אתר הבית של המגזר הדתי
דואר אדום
זמני היום

'חוויה קשה'| האמת מאחורי התכנית של צופית גרנט

התוכנית חפרה וחתרה למצוא את הקצה של הקצה. לקחת משפטים ולתפור יחד, לביים סיטואציות, ליצור עימות. היה חשוב להם לצלם אותי, גרה בקרית ארבע בקצה, אמא שכולה. התנגדתי. זה לא המשותף

'חוויה קשה'| האמת מאחורי התכנית של צופית גרנט
  (צילום: אלבום פרטי)

בעקבות הפרק על הר הבית בתכנית 'ללא גבולות' של צופית גרנט, אני חייבת לשתף בחוויה קשה מעולם התקשורת. טוב לדעת בפני איזו מורכבות תקשורתית אנו עומדים.

עוד באותו נושא

צופית גרנט יוצאת לברר מי היהודים שעולים להר הבית


11

חשוב לי לשתף מה באמת קרה מאחורי הקלעים. הפעם זו לא שמועה. זה פשוט קרה לי. צופית חיפשה את הקצה הלא חוקי. השחור. הפרוע.

זה התחיל בכך שהתחקירנית שלה ראיינה אותי 3 שעות. כל הראיון עסק בחיפוש אחר המקום הקיצוני שלי. איפה אעבור על החוק. איך אפגע בערבי. איפה אני הזויה, מסיתה. האם אנחנו קבוצה סגורה.

פחדתי. הבנתי לאן הרוח נושבת. הרי הכי קל לעשות תוכנית שמראה את הנפיצות, שנאה וסכנה בקשר להר הבית. איכשהו המשכנו. נתתנו לצופית קרדיט. היא התחתנה עם שולי רנד. אולי היא אחרת. זרמנו איתה כשאנו מקוות לטוב.

צופית רצתה לצלם עליית נשים. קיווינו שזה יהיה בסדר. הרי אנו עולות קבוע. כל ראש חודש. אני עולה עם נשים לזכר הלל שלי הי"ד, ובד"כ העליות שלנו טובות ורגועות.

עוד באותו נושא

ברוך דיין האמת: הרס"ר של הר הבית מרדכי עדיקה ז"ל


5

התארגנו לזה. הכל היה מתואם. חיכינו. היא איחרה כש-40 נשים ממתינות רק לה. כשהצוות שלה הגיע הם ביקשו ממני להגיע אליה ב"שושו" ולהתקין עלי מצלמה. שהמשטרה לא תראה.

כעסתי; אתם ערוץ 13. מה הבעיה היה לבקש רשות? הכל מורכב בהר. זה בסה"כ דורש תיאום מוקדם. התברר שהמשטרה נתנה הנחיות ברורות איך לפעול, אבל לא, כדי לגרום לנו לעשות משהו לא חוקי. אולי אפשר יהיה להוציא אותנו פורעות חוק. כעסתי וסירבתי לעלות עם צופית גרנט. כל ה-40 נשים עלו להר איתי ובלעדיה. היא הצליחה לעלות לבסוף עם פעילה אחת.

עוד באותו נושא

רינה אריאל: "אני את החורבן שלי כבר זכיתי לראות"

לאחר מכן נפגשנו לשיחה ארוכה, מתוכה נגזרו חלקים מסויימים. כל התוכנית מגמתית, שחורה וחוטאת לנו. כל עבודת תנועת "נשים למען המקדש" שאני בין המייסדות והמובילות היא בנועם, ברגישות. עבודה עדינה של שנים הפוסעת עקב בצד אגודל כדי לקרב את נושא המקדש. להיות בתווך בין התנגדות חלק מהרבנים מצד אחד, אחינו החרדים מצד שני, ואחינו החילונים מזווית נוספת.

עבודת המקדש היא פנימית, עמוקה, מאתגרת ומורכבת. לא היה רצון לתת ביטוי לכך. התנועה שלנו מורכבת מנשים מכל האוכלוסייה. נשים בנות כל הגילאים. יש לנו נשים ממרכז הארץ והפריפריה. צפון ודרום. וכן גם מקריית ארבע – כמוני.

יש בתוכנו מורות וגננות, נשות הייטק ועובדות סוציאליות, אומניות ועקרות בית. אמהות וסבתות. לא היה רצון למצוא את המאחד, הנורמלי.

התוכנית חפרה וחתרה למצוא את הקצה של הקצה. לקחת משפטים ולתפור יחד, לביים סיטואציות, ליצור עימות. היה חשוב להם לצלם אותי, גרה בקרית ארבע בקצה, אמא שכולה. התנגדתי. זה לא המשותף.

התוכנית הייתה מזלזלת, לא ראויה. ועצובה. מי שמעוניין להבין את הסיפור שלנו של כמיהה למקדש, של עליה להר הבית, שיפנה אליי ולאין סוף הפעילים העסוקים בכך יומם ולילה. פניה אישית, ללא תקשורת. נשב, נדבר ונקשיב. וננסה לקרב את הגאולה.

=======

רינה אריאל היא מהנהלת " נשים למען המקדש"

מצאת טעות בכתבה? התוכן בכתבה מפר זכויות יוצרים שבבעלותך? נתקלת בפרסומת לא ראויה? דווח/י לנו
תגובה חדשה * אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אסור, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע. נפגעת מתגובה? דווח לנו
72 תגובות - 43 דיונים מיין לפי
1
היחידים שיצאו גרוע בתוכנית זה הזוג מוריס
דוד | 03-08-2022 18:37
לפחות בעיניי
2
צריך בכלל לא...
עולה להר בטהרה | 03-08-2022 20:10
צריך בכלל לא לשתף פעולה עם דברים כאלה, שהרי סביר להניח שחלק מהצוות של גרנט לא עלה כהלכה. לארגוני המקדש יש זכויות רבות בעידוד של העלייה, אך לפעמים מרוב ההתלהבות שוכחים שצריך לעלות בטהרה. מתלהבים מכל איזה סלב שעלה, אף על פי שחלקם כנראה לא כהלכה
דלג ...
יוני ברון | 03-08-2022 23:12
דלג
אל תדבר...
יוסף שמעון | 03-08-2022 23:09
אל תדבר על מה שאתה לא מבין
, לא...
מה בצע בדמי, ברדתי אל שחת ? | 03-08-2022 21:24
, לא רוצה כיבוש. לא רוצה מלחמות דת. לא רוצה לבנות מקדש. לא רוצה הרס ומוות. לא רוצה. מה נעשה במקדש שייבנה ? נקריב קורבנות ונזה דם ? מי צריך את זה ? באיזה מחיר ?
רמוס...
תלמדו הרמב"ם | 03-08-2022 20:43
רמוס חצרי זה המתפללים במסגד שהיה במקורו בג'עורנה (בסעודיה של היום). הרמבם התיר עלייה אפילו בטומאת מת למקום קודש קודשים לצורך מצוות כיבוש ובניית הבית. יש לציין כי המקום שבנה הורדוס איננו אפילו במקום המקדש, כך שקל וחומר שמותר גם ללא מה שפסק הרמבם ופוסקים נוספים.
, צריך...
מי ביקש זאת מידכם רמוס חצרי ? | 03-08-2022 20:29
, צריך בכלל לא לעלות להר. לא רק בגלל הנימוק ההלכתי אלא משום שאין לדבר תכלית. רק עידוד מתח ואלימות. מה הרעיון ? לבנות את בית המקדש על חורבות אל אקצא ? כך נחריב גם את המדינה, בגלל קומץ הזויים שרוצים להקריב פרים, אילים ופרה אדומה.
3
כל הכבוד. אני...
חזקי ואמצי | 03-08-2022 20:46
כל הכבוד. אני מצדיעה לך. אל תיבהלי מהמלעיזים. אל תשכחי שהרמבם שהתיר עלייה אפילו למקום המקדש בטומאת מת לצורך כיבושו ו/או בניית הבית, קיבל ביקורת רבה (ללא קשר לעניין הזה) עד שנשרפו ספריו אבל בסוף יצא צדקו אל האור, כפי שגם יבינו השאר לגבי הר הבית.
בדורנו אסור ליהודים לעלות להר הבית.
ר44 | 04-08-2022 23:53
כל גדולי ישראל אסרו זאת בדורנו. כמה אוויל משריש אפשר להיות ?
לכן צריך...
צודק במאה אחוז ולכן אי אפשר לתת חלק מארץ ישראל למוסלמים. ברגע שכל המקומות הקדושים יהיו כפי שהם היו (לעם ישראל), הם לא יתבלבלו ויחשבו מה כן ניתן לקחת מהיהודים הפראיירים (כפי שהם עבדו עלינו לאחר מלחמת ששת הימים). מערת המכפלה, הר הבית, קבר יוסף, קבר רחל וכל שאר המקומות לא שייכים ולא יהיו למוסלמים ואז לא יהיו מלחמות. מלחמות באות מכך שהם חושבים שיש להם סיכוי לגנוב מאיתנו (כפי שניסו עם "מסגד אברהים") | 04-08-2022 9:24
לכן צריך להראות בצורה שאינה משתמעת לשני פנים שערב הסעודית (שבה היה אל אקצה בזמן מוחמד) היא למוסלמים וארץ ישראל היא המקום הקדוש ליהודים (כמובן שמי שמקבל את זה, מוזמן להיות פה, להבדיל מהסעודים שלא רוצים יהודים אצלם, אפילו יהודים שלא רוצים לקחת מהם שום דבר).
לא בור...
חיים | 04-08-2022 7:59
לא בור ירא חאט ולא עם הערץ חסיד ולא כל המרבה בסחורה מחכים . החלק השלישי במשנה מתיחס אליך בול
יא מיכריט...
בני חן | 03-08-2022 23:10
יא מיכריט
, מה...
מה העבודה הזאת לכם ??? | 03-08-2022 21:44
, מה חזקי ואמצי ? למה מובילה העלייה להר הבית ? מי צריך את זה ? למה זה טוב ? למלחמות דת ? הרי כל ההיתממות הזו של נועם , עבודה עדינה ... היא חארטה בארטה. הרי אין כוונה לבנות מקדש ליד מסגד אל אקצא אלא במקומו - זה נועם ? זו עדינות ? הדתות לא מתקיימות בשלום זו לצד זו. כל אחת סבורה שהיא היחידה האמיתית וחובה עליה להשמיד את האחרת. המסקנה : הר הבית רק יוביל למלחמות דת. תודה - מוותר.
4
על שולי
לרינה | 03-08-2022 22:21
אני אינני מתנגדת שלו, אולם הוא השתתף לצערי בסרט אגדת החורבן המאמץ את התפיסה במירכאות של הבוגד יוספוס, בלי לבדוק. בטוחה שאפילו לא קרא את דבריו של החוקר המעמיק שטרן זל, ושל מיכאל בן ארי יבדל לחיים טובים.. גם בנקודה זו השניים מתאימים.
5
חבל שיתפת פעולה....
יוכי | 03-08-2022 22:54
חבל שיתפת פעולה.
6
מקווה שזו תישאר...
אני | 03-08-2022 23:00
מקווה שזו תישאר עבודת הלב שלכם, מקדש כמקום רוחני ולעולם לא חומרי, ושלא תיגררו למעשים שיבעירו אש.
אכן דיכוי...
למגיב/מגיבה "חבורת מפגרים"- חכמת הוויתורים שהובילה ל"ייסורי שלום" (שם מכובס לנרצחי אוסלו) ממש הוכיחה את עצמה... | 07-08-2022 14:13
אכן דיכוי אך התבלבת בין הצדדים קיים דיכוי של אומות העולם (וגם אנשים כמוך וכמו יריב אופנהיימר) בזה שמנסים לגזול מעם ישראל שארצו היא כבשת הרש שלו והצדקת אלה הקוראים איטבח אל יהוד וקוראים החוצה ליהודים (אך סבבה עם מלך ירדן כי הוא לא יהוד וגם כי עשה להם ספטמבר שחור). הדיכוי הוא לקחת מקום שבכלל היה בג'עורנה שבסעודיה ולהמציא שנמצא פה והתרעם על כך שיהודים מעיזים להיות במערת המכפלה או הר הבית.
הייתם מסכימים שמוסלמים יבואו להתפלל בכותל ?יש
חבורת מפגרים | 05-08-2022 19:27
יש גבול ליהירות לדורסנות והדיכוי של עם אחר. נמאסתם חבורת מקריבי קורבנות מפגרים.
מציעה שביתך...
בית המקדש איננו בלב בלבד כפי שאין יהודי בלב בלבד... | 04-08-2022 8:26
מציעה שביתך יהיה רוחני ולא חומרי. תביאי את ביתך לעבאס כי הרי החומר לא חשוב עבורך.
7
כחילונית גמורה באמת...
דיאן | 04-08-2022 0:07
כחילונית גמורה באמת לא עניינה אותי הפעם התוכנית של צופית גרנט,כפי שכתב כאן אחד המגיבים, הנושא של בית המקדש רק מביא ויביא מלחמות,לא מאמינה בבית מקדש ולא בהקרבת קורבנות, בשביל מה צריך את כל הטררם החוזר ונישנה סביב העניין ?זה היה נטו בשביל תוכנית של צופית, שברגיל אני אוהבת את. וכניותיה, הפעם- ויתרתי.
אם רק...
כל מקום שלא מוותרים (כמו שמעון הצדיק), נהפך למקום עם פחות טרור. הם תמיד ימצאו תירוץ, לפחות בוא נקבל את המקומות הקדושים. | 04-08-2022 9:18
אם רק לא היינו פראיירים על המקום בששת הימים, לא היה להם נשק עלינו (למרות שהמסגד במקורו היה בכלל בג'עורנה).
8
תפסיקו להגיד שהיהודים...
רמי | 04-08-2022 0:24
תפסיקו להגיד שהיהודים הם שגורמים למלחמות,זה שקר וודאי וגמור. המוסלמי מחשיב את דתו כדת על וכל שאר הדתות הן בטלות . המוסלמי מאמין בכך שהוא היחיד שצריך למשול לפי דת האסלאם בכל העולם , וזו דרכם , המוסלמי לא יכול לסבול שיהודי ישלוט על מוסלמים , וכל מדינה אחרת בעולם צריכה לחיות לך פי חוקי השריעה ,כל חוק אחר הוא חוק כופר . הדת היהודית בדיוק להפך.
לצערי הרב...
אציק | 04-08-2022 11:59
לצערי הרב אתה צודק בהחלט ! יהיה קשה למצוא את האור עם אנשים משיחיים ועטומים משני הצדדים
היהדות לא...
ארץ ישראל כבשת הרש היחידה לעם ישראל. הר הבית, קבר יוסף ומערת המכפלה נקנו בכסף מלא (כפי שאמר ר' יודן). | 04-08-2022 8:25
היהדות לא משתלטת על ארצות שלא ניתנו לה מידי הקדוש ברוך הוא. שאר הדתות אינן דתות כי נביאיהם נביאי שקר. לעניין אתה בחרתנו, המצוי במקורות, זה התקבל גם על אומות העולם (אם כי חלקם חושבים שיש ברית חדשה, אבל הם שומרים את אותו התנך).
למה...
משה | 04-08-2022 7:58
למה לדבר בבורות כזאת מתי לאורך ההיסטוריה הכתובה שמעתה שהדת היהודית נלחמה בשביל ליהד עמים? אבל נצרות ואיסלם זאת דרכם לכבוש ערים ומדינות ולאסלם או לנצר את אותם עמים הנכבשים רק היהדות מקשה על גיור גרים כי כבר נאמר קשים הגרים כספחת לעם ישראל שהוא מובדל משאר העמים. אבל וכאשר הגר כבר התגייר יש מצווה לאהוב אותו. זה הבדל עצום.
אתה באמת חושב...
התבלבלת לגמרי | 04-08-2022 7:49
אתה באמת חושב שאפשר להשוות?? איפה בהסטוריה יהודים רצחו עם אחר או מישהו מעם אחר רק בגלל שהוא לא יהודי???
, הדת...
רמי, אל תרמה את עצמך | 04-08-2022 6:54
, הדת היהודית בדיוק להיפך ??? אתה בחרתנו מכל העמים... זה להיפך ? לצערנו כל דת סבורה שהיא הדת האמיתית היחידה. כל דת חושבת שהדת האחרת באה על חשבונה. לכן שתי דתות לא יכולות לדור במחיצה אחת. לכן תמיד מלחמות הדת הן הקשות והאכזריות מכולן. הדתות שאמורות להביא שלום בעולם ושלווה בין בני האדם - מביאות לשינאה, מלחמות ומוות.
9
הצחקת אותי נשואה...
א | 04-08-2022 2:26
הצחקת אותי נשואה לשולי רנד.
נשואה לשולי רנד...
חיה בן שושן | 08-08-2022 20:00
נשואה לשולי רנד והם ניראים מאוהבים ושמחים על הנס שקרה לו כשנפטר ממיכל שהיא התגלמות הכיעור הצביעות ובעיקר הרוע.
10
צופית בשביל להרוויח...
אבי | 04-08-2022 4:02
צופית בשביל להרוויח כסף הפושעת הזאת היא מפילה נשים צדקניות ודתיות צופית תיתביישי לך אף אחד לא מאמין לתוכניות פח שלך
11
בגלל שנאת חינם...
א.ח. | 04-08-2022 5:38
בגלל שנאת חינם נחרב בית המקדש
12
אתן מקסימות וראויות...
אנונימי | 04-08-2022 6:51
אתן מקסימות וראויות להערכה ! לא יצאתן מורדות ורעות ,יצאתן יהודיות הדוקות שמחפשות לשמור על קודש הקודשים איפה שרובנו מפחדים , גם אם אני לא חושבת כמותכן אתן חזקות ולוחמות צדק בשביל היהדות וזה ראוי להערצה
13
נשים למען המקדש...
במומו פוסל | 04-08-2022 8:19
נשים למען המקדש ומתלוננת שמנסים להוציא אותה קיצונית... ממש הזויה. אולי היא מתכוונת שהמקדש יבנה לצד המסגדים הקיימים?
.אם את...
ג'ק ריצר | 04-08-2022 16:14
.אם את לא רוצה לקבל מצעד גאווה בקודש הקודשים עדיף שידאר אצל המוסלמים המקום הזה בנתיים ( עד ביאת גואל צדק במהרה בימנו ממש!)
חוצפה שלך....
מה רע בנשים למען המקדש??? האם זה רע כמו נשים למען נידה??? השם ירחם איזה סרוגים לשעבר יש פה | 04-08-2022 8:38
חוצפה שלך. א. אם מוסלמים לא רוצים יהודים לידם, הם יכולים לעזוב. הגזענות היא לדרוש מיהודים לא להיות בהר הבית. ב. המסגד הזה היה במקור בג'עורנה שבסעודיה של היום. ג. מה רע בנשים למען המקדש? האם המטרה שלנו בארץ ישראל היא מצעדי גאווה שלא עלינו מובילים בעולם??? המטרה היא כי מציון תצא תורה ודבר השם מירושלים
14
בשביל מה בכלל...
רונית ינקוביץ | 04-08-2022 8:23
בשביל מה בכלל הסכמתן להתראיין לאשה המסכנה הזאת אמת היא לא נר לרגליה צופית הוא בושה אחת גדולה למקצוע ועיתונאית היא לא
15
הלוואי ויכלנו לבנות...
שרה יוחנן | 04-08-2022 8:36
הלוואי ויכלנו לבנות את הבית השלישי, בינתיים אני אישית מקווה לנס מהשמים שזה יקרה. במציאות המורכבת שנוצרה שהמוסלמים בכל העולם עיניהם נשואות אל הנקודה הזו, העניין נפיץ כל כך שאלוהים ישמור שלא יהיה מרחץ דמים חלילה.
לפני כמאה...
כל מקום שנלקח חזרה הפך למקום שלום. תראי מה הם עושים בקבר יוסף ותראי איך הם שונאים שהעזנו להיות במערת המכפלה וזה רק עזר לנו. את תיתני את ביתך לכל מי שפורץ אליו, לפני שאת "נדיבה" לתת כל מה שקדוש לנו (אפילו האיזור שבנה הורדוס) | 04-08-2022 8:53
לפני כמאה שנה הם רצחו בגלל שהשתלטנו על הכותל ושמנו מחיצה. העולם המוסלמי יודע שזה שקר וכזב, כי המקום האמיתי שקוראים לו אל אקצה (שהיה בזמן מוחמד) נמצא בג'עורנה (בסעודיה של היום). תלמדי אסלאם לפני שאת ממציאה שטויות (לא שאיסלאם אמור לגבור על היהדות אבל אפילו השם של המקום היה על ידי בני אומאיה שהורחקו ממכה ומדינה כי היו מידיי שיכורים ואז הם כתבו שטויות בשיכרותם). דבר שני, העולם המוסלמי מפחד שנשתלט כפי שעשינו במערת המכפלה (תקראי אתרים מוסלמים בחול), כי הם לא אוהבים שיש לנו מקומות קדושים.
16
מזעזע איך אנשים...
מוסלמים רואים את הר הבית כמו מערת המכפלה. אנשים מוכנים לתת הכול למי שטוענים שאסור ליהודים להיות במכה, אבל למוסלמים מותר להשתלט על מקום שאפילו לפי האסלאם נמצא בכלל בג'עורנה שבסעודיה של היום... (הם אפילו רוצים להשתלט על כל המתחם, רק בשביל שיהודים לא "יטמאו" את ארץ ישראל והמקומות הקדושים). | 04-08-2022 8:45
מזעזע איך אנשים מוכנים לתת אפילו את המקום שבנה הורדוס למוסלמים. רק שתדעו שאני קראתי באתרים מוסלמיים רבים שהם לא אוהבים יהודים בהר הבית כי הם מפחדים שייעשה מה שנעשה במערת המכפלה (שלא עלינו יהודים העיזו לרצות להתפלל במקום שאיננו מסגד אברהם אלא מערת המכפלה).
