אתר הבית של המגזר הדתי
דואר אדום
זמני היום

שלום עכשיו נתפסו בשקר והתנצלו בפני השר בנט

ארגון השמאל 'שלום עכשיו' התנצל בפני השר בנט לאחר שהאשימו כי אוניברסיטת אריאל, בה נחנכה אתמול הפקולטה לרפואה אוסרת על כניסה לערבים. השר בנט תקף את הארגון על טעותו: "שקרנים עכשיו"

שלום עכשיו נתפסו בשקר והתנצלו בפני השר בנט
  שורת המכובדים באריאל (קרדיט: מתוך פייסבוק אוניברסיטת אריאל)

אתמול נחנכה בהתרגשות הפקולטה לרפואה באוניברסיטת אריאל, בארגון השמאל 'שלום עכשיו' התנצלו היום (שני) בפני שר החינוך נפתלי בנט, לאחר שבתגובה לתמונה שהעלתה משם השרה איילת שקד, האשימו כי "היא לא תספר לכם שזה בית ספר בו הכניסה והלימודים הם ליהודים בלבד. אתם כבר יודעים למה".

בתגובה תקיפה, העמיד השר בנט את הארגון על טעותו: "שקרנים עכשיו. אלפי סטודנטים ערבים לומדים באוניברסיטת אריאל". אלו התנצלו והשיבו: "נפתלי בנט, תודה על תשומת הלב. הציוץ שפרסמנו בטעות היה שגוי ונמחק. הסטודנט שפרסם אותו מוסר לך ד"ש".

גם איש התקשורת הימני איתמר פליישמן פירט את העובדות כי באריאל לומדים לפחות 500 ערבים ובית הספר לרפואה פתוח עבורם, באריאל יש מרכז סיוע במציאת תעסוקה כשלסטודנטים ערבים יש אפילו רכזת מיוחדת עבורם. בנוסף הבהיר, כי ב-7 השנים האחרונות תחת הימין גדל מספר הסטודנטים הערבים ב-80%. ולבסוףף הדגיש כי "זו הפעם ה-3 בחודש האחרון ששלום עכשיו נתפסים בשקר אתם כבר יודעים למה".

אך גם לאחר ההתנצלות, בארגון לא שקטו והחליטו לתקוף את שקד מכיוון אחר:  "איילת שקד, אולי תספרי גם שהאוניברסיטה הזו הוקמה בשטח כבוש? ולא על ידי המועצה להשכלה גבוהה אלא ע״י אלוף פיקוד מרכז? שהיא לא מוכרת ע״י מוסדות בינ״ל? שהפלסטינים שחיים ליד האוניברסיטה לא יכולים ללמוד בה בלי אישור מיוחד? ⁦ושבחצר האחורית שלה מתבצעת השתלטות על אדמות פרטיות של פלסטינים"?

אם בכתבה נמצאה טעות או פרסומת לא ראויה. דווחו לנו >
תגובה חדשה * אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אסור, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע. נפגעת מתגובה? דווח לנו
7 תגובות - 7 דיונים מיין לפי
1
כל הכבוד לנפתלי בנט על התגובה הישירה והמוחצת!
יוסף, ירושלים | 20-08-2018 17:01
כך מגיב יהודי בראש מורם. יפה !
2
למה שלנו
חישוב מהיר | 20-08-2018 17:20
2000 שנה הייתה חורבן תחת ערבים ונוצרים רק הגיע היהודי הארץ פרחה . דבר שני אנחנו זרע יעקב שלו ניתנה ההבטחה וגם הערבים מודים בזה .. אוייבים בשתיקה שבו בשתיקה ..
3
בושה השכמזים החולים מתחרים מי יתן לערבים המחב
אילן | 20-08-2018 17:27
מחבלים יותר בושה הבנט והשפוחה שלו אני גאה לא לקנות מכל ערבי כל דבק ולתת לא רק רעל השכנ
4
אז יש באריאל סטודנטים ערבים?
לא הבנתי | 20-08-2018 20:01
יש שם ערבים?
5
שלום עכשיו טועים מטעים ומשקרים
א.כ | 20-08-2018 20:48
שלום עכשיו חושבים יותר על שיוויון האדמה מאשר שיוויון אנושי ואזרחי , מוסדות הממשלה הנוכחית משקיעים בישובים הערבים ,מעסיקים ערבים בכל ענפי המשק משפטים,רפואה, רוקחים ,אחים/אחיות , מסחר ושרותים מסעדות בנייה.. .. שלום עכשיו מתעסקים בפרובוקציות הפוגעות בראש ובראשונה בערבים ,דוגמה סודהסתרים העסיקה יהודים וערבים במישור אדומים, הועברה בגלל BDS וארגוני שמאל לרהט מועסקים בדואיים ויהודים, מה ארגוני השמאל עשו למען הערבים רק הרעו להם
6
כבוש? ממי?
שמשון | 20-08-2018 22:03
?
7
השקר לא מפתיע איש - ההתנצלות כ ן !
אוראור | 08-11-2018 19:33
והמבין יבין!!!!!!!!!!!!!!!!!!!