גאולה אבן-סער תגיש את המהדורה המרכזית ב'כאן'

העיתונאית ורעייתו של השר לשעבר גדעון סער, גאולה אבן- סער, נבחרה להיות זאת שתגיש את מהדורת החדשות המרכזית בתאגיד השידור הישראלי שצפוי להתחיל את שידוריו כבר בסוף החודש הבא

גאולה אבן-סער תגיש את המהדורה המרכזית ב'כאן'
  (צילום: פלאש90)

העיתונאית ורעייתו של השר לשעבר גדעון סער, גאולה אבן- סער, נבחרה להיות זאת שתגיש את מהדורת החדשות המרכזית בתאגיד השידור הישראלי שצפוי להתחיל את שידוריו כבר בסוף החודש הבא.

שמחה על האתגר

אבן- סער הגישה שורה של תוכניות אקטואליה איכותיות בעשורים האחרונים כולל הגשת 'מבט לחדשות' בערוץ הראשון , 'יומן', תוכנית הראיונות 'ערב חדש' בטלוויזיה החינוכית ועד לצאתה לחופשת לידה בנובמבר האחרון הגישה את תוכנית הראיונות 'המוסף' בערוץ הראשון.

אבן-סער , עובדת רשות השידור, חתמה על חוזה עם התאגיד בנובמבר האחרון.

"תמיד האמנתי בשידור ציבורי וברשות השידור עשיתי דרך מקצועית ארוכה. אני מודה להנהלת התאגיד על האמון ושמחה לקבל על עצמי את האתגר להוביל שידור ציבורי איכותי, מקצועי ובלתי תלוי", מסרה אבן- סער.

מהמגישות המנוסות והמקצועיות

ברוך שי, מנהל חטיבת החדשות, 'כאן', מסר כי "גאולה, מהמגישות המנוסות, המוערכות והמקצועיות בישראל, תהווה נדבך מרכזי בבניית מערכת החדשות החזקה, העצמאית וההישגית של תאגיד השידור הציבורי. אני שמח שנענתה לבקשתנו להוביל את המהדורה המרכזית".

משבר סביב התאגיד

מינויה של אבן- סער מגיע כאשר עתידו של תאגיד השידור הציבורי לוט בערפל, כאשר מצד אחד ראש הממשלה בנימין נתניהו מעוניין למנוע את פתיחתו, ואילו שר האוצר משה כחלון דבר בהחלטה כי התאגיד יחל את שידוריו כבר בחודש הבא, כאשר השניים מבהירים כי אין להם ללכת לבחירות על נושא התאגיד.

לכתבה זאת לא התפרסמו תגובות. היה הראשון להגיב!

תגובה חדשה * אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אסור, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע