עדויות רבות של נשים על דרכי טיפול בעלי אופי מיני עם הרב ינון יונה מגבעת שאול בירושלים: ייעץ לנשים חרדיות שירקדו ערומות בביתן ואף להתקשר אליו לאחר מכן, ופירוט על דרכי יחסי אישיות. הרב יונה: "עזרתי להן לשמר את הזוגיות"

רב חרדי בירושלים: שיחות התייעצות עם אופי מיני
  אחת הנשים בשיחה עם הרב יונה. צילום מסך ynet

תחקיר של אתר ynet היום (שלישי) על הרב ינון יונה מגבעת שאול בירושלים, חושף שיחות עם אופי מיני שהוקלטו עם נשים שהגיעו להתייעצות עמו. הרב יונה, על פי התחקיר, הורה לנשים כיצד לנהוג ביחסי אישיות עם בני זוגן כאשר הוא מאזין לקיום היחסים עצמם.

עוד עולה מהתחקיר כי הרב יונה שיתף פעולה עם "מטפלות מיניות" שהורו באופן לכאורה לא הלכתי ולא הולם מנשים לבצע מולן מעשים מיניים.

אזהרת צפייה: בסרטון ישנם תכנים עם שפה בוטה ולא-ראויה

הרב יונה מסר בתגובה ל-ynet: "כמי ששימש בעבר כרב שכונה ופוסק הלכה, פנו אליי במשך השנים בני זוג שביקשו לשאול ולהתייעץ בנושאים אינטימיים שקשורים ליחסי האישות ביניהם. ברוב המכריע של המקרים מדובר על שאלות הלכתיות מובהקות. בחלק קטן ביותר של הפניות היה מדובר בנושאים שנובעים מחוסר ידע בכל הנוגע לקיום יחסי אישות. במקרים אלה, ניסיתי להדריך או לייעץ כדי לשמר את המשך קיום הזוגיות. אני יכול לומר בוודאות – שמנעתי מקרים רבים של פרידה וגירושין בין בני זוג".

עוד הוסיף הרב יונה: "במקום שבו לא התאפשר לי להיות מעורב בטיפול, הפניתי למטפלת מוכרת במגזר החרדי שתסייע לאישה. מדובר במטפלת שלמיטב ידיעתי לא הורשעה מעולם ולא הוגש נגדה כתב אישום, ועל פי הידוע לי התיק נגדה נסגר. העובדה שמשטרת ישראל, האמונה על שמירת החוק, החליטה שלא לחקור את התלונה שלטענתכם הוגשה נגדי – מעידה על כך שמדובר בניסיון פסול להשחיר את שמי כמי שעוסק במשך עשרות שנים במתן ייעוץ בתחומי ההלכה. צר לי שבחרתם לפרסם דברי דיבה ולשון הרע מוחלטים שמשטרת ישראל לא מצאה לנכון אפילו לבדוק, ובכוונתי למצות את הדין עם כל מי שפעל לפגיעה בשמי הטוב באופן חסר כל בסיס".

עדויות רבות שנאספו בתחקיר ynet מעלות תמיהות על הכוונת הרב יונה ודרך הייעוץ האינטימי עם נשים שהגיעו לשיחה עמו.

כך, עדות של של אישה שלטענתה הרב הורה לה כי עליה לקיים יחסי אישות לפחות 5 פעמים בכל לילה, ואף אמר לה כי עליה להתקשר לאחר מכן ולפרט על המעשה ותחושותיה לאחר יחסי האישות. בנוסף,  הרב הפנה אותה לניתוח להגדלת חזה אצל רופא שיביא לה הנחה. לדברי הרב הוא הפנה לאותו רופא בעבר כמה נשים. הרב הגיב על כך לאתר ynet ומסר כי כאשר האישה טוענת כי זה פוגע בזוגיות עם בעלה – הוא אכן מפנה נשים לניתוח להדלת חזה, לדבריו לפי ההלכה אין בכך בעייה "והדברים הוצאו מהקשרם בצורה כואבת".

אישה נוספת העידה שלאחר שהעלתה בפני הרב שאלה בנושא טבילה במקווה, שינה הרב את נושא והחל לדבר עמה בתחום יחסי האישיות ואמר לה כי עליה לרקוד ערומה מול המראה ואף להתקשר אליו ולספר לו מה עשתה. בנוסף, הפנה הרב אותה לטיפול אצל "מטפלת מינית" שאמרה לה כי עליה לצפות בתכנים פורנוגרפיים ולאפשר למטפלת לגעת בה. לאחר שהאישה הביעה בפני הרב בטלפון כי אינה מרגישה בנוח, התעקש הרב יונה כי תמשיך בטיפול.

עדות של אישה חרדית נוספת על כי גם לה הרב הורה לרקוד בערום ואף לבצע פעולה עם אופי מיני כנשים המסוללות. לאחר שאמרה לרב כי היא מבקשת להפסיק את הטיפול, הגיב הרב באמרו כי אם לא תעשה זאת "כל ביטול התורה שלי בעקבות הקשר בינינו יהיה באשמתך ואת תשלמי על זה בשמיים".

בעדויות נוספות שהוקלטו על ידי אישה חרדייה שהחליטה לחשוף את הרב, ואף שיתפה פעולה עם ארגון הנלחם בפגיעות מיניות בקהילות יהודיות, הורה לה הרב בשיחת ייעוץ פירוט על יחסי האישות עם בעלה וכיצד תגרה אותו, ואף לאחר מכן הורה לה להתקשר אליו למחרת. בנוסף הרב אמר לה להתקשר אליו כשהיא עם בעלה במיטה "ביחד בלי בגדים" והוא ידריך אותם במהלך. באחת מהשיחות נשמע הרב שלא תספר לבעלה על כך דבר "יפרשו את זה לא נכון. לא שאני חושש ממישהו". הרב אף נתן לה אמצעי מניעה ותרופות לעצירת מחזור. לטענת האישה אינה יודעת מהיכן הרב מקבל את החומרים הללו ובאיזו סמכות הוא מחלקם.

חלק מהמתלוננות שחששו להתלונן במשטרה, פנו לכמה רבנים ידועים בבני ברק ובירושלים יחד עם קטעים מההקלטות ועדויות. אולם, הרבנים השיבו כי "אינם יכולים לעשות דבר חוץ מלהזהיר את קרוביהם מפניו". אולם הציעו למתלוננות להגיש תלונה במשטרה, ואחד הרבנים אף הציע לאישה שהתלוננה בפניו כי הרבנית תלווה אותה לתחנת המשטרה להגיש תלונה נגד הרב יונה. לטענת הנשים, גם לאחר שנתיים לא נפתחה חקירה ומהפרקליטות המחוזית הבהירו להם כי אין בחומרים עבירה פלילית.

ממשטרת ישראל נמסר לאתר ynet: "מיד עם קבלת התלונות במשטרה נפתחו חקירות ובוצעו מגוון פעולות החקירה הנדרשות. בסיום החקירות, התיקים נבחנו על ידי הפרקליטות, ובתיק החקירה שבו גובשה תשתית ראייתית לביצוע עבירה פלילית, הועבר הנושא לעיון והחלטת הפרקליטות כמקובל".

מצאת טעות בכתבה? התוכן בכתבה מפר זכויות יוצרים שבבעלותך? נתקלת בפרסומת לא ראויה? דווח/י לנו
תגובה חדשה * אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אסור, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע. נפגעת מתגובה? דווח לנו
50 תגובות - 32 דיונים מיין לפי
1
נפלו על הראש
מפקפק | 21-05-2019 13:12
יש מישהו שנתן טיפול לזוג שמסתבך עם יחסי מין. אפשר להתווכח על השיטות שלו. אבל זה רחוק מלהיות בעייה. גם אם זה קיצוני בציבור שחי באופן קיצוני זה מובן שצריך מישהו כזה לאזן. אותו אחד שמסמל את הקיצוניות צריך ללמד מתי צריך להיות קיצוני בכיוון השני
מה שהוא עשה בלתי מתקבל על הדעת
מזעזע | 23-05-2019 20:20
לא קראת את הכתבה. ייתכן שעשית בשכל כי היית מזדעזע גם אתה. ההתעסקות האובססיבית במיניות היא אחת הרעות החולות של המאה האחרונה, ואהיה הראשון להתנגד לכך שרבנינו יצטרפו לכך- והאמן לי שכאן מדובר בדבר שאפילו גרוע מכך. לא רק חוסר צניעות ופריצות מוחלטת והתנהגות יצרית שהוא מעודד אנשים לנהוג בה, אלא ממש משחק באנשים. לרקוד בלי בגדים זה לא חלק מטיפול. עיסויים לאיברים מוצנעים זה לא חלק משום טיפול. שהרב דורש מאנשים לספר לו על כל זה זה מחשיד לכל הפחות (בינינו אלפי שנים אנחנו חיים בלי סקסולוגים, התפקיד שלהם אמור להיות במקרים רפואיים בלבד). אפילו החילונים החולניים ביותר מזדעזעים מהסיפור הזה, וודאי שגם אנחנו צריכים.
2
נראה לי שעושים לרב עוולה גדולה
א.ל. | 21-05-2019 13:26
בסד תחילה אומר כי אינני חרדי ועכשיו לעיניין הרב עוסק בנושא שקשור לכל המסגרת שקשורה לחיי אישות והוא מייעץ בנושאים שמטבע הדברים קשורים לצניעות והוא עושה זאת מתוך מסירות נפש ממש ומתןך ראייה הלכתית אני מודה שלא קראתי את כל הכתבה אך ברור לי מתוך היכרות ופגישות לא פעם עם הרב שהדברים נעשים בצורה עניינית ובמסגרת ההלכה כאשר מטרתו היחידה לשמור על חיי הנישואין של הזוג
מסכימה
טל | 06-07-2019 22:34
מהיכרות עם הרב
מובן שזה תגובה של מקורב או .....
אני | 03-06-2019 13:23
אין ולא היה בתורה או בגמרא שרב ידבר כך , המקרה הכי קרוב שיכול להיות . זה אב לביתו ומצינו את זה בגמרא ,שתנא הדריך את ביתו , קדושת התורה היום בכלל לא מאפשרת לרב לדבר עם אישה , בטח לא בנושאים כאלה , היום הכול כל כך ירוד , שברור שזה ענין של זמן שאדם יפול , לבוא ולהגיד שזה עזרה , בחיאט אולי על חילונים זה תופס , צריך להזהיר אותו מלקבל נשים , ואם ימשיך להזמין אותו לדין תורה ולנדות אותו , מנצל תמימות ועוד עוזר לתת פורקן לאישה משובשת .
הרב מוסר נפש...
| 22-05-2019 16:03
הרב מוסר נפש לכל מבקש ואפילו הוא אינו יודע מי בצד השני של הטלפון מגיע לרב את כל הכבוד והערכה כי אין כמוהו בעולם שמדריך את מי שצריך רוב הגירושין בעולם זה בגלל חוסר יידע על זוגיות
רצוי שתקרא את כל הכתבה ואז תגיב
לא א.ל | 22-05-2019 9:26
אתה מוסיף חטא על פשע
3
היכן ישנם עוד רבנים כמו האיש ההוא...
אזרחי | 21-05-2019 13:44
היכן ישנם עוד רבנים כמו האיש ההוא...
4
הוא בן של הרב עובדיה יונה ז"ל?
שמעון | 21-05-2019 13:48
הוא בן של הרב עובדיה יונה זל?
לא
יפי | 21-05-2019 14:47
לא
ירבו כמותו בישראל
יפי | 21-05-2019 14:47
לא דובים ולא יער רב צדיק שאלפי משפחות נעזרות בעצתו ולא מתקרב למה שפורסם
5
הרב הזה הציל לאח שלי את הנישואים
שאול סירקין | 21-05-2019 13:59
אח שלי היה זוג צעיר שעמדו על סף גירושין, הרב יונה ליווה אותם יד ביד והעמיד אותם על הרגליים. היום יש להם 5 ילדים בזכותו. לקחת זוג שהא בא לעזור להם בתור יועץ מיני ולהפוך אותו לסוטה זה סטיה בפני עצמה
6
הרב יונה
רחל | 21-05-2019 14:32
איפה השכל של האישה להבין שהשם ישמור. להעיף אןתו מהרבנות.
זו אישה שהתחזתה!!!! תבינו, זה מכוון נגדו
שמרית | 22-05-2019 10:49
זה מכוון נגדו כדי לפגוע בו
7
פשוט הוצאת שם רע!!!
nמישהו | 21-05-2019 16:22
כאשר יש זוג שבו הבעל מחפש גירויים מחוץ לבית, אז זה הדבר הקדוש והנכון להסביר לאשה מה צריך לעשות כדי שהמשיכה של בעלה תהיה כלפיה ולא כלפי נשים אחרות. אם האשה לא יודעת כיצד עושים זאת בעצמה אז זו פשוט הצלה אם יסבירו לה. אם האשה לא מבינה באיזה חלקים בגופה להשתמש וכיצד, ואם האשה לא מבינה מה פועל על הגבר ומה לא, אז מאיפה היא אמורה ללמוד את זה? אפשר להתווכח על הבוטות בסגנון הדיבור ויש מילים צנועות יותר לומר את בדיוק אותם הדברים, ואפשר להתווכח אם ראוי שרב ישב לבד עם אשה נשואה בחדר וידבר באופן בוטה על חיי אישות, ואפשר להתווכח על רמת הירידה לפרטים הנצרכת בכל מקרה לגופו. אבל ממה שמתואר בכתבה אין כאן שום דבר חוץ מעזרה לזוגות שנמצאים במבוכה גדולה ובחוסר יידע עצום. אם צריך להסביר לאשה שנשואה כבר כמה שנים כיצד גורמים לבעל להימשך כלפיה, אז ברור שיש כאן בעיה, וצריך להסביר לה כדי שתבין. אתם מעדיפים עולם טהור שבו זוגות כאלה חיים את חייהם בצער עצום? וחוץ מזה, הרי זו צביעות עצומה כאשר אפשר לסקר באתר מול כולם את האירווזיון עם כל החלקי הגוף החשופים שם מול כל העולם, אך כאשר מסבירים לאשה כיצד להתנהג בחדרי חדרים עם בעלה כשהם מותרים זה לזה, קוראים לזה פריצות. האם זו לא צביעות במיטבה???
הרב ינון
ביבי . | 26-05-2019 22:50
אתה מתמם . לא מדובר באדם מהשוק מה לרב ולמילים ולירידה לפרטים מיניים כאלה ומאיפה הוא יודע להדריך ככה נשים חרדיות . ולמה הוא מזכיר לה שיש לה שדיים גדולות וחוזר על זה ולמה הוא מבקש שתתקשר אליו בשעת מעשה בעצם זה כמו להיות איתם בחדר . אולי
נכון מאד!
חגית | 22-05-2019 10:48
כשמדובר ברב, עושים הכל כדי להכפיש את שמו
אוריה אני עשיתי גם 7 ועדיין חיה..צא מהבועה
מוריה | 22-05-2019 7:08
אף אחד לא מת מקצת אהבה אתה צריך ייעוץ דחוף. ממליצה על הרב יונה
תגובה לאוריה
לא נכון. | 21-05-2019 20:16
בהקלטה הוא לא אומר לה לקיים יחסים 5 פעמים בלילה. וכיוון שהיא מאוד מנסה להפיל אותו והקליטה המון, כל עוד לא שמעתי את זה אני לא מאמינה. לא מאמינה שהוא אמר לה דבר כזה כי זה פשוט לא הגיוני. תחשבי עם שכל ואל תקפצי להאמין לכל דבר שמישהי טוענת. ואני לא באה להצדיק אותו- השפה באמת בוטה ואני מתארת לעצמי שהוא מפיק מכך הנאה, ומצד שני גם עוזר. זה לא סיפור פשוט בכלל, ולא כל אחד, גם לא מי שסיימה הרגע לימודים בנושא ללא ניסיון בשטח עדיין, יכול לחוות דעה בנושא.
רפואה
אוריה | 21-05-2019 18:18
איני נוהגת להגיב ובעיקר שלא לכתוב באתרים את דעתי האישית, אבל עכשיו הייתי חייבת. סיימתי לאחרונה לימודי מיניות, והדבר האחרון שאפשר להגיד על האדם הזה שהוא עוזר לזוגות במצוקה. הוא מנצל אותם. מנצל אותם לצערנו לתאוות האסורות שלו. ובטוחה שברגע שאותה אישה מתקשרת לאחר המעשה לספר לו איך היה לה הוא עובר על הברית...... להגיד לאישה לקיים יחסים עם בעלה 5 פעמים בלילה זה גובל ברצח. אפשר פיזית באמת למות מזה. אם אותו אדם שולח נשים לטיפול מיני אצל אישה שנוגעת בחלקי גופם הצנועים והפרטיים בטענה שהיא מעסה לה אותם (ובתור מטפלת מינית אומר לך שאין שום סיבה לגעת בחלקים אלו של הגוף), או שהוא דורש מנשים לנהוג כנשים המסוללות שזה בדיבוב עממי-לסביות, זה כנראה מדובר באדם שמשתמש בהם לדמיונותיו הפרועים והחולניים ותו לא. לצערנו במסווה של רב. רפואה שלמה לכלל עם ישראל
8
צביעות במיטבה
שימי | 21-05-2019 16:57
פתאום לynetאכפת מתוכן מילולי בוטה. כל הופעת סטנדאפ ממוצעת יותר גסה מדברי הרב. כל סרט חילוני שיש בו עירום יותר גרוע מהוראות הרב שמתבצעות בצינעה. יש נשים שיש להם בעיה במיניות והרב הזה מציל נפשות. Ynet מחפשים רייטינג וחבל שיש כאלה שקונים את הבלוף. מה עדיף שיתגרשו?
קודם תלמדו להיות דתיים אח״כ תעירו
הגזמתם | 23-05-2019 13:41
באזור שלכם שבו הכל מותר. ללכת בלי גרביים. ללכת עם חצי כיסוי ראש ללחוץ יד לאשה. ועכשיו אתם מחפשים ליטול קיסם משיניו של האחר פשוט תתבישו. תאזרו אומץ ותפרסמו
9
נורא
עצוב | 21-05-2019 17:08
פשוט זוועה נקודה
10
אנשים אתם רעים.זה רב שעטסק בעיניין .יש בנות ש
שרי שמש | 21-05-2019 20:41
אתם אנשים רעים תתבישו לכם.זה העבודה שלו
11
עלילה מתועבת
ראובן | 22-05-2019 1:16
אני לא מכיר את הרב ולא ראיתיו לעולם שמעתי עליו ויש לו ספרים הסרטון נראה מדובב וערוך!! תמיד כשמשמיעים את קולו כביכול , במילים הבוטות , לא מראים את שפתותיו מטרת הכתבה להתעיב את החרדים ולהציגם באופן נבזי בפרט בתחומים מיניים או כספיים כסוטים או כחמדנים כתבה כזאת עושה עבודה של אלף דרשות חיזוק וההוכחה שזה לא נכון שזה לא יגיע לבית המשפט כי שם תתברר העריכה או הדיבוב אין רוע בעולם יותר משמאלנים אשכנזים ואני אוהב אשכנזים אבל השמאלנים שבהם מתועבים עד שלא ניתן לסבול ולתאר במילים
12
צדיק קדוש וטהור!!
