זנדברג ליועמ"ש: מנע מינוי נתן אשל למו"מ הקואליציוני 

בהרכב המסתמן של צוות המו"מ הקואליציוני מופיע שמו של נתן אשל. יו"ר מרצ בפנייה דחופה ליועמ"ש: "תורה לרה"מ לא לשלב את אשל בתפקיד ציבורי. שלח מסר ברור כי הטרדות מיניות ואלימות נגד נשים הן עבירות חמורות ופסולות"

זנדברג ליועמ"ש: מנע מינוי נתן אשל למו"מ הקואליציוני 
  (צילום: נעם מוסקוביץ'/ פלאש90)

5 ימים לאחר הבחירות, מסתמן כי בצוות המו"מ הקואליציוני  של הליכוד יצטרף גם נתן אשל, ראש הסגל לשעבר בלשכת ראש הממשלה,  כך לפי הדיווח של העיתונאי ספי עובדיה.

יחד עם אשל רכיבו את צוות המו"מ גם שר התיירות יריב לוין, עו"ד מיכאל ראבליו ואחראי המדיה בדוברות רה"מ, יונתן אוריך.

כזכור, שמו של אשל נקשר בעבר לחשדות על הטרדות מיניות בלשכה – חשדות אותן מסרו שני בכירים נוספים בלשכת רה"מ: יועז הנדל – ראש מערך ההסברה הלאומי, ומזכיר הממשלה צבי האוזר. שניהם מועמדים היום במפלגת כחול לבן.

בתגובה לפרסום, פנתה יו"ר מרצ, תמר זנדברג ליועץ המשפטי לממשלה אביחי מנדלבליט, בדרישה שלא יאשר השתתפותו של אשל במשא ומתן הקואליציוני:

"אני פונה אליך על מנת שתאכוף את הסדר הטיעון, ותורה לראש הממשלה לא לשלב את אשל בכל תפקיד ציבורי באשר הוא. שלח מסר ברור כי הטרדות מיניות ואלימות נגד נשים הן עבירות חמורות ופסולות, וכי לא תאפשר לאדם שהורחק מהשירות הציבורי בגין עבירות אלו לחזור לתפקיד משפיע על חיי הציבור, כאילו שלא אירע דבר".

 

תגובה חדשה * אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אסור, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע. נפגעת מתגובה? דווח לנו
11 תגובות - 8 דיונים מיין לפי
1
פיטורי מענדלבליט
משה | 14-04-2019 22:56
כתנאי לכניסה לקואלציה האיש מושחת
ברור
התמים | 15-04-2019 7:03
מנדלבליט מושחת, אלשייך מושחת, השופט מלצר מושחת. בכלל צריך להוציא את המשטרה, היועמש והפרקליטות אל מחוץ לחוק. הצדיקים הם : ביבי, נתן אשל, דודי ביטן, דרעי, ליצמן וכל יתר הפוליטיקאים מסוגם. כתוספת - גם הרב יאשיהו פינטו שישב בכלא ומונה אב בתי הדין במרוקו, הרב מצגר שישב בכלא והפך יקיר החרדים והרב מוטי אלון סוטה המין יקיר היבנאלים. נהיינו מדינה מטורפת - השחור הוא לבן והלבן הוא שחור. הישר הוא מושחת והמושחת הוא ישר. תקראו את מגילת איכה, את הנביא ישעיהו ואת גורג אורוול. הכל כבר כתוב שם. והעם החכם הזה - רואה ופשוט בולע את תעמולת הרשעים כאילו היא אמת לאמיתה. האור הופך לחושך והחושך לאור. מטורף.
2
נתן אשל
ג.ש | 15-04-2019 2:11
בן אדם שהורשע בהתרדה מינית ונתניהו מעסיק אותו זה מראה על המעסיק כמה הוא מנותק מהמציאות והרגשות של הנשים שהותרדו עי המציצן נתן אשל
תגובה שיקרית
בן ישראל | 19-04-2019 8:10
מעולם לא הורשע בעבירה שהמילה מין כתובה בה כדאי שתתנצל על השקר שכתבת
3
להיפך.אשל מסמל את הריקבון המוסרי של הימין
הייטקיסט,גבעת שמואל | 15-04-2019 8:15
ושל הציונות הדתית,השפחה החרופה של הממשלה המושחתת הזו.
4
תמים יקר
אביגדור | 15-04-2019 11:27
על מנת שתוכל להבין את הטירוף, את הבלבול, בין אור לחושך, בין שחור ללבן. יש צורך במזל גדול, צריך להתפלל הרבה מאוד, פשוט למלאות את הכרית בדמעות. עד שיתקיים בך, מה שאמר רבי בנימין: כולם בחזקת סומין, עד שהקבה פוקח את עיניהם. העולם שלנו, הוא כמו תשליל צילום, העין הבשרית רואה הפוך. בלי ידע יהודי יסודי ומהותי, בלי כלים, כדי ללמוד איך להבין את התמונה שהעין הבשרית רואה, מה שנקרא עיני בינה. בלי כל זאת, אי אפשר להבין את המתרחש בעולמנו, ולכן הרבה מאוד יהודים, שלצערינו הרב, עדיין לא זכו, ולא התמזל מזלם, ולא נפקחו עיניהם. עדיין מבולבלים לגמרי, הולכים לאיבוד, בהתבוללות, באובדן מגדרי, בהתמכרויות רבות ושונות ומשונות, רחמנא ליצלן. והחמור מכל, אינם יודעים ואינם מסוגלים להבחין בין טוב לרע, בין עיקר לטפל, בין חושך לאור. ולכן גם לא יודעים, במי לבחור. יהי רצון, שזכות אבותינו הקדושים, תעמוד לנו, ויתמזל מזלנו, ונזכה לדעת ולקיים: ובחרת בחיים. אמן ואמן
5
עוד מעניין את מישהו מה תמר זנדברג חושבת ?
ג | 15-04-2019 11:59
סתם מנסה לקלקל בקטנה , מרצ הפכה ללא רלוונטית - פרט שולי בפוליטיקה ישראלית , מפלגה שעברה על שיניים הודות לקולות של ערבים, שתימחק לאחר בחירות הבאות
אופייני
התמים | 15-04-2019 12:42
להטות את הדיון למרצ במקום לנתן אשל....מה חשוב הגודל של מרצ ? חשובה הטענה לגופה. חשוב העבריין אשל. אדם שצריך להרחיקו מהעשייה הציבורית. הצרה היא שאצלנו התהפכו היוצרות והרגילו אותנו שדווקא העבריינים מושלים בכיפה ( אך לא ביצרם ....) ונותנים בידיהם כוח בו הם עושים שימוש מושחת. חסרים אנשים טובים ? למה דווקא נתן אשל ?????
6
לאביגדור
התמים | 15-04-2019 13:23
אני מסכים שלימוד תורה ויהדות הוא ערך חשוב תמיד. עם זאת אין בו ערובה להיות אדם איש ישר וטוב, שתוכו כברו. ובתקופה האחרונה בלבד, יוכיחו הרבנים : עזרא שיינברג, ברלנד, יאשיהו פינטו, יונה מצגר, מוטי אלון ואחרים. כל עוד יהיו בתוכנו מאחזי עיניים המצליחים לעוור את עיני העם ולהפוך לבן לשחור ורע לטוב - נימצא במצב שעליו הלינו הנביאים לאורך הדורות. אנו בעצם חוזים במו עינינו בתשובה לשאלה : איכה היתה לזונה קריה נאמנה ?
7
זנדברג
מוטי | 15-04-2019 23:38
הצביעות שלך עולה לשמיים הימין הכל שחור והשמאל כולו לבן אני יודע שאת עיוורת ולא שומעת כלום על השמאל כל העולם רואה ורק השמאל לא רואה אז אני אומר לך כך בלשון מאוד עדינה חפשי מי ינעניע אותך אים את חושבת שאת משכנעת מישהו על כדור הארץ
8
מסכים, אבל זנדברג ומפלגת מר"צ חמקו מהתייחסות
דוד מהשרון | 16-04-2019 2:52
מסכים, אבל זנדברג ומפלגת מרצ חמקו מהתייחסות לחבר בכיר במפלגתם אשל פגע מינית ילדה מגיל 8 עד 12.5 ובימים אלה הורשע. מה שמעניין הוא כי זנדברג וחברי מפלגתה התנהגו כמו שלשת קופים (אחד לא רואה, שני לא שומע, ושלישי לא מדבר). הם שמרו על שתיקה מוחלטת, לא הזכירו את שמו ומשום מה גם רשויות החוק מנעו את פרסום שמו. בעבר הייתה התייחסות פרווה של זהבה גלאון שלא ניתן היה ללמוד ממנה כלום