17
אישה ארורה. שימו...
בני מועלם | 04-08-2022 8:54
אישה ארורה. שימו לב ששולי רנד הוא הסיבה שהתראיינו בשבילה למרות שחששו. והוא איפה הוא עכשיו?
שמע נא
זקנה | 04-08-2022 12:23
אתה הארור!! אם תחזור בך, זה עניין אחר!!!
18
צופית אישה אסלה...
שיר מימון | 04-08-2022 8:58
צופית אישה אסלה נשואה לאיש פח. דעותיו תמיד היו שמאלניות. סיר ומכסה
19
איזה קטע, אתמול...
יהודייה | 04-08-2022 9:27
איזה קטע, אתמול חלמתי ששולי רנד חוזר למיכל רנד. לא יודעת מה זה אומר...
גנבה
ליהודיה | 04-08-2022 12:22
מיכל רנד גנבה את שולי מרונית אלקבץ. כיצד? היא הרתה לו ורונית אלקבץ באצילותה אמרה לו לשאת אותה לאישה. עכשיו נעשה צדק לגנבת הזאת, מיכל.
20
דבריך חשובים ואמיתיים....
נעם | 04-08-2022 11:45
דבריך חשובים ואמיתיים. תודה
21
אנחנו יודעים ומתארים...
אורהב | 04-08-2022 12:12
אנחנו יודעים ומתארים לעצמנו.. כת הזיוף של התכנית ואת צופית גרנט...כשחקנית מזוייפת עדו ממנה עיתונאית..אעלק ומייד חשנו לפי המשפטים שלה שהכל נבנה חהראות.. שאנשים שבהם מגובר רוצים מלחמה... ערוץ.מטורף... כמו ששלחו את העיתונאי של הערוץ שחזר מארהב.ונשלח . לסעודיה .וגרמו ...לתקרית דיפלומטית.. ערוצי הטלביזיה השמאלניים.... פח אשפה....
22
מי זו צופית...
דני ורטהיימר | 04-08-2022 14:17
מי זו צופית גרנט? ילדה אבודה שמציגה את עצמה כאדם נותן והומני כביכול שאמרה על תושבי דרום תא שילכו משם אם רע להם ושלמה מגיל צעיר בנתינה כדי שלא יזרקו אותה לרחוב והמקום הזה הוא שמפעיל אותה עד היום וכולה רק שופוני ושופוני נשמה מסכנה חבל רק ששוליששולח ראנד יהודי אמיתי מושפע ממנה
23
לא הייתן צריכות...
ע.ש | 04-08-2022 15:31
לא הייתן צריכות לשתף פעולה עם צופית גרנט. דעותיה שמאלניות.
24
אני חילוני וכלל...
בלומי | 04-08-2022 16:57
אני חילוני וכלל וכלל לא אחיהם של המטורללות ושטופות המח הללו.
מי ביקש ממך...
על אפך וחמתך. | 04-08-2022 19:31
מי ביקש ממך להיות אחיהן של ארץ ישראל, יה מטורלל!
25
"לדעת בפני איזו מורכבות תקשורתית אנו עומדים"
dr Who | 04-08-2022 22:06
כך אומרת רינת אריאל. לא רינת אריאל אין פה שום מורכבות. יש זדון, רוע, שקר וצביעות. וכמובן מאחורי הכל רדיפת בצע ופרסום ללא גבול.
26
צחקתי חצי שעה מהתמונה למעלה... צופית גרנט עם
סירפד | 04-08-2022 22:20
תרבוש על הראש. יעני נזם זהב באף חזיר.
27
לשמחתי לא צופה...
חילונית חובבת המגזר | 05-08-2022 1:03
לשמחתי לא צופה בתכנית הנ'ל. בעקבות המאמר גם לא אצפה. מאמינה לכותבת.
28
פעם אחת הספיק...
נוי | 05-08-2022 3:54
פעם אחת הספיק לי (אחרי הכתבה בשמעון הצדיק) להבין שצופית גרנט היא 0מאלנית מהסוגהכי נחות שרק מחפשת להשחיר ולפלג ולהשניא כל מה שרק אפשר אשה אומללה
29
צופית כמו כולם....
לאה | 05-08-2022 6:05
צופית כמו כולם. להתרחק..כמו מאש
30
מה לא עושים...
רמי | 05-08-2022 6:11