אני | 22-05-2019 3:10
יש לי בן בזכותו אחרי המוןןן הפות רצופות!רב קדוש פתאום כולם מאמינים לynet....ממש הכנסת הגדולה!מספר1בניאוף!!באים ללמד את הרב איך ומה לדבר... מה לעשות?יש כאלה שלא חטאט במראות אסורות או נחשפו לתכנים אסורים מילדות ולא יודעים איך להתנהג ... כמובן שהם לא יחפשו בפירוש יועץ מיני הם בעצם לא מבינים מה לא בסדר בזוגיות שלהם ... לנו יש רבנים וכן!...גם רבנים לעניינים כאלה .מה לעשות??זה נקרא קדושה!שהאשה בשביל הבעל והבעלצלאשה זה קדושת הבית!!ומי שפתאום נהיה לי צדיק כל כך גדול שלא רוצה לחשוב מה עושה בחיים שלו קם וזועק גיוואלד!דייייי לצביעות דייי....
13
בתור אחד שמכיר מדובר על אדם שפשוט יש נשים שלא
חיים | 22-05-2019 8:42
מבינות כלום ביחסי אישות ובגברים שלא נמשכים לנשים שלהם וכדומה אז הרב פשוט מסביר להם בצורה הכי ברורה מה לעשות ואיך לעשות כדי שהקשר בין בני הזוג ישמרו ושיהיה משיכה בין בני הזוג!!! התקשורת לקחה את זה לכיוון אחר וסתם עושים לו עוולה !!! אני מכיר נשים שהיו בשיחה עם אישתי שלא הייתה יודעת איך בכלל באים ילדים לעולם!!! והזוג הזה היה נשוי כבר חמש שנים בלי ילדים עד שהוא הסביר להם בצורה הכי ברורה ומובנת מה צריך לעשות כדי שיבואו ילדים לפעמים יש אנשים סתומים שלא מבינים ולא מכירים וישר מחפשים סתם להכפיש אנשים!!!
14
צריך ללמד את כל החרדים מילדות מהם הגבולות
קוראת | 22-05-2019 9:28
הבעיה שמתייחסים לבעלי הסמכות ביראת כבוד ומקבלים כל מה שאומרים. כדאי להסביר שצריך להפעיל שיקול דעת ולהבין שיש גבולות שלא חוצים אותם, גם אם מדובר ברב או בעל סמכות אחר.
למה לסקסולוג מותר?
שמרית | 22-05-2019 10:51
לא הבנתי
15
תגובה
אסתר | 22-05-2019 10:01
לא הבנתי מה רוצים ממנו? אנשים באו להתיייעץ בנושא הזה והוא ענה להם באותו נושא! למה לסקסולוגים מותר? בגלל שזה בתשלום?
16
סוף סוף מישהו שמסייע לזוגות חרדים לחיות טוב!
שמרית | 22-05-2019 10:46
רואים שהתחקיר מגמתי. הגיעה חוקרת שהתחזתה לחרדית במשך תקופה, המשוועת לעזרה בזוגיות ובקשה באופן עזרה באופן חריג. אם זה היה סקסולוג זה היה עובר בטוב נכון? תחשבו שהכותרת היתה שונה, הכל היה נראה אחרת: הרב שמסייע למאות זוגות לחיות בטוב. הרב שמציל זוגיות. אבל כשרוצים להכפיש מישהו, הכל כשיר וזמין
תמיד מחפשים את הדתיים... תקשורת זה עמלק
ינון יעיש | 26-12-2019 6:41
מסכים איתך במאה אחוז
17
ואפשר לחשוב אצל יועצים סקסולוגים יותר צנוע
נתן | 22-05-2019 15:47
ובכלל אצל הסרוגים המצב יותר טוב !!!
