אתר הבית של המגזר הדתי
דואר אדום
זמני היום
מבצע צוק איתן

צוק איתן: החרדים מצדיעים לחיילי צה"ל

לאזור פריסת כיפת ברזל בגוש דן הגיעו אמש חרדים המתנדבים בשירות הלאומי אזרחי, כדי לעודד ולחזק את ידם של החיילים המוצבים במקום ומתפעלים את סוללת כיפת ברזל

צוק איתן: החרדים מצדיעים לחיילי צה"ל
  מבצע צוק איתן: החרדים מצדיעים לחיילי צה"ל (צילום: ששון תירם)

מתנדבי השירות הלאומי אזרחי החרדים הגיעו אמש לאזור פריסת כיפת ברזל בגוש דן מלווים במנכ"ל רשות השירות הלאומי-אזרחי, שר-שלום ג'רבי.

המתנדבים ביקשו לעודד ולחזק את ידם של החיילים המוצבים במקום ומתפעלים את סוללת כיפת ברזל. הם הביאו עמם ארוחה חמה, חבילות שי וצ'ופרים שיקלו על החיילים את השהייה במקום.

במהלך מבצע "צוק איתן" המתנדבים החרדים עובדים במתכונות חירום כבשגרה, על פי נוהל "הפעלת מתנדבי השירות הלאומי-אזרחי בחירום" שהפיצה רשות השירות הלאומי-אזרחי בקרב הגופים המפעילים בשיתוף עם פיקוד העורף והרשויות המקומיות.

במסגרת תפקידם המתנדבים החרדים מתגברים את עבודתם בבתי- חולים, במוקדי הצלה וחירום, מוסדות רווחה ועבודה עם בעלי צרכים מיוחדים. כמו כן נערך שיתוף פעולה מיוחד עם המשרד לאזרחים ותיקים, שמסגרתו המתנדבים מלווים ומניידים קשישים, עורכים פעילויות הסברה, עורכים פעילויות במקלטים שונים בדרום הארץ וכן מחלקים מזון לקשישים.

unnamed (3)

שר-שלום ג'רבי, מנכ"ל רשות השירות הלאומי-אזרחי:" למעלה מ-16,000 מתנדבי השירות הלאומי אזרחי שותפים מלאים לכל מערך החירום בארץ, ומשמשים בתפקידים חיוניים לחיזוק העורף, בליוויו הצמוד של השר הממונה על השירות הלאומי, ח״כ אורי אורבך. אלפי המתנדבים החרדים משרתים בכל
תחום נדרש הזקוק בימים אלו לתגבור בכוח אדם.

בשעות אלו עם ישראל מתאחד ואנו רואים כיצד המגזר החרדי מחזק את חיילי צה"ל במאבק על בטחונה של מדינת ישראל ותושביה".

אם בכתבה נמצאה טעות או פרסומת לא ראויה. דווחו לנו >
תגובה חדשה * אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אסור, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע. נפגעת מתגובה? דווח לנו
3 תגובות - 3 דיונים מיין לפי
1
חרדי אמיתי בז למשטר הציוני
| 14-07-2014 13:24
שומר תורה ומצוות שומר את נפשו מלהתקרב לצבא הזימה הציוני
2
בלי טובות -שיתגייסו
יהודי ירושלמי | 14-07-2014 16:55
3
איזה יופי. אפשר להיות חרדי וגם לאהוב את הארץ ואת צה"ל.
יוסי | 14-07-2014 19:28
ממש גאה בחרדים האלה, הם מראים שלא חובה להשתייך לצד אחד ולזנוח צד אחר בחברה הישראלית המפולגת, המופרדת למחנות. אפשר גם וגם.