אתר הבית של המגזר הדתי
דואר אדום
זמני היום

"לא מתכוונת להיות בוועדה": חגית משה בהקלטה לחברי הבית היהודי

סגנית ראש העיר ירושלים מופיעה בועדה המסדרת של הבית היהודי. אך בהקלטה ששלחה לחברי המפלגה היא מכחישה בתקיפות: "כל מי שממשיך לקשקש - שיהיה לו לבריאות. אני לא בוועדה"

ההקלטה והכחשה של חגית משה: "לא אהיה בוועדה"

ברשימת חברי הועדה המסדרת שתקבע את זהות יו"ר המפלגה ורשימת 'הבית היהודי' לכנסת, מופיעה סגנית ראש עיריית ירושלים חגית משה. הבוקר (רביעי) היא שלחה הודעת הכחשה נזעמת לחברים: "לא ידעתי ואני לא מתכוונת להיות בוועדה. כל מי שממשיך לדבר ולקשקש – לבריאות".

בהקלטה שפרסם ישראל פריי בקו עיתונות, נשמעת משה מבהירה לחברי הבית היהודי: "אני רוצה שתדעו, לא ידעתי שאני בוועדה, לא התכוונתי להיות בוועדה ואני לא אהיה בוועדה. אז לכל מי שממשיך לדבר ולקשקש – שיהיה לא לבריאות. אני לא בוועדה", חזרה שוב.

מוקדם יותר הבוקר, פרסמה כאמור מפלגת הבית היהודי את רשימת חברי הוועדה המסדרת שיבחרו את ראש המפלגה ואת מועמדיה לכנסת. בין חמישה עשר הנציגים נמצאת משה ולצידה שמות כמו הרבנית הנקין חנה- ראש מדרשת נשמת, ירושלים, הרב יצחק לוי- שר החינוך ויו"ר המפד"ל לשעבר, מאזוז גדי- סגן ראש עיריית באר שבע, הרב סדן אלי- ראש מוסדות עלי ומייסד המכינות הקדם צבאיות, סולר יעקב- מנכ"ל מכללת תלפיות, הרבנית רוזנברג אסתי- ראש בית המדרש מגדל עוז, ד"ר רוט ענת- מנהלת מכון מגלי"ם, יוסף רוסו, עורך המגזין עולם קטן. גם ניר אורבך מנכ"ל הבית היהודי חבר בוועדה המסדרת.

כאשר על פי התקנון, ראש המפלגה ייבחר על ידי הוועדה המסדרת ולאחר מכן יעלה להצבעה לאישור במרכז המפלגה – ההצעה צפויה להיות מאושרת הערב בכינוס של המפלגה ביד שבנימין.

לפני שבוע וחצי פרסמנו כי גורמים במפלגה מצביעים על מהלך שיאפשר למשה לקבל שיריון על משבצת אישה ברשימת המפלגה לכנסת. לפיו, משה לא תתנגד לרעיון הוועדה המסדרת, כאשר חברי סניף ירושלים בראשו היא עומדת יתמכו בהצעה שתובא הערב לאישור חברי המרכז ובתמורה היא תשוריין במקום השני השמור לאישה.

כאמור, אם משה תישאר כחברה וועדה היא לא תוכל להיבחר כחברת כנסת בשל ניגוד עניינים, אלא רק לבחירת היו"ש. הודעתה כי תצא מהוועדה מרמזת בנוסף על כוונותיה להיבחר ברשימה.

אם בכתבה נמצאה טעות או פרסומת לא ראויה. דווחו לנו >
תגובה חדשה * אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אסור, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע. נפגעת מתגובה? דווח לנו
3 תגובות - 3 דיונים מיין לפי
1
הבית היהודי צריך להיפרד מהאיחוד הלאומי
לדעתי | 17-01-2019 14:34
ולרוץ עם הליכוד. שסמוטריץ ירוץ עם עוצמה ויחד
2
חגית משה במקום השני תביא הרבה קולות
אריק | 17-01-2019 14:40
מהמגזר הדתי סטנדרט .
3
ושוב חגית
משה | 17-01-2019 16:06
ועוד פעם ...היא חסרת האמינות....מחפשת לעצמה פרסום. כמה דלה ורדודה