18
הרב ינון
סיגלית לןי | 22-05-2019 18:29
אני מכירה תרב 24 שנה והוא עוזר להרבה זוגןת בשלום בית בחיים לא נתקלתי בבעיה אצלו תפסיקו להעליל עלו עלילות שב אני מרחמת על הנשים שהתלננו עלו מי ש/לא יודעת לעשות יחסי אשיות הוא היה מסביר לה מה יש בזה עצוב כך להרוס את טהרת המישפחה אוי לנו
19
הרב
יצחק | 23-05-2019 0:34
לשון הרע זה שקר ואסור לשקר במיוחד נגד רב ואתו אחד ששיקר צריך לעשות תשובה שלא יענש חלילה
לשון הרע
משה | 28-05-2019 0:06
נכון100אחוז לשון הרע אין שכל לאשה ... מספיק טיפש אחד בשביל לשרוף יער שלם
20
איפה הבעיה. ישנם בציבור זוגות שזקוקים לזה
דוד | 23-05-2019 11:47
סתם רכילות. מה הקטע לפרסם. יש חרדים שלא יקשיבו לסקסולוג או יועץ זוגי ורק אם דמות תורנית תבהיר שהכל לגיטימי עם הבעל אפשר להציל את הנישואין. הבעל הגיע עם אשתו לייעוץ מיני. לא ליעוץ עסקי. הכי לגיטימי ושירבו כמותו. כשאין את זה שואלים למה מגיעים לסדין עם חור. וכשפתוחים צועקים היי לכם הדתיים אסור. כשלא מתגייסים לצבא צועקים אולי חינם. כשמתגייסים זועקים הדתה בצבא. אותה כתבה היתה יכולה להיות לגיטימי. הכל בעיני יצרני הרייטינג. כמה שנאה לדת.. כמה
21
מי שעומד מאחרי הרדיפה הזו הוא ארגון רפורמי
דוד | 23-05-2019 16:20
ארגון בשם JCW שעובר בין רבנים במטרה ברורה ליצור מרחק בין הקהילות ורבנים אורתודוקסים. השיטה הזו במצלמות נסתרות עבדה מספר פעמים בירושלים והסביבה
22
הגעתי לפה מהכתבה שלכם על נער אוטיסט חרדי
... | 23-05-2019 17:52
שהוכה עד זוב דם. אתם, עם הרב החרדי הזה שלכם, אתם אשמים בכך! מרבים שנאת חרדים, אנחנו ציבור חולה.
23
ירבו כמותו בישראל!
