אתר הבית של המגזר הדתי
דואר אדום
זמני היום

איילת שקד מודה: טעיתי כשלא הקשבתי לאלקין

שרת הפנים איילת שקד, מתייחסת להפלתו של חוק האזרחות, חושפת את השיחה הלילית עם עמיחי שיקלי ומודה שטעתה כשלא הקשיבה לשר זאב אלקין

איילת שקד מודה: טעיתי כשלא הקשבתי לאלקין
  (צילום: גילי יערי/פלאש90)

שרת הפנים איילת שקד, פרסמה הערב (שבת) פוסט ארוך מאוד בו היא שוטחת את גרסתה להצבעה על חוק האזרחות שנפל השבוע במליאת הכנסת, לאחר שחבר הכנסת עמיחי שיקלי החליט להצביע נגד עם האופוזיציה.

עוד באותו נושא

מאחורי הקלעים: השיחה של שקד והרב דרוקמן


59

שקד מתחה ביקורת חריפה על מפלגות הליכוד, הציונות הדתית והמפלגות החרדיות, וטענה כי עמיחי שיקלי הבטיח לה להצביע בעד החוק וברגע האחרון שינה את דעתו.

הפוסט המלא של איילת שקד

ב-7 ביולי 2021, יום רביעי, הטלפון לא הפסיק לצלצל בלשכתי. על הקו היו ערבים מיו"ש ששאלו איך אפשר להיכנס לישראל. אמרתי לעוזרים שלי, להנחות את המזכירות לתת להם את הטלפון של לשכת יו"ר האופוזציה, ח"כ בנימין נתניהו ושל ח"כ סמוטריץ', הם כבר יסדרו להם ישר אזרחות.

(צילום: ערוץ כנסת)

אז מה באמת קרה השבוע בכנסת עם חוק האזרחות? אני מזמינה אתכם אל מאחורי הקלעים, זה יהיה טקסט מפורט, למיטיבי לכת, אבל אחרי כל כך הרבה שקרים שהפיצו מי שהעזו להצביע נגד החוק ונגד המדינה בעצם, לא נותר לי אלא להביא את הסיפור במלואו, דבר דבור על אופניו.

נתחיל בעובדות: מהו התיקון לחוק האזרחות והכניסה לישראל? מדובר בהוראת שעה שנחקקה ב-2003, חוק חשוב מאין כמותו לביטחון מדינת ישראל. באמת שאי אפשר להגזים בחשיבותו.

עוד באותו נושא

בנט ושקד מוכנים? האתגר הבא של הקואליציה


19

בימים הקשים של האינתיפאדה השנייה מערכת הביטחון הבינה שאיחוד משפחות בין ערביי ישראל לערביי יהודה שומרון ועזה, מהווה פלטפורמה מסוכנת שפוגעת בביטחון ישראל. שורה של עשרות פיגועים בוצעו על ידי אחמ"שים וצאצאים של אחמ"שים (איחוד משפחות).

מאז, במשך 18 שנה, הממשלה מאריכה את תוקפו של החוק שנה אחר שנה, הארכה שמתבססת על חוות דעת ביטחונית של השב"כ שמתחדשת אף היא בכל שנה. מפלגות שישבו באופוזיציה תמכו בחוק הזה שנה אחר שנה, כי למרות המאבק הדמוקרטי החשוב בין קואליציה לאופוזיציה, ביטחון ישראל הוא משהו שלא נתון ואסור שיהיה במחלוקת.

עוד באותו נושא

דרמה במליאה | החוק עבר לאי אמון: חוק האזרחות נפל


124

וכמו בכל שנה, לפני חודש בדיוק, ב־8 ביוני, החליטה ממשלת נתניהו היוצאת על הארכת הוראת השעה, אחרי שנציג מטעם שב"כ עבר אצל השרים, אחד אחד, כדי להסביר להם כמה חשובה הארכת התוקף גם השנה.

לא לפני הרבה זמן היה למדינת ישראל 12 שנה מר ביטחון שנהג להגיד בעקביות – בכל הנוגע לביטחונה של מדינת ישראל "אין אופוזיציה ואין קואליציה". כנראה שאמירה זו הייתה נכונה לשעתה והכל עניין של פוזיציה. כי נתניהו אמר בשבוע שעבר לאחד מחברי הכנסת של הליכוד שהפציר בו לא להפיל את החוק: "עכשיו חשוב להפיל את הממשלה, המדינה תסתדר גם בלי החוק הזה".

עוד באותו נושא

ימינה תוקפים: "ביבי וטיבי פגעו בביטחון ישראל"


30

וכעת נשאלת השאלה לחברי הליכוד, האיחוד הלאומי והחרדים, האם המשוואה היא שכשאתם בקואליציה החוק הזה חשוב לביטחון ישראל וכשלא נח לכם בספסלי האופוזיציה אתם משתמשים בו כדי לנגח את הקואליציה? משתמשים בביטחון ישראל ככלי למשחק פוליטי?

הרי לא הפוליטיקה של ישראל על הפרק, אלא החיים של תושביה. בתחילת התהליך, כשידענו שהחוק הזה לפתחנו, כשרק קמה הממשלה, לא העליתי על דעתי שחברי הכנסת מהאופוזיציה יתנגדו לחוק הזה. הרי הם רק אישרו אותו בממשלה. אמרתי לעצמי שכשאביא את החוק לכנסת יהיה לו רוב אדיר, כך שאני לא באמת צריכה לדאוג. לא העליתי בדעתי שנתניהו יפקיר את ביטחון ישראל בשביל הטרלה פוליטית.

עוד באותו נושא

השר פריג' מבהיר מה הייתה הפשרה עם שקד


13

ואז, בדיונים בוועדה המסדרת הבנתי שחברי האופוזיציה, אותם "אידיאולוגים גדולים", משתעשעים ברעיון להתנגד לו. ועדיין, לא העזתי לדמיין שאותם אנשי ימין, בראשם נתניהו "מר ביטחון", ישתמש במה שהוא יודע היטב כמה דרמטי הוא לישראל, כדי לנגח את הקואליציה. חשבתי לעצמי, "זה ספין". לא האמנתי שיפילו חוק כל כך חשוב למדינה.

אגב, כבר לפני שבועיים אלקין אמר לי: "אל תחיי באשליות, כל האופוזיציה תצביע נגד. הם יפילו את החוק". אני כמובן סירבתי להאמין. אני מודה: כאן טעיתי. לא הייתי צריכה להאמין ולחשוב שמישהו מהם יתעשת ויוציא את עצמו מהסחרור המסוכן הזה. זו הייתה תקוות שווא.

עוד באותו נושא

סקר: 48% נתניהו פעל לא נכון בחוק האזרחות


51

כמה שעות לפני ההצבעה, כשהבנתי שאין מנוס ושהאופוזיציה בדרך להפיל את החוק, נכנסתי לראש הממשלה בנט ואמרתי לו: "החוק הזה לא ייפול, אני פשוט לא מוכנה שהוא יפול". החלטנו לתת גז על מו"מ מול מרצ ורע"מ כי הבנו שזה עדיף מאשר לפתוח את הדלת הקדמית לאזרחות של עשרות אלפי פלסטינים בישראל.

הליכוד העניק על מגש של כסף זכות שיבה זוחלת בחסות נישואין. אני שומעת את הטענה: "הקמתם ממשלה עם רע"מ ומרצ ואתם סומכים על האופוזיציה שתציל אתכם?!" כן. הקמנו ממשלה עם רע"מ ומרצ שהצביעו בעד החוק החשוב הזה בניגוד לצו מצפונם. זהו הישג אדיר לממשלה עבור ביטחון ישראל. זה מחזק את החוק מול בג"ץ, והאופוזיציה בניגוד לכל ערך אמיתי של ציונות הצביעה נגד.

עוד באותו נושא

שיקלי לבנט: "אני מבולבל? אתה מבורבר בניווט"


80

אתם מבינים את האבסורד? מי שעושה פוליטיקה כעת משחק בביטחונם של הישראלים. לא הפוליטיקה של ישראל על הפרק, אלא החיים של תושביה.