מה לא עושים בשביל רייטינג , צופית גרנט היא שמאלנית ולא ימנית , היא הומנית ליברלית , היא ללא שורשים ביהדות , היא רק חייה בצלו של שולי . למען הנוחות ולא למען ה' . היא אשה רגשנית כלפי בני העם המומצא ולא רגישה לבני עמה ואין לה קשר לבית מקדש . היא רואה ערבים בהר הבית והיא מתוך פחד מנסה להשפיע על דעת הקהל כדי לעשות משהו נגד הקיצונים שרוצים לבנות בית מקדש והיא כבר רואה שחור ....ככה זה נשים . אבל רצונות זה רצונות , היא לא שאלה מי ייתן להם לבנות ? היא לא שאלה מה דעת שר הבטחון על כך ? האם השבכ יודע על כוונה כזו ? התחקיר שלה הוא מתוך רגש ולא מתוך שכל .
31
רינה יקרה, אל...
תמי | 05-08-2022 8:10
רינה יקרה, אל תרגישי רע... צפיתי בתכנית, לדעתי הייתן מקסימות וזה עבר את המסך למרות הכל. ראו כמה אכפת לכן, ראו שאתן קבוצה של נשים נורמטיביות, חכמות, אכפתיות וטובות! אשרינו שיש נשים כמוכן בעם.
אבוי לנו מנשים קנאיות ומטורפות
אבוי לנו | 05-08-2022 19:24
חבורת נשים וגברים הזויה שתמיט עלינו אסון עם הטרוף שלה.
32
צופית רוכבת על...
רות | 05-08-2022 8:23
צופית רוכבת על סוס כשר היא באה מהשמאל וחייבת לזרוק את הבשר לכלבים .
33
אסור לתת לרפורמים...
רות | 05-08-2022 8:36
אסור לתת לרפורמים ולנשים שרוצות להניח תפילין ולעלות לתורה שום חלק בכותל המערבי. בעניין בית המקדש הערבים בעצמם יהרבו את המסגדים שבנו עליו. הוא יבנה מחדש כי זאת הבטחה .2000 שנה גלינו ובשוב ה' את שיבת ציון הינו כחולמים . וקיבצתי אתכם מכל העמים ראו לענייכם הכל מתרחש . שימרו על בנות ישראל כי הם המוסלמים מטמאים את ארץ הקודש ה' שונא אותם הם קליפת עמלק.ה' ילחם לכם ואתם תחרישון מלחמה לה' בעמלק דור דור ... הערב רב השמלני ומערכת המשפח שכובלת את ידי העם ונותת חופש פעולה למוסלמים לפגע בנו יום יום גם היא תיקרוס . אהרון ברק ירקב הוא וכל האקטיביזם השיפוטי השמלאני . גונבי הנפשות הילדים התינוקות . מלאו ידהם דמים אלו שבאו מארצות האשכנז חסרי הלב ששדדו את התימנים עוד בארץ מוצאם גנבו וחמסו את חפצי הקודש בעבור שלמונים . ה' יאיר את עינינו ויפרע מהם בסד. גם היום הם מחסנים כדי להחליש את כל מי שלא הם ... אותם שעזבו את תורת ישראל .וקוראים לעצמם יהודים ולמעשה הם אדום .אדום וישמעל אתם קליפה ליקראת סופכם ...
ובכל זאת,...
כתבת יפה | 08-08-2022 17:19
ובכל זאת, לא נראה לי שהבעיה תיפתר אם נשב ונחריש. אני מאמין שהשם יהיה לצידנו כאשר נעשה מה שצריך, והדבר הראשון צריך להיות לסגור את ההר ולסלק משם את המסגדים.
34
גברת תמימה שולי...
דוד | 05-08-2022 17:24
גברת תמימה שולי רנד הוא סמולן כמו אשתו חברותיו
35
אין לך מה לחפש על הר הבית.
את תהרסי את ישראל | 05-08-2022 19:19
קורבנות זה פסה. כבר לא צריך להאכיל את אלוהים בחיות מסכנות. היית מוכנה שמוסלמים יבואו להתפלל בכותל המערבי? אז למה את פולשת אליהם. את וחבורת המטורפים שלך תמיטו עלינו אסון. אין שום עדינות ולא יכולה להיות, באקט שכולו יהירות ורמיסת זכויות של מוסלמים.
המסגד המקורי...
אמר ר' יודן ג'מקומות אין אומות העולם יכולים לומר גזולים הם- הר הבית, מערת המכפלה וקבר יוסף | 07-08-2022 14:02