מרקוס | 23-05-2019 21:53
תקשורת צהובה וגועלית
24
דור בעייתי
דור בעייתי | 24-05-2019 9:44
הרב הציל מאות זוגות מלהתגרש מכיוון שהבעל פוזל בחוץ או מסתכל בסרטים פרונוגרפים ואין לו חשק לאשתו ובמיוחד מה שהולך עם הבגידות היום אפילו בציבור הדתי לכן מה שהרב עשה זה לדעתי הצלה שלחיי נישואין שהבעל יקבל הכל בבית ולא יחפש בחוץ ייהיה לו טוב ונח עם אשתו ויגיע לסיפוקו בבחינת מצילות אותנו מן החטא ואדרבא זה מוסיף אהבה כי אין מה לעשות אנחנו בדור שהכל פרוץ אז לפחות שהבעל והאישה יהיה להם הכל בבית ולא יחפשו בחוץ דמיונות. עכשיו בקשר לכל החילונים המגיבים בזעזוע אלה שאצלם גבר עם גבר זה נורמאלי לסביות קוקסינלים ילד בגיל 10 רואה ויודע דברים איומים ממש והאישה אצל החילונים החולנים נתפסת כמי שמסמלת את סמל הפריצות בכל סרט בכל פרסומת בחוצות ואיך שהם מתלבשות מדברות גועל נפש ממש בבחינת החזיר פושט את טלפיו לומר ראו טהור אני אז שיעשו בדק בית ולא ידברו מילה שיקברו תראש באדמה כל עוד לא נעשה פה איסור רק הדרכה יש להדגיש שאני נגד כל פגיעה מינית בכל מגזר ובעד לטפל בזה בחומרה רבה ומוקיע את זה ומי שנפגעה מינית או נפגע מינית חייבים להגיש תלונה במשטרה וטפל בזה בכל האמצעים
25
לי מפריע שהוא מתייחס לאברי האשה מה שווה ומה פ
מה הוא ראה לה? | 24-05-2019 14:35
איך הוא יודע אם יש לה גדול או קטן? הוא הסתכל? עצוב לי אנחנו מכירים אותו והוא היה בחתונה שלנו
..
. | 26-12-2019 13:53
הוא לא ... העוזרת שלו זאת שהוא מפנה אליה את הנשים מספרת לו מה מו מי והם מתייעצים ביחד.... חבל שאתם שופטים ככה
26
אבל למה לפרסם כתבה כזו באתר דתי? לא ראוי בכלל
אבי | 26-05-2019 0:42
ויורד לרמה שהתקשורת יותר נהנית מלהתעסק בזה מאשר לנקות בעיות
27
הציל
אמיתי | 26-05-2019 8:48
בצורה יותר בוטה מזו הציל לי את החיים בלעדיו ביתנו היה נהרס
28
עוולה נעשית פה על רב ירא שמים אמיתי
אורי | 26-05-2019 13:17
אני ואשתי מתייעצים איתו שנים. ואף פעם לא הייתה בעיה. מדובר כאן במתחזה חולת נפש שהגיעה עם בעלה וביקשה ייעוץ אינטימי . מה הקשר להעלות את זה? ואם תשימו לב הסרטון לא ברור בכלל. יש כאן עניין להתנכל אליו. ברור שכל הכתבה הזו מנופחת ומוציאה מכל פורפורציה כדי שיהיה עוד משהו להשמיץ את החרדים. די כבר ! המעניין הוא שסרוגים נותנים לנו אזהרה בתגובות לא להעלות דברי הסטה ולשון הרע . אז מה הם עושים בדיוק? מנובלים. היזהרו בדברי חכמים...
29
פעם רבנים היו אנשים קדושים שרחוקים מענייני
אלי | 03-06-2019 5:13
העולם הזה. היום רבנים עוסקים בפריצות ותאוות חולניות. לאן הגענו?
30
מסקנה, נשים לא צריכות להתייעץ עם רבנים
אש | 04-06-2019 13:24
יש מספיק נשים. ולא חסר רבנים שנפלו בעניינים אלו ואף החריבו בתים.
31
הוא צדיק גדול!!!
אסתי | 10-06-2019 15:22
אני אישית מתייעצת איתו למעלה מ- 6 שנים!!!! בחיים הוא לא שאל אף שאלה מיותרת!!!! מעולם לא שמעתי ממנו משהו שאינו הגון!!! לפני שאתם מפרסמים כתבה תחשבו טוב טוב!!! כשאנחנו נראה לבסוף את האמת תראו שאני צודקת! וכבר אמר מי שאמר- צוחק מי שצחוק אחרון!
32
הורדת הסירטון
י | 24-07-2019 22:07
יש איסור חמור לראות סירטון כזה משום לא תתורו.מספיק לקרוא את הכתבה ולהבין את חומרת הדברים. הנהלת האתר צריכה להוריד את הסירטון.