אחרי שדיברנו קצת עובדות, נמשיך בשלב הפרכת השקרים: השקר הראשון של האופוזיציה – החוק שונה. ובכן זה שקר. בחוק שהעליתי להצבעה במליאה ביום שלישי לפנות בוקר לא שונה דבר. זה אותו חוק בדיוק שעולה כל שנה.

תחזיקו ראש, זה חשוב, כי ידוע שבזמן שהאמת קושרת את שרוכי נעליה, השקר כבר עושה סיבוב סביב לעולם. בואו נגדע אותו באיבו, לפניכם הסבר על ההסכמות בתוך הקואליציה שאינן משפיעות על נוסח החוק: שר הפנים הקודם, ח"כ אריה דרעי, שנאבק על החוק הזה בכל שנה מול עתירות רבות שהוגשו לבג"ץ, שידרג ב-2016 את מעמדם של 1,600 פלסטינים בעלי אישור שהייה ואישר להם תושבות ארעית.

עוד באותו נושא

בנט: "ביבי, טיבי ושיקלי בחרו בפוליטיקה קטנה"


73

מדובר על 1,600 ששוהים בישראל כבר עשרים שנה והגישו בקשה לפני 2003 (לפני שחוקק החוק). גם אני ביקשתי במסגרת הפשרה לאשר ל-1,600 שוהים מעמד תושבות ארעית, 1,600 שמתוכם 1,200 או הגישו בקשה לפני 2003 לפני כניסת החוק לתוקף או שהם בני 55 ומעלה. בבג"ץ יש עתירה לגבי חתך גילים זה, ולכל אלה יינתן אישור רק לאחר בדיקה ביטחונית פרטנית.

נותרנו עם עוד 400 מקרים הומניטריים שיאושרו גם כן רק לאחר בדיקה ביטחונית פרטנית. אז נכון, דרעי עמד במליאה ואמר שאישר רק כי בג"ץ כופף את ידיו. אני נתתי את הסכמתי לאשר כדי לחזק עוד יותר את החוק מול בג"ץ.

עוד באותו נושא

סערת חוק האזרחות: תמיכה רבנית בסמוטריץ'


41

חבריי בימין, תבינו את ההישג שלנו: לא רק שמרצ ואפילו רע"מ הצביעו בעד החוק, זה כשלעצמו צעד משמעותי שהיה מבצר את החוק הזה עוד יותר. זה מסוג הדברים שאנחנו יודעים להשיג בהבנות שקטות, לפורר סלע עם מים (זה לא מקרה יחיד. הרי כל איש ימין מבין שממשלת נתניהו הייתה מזמן מפנה את אביתר, וכולם זוכרים את התעלמות נתניהו מטרור הבלונים).

שקר נוסף שחשוב להפריך: כל מי שאומר שהסכם הפשרה היה עם מספרים גבוהים יותר – מרמה. "אבל עיסאווי פריג' אמר בראיון שזה 3,000". נכון, הוא אמר את זה ואז הבהיר שכשהסכמתי לכלול גם בחינה של מקרים הומניטריים. הוא בחישובים שלו אמר לעצמו שזה מספר גבוה יותר. אני הבהרתי גם בסגירת ההסכם שלא יהיו יותר מ-1600. זה היה הסיכום, השר פריג' אישר את העובדות וכל מי שמנסה לשחק איתם כדי שהקלפים יסתדרו לו וכך לא יובך מהעובדה שהצביע נגד מדינת ישראל- פשוט משקר באופן נאלח.

עוד באותו נושא

איילת שקד לסמוטריץ': "איך אתה לא מתבייש?"


105

ועכשיו מילה על שיקלי: את ההסכם הזה עשיתי כשאני יודעת שאני מסתמכת על הקול שלו. לאורך כל השיח על החוק הוא התחייב שיצביע בעדו, שהוא לא יפתיע אותי. "אני לא איש של ליל חניונים" אמר לי, ואני האמנתי לו. אלא שהוא בחר להאמין לשקרים של הליכוד והאיחוד הלאומי לגבי המספרים המדומיינים של ההבנות.

באישון לילה קראתי לו לחדרי ואמרתי לו ברחל בתך הקטנה שההסכם לא שונה במילימטר. עימתתי אותו עם עצמו: "איך אתה חושב להפיל חוק שאתה בעצמך בעדו וחושב שהוא כל כך חשוב?". שיקלי אמר לי שיצביע בעד, או שימנע.

שיקלי בחר בכל זאת לקפוץ לבילוי בחניוני הטריקים של האופוזיציה ולהצביע נגד. מה שכן, אלמלא היה נשבר תחת לחץ האופוזיציה היה לנו רוב. או אם היה מודיע עשר דק׳ לפני ההצבעה שנשבר, היינו משיגים ח"כ שלישי מרע"מ.

הליכוד מדבר על חוק ההגירה. פיהוק. לא אכנס עכשיו לפרטים אודות חוק יסוד ההגירה, רק אומר לכם שהצעת נתניהו לחוקק אותו תוך חודשיים באופן שלא יסכן את מדיניות ההגירה הנוכחית של ישראל היא הרבה פחות מבדיחה. אנחנו פועלים בכל צעד שלנו בדרך מחושבת שמסתכלת לא על הצרכים הפוליטיים שלנו אלא בעיקר על טובת מדינת ישראל.

מילה אחרונה ברשותכם, מחילה על האורך: עזבו את התחושות הקשות שעברו עליי לשמע הקריאות המכוערות של האופוזיציה כשנכנסתי למליאה. אתם כבר מכירים אותי, אני לא נותנת לדברים האלה להזיז אותי מדרכי.

סמוטריץ' רוצה לצעוק עלי שאני סמרטוט? זה אומר עליו יותר מאשר עליי. בעיניי אפשר להתווכח גם בסגנון אחר וכבר לימדונו רבותינו שטוב לו לאדם שיפיל עצמו לכבשן האש ולא ילבין פני חברו ברבים. ובצלאל היה חבר ושותף. אבל יש מחזה אחד שאני לא מסוגלת להשתחרר ממנו וזה קולות הצהלה ומחיאות הכפיים של בצלאל, מירי רגב וחבריהם לצד מחיאות הכפיים והצהלות של איימן עודה, אחמד טיבי וסמי אבו-שחאדה חברי המשותפת. הם היו כפסע מלפצוח יחד בריקודי הורה באמצע אולם המליאה.

ומילה לתומכים שלנו ושל הממשלה הזו: אני יודעת שאתם רואים את העבודה שאנחנו עושים ומעריכים את העובדה שהמדינה לא נמצאת כעת בעוד מערכת בחירות, אלא עובדת עבורכם. אתם הרוב המתון והשקט שלפי כל הסקרים תומך בממשלה החדשה. אשמח אם תשתפו את הפוסט ותגיבו לו גם אתם. זה הזמן גם שלכם להשמיע קול.

מצאת טעות בכתבה? התוכן בכתבה מפר זכויות יוצרים שבבעלותך? נתקלת בפרסומת לא ראויה? דווח/י לנו
תגובה חדשה * אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אסור, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע. נפגעת מתגובה? דווח לנו
606 תגובות - 392 דיונים מיין לפי
1
בוגדת נוכלת, תתמכי בחוק ההגירה במקום ליילל
אורי | 10-07-2021 21:59
הבוגדים מימינה, אחרי שגנבו את השילטון מהימין ומהעם היהודי והעבירו לערבים ולשמאל הקיצוני, ברוב חוצפתם מאשימים את כל העולם. יש חוק ההגירה, תתמכי והכל יסתדר.
ההיפך הוא הנכון
איילת קשקשת | 11-07-2021 22:37
תדע כל אם עבריה שאם הנוכלים יגידו משהו ימני, יעשו את ההיפך הגמור לטובת השמאל הקיצוני. הם רק קבלני ביצוע. לא בעלי הבית.
הון שלטון עיתון
מלך ללא עם | 11-07-2021 20:46
כשהנוכלים הצביעו בכנסת נגד עיתון ישראל היום ובעד ידיעות אחרונות, הבנתי שהם לא ימין. ובודאי לא עשר מעלות ימינה מהליכוד. וכל השאר ספינים חלולים... עכשיו ההצגה נגמרה...
טעויות גורליות
רננה | 11-07-2021 17:45
אני חושבת כי אחרי שאיילת מודה בכל כך הרבה טעויות גורליות למדינה, כדאי שתניח את המפתחות. ותלך תיכף מיד לעשות לביתה... היא כבר מספיק הזיקה למדינת ישראל. לא חבל?
אלפונוסו צודק! איפה היה חוק ההגירה 12 שנה???
דוד | 11-07-2021 14:51
ביבי וכל תומכיו מימין - אתם פשוט נוכלים. שקרנים עזי מצח. כולכם - ביבי, בנט שקד וסמוטריץ' - כולכם פוליטיקאים שחיים על חשבנונו ודורכים על כל מה שיקר לנו. ואל תספרו לי שבנט נוכל ואיך שביבי הוא התגלמות המשיח. זה נבלה וזה טריפה. עשויים מאותו חומר חום ומסריח שצריך להוריד עליו את המים. אתם פוליטיקאטים קטנים ומגעילים - ואת החשבון אתם תקבלו - כל מי שעשה פוליטיקה על חשבון האינטרסים של עם ישראל.
רוצה חוק ההגירה? איפה היה נתניהו 12 שנים?
אלפונסו | 11-07-2021 9:14
נזכר להציע חוק ההגירה? איפה היה נתניהו 12 שנים, תזכירו לי. כנראה שהוא צריך עוד 12 שנים כראש הממשלה בכדי להעביר אותו. בושה וחרפה, ממש מר ביטחון, עצוב שראש ממשלה גדול (כך חשבתי) מתנהג בצורה כזאת על גב אזרחי ישראל וביטחון המדינה
איילת-גזענית ונוכלת-שקד
תל אביבית | 11-07-2021 7:52
לפחות שהקדנציה הזו תיגמר, דמויות כאלו יצאו מחיינו. נקווה שזה יגיע מהר!
ספין נוסף. היא לא מצטערת. הכל בולשיט. מנוולת
המנוולת שקד | 11-07-2021 1:00
משפריצה דיבורי סרק מערב עד בוקר ומבוקר עד ערב ימח שמה. הרסה עם הימח שמו הרפורמי בנט.
רוצים חיסונים ולא פיהוקים
רפאל המלאך | 11-07-2021 0:37
מוצע לכם לשאול בשקט את אודי רייטר איך נתניהו הוציא את המדינה מהקורונה, ובמשמרת שלכם אין חיסונים? אמרתם לא קורונה לא מעניין. אבל זה השקר הכי גדול שאתם אומרים.
צריכים ממשלה שעובדת ולא מפהקת...
בוקה ומבוקה | 11-07-2021 0:15
במקום לפהק ולתת עוד ועוד לתומכי הטרור, תבשרו לעם ישראל שאתם מתאחדים סביב חוק ההגירה. כל התחמקות מראה שעברת לצד השני מלא מלא. דף המסרים שכתבת לא משכנע אלא את מי שכבר המירו דתם לדת השמאל.
רק חוק הגירה מנצח
איש ישר | 10-07-2021 23:52
מי שקורא בין השיטין רואה שאיילת כועסת מאוד. ובסך הכל מודה שסמוטריץ צודק. צריכים חוק הגירה מלא + פיסקת התגברות, במקום להתפשר כל חצי שנה עם מנסור ואחמד.
סמרטוט-ביץ הוא הסמרטוט של נתניהו
אזרח יהודי | 10-07-2021 23:38
סמרטוט-ביץ הוא גם סמרטוט וגם ביץ של נתניהו
, עוד...
והאמת ? | 10-07-2021 22:17
, עוד שבוע תשעה באב. מותר להירגע ולהפסיק עם בטויי השינאה. לעצם העניין : לא גנבו ולא סיפורי פוגי. ביבי לא הצליח להקים ממשלה. בנט וסער החליטו שלא ילכו לבחירות חמישיות הרסניות. הקימו קואליציה עם מפלגות שונות שמייצגות מיגזרים שונים במדינה. עובדים יפה למען העם. בינתיים השמאל הוא שתומך במהלכי הימין : גם הסדר באבייתר במקום פינוי בכוח, גם תמכו בהארכת חוק איחוד משפחות. מרצ ורעמ הצביעו בעד חוק שהשבכ המליץ עליו ! מי שהתנגד הם אנשי הימין המהוללים - ביחד עם המשותפת. טירלול מוחלט.
2
למה שנאמין למילה אחת שלך???
איש פשוט | 10-07-2021 22:01
כבר שיקרת ליבתית שחור על גבי מסך
3
אין לך חברים...
עופר | 10-07-2021 22:06
אין לך חברים בימין אתם חבורת אופורטוניסטים
4
חסרת אמת...
א | 10-07-2021 22:07
חסרת אמת שקד-שקר
5
שקרנים לא מאמינה...
לאה | 10-07-2021 22:11
שקרנים לא מאמינה לשום מילה שלך אכזבה גדולה
, תשעה...
קמצא ובר קמצא | 10-07-2021 22:21
, תשעה באב בפתח. מותר להיות קצת פחות בוטה, קצת פחות שונא.
6
עם ישראל איילת...
אברהם יצחק הכהן | 10-07-2021 22:13
עם ישראל איילת שקר קוראת לכם להביע תמיכה בממשלת שקר הרמיה השנאה והשיסוי עם ישראל השמעו קול נגד הבגידה הנוכלת והרמיה של בנט ושקד לצערנו אין לסמוך יותר על אילת שקר וחברה נפלתי בנט חברו לשונאי ישראל ומרימים יד נגד עם ישראל ותורתו
נצביע למרצ ועבאס
מהנדס תודעה בכיר | 11-07-2021 0:23
למה צריכים את התיווך של איילת? אם מרצ ועבאס כל כך דואגים למדינה, נצביע להם. כך מהנדסים תודעה.
, בינתיים...
מה הדמיון ומה המציאות ? | 10-07-2021 22:23
, בינתיים מרצ ורעמ הצביעו בעד הארכת חוק איחוד משפחות, שעליו המליץ השבכ, ושהוארך כבר 17 פעם - והימין המהולל שלך חבר למשותפת כדי להפיל אותו....
7
את שקרנית הימין...
יורי | 10-07-2021 22:16
את שקרנית הימין מעלה חוק חשוב נגד הגירה ניראה אותך תומכת בחוק . את לא מסוגלת כי התומכי טרור לא לא בעדו החוק לא מתאים לשמאל את תפילי אותו את שקרנית
אני לא אשמה. זה השם שלי
איילת שקר | 11-07-2021 2:39
בטעות כתבתם שקד. צריך להיות שקר
אילת השקרנית אנחנו...
שרה מהדרום | 11-07-2021 0:11
אילת השקרנית אנחנו לא מאמנים לך.את הסיפורים ספרי לידידך החדש מחמוד עבאס חזון אחרית הימים וגר זאב עם כבש.
8
חסרת יושרה מינימלית
יואב | 10-07-2021 22:18
איילת ממשיכה לאכזב את מי שעוד נשאר לתמוך בימינה. איזו טפשות לשנות את הארכת החוק לחצי שנה ולתת תירוץ לנתניהו להיתלות בו?
9
איילת, את לא מבינה מה עשיתם
שי | 10-07-2021 22:19
פעם באמת אחזתי ממך, כל פעם שדיברת ברדיו השתקתי את הנייד שלא לאבד מדברייך. תראי מה עשיתם. הוצאתם את הזאבים של השמאל מהיער והכנסתם אותם לתוך העיר, ומי יודע מתי נוכל לשוב ולהוציא אותם. ולא מאמין שבאמת רציתם ממשלת ימין. מלכתחילה הלכתם על ממשלת לפיד ליברמן וסער, ולכן חתמתם איתו הסכם עודפים, ולכן גם לא העמדתם לו ברירת ממשלת ימין או בחירות. אולי כדאי שבשבועות הקרובים לא תדברו הרבה, אחרי התרמית הגדולה.
יש דבר אחד טוב שאיילת שקד כן עשתה
דוד | 11-07-2021 14:57
איילת שקד היא פוליטיקאית. וזו לא מחמאה. היא פוליטיקאית לא אמינה וקשריה המפוקפקים עם אפי נווה יכולים להעיד על כך יותר מכל הטרלה של ביבי ותומכיו. א ב ל - יש פה אבל גדול - כי שקד עשתה משהו מאוד טוב - היא חשפה את הפנים המכוערות של ביבי ולהקת הצבועים שמסתובבת סביבו (כולל סמוטריץ) - הליכוד האריך 12 שנים את החוק בטענה שהוא חשוב לביטחון ישראל. עכשיו פתאום הם נזכרים שהוא לא טוב ושצריך לחוקק את חוק יסוד ההגירה. וואלה?? אם כך, אז למה אתם לא חוקקתם את חוק ההגירה?? היו לכם 12 שנים לעשות זאת. קצת יותר זמן מהשבוע וחצי שהממשלה הזו קיימת. השקר של הימין נחשף. כולכם שקרנים ונוכלים ותקבלו על זה את החשבון, השם לא אוהב שקרנים ובטח לא את מי שמנסה לפגוע בעם בישראל.
כל מילה סלע
אמיר | 10-07-2021 23:41
מה שאמרת מדויק! הם פשוט הפכו את השמאל ללגיטימי! הם הכשירו את השרץ במפה הפוליטית! מה שהיה מוקצה מחמת מיאוס עכשיו זה מקובל ונפלא! זה פשוט בושה וחרפה! מקווה שהנזק לא בלתי הפיך. יש פה יד מכוונת למחוק את הדעות הימניות מהמפה ולהחדיר הנדוס תודעה של מדינת כל אזרחיה! ממשלת הרפורמים.. נחזיק חזק @ ושיבוא משיח !
10
צבועה שקרנית גנבת...
זלמה | 10-07-2021 22:24
צבועה שקרנית גנבת קולות פוליטיקאית לא אמינה מכרת ערכים בשביל כיסא את כבר שמאלה עם טונה של גניבת קולות שלא תזכי חראות בבחירות הבאות אז לשקרנית כמוך אסור להאמין וכל מה שאת מוכרת בכתבה הכל שקרים כבר לא מאמינים לך ולהצהרות שלך מתביישים בך ????
11
שקרן נשאר שקרן....
מאוכזב ביותר. | 10-07-2021 22:27
שקרן נשאר שקרן. שקרנית נשארת שקרנית. ולמרות שאת אשה טובה ומקסימה, מוכשרת ביותר ויפיפיה, את הקול שלי הפסדתם. חבל. בהצלחה באהבה רבה.
12
איילת ראיתי בך...
אודי חמו | 10-07-2021 22:29
איילת ראיתי בך פוטנציאל לראשות הממשלה אבל אם תספרי לי ולתושבי ישראל מה באמת היה הקשר שלך לאפי נווה למרות שבעלך לא יאהב יש מצב שהאמין לך
- אתה...
נצור לשונך מרע | 10-07-2021 22:32
- אתה חמור. סתם איש רע שמהלך רכיל.
13
ב
ב | 10-07-2021 22:29
שניה? למה בשלב שאמרת החוק חייב לעבור לא פנית למומ עם סמווטריץ'?
זה רק...
אכפתי | 10-07-2021 23:01
זה רק מראה שהם בובה בתוך ממשלת שמאל והחוק הזה היה צריך ליפול שכולם יבינו בנט ושקד מתחזים
, מומ...
חוכא ואיטלולא | 10-07-2021 22:38
, מומ על מה ? על חוק בסיסי לטובת המדינה ? צריך לנהל מומ על דבר כזה חשוב ? כמו שהחרדים יתנגדו לחוק שנותן קיצבאות לבני ישיבות.....זה ימין זה ? מרצ ורעמ תמכו בחוק שבהמלצת השבכ - וסמוטריץ' חבר למשותפת כדי להפיל אותו. לא ימין ולא בטיח. אינטרסים נטו. גועל נפש.
14
אשרייך..כל מילה בסלע..אתם...
מוטי ב | 10-07-2021 22:30
אשרייך..כל מילה בסלע..אתם הנכונים והראויים ביותר להנהיג את המדינה בעת הזו..בעברי הייתי תומך ליכוד, אך כשריאתי שהכל דיבורים ריקים ושיווק יחצני, מאסתי ועברתי לתמוך בימינה, ואני מאוד שמח על בחירתי ועל כך שבנט ראש ממשלתנו ואת כשרה בחירה..אל תייחסו תשומת לב לכל המשמיצים והמוקיעים, המשיכו והצליחו למען מדינתנו שכה זקוקה להנהגתכם השקולה והמאחדת..שבוע ברכות.
אתה שקרן...
ישראלי אמריקאי | 11-07-2021 1:01
אתה שקרן בן שקרן כי כל מי שבחר בהם התאכזב, הם בכלל לא מייצגים את המיצע שהיה להם לפני הבחירות אבל מתאים לך להיות כזה, זה סוג של מפלגה כמו, מפלגה חרא שמושכת אליה את כל הזבובים. פשוט סירחון
מנסור עבאס,...
חי | 11-07-2021 0:01
מנסור עבאס, בבקשה תפסיק להגיב כאן באתר. תודה
..נו, זו...
מוטי ב | 10-07-2021 23:08
..נו, זו הרמה, לא מתפלא.
@מוטי אין לך...
צץ | 10-07-2021 22:59
@מוטי אין לך עבר , אין לך הווה, וגם לא יהיה לך עתיד
15
כל הכבוד!
א | 10-07-2021 22:34
אני מאחורייך. תמשיכו לפעול למען עם ישראל ולמען ערכי הימין!
אבל היא שקרנית
איש פשוט | 11-07-2021 0:47
איך אתה מאמין לה
16
שקרנית
א | 10-07-2021 22:37
נוכלת עלובה איך את לא מתבישת כול יום וכול כתבה לשקר שקד הלא נכבדה רוב העם שונא אותך ואת המפלגה הארורה שלך כולכם שקרנים כנראה שזה התדרוך של בנט האפס שלימד אתכם לשקר חבורה של בוגדים
ביבי מטורף אין...
מאיר דגני | 10-07-2021 22:58
ביבי מטורף אין מיל אחרת
17
איילת החצופה! ...
יהודיה | 10-07-2021 22:38
איילת החצופה! מי יאמין לך? את חושבת שהעם מטומטם, תלכי לפרסם בושם , זה יותר מתאים לך.
פעם משקרים תמיד...
גדי | 10-07-2021 23:22
פעם משקרים תמיד משקרים
18
הפעם את משתדלת...
ישראל ארגמן | 10-07-2021 22:43
הפעם את משתדלת יותר לא לשקר . שקרנית נשארת שקרנית אתם יודעים שאתם אבודים בבחירות נוספות לכן נאחזים בכיסא .גם את ערפאת היית מביאה לתמוך בכם העיקר שממשלת הנוכלים תמשיך . את את המאמץ שעשית על החוק היית עושה בלשכנע את סער לחבור לנתניהו היום הייתה ממשלת ימין אמיתית .אבל את נוכלת גדולה מבנט .ולחשוב שהיו זמנים שחשבתי שאת יכולה להיות ראש ממשלה
19
עלובת נפש.חברת לאנטי...
אבנר | 10-07-2021 22:45
עלובת נפש.חברת לאנטי ציונים ממרץ והעבודה ועם האחים המוסלמים עשית ברית ואת באה בטענות לאופוזיציה? במשמרת שלך קשקשנית החומה נפרצה. במשמרת שלך ושל הנורבגי בנט הארץ תוצף. אבל מי ששיקר שלא ישב עם מרץ העבודה ולפיד מה זה בשבילו לשקר שוב??
20
איילת שקר- חבל...
יואל | 10-07-2021 22:46
איילת שקר- חבל לך על המאמץ לכתוב פוסט כזה ארוך פשוט עם ערימת השקרים שלכם כבר אף אחד לא מאמין לכם. את שקרניייתתתת
21
יאללה יאללה צבועה בטירוף חוץ...
מאיר | 10-07-2021 22:46
יאללה יאללה צבועה בטירוף חוץ מזה שאתר סרוגים חולה לך על ה ת ח ת ולבנט על האות אחרי ו רוב המדינה יודע שאת יודעת לצבוע את השקר בצורה שייראה אמת ואומללות אבל שקד זה אותיות שקר רק בלי הצ'ופצ'יק של האות ד כי מהאות ד - דתיים הפכתם ל ר - רשעים והצ'ופצ'יק אצל שיקלי שעדיין מתלבט בין הטוב לרע...
22
את סיימת בפוליטיקה...
10 מעלות ימינה ביזיון | 10-07-2021 22:47
את סיימת בפוליטיקה בישראל וגם בנט נתתי לכם את הקולי שלי ושיקרתם
23
שקד היא ראש...
אני | 10-07-2021 22:51
שקד היא ראש בקיר... אלקין הוא קול ההיגיון!!!
אלקין איש מעלות...
תמשיכו ככה | 11-07-2021 0:47
אלקין איש מעלות ושקד חכמה מאוד טמנה פח ומלכודת לביבי סמוטריץ ושיקלי וחשפה את הפנים האמיתיות
24
חצופה..בנט משך אתכם...
אני | 10-07-2021 22:51
חצופה..בנט משך אתכם והפך אתכם לבדיחה ומבחינתנו הציבור הימני את ''שרופה'' וכבר לא אמינה ובוודאי שלא ימינה אלא שמאלה ובבחירות הבאות נדאג שתיראי את הכנסת מערוץ הכנסת!!!
25
נוכלת..אכזבה ...
שמעון | 10-07-2021 22:54
נוכלת..אכזבה
26
איילה שקר היקרה. אין...
בן. נפתלי | 10-07-2021 22:54
איילה שקר היקרה. אין לכם גבולות..לידיעתך. עבאס הוזמן לוואשינגטון הוא ייצג אותנו ואותך. ומתקבל כנציג לגיטימי של מדינת ישראל. איילת שקר היקרה. לקחתם מילדי חרדים 250 מליון. ונתתם לעבאס 500 מליון לחברה דמי כיס...ועוד 30 מליארד 20 מליארד פעימה שניה. את יודעת כמה מחנות מחבלים ניתן להקים כאן בישראל בסכומים הללו. ערימת גמלים מגומלנים. אל תתביישו. גמל אינו ביישן. איכס. מגעילים..מוכרים הא הכל עבור האאודי...
27
לא לאמין כמה...
מוטי | 10-07-2021 22:57
לא לאמין כמה את סתומה נגמרה הבושה את יושבת באותה ממשלה עם רעמ ומטיפה מוסר לכי לכול הרוחות חלאה????????????????????
28
מדבר שקד תרחק
אמיר | 10-07-2021 22:57
מדבר שקד תרחק ... כמה התקשורת והמפלגה הגועלית הזאת מנסים לסלף עובדות ולשנות מציאות.. יהיה רצון שתחזור בתשובה ושיפסיקו לשקר לציבור! האופוזיציה לא חייבת לך דבר את לא יכולה להאשים אופוזיציה את צריכה להעביר את החוקים בקואליציה בלי עזרה אבל מה לעשות שאתה באותו קואליציה עם האחים המוסלמים...
29
שקרנית , נכשלת...
צץ | 10-07-2021 22:58
שקרנית , נכשלת בתפקידך תתפטר עזבי את הלשכה ותרימי ידיים למעלה , בגדדת באזרחים שסמכו עליך, לקחת את קולם ומשתמשת בו להשמדת המדינה, צאי את לא מסוגלת לנהל את משפחתיך.
30
קראתי את כל...
אכפתי | 10-07-2021 22:58
קראתי את כל המאמר כתומך נלהב שלך לשעבר שלך ולא של בנט ,תמכתי בך שעמדת בראש ,אבל אכזבת אותי לא קונה את השקרים שלך יותר אפילו שאת יודעת לכתוב אותם יפה ,תסבירי למה לא שיתפת פעולה עם אופוזיציה לשפר את חוק ההגירה ,למה הבטחת 1600 או 3000 אישורים ,למה חצי שנה ,על שאלות העלו את לא עונה כי אין לך מה להגיד ,אם נוכחת לדעת שלא תוכלי לקדם ערכי ימין והכסא לא חשוב לך ,,למה את נשארת מילים יפות היו בשביל לעבוד עלינו ולקחת את קולנו ,עכשיו הגיע זמן למעשים ,ולצערנו ממשל שמאל זאת עובדה
31
איילת שקר שבוע...
בלה | 10-07-2021 22:59
איילת שקר שבוע טוב לי גם יש מכתב אלייך אני לקחתי 12נשים מבוגרות שכנתי אותם להצביע לעיניים צבעונית שלך יכולה להביא אותם ללשכה שלך את תיראי מה הבטחת לפני בחירות מה עשית אחרי תתביישי לך את מאשימה אחרים את לימדת אותי אסור לשכנע אנשים את אמרת.בעיתון את עצובה חברים לא מרוצים ממה שאת עושה לכי תתני מס'טלפון שלהם לערבים ביבי נתניהו סמוטריץ אופציה אסור להם להחזיק בכיסאות שאתם יושבים ברמאות
32
מאוכזבת ממך איילת מאוד
מוריה | 10-07-2021 23:00
פעם היה לי הערכה גדולה לאיילת שקד... היום לצערי אני לא מאמנה למילה שלה!
33
כל הכבוד איילת...
יאללה | 10-07-2021 23:00
כל הכבוד איילת שקד . אל תתרגשי מדברי הכזב וההסתה של הימין המטורלל . כולם יוכלו אותה בקרוב כשיראו את ההצלחות שלכם מול השקרים של ביבי דרעי . ואם בסמוטריץ עסקינן אז אין סמרטוט מסמורטט יותר ממנו . מתנהג כמו אחד שחטף סטרוק . בושה שהוא נציג של דתיים ובושה למי שבחר בו . מקומו בפח
בקרוב כלום...
ישראלי אמריקאי | 11-07-2021 0:53
בקרוב כלום יראו? פחחח. הרגת אותי עכשיו, אני לא מפסיק לצחוק עד דמעות . אתם ממשלה שאוטוטו מתפרקים, כל כך רפופה, כל אחד אצלכם עם אידאולוגיה שונה מהאחר וכולכם שקרנים אפילו למצביעים שלכם. אתה חיי בלהלהלנד. עוד לא התחלתם ואתם כבר בבלגן, חצויים לגמרי. פחחחחח. אני פשוט מתפוצץ פה מצחוק. תשמע! אתה ראש בטטה, חבל על הזמן
את מבינה...
ימין | 10-07-2021 23:51
את מבינה איילת לפי התגובות של פעילי השמאל למי התחברת?? מי שקורא לימין ימין מטורלל לא קשה להבין את דעותיו ואם חברת אליהם אז לא קשה להבין מה באמת הן דעותייך.
34
קחי את הערבים...
צץ | 10-07-2021 23:03
קחי את הערבים לבית שלך ושם תשתדלי לאחד אותם. תזכירי להם בתים בשכונה שלך ככה יכירו מקרוב את משפחת שקד ובנט, בהצלחה שקרנית.
35
בממשלות הקודמות לא...
אור | 10-07-2021 23:03
בממשלות הקודמות לא היו נוכלים גנבי קולות שקרנים כרונים מלקקים לעבאס אחיך ניתמחים על ידי מחבלים כמוך וכמו בנט גם הכיפה בראש רואים של שקרן
36
זונת השמאל ...
תקוה | 10-07-2021 23:04
זונת השמאל
לפי הדיבור אני...
מכירה מהשטח כשהקטן במתח | 11-07-2021 0:45
לפי הדיבור אני מבינה שאת יצאנית תקוה תיקי בשם המקצועי שלך כולירע
בבקשה למחוק...
זהירות בלשון | 10-07-2021 23:26
בבקשה למחוק את ההודעה של תקוה פגיעה . זה מה שחסר לנו בתשעת הימים
37
את שקרנית יחד...
שימי | 10-07-2021 23:07
את שקרנית יחד עם ראש הביעה שלך ,בגדת בעקרונות שלך ואת מטיפה לאחרים ,רימתם את הבוחרים שלכם ,לפני שאתם מטיפים לאחרים תסתכלו במראה ,גמרתם לעצמכם את הקריירה הפוליטית .
38
אין צורך לקרוא את כל המגילה. אין אמון למילה!
ירושלמית | 10-07-2021 23:09
ממש חבל לטרוח לקרוא את כל זה. בכל מקרה המילה שלך לא שווה כלום. פשוט כלום.
39
סמוטריץ צדק עכשיו...
יוסף | 10-07-2021 23:10
סמוטריץ צדק עכשיו את מסבירה את הסמרטוטיות שלך!!בושה
@בזכות סמוטרית פטמה...
סמוטריץ עוכר ישראל | 11-07-2021 0:43
@בזכות סמוטרית פטמה מיפו ואחמד משכם יכולים להתאחד וסמירה מרמלה עם מוחמד מגנין ייתאחדו
40
את בגדת בכולם...
רמי | 10-07-2021 23:11
את בגדת בכולם איך את מעזה לדבר לכי לערבים שלך את בושה וחרפה ועוד מטיפה מוסר טיפשה
41
חבל שלא שמעתי...
בועז שרעבי | 10-07-2021 23:12
חבל שלא שמעתי ללב שלי
42
איילת שלום, ...
שמרית | 10-07-2021 23:14
איילת שלום, איזה בטחון יש לך לפרסם פוסט ולהצדיק את מהלכייך שהם רק אינטרס פוליטי ולא טובת העם. חברתם לשמאל קיצוני ללא הנד עפעף ובכך פגעתם באופן קשה בביטחון שלנו, בערכים, ביסודות של העם היהודי. תשבי בבית ותנקי עצמך משיקולים זרים ותעשי רגע חושבין למי חברת? לקבוצה עם קנאה חולנית ומסיתה לרע שהדביקה אותך בשנאה. טוב תעשי אם תתפטרי מהממשלה העוכרת ישראל הזו. קצת יראת שמיים ופחות כבוד מפוקפק.
43
לכי לעזעזל שקרנית...
רונית | 10-07-2021 23:16
לכי לעזעזל שקרנית לא מאמינה לך את הרוע בהתגלמותו
44
אילת שקד למה...
דור חיימי | 10-07-2021 23:17
אילת שקד למה שנאמין לך לא הבנתי בדיוק אחריי שוד הקולות הגדול. תחסכי בכתבות
, אני...
הרע במיעוטו ... | 10-07-2021 23:40
, אני אסביר לך ... כי יחסית לכל שקרים שאכיל אותנו היא ממש ישרה והגונה כמעט טלית שכולה תכלת ...
45
לכי לדרכך,שלום ולא...
יעקב | 10-07-2021 23:18
לכי לדרכך,שלום ולא להיתראות,חבל עלייך,
תתנצל מיד...
אחד העם | 11-07-2021 1:31
תתנצל מיד בני הכלבים !!! הם נאמנים ונבונים.
כלבה שקרנית.גנבה...
א.א | 11-07-2021 0:19
כלבה שקרנית.גנבה עשרות אלפי קולות.לא נשכח ולא נסלח לך ולאפס בנט
46
איילת שקד היקרה,...
מארק | 10-07-2021 23:19
איילת שקד היקרה, קראתי את המאמר שלך ובסופו חלק מן התגובות. המכונה המשומנת המכוערת שהפילה אז את אולמרט, מופנית עכשיו כלפיכם. החונטה המסוכנת והשיטות פעולה של נתניהו הן פשוט סכנה לדמוקרטיה. זה ממש עצוב לראות איך הצליח נתניהו עוד מאז 93 להשתלט על הליכוד ואחכ, בסיבוב השני על מדינה שלמה ולדאוג רק לדבר אחד: להיות בשלטון. את וראש הממשלה נפתלי בנט הייתם שם, ב2006, כשהפכו את מחאת המילואימניקים למשהו אחר. את היית כל השנים בממשלה ויודעת טוב מכולם מי הוא נתניהו. חבל לי שלמדת את הלקח באופן סופי רק עכשיו. אך טוב מאוחר מאף פעם. אתם באמת באתם לעבוד. באמת בממשלה הזאת נוצרה הזדמנות הסטורית לקדם אחדות העם, את יחסי ימין ושמאל, לייצר מרכז, לטפל בבעיות העומק של מדינת ישראל, לקדם יחסי ערבים-יהודים, לקדם את הכלכלה, הבטחון, הבריאות, החינוך ומה לא. תמשיכו לעבוד בשבילנו, נמשיך להצביע בשבילכם!
צודקת !!!!! ברברים...
אחד | 11-07-2021 1:30
צודקת !!!!! ברברים ביריונים ועשו הכל למען החלפת השילטון ... כולל תפירת תיקים שמתפוררים... צבועים
כמה שאתה...
ישראלי אמריקאי | 11-07-2021 1:12
כמה שאתה אהבל. פחחח. המכונה הזו עובדת על נתניהו כבר כמעט עשור, אתה פשוט ילד מבחנה שצריך עזרה.
יש מצב...
ישראלי אמריקאי | 11-07-2021 0:46
יש מצב שאתה ערבי ולא מודה? אתם בלי הקולות של הערבים בכלל לא בממשלה אז על מה אתה מדבר? אתה פשוט אנטי ימין אז אתה מתנקר לביבי, אם זה היה מישהו אחר, היית אומר את אותו הדבר. שמאלני הפכה להיות מחלה ואתה מסכן. תהנה מהזמן הקצר שיש לכם בממשלה כי אוטוטו הביתה לעוד 12 שנים, לא פלא, העם שכח מי אתם והזכרתם לו בין לילה איזה נוכלים אתם ובראש - בנט, שלא להזכיר איך הוא עבר צד ובגד בכל הבוחרים שלו, ואיך אתם קיבלתם אותו. אם מחר יהיו בחירות, כולנו יודעים שהסיפור שלכם גמור, כל זה היה חייב לקרוא כדיי להזכיר לעם מה זה שמאל. איכסה
המכונה המשומנת...
אלינור | 10-07-2021 23:47
המכונה המשומנת המכוערת זה של הממשלה הנוכחית שמסיתה ומפלגת וחוצה כול קו אדום עם הפגנות מופקרות, הוצאת שם רע ופגיעה בשם הטוב של אדם.
47
לצעוק: שקרנית לא משכנע אף אחד אלא מבזה.
אפרים | 10-07-2021 23:25
המטרה של הכותבים כאן לבזות. מדוע מאפשר זאת עתון דתי? הרי זה נגד הלכות לשון הרע ואין פוסק אחד החולק על כך?
דתי זה...
סומסום | 11-07-2021 0:39
דתי זה בחשבון הביטוח לאומי בלבד
אתה אמיתי...
ישראלי אמריקאי | 11-07-2021 0:38
אתה אמיתי או שאתה צוחק? עוד לא הבנת דרך בנט שכיפה סרוגה זה לא דתי? חוץ מהשקרים שלו וההתחברות שלו לערבות והתמיכה שלו בליברמן ובחוק שפוגע בילדים הוא נתפס בוואטס אפ שלו מחובר ומתנתק בשבתות. לא אתפלא אם האתר הזה שלו. אפריים, אל תהיה פפי
48
גברת שקד אתה אותה הגברת ולא שונה מהם
שרון | 10-07-2021 23:26
פעם שהיית צעיר כלוחם במלחמת יום הכיפור חשבתי שראש ממשלה ושרים דואגים למדינה ואזרחיה כן זה היה כך בן גוריון ,אשכול ,שרת ,בגין ושמיר .(גולדה כשלה במלחמת יום כיפור חיילים: 2,800* הרוגים, 5,596 פצועים, 294 שבויים) וכל השאר שבאו דאגו לעצמם בלבד אבל מה לפחות בחרו בהם עשרות מנדטים, והיום בא איש שקיבל 7 ונשאר 6 והוא מספר שדואג לעם , ראשית הוא דאג יפה מאוד לעצמו ראש ממשלה ואחר כך לחברים שלו ואחר כך לחברים של החברים שלו וכך הלאה והלאה והלאה. גברת שקד אתה אותה הגברת ולא שונה מהם ,מה עוד שתשרף המדינה העיקר השלטון בושה ובושה ולך ולממשלה הזאת ישבתם גם עם לפיד וגם רעמ וגם עם המשותפת משתפים פעילות להעברת התקציב וז אנא פשוט ל---ס---ת---ו---ם
49
כלבה נבלה שנואה תמותי כבר
סימה | 10-07-2021 23:28
שקרנית. ועוד כותבת בשם ה' נעשה ונצליח, מה לך ולה' בכלל חולה
50
שלחתי אותך כבר...
עדו | 10-07-2021 23:32
שלחתי אותך כבר לעשות גדולים בתגובה אחרת שלי , מציע לך שתמשיכי לעשות !
51
כל הכבוד איילת...
דוד לוי | 10-07-2021 23:33
כל הכבוד איילת שקד, נמאס כבר מהצביעות של חברי הליכוד, בושה שהפילו חוק כזה
כל הכבוד...
חחח | 11-07-2021 1:28
כל הכבוד לליכוד ששם להם מראה מול הפרצוף !!! עשו הסכם עם ערבים בוגדים - בישלו את הדייסה שיאכלו לבד ... שלא יערבבו אותנו...
פחחח. מי...
ישראלי אמריקאי | 11-07-2021 0:34
פחחח. מי שמדבר על צבועים. פחחחחחח חחח חחחחח. יש לך ראש ממשלה שאפילו מצביע אחד שהיה לו לא הצליח לשמר וזה קרה בין לילה, אז על מה אתה מדבר? תמשיך לחלום, זה בריא להיות אופטימי כי שכל אין לך
52
שקד עושה פה...
דון | 10-07-2021 23:35
שקד עושה פה את הדבר היחיד שהיא יודעת לעשות - בונה נרטיב. כל מה שהיא עושה זה לייצר מצג שווא לאלה שעדיין מאמינים בהם, שיהיה להם על מה להיתלות. בפועל היא מכרה את המדינה כדי להחזיק את הממשלה. (פתחה לדיון את זכות השיבה)
53
כל מילה בסלע...
רפאל | 10-07-2021 23:35
כל מילה בסלע שקד תותחית!!!
אז למה...
ישראלי אמריקאי | 11-07-2021 0:40
אז למה לא הצבעת לה?
54
תודה איילת
יואל | 10-07-2021 23:36
תודה איילת כל הכבוד וחזק ואמץ
יאנוכל, אתה...
ישראלי אמריקאי | 11-07-2021 0:32
יאנוכל, אתה בטוח לא הצבעת לה, כי היא שינתה עמדה וכל מי שבחר בה שונא אותה, אז מה אתה משחק אותה, אינטרסנט מטונף, יש מצב שאתה הבן של ליברמן?
55
נתניהו והסמרטוט-ביץ שלו לא מתענינים במדינה
אזרח יהודי | 10-07-2021 23:40
הסמרטוט והביץ של נתניהו מתענינים להחזיר את השלטון לחרדלים וחרדים בניצוחו של הנהנתן נתניהו. מצידם שהמדינה תישרף.
כמה שאתה...
שמאלני | 11-07-2021 1:24
כמה שאתה מתוקקקק ושקרן כמו איילת . לכן יש לנו חראבנט
56
הזונה רצתה להזדיין עם שמאל ולהתפרנס מבעל נבגד
אורן | 10-07-2021 23:41
לא נשקוט עד שלא תעופי מהחיים שלנו, בוגדת בזויה
תשטוף את...
תקווה | 11-07-2021 0:03
תשטוף את הפה
57
איילת שקר יש...
בלה | 10-07-2021 23:43
איילת שקר יש לי שאלה מנסור עבאס 4 מנדטים יש לו הם בקואליציה הם לא מצביעים איתכם למה את יה צבועה לא נותנת מס טלפון שלהם פתאום את מפחדת מערבים מוסלמים
58
כדאי לכם להכריז על שיקלי הבוגדן ,פורש"
אזרח יהודי | 10-07-2021 23:43
הבוגד במדינה הזה מכר את נשמתו לנתניהו ולכן כדאי לכם להכריז עליו כפורש
59
גדול עליכם
רק ביבי | 10-07-2021 23:45
שקרנים. ממשלה שנולדה בחטא
60
את צודקת לגמרי,בצלאל...
סיוון | 10-07-2021 23:47
את צודקת לגמרי,בצלאל ממשש אכזב גם אותי,דוטקא עדע לשמטר על עקרונותיו לא לחבור לרעמ אז מה קרה הפעם? נמחקו לו כל העקרונות?
61
שקד נאיבית תשאלו...
שקד נאיבית | 10-07-2021 23:49
שקד נאיבית תשאלו את אפי נוה
62
למה צריך לתת...
חיים | 10-07-2021 23:50
למה צריך לתת במה לנוכלת הזאת? מי עוד מאמין לה ?
חתיכת אפס...
נורי | 11-07-2021 0:50
חתיכת אפס מאופס. קשה לך להתמודד עם העובדות המוטחות בך ובשכמותך עי איילת.
63
אין לכם תמיכה בציבור, עלובי נפש
דן | 10-07-2021 23:50
1111111111
64
פניה ישירה לאיילת...
משה ישראלי | 10-07-2021 23:54
פניה ישירה לאיילת שקד כמצביע ימינה בבחירות האחרונות אנא קראי בסבלנות את התגובות בכתבה זו אם נשאר בך גרם של יושרה תביני להכנסת את עצמך לצרה ושהאמת קשה לי להבין אותך מיקירת הימין והמחנה הלאומי הפכת לשונאה לא אמינה לא רצויה ולמען האמת ללא עתיד פולטי בימין אולי בשמאל את תתאחדו עם יאיר לפיד או גנץ בכל אופן אין מי שקונה את התמונה שאת מציגה ועל זה כבר אמרו חזל יש המאבד עולמו בשעה אחת
65
שקד ובנט נוכלים...
יניב | 10-07-2021 23:55
שקד ובנט נוכלים שגנבו לי את הקול
2 זבלים...
א.א | 11-07-2021 0:17
2 זבלים שלא ראויים לכלום.בנט לא הפתיע אותי הוא חלאה היה וחלאה נשאר. מי שהחזקתי ממנה והתברר שהיא כלבה לא קטנה ושפוטה של בנט האפס.אין לו בושה כל בחירות להתקשר אלי ולהשמיע את השקרים שלו.אפס מאופס.
66
כל מילה בסלע. ביבי והליכוד פוגעים בבטחון המדי
ימני אמיתי | 10-07-2021 23:57
ביבי והליכוד תתביישו. אני ומשפחתי המורחבת עוזבים אתכם היום.
חחחחח מצחיק...
ליכודניק | 11-07-2021 1:22
חחחחח מצחיק ????????
את שמאל...
שקרנית את שמאלנית | 11-07-2021 0:49
את שמאל אמיתי שקרנית עם רשיון חלאת אדם
67
תודה על הכל...
חיים | 10-07-2021 23:58
תודה על הכל איילת. תמשיכו ככה ותתעלמו מהצעקות.
68
ממשלה מעןלה תקשיבו...
ין | 10-07-2021 23:59
ממשלה מעןלה תקשיבו לאלקין וסער נם מכירים את הנאשם ושיטותיו הנלוזות מצויין
@אשה זבל חרא...
הצודק | 11-07-2021 0:04
@אשה זבל חרא טינופת אנושית שונאת ישראל נכנסת לקואליציה עם רעמ רוצה להסתמך על המשותפת יש לך טענות לכי חפשי מי ינענע אותך בוגדת בבוחריך גנבת קולות שקלי מלך את זבל
69
תפסיקו לבכות על...
רודף צדק | 11-07-2021 0:02
תפסיקו לבכות על חלב שנשפך, תעיפו את השיקלי הבוגד השקרן. טעיתם כשנתתם לו מקום מכובד במפלגה,והוא עבד עליכם כדי להיכנס לכנסת. - תיפטרו מהיצור המביש הזה!
היחיד שנשאר...
אבנר | 11-07-2021 1:22
היחיד שנשאר בימינה זה שיקלי כולם עברו לשמאל ומפלגתו תיקרא מהיום שמאלה
אתה סתם...
אחד | 11-07-2021 1:21
אתה סתם תליין . שיקלי גבר גבר !!! היחיד שנאמן לבוחריו
וכמה שיותר מהר...
פולסא דנורא | 11-07-2021 0:41
וכמה שיותר מהר הכולירע עמימת שיקלי צריך להיות ולהפוך למוקצה
70
לאחר שפנתה לבוגדים...
ציון | 11-07-2021 0:04
לאחר שפנתה לבוגדים בממשלה שהיא בנתה היא מעיזה להתלונן על האופוזיציה של חייבת לה כלום. עוד לא ראיתי הזחה שכזו.
71
איילת - כבר...
ימין אמת לא משקר | 11-07-2021 0:06
איילת - כבר אמרנו שקרנית ?! אלף פוסטים לא ימחקו לך ולבנט את השקר הגדול. את בלוף אחד גדול !!! יש לך קואליציה ?! תסדרי איתה. רעמ ?! טובים לך ?! וטיבי לא ?! גיזענית !!! הפסדת את ולא מדינת ישראל. המדינה הפסידה ביום שבחרתם לשקר לעם ישראל. אין לך אלא להלין על עצמך !!!!
72
זה בדיוק מה שעשיתם כל השמאל להפיל את נתניהו
הצודק | 11-07-2021 0:10
חצופה שאין כדוגמתה, מכרה את עורה בשביל הכיסא ועוד מדברת
73
שקרנית מפלגת סמרטוטים...
מורן | 11-07-2021 0:10
שקרנית מפלגת סמרטוטים ליברמן מחלק מתנות לערבים בכסף כדי שיצביעו עם ימינה שום דבר לא חינם זבלים
74
איילת, דיייי, להתבכיינות....
אביה | 11-07-2021 0:13
איילת, דיייי, להתבכיינות. לא האופוזיציה הפילה החוק, מי שהפיל זו הקואליציה שבפועל היא שמאל רדיקלי ואת עלה התאנה שלה, כי מרגע שהצטרפת לקואליציה זו את הפכת לשמאל רדיקלי וזו רק ההתחלה. השלב הבא הקמת 2 מדינות. אחת לפלסטינים והשניה לערבים החיים כאן ולאלו שגורשו לפני 48 וכל הצאצאים שלהם. ומה עם מדינת ישראל? נכון את זרקת אותנו לים.
75
חשוב
דדי | 11-07-2021 0:13
שמשקרים פעם אחת אחרי זה צריך לתרץ הרבה תירוצים תפסיקי לחשוב שכולם מתומתמים ותתחילי להסתכל במראה
76
איך אפשר להאמין לבוג דת ?
אדי | 11-07-2021 0:16
ראמ תומכים בחוק ואת מצפה שנאמין לשקרים שלך? יצאתם נגד כל אידיאולוגיה ימנית , חברתם לערבים ולשמאל במקום לימין שחררי את השלטון אף אחד לא בחר בכם ואף אחד לא יבחר אתם דקטטורים שמצאתם פירצה בחוק וכבר אמרו חכמים פורץ גדר ישכנו נחש
77
אתם גנבים. גנבתם...
תתביישו | 11-07-2021 0:18
אתם גנבים. גנבתם את השלטון. אין לכם בוחרים ועליכם ללכת ולעזוב הכל. תתביישו
78
איילת ש ק...
שונא נוכלים | 11-07-2021 0:18
איילת ש ק ר! פשוט את חושבת שאנחנו מטומטמים . אבל הספיק לנו הבחירות .. לגבי האזרחות יש לי משהו אחד לציין אם דרעי היה היום שר הפנים הוא לא היה מאשר את זה ... מכאן תמשיכי עם כל השקר שלך... וגם כל השנים אף פעם לא היה שר פנים שהסכים לפירצה של 3000 משפחות . איך אמר החכם מרעמ ברדיו אנאס בלעג שחוק האזרחות כלשונו לא יעבור אצלו .. עכשיו תספר לכם סיפורים על כלשונו.. בשורה התחתונה יש פירצה של 3000 והיא הראשונה שמשתמשת בזה .פשוט יש סלידה ממך נוכלת !!!!! שחוק ההגירה לא יעבור ב א ש מ ת ך ביבי יעשה שירות שיחה חוזרת לאלו שהפנת אליו
79
פעם הייתי מאמין לך.. אבל היום? חחחח
יוסף | 11-07-2021 0:19
איבדנו את האמון בך גברת, ניפגש בבחירות, כנראה לא נפל לך האסימון שאת מבחינת הימין מחוקה...
80
ביבי יעשה לך...
שונא נוכלים | 11-07-2021 0:20
ביבי יעשה לך שיחה חוזרת לככל הפלסטינים בזמן שחוק ההגירה בלי 3000 משפחות פלסטיניות לא יעבור ותשמחי עם טיבי ועודה
81
אי אפשר לשמוע...
מלי | 11-07-2021 0:20
אי אפשר לשמוע כבר את הנוכלת הזאת ,לא רוצים אתכם, תפנימו.
82
שקרנית . רעם...
| 11-07-2021 0:23
שקרנית . רעם הצביעו בעד??? אז למה זה לא עבר ?? הרי יש לכם ממשלה לא??
83
חתיכת כלבה תבואי...
צבועה מגעילה | 11-07-2021 0:24
חתיכת כלבה תבואי בטענות לממשלה שאת נימצאת בפנים הם הכשילו אותך האופוזיציה התפקיד שלה למחוק את הממשלה הצבועה שאת בפנים
84
איילת אני מעריכה...
צביה | 11-07-2021 0:24
איילת אני מעריכה את פועלך ומתללת שימשיך להיות לך כח לעשות טוב בעה. תודה לך ולחברייך!
גנבה קטנה...
אחד | 11-07-2021 1:19
גנבה קטנה . והחברים שלה דוחים !
85
שקד תיסטמי מי...
טפו | 11-07-2021 0:26
שקד תיסטמי מי מאמין לך יותר גנבת קולות לשמאל בקיצוני טפו
86
שקד ילאת אדם...
תיתבישי | 11-07-2021 0:27
שקד ילאת אדם מי את שחושבת את עצמך אישה קטנה ויהירה בלי ראש מי את?
87
איפה היו נתניהו וסמוטריץ עם חוק ההגירה 12 שנה
אזרח יהודי | 11-07-2021 0:28
כאשר היה אפשרי נתניהו דיכא כל חוק שיצא נגד בית המשפט. פתאום היום התעוררו כשהם באופוזיציה
היידה ביבי, מגלומן,...
אופיר | 11-07-2021 3:56
היידה ביבי, מגלומן, פיכס ...לוזר יותר מפרס
88
ואת מוחקת כפיים...
ממשלת זדון | 11-07-2021 0:29
ואת מוחקת כפיים עם מרץ שציפצפו עליך וגם זהבה גלאון תיתן לך פקודות דרך מרץ ממשלת איבדון וזדון את מדברת על הליכוד וציונות הדתית שהם פי 100 יותר כשרים מימך את לא של אמונה חלאת אדם
89
שקד מדהימה
ימין אמיתי | 11-07-2021 0:31
מאמינה לשקד לכל מילה, ההתנהגות של מפלגות הימין באופוזיציה שערורייה וביזיון
קונה בעשר...
מאמין לא מפחד | 11-07-2021 9:18
קונה בעשר דולר את גשר הירקון? אתה מאמין אמיתי : למרצ שמסמינים חקירות בית דין של האג לבנך הקצין ולמועצת השורא שרוצה לבנות בית לאומי בציון ? יש לי עוד דיל בשבילך. תקנה במבצע את שארית הדגלים והשקרים של בנט שקד. תמכור