המסגד המקורי היה בכלל בג'עורנה בזמן מוחמד (בסעודיה של היום). הכותל הינו סביב הר הבית ולא ניתן לתת את הכותל ליהודים כפשרה שהרי זה כמו שנבקש את מדינה (בסעודיה) ושהמוסלמים ייקבלו את מכה (להדיל אלף אלפי הבדלות). להזכירך שבעבר (לפני כמאה שנה), האיטבח אל יהוד הוצדק בגלל ששמנו מחיצה בכותל... כך שהכול תירוצים.
36
marriage solution
Naomi Samuel | 05-08-2022 19:53
שלום חבר, שמי איזבלה איתן, ואני רופאה ואני בת 45. אנא קרא את עדות חיי האמיתית שלי, יש לי כוונה חיובית שהמידע הזה יעזור למישהו שקורא את המאמר הזה, תוך יומיים לשקם נישואים מקולקלים ולשקם את יחסי האהבה האבודים. אחרי שנים של מערכת יחסים עם איתן, הוא נפרד ממני, עשיתי כל מה שיכולתי כדי להחזיר אותו לאהוב אותי, אבל כל מה שעשיתי היה לשווא, כל כך רציתי אותו בגלל האהבה שיש לי אליו , שאלתי אותו עם הבטחתי לכל מה שהיה לי, אבל הוא סירב. הסברתי את הבעיה לעמית שלי בעבודה והיא הציעה לי לפנות לאשף אהבה שיוכל לעזור לי להחזיר לו את האהבה, אבל אני מסוג האנשים שמעולם לא חשבו שחלק מכשפי אהבה קיים או עובד, לא היה לי ברירה אבל כדי לנסות את זה, שלחתי מייל לערוץ הקסם והוא אמר לי שאין בעיה שהכל יהיה בסדר לפני שלושה ימים, שהאקס שלי יחזור לפני שלושה ימים, הוא זרק לחש אהבה לאוויר באופן מפתיע היום השני היה בסביבות השעה 3:00 לפנות בוקר. המאהב לשעבר התקשר אליי בפלאפון, כל כך הופתעתי שעניתי לשיחת הטלפון וכל מה שהוא אמר זה שהוא כל כך מצטער על כל מה שקרה שהוא רצה שאחזור אליו על כך שהוא אוהב אותי כל כך. כל כך שמחתי ולכן התחלנו לחיות באושר ביחד. בדרך זו אתה יכול ליצור איתו קשר אם אתה צריך עזרה כלשהי אתה יכול ליצור איתו קשר עם כתובת הדואל הזו:[email protected] או ליצור איתו קשר ב-whatsapp / viber עם המספר הזה: +1(425) 477-2744 ... :) . . :) .. :) .. :) .. :). . :)
37
צופית היא שחקנית....
שולי | 06-08-2022 21:21
צופית היא שחקנית. נקודה
38
ה' עימכן!!! ...
דנה כהן | 07-08-2022 10:29
ה' עימכן!!!
39
רינה, את לא...
בני״ש במיל. | 08-08-2022 9:10
רינה, את לא מבינה תקשורת. וכן, את קיצונית, וזה לגמרי לא מפתיע שמחפשים איפה תעברי על החוק. כל הפושעים - לאומנים היהודים עד כה היו מאיזור הדמדומים הפוליטי - משיחי שלך; למה את מופתעת?
40
שולי רנד חרדי, ככזה הוא ינסה להשחיר את העולים
גדי | 08-08-2022 17:27
זה שהיא נשואה לשולי רנד בודאי לא יגרום לה להתקרב לעולים להר. הרי שולי רנד מייצג תפיסה חרדית בהקשר של עלייה להר הבית. לדעתו מדובר בחטא ובהתגרות באומות העולם. לכן, אם שולי רנד ישפיע על צופית זה רק להקצין את ההתנגדות ואת היחס העויין כלפי העולים להר, כפי שמקובל מאוד בציבור החרדי, וכפי שראינו גם אצל ידידיה מאיר.
41
צופית גרנט טובה בלשתות פיפי
ש.א | 10-08-2022 11:52
ובכל מה שיביא רייטינג
42
כשתחושת הבטן תואמת...
אבנר | 10-08-2022 12:36
כשתחושת הבטן תואמת לאזהרת הראש עדיף להיות חכם מנבון.
43
איזה רב מתיר...
צבי | 10-08-2022 13:41
איזה רב מתיר לנשים לעלות להר ??? אתם באמת קיצוניים וזו לא תדמית