'אורי'- ארגון האמנים הדתיים על שם אורי אורבך ז"ל

'אורי' - ארגון האמנים הדתיים על שם השר אורי אורבך ז"ל, הושק השבוע בתל אביב: "קריאתו המפורסמת 'הטובים לתקשורת' מקבלת בעינינו היום תפנית ל'הטובים לתרבות'"

'אורי'- ארגון האמנים הדתיים על שם אורי אורבך ז"ל

'אורי' – ארגון האמנים הדתיים על שם השר אורי אורבך ז"ל, הושק השבוע בתל אביב.

לדברי גורמים בארגון, 'אורי' שם לו למטרה להיות גב לאמנים ויוצרים וגג לתעשייה. גב לאמנים הוא מתן ליווי משפטי ופיננסי, שמירה על תנאי השכר של האמנים, מתן הטבות והנחות בבתי עסק והעברת הכשרות מקצועיות".

לדבריהם, גג לתעשייה הוא הדאגה לנושאים כללים כמו נציגות בוועדות הדנות בתקציבים ויצירת שיתופי פעולה נרחבים. גג לתעשייה הוא גם הרצון לייצר 'קליקה' ולהפגיש אנשי מקצוע מכל תחומי האמנות והתרבות, לחבר אותם ולייצר קבוצה מקצועית ואיכותית.

האיגוד מייצג אמנים ויוצרים מכל התחומים: אמנות חזותית ופלסטית, נגינה, שירה וחזנות, קומדיה, ספרות ושירה, הפקה ואמרגנות, תיאטרון, מחול וקולנוע.

צוות חדש שהוקם הוא הועד המנהל של 'אורי', הכולל נציגות מכל תחום, ומטרתו היא להוות צינור לצרכי האמנים מכל תחום, למצוא את המשותף לכל התחומים ולקדם שיתופי פעולה בין חברי האיגוד.

יונתן דובוב מייסד הארגון ציין כי "האיגוד נקרא על שם אורי אורבך ז"ל. אורי היה מנטור לחלק נרחב מהאמנים והיוצרים. קריאתו המפורסמת 'הטובים לתקשורת' מקבלת בעינינו היום תפנית ל'הטובים לתרבות'. שמנו לנו למטרה לתת גב לאמנים וגג לתעשייה על מנת לקדם את היוצרים במגזר הדתי לאומי. זוהי רק ההתחלה והעבודה עוד רבה".

לכתבה זאת לא התפרסמו תגובות. היה הראשון להגיב!

תגובה חדשה * אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אסור, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע