המשנה ליועמ"ש: אין מניעה שנתן אשל ישתתף במו"מ הקואליציוני

אין מניעה חוקית להשתתפות נתן אשל כנציג המשא ומתן הקואליציוני בליכוד, כך הבהיר משרד המשפטים בתגובה ליו"ר מרצ תמר זנדברג שערערה על שיבוצו. מוקדם יותר הגיע אשל לכפר המכבייה לפגישה ראשונה בין הצוותים

המשנה ליועמ"ש: אין מניעה שנתן אשל ישתתף במו"מ הקואליציוני
  אשל מגיע הבוקר לפגישת המו"מ (צילום מסך מתוך וויינט)

אין מניעה חוקית להשתתפותו של נתן אשל כנציג המשא ומתן הקואליציוני מטעם הליכוד, כך הבהיר היום (ראשון) משרד המשפטים בתגובה ליו"ר מרצ תמר זנדברג שערערה על שיבוצו. בתוך כך, מוקדם יותר הגיע אשל לכפר המכבייה לפגישה ראשונה בין צוותי הליכוד וישראל ביתנו.

ח״כ זנדבר הגיבה לאחר הודעה כי  "המינימום שמוטל על נבחרי הציבור שלנו היא להפסיק לשתף פעולה ולהשהות את המו״מ הקואליציוני״. היא טענה כי "במו״מ הקואליציוני יושב שר משפטים מיועד יחד עם צלם חצאיות שהתחייב לא לחזור לחיים הציבוריים. גם ב2013 נתן אשל היה אמור להשתתף בצוות המו״מ והתקפל בגלל לחץ ציבורי. עכשיו אבדה הבושה".

נגד היועמ"ש הוסיפה: הוא "היה צריך להחיל את רוח הסדר הטיעון ולא לאפשר את הסיטואציה הזאת. המינימום שמוטל על נבחרי הציבור שלנו הוא להפסיק לשתף איתה פעולה ולהשהות את המו״מ הקואליציוני".

ביום חמישי הגיב ראש הסגל לשעבר בלשכת ראש הממשלה, נתן אשל לביקורת שנמתחה נגד שיבוצו בצוות המו"מ הקואליציוני של הליכוד: "גזרתי על עצמי עבודות שירות למען הציבור".

העיתונאי ספי עובדיה, הביא את נוסח הודעת הווטסאפ ששיגר לכמה ממקורביו. "לכל התוהים והכואבים והכועסים למה אני מסייע להקמת הקואליציה? התשובה פשוטה! גזרתי על עצמי עבודות שירות למען הציבור".

ומתח ביקורת כי "מאחר ושנים אני מואשם בכל דבר שזז או לא זז הזוי ומטורף", הוא הסביר וציין את האשמות נגדו בהקשר הפריצה האיראנית למכשיר הנייד של יו"ר כחול לבן, "רק לאחרונה הואשמתי גם שחברת הסייבר שאין לי פרצה לטלפון של גנץ ולפני כן, ושאני עומד מאחורי החוקרים הפרטיים שעוקבים אחרי רוני אלשיך ואנשיו, החלטתי את מה שהחלטתי" אמר ולא הוסיף.

יחד עם אשל ירכיבו את צוות המו"מ גם שר התיירות יריב לוין, עו"ד מיכאל ראבליו ודובר ראש הממשלה והליכוד, יונתן אוריך.

תגובה חדשה * אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אסור, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע. נפגעת מתגובה? דווח לנו
3 תגובות - 3 דיונים מיין לפי
1
בוחרי הליכוד - יופי לכם
יופי | 21-04-2019 16:02
בוחרי הליכוד באשר אתם - ואם זו היתה הבת/אישה/אחות שלכם? האם גם אז הייתם שותקים ומסכימים להעסיק מטריד מינית כעזרה לראש הממשלה?
2
אני סבלתי מאהרון גולדברג מבית שמש
אני סבלתי | 21-04-2019 17:24
אני סבלתי ממנו [אהרון גולדברג מבית שמש] ועדיין סובלת והילדים, עד היום סוחבים את הפציעה בנפש שהרס ושבר אותם ומשפחה שלמה הוא רשע מרושע אכזור רוצח שלא בוחל בשום אמצעי להשיג את המטרות שלו גם בדרכים שהם היפך התורה והשפיות. אסור שימשיך לאמלל משפחות. צריך להתאגד כל הסובלים ולכתוב ספר מעללי המשומד אהרון גולדברג שרי מי דלא עבר תחת ידיו המרושעות לא יכול להבין את השואה הזו. זה נשמע דברים הזויים ההתנהגויות שלו כלפי נשים וילדים. הכל למטרת בצע כסף ורשעות. שירקב עד יומו האחרון אכיר.
3
חסר אנשים הגונים בסביבת נתניהו שצרף את אשל
חיים | 21-04-2019 19:56
הצלם שמצלם נשים בסביבתו . אין אנשים אחרים בעלי רמה מוסרית קצת יותר גבוהה? נתן אשל תסיר את הכיפה מראשך - כי כך לא מתנהג אדם דתי (אינך דתי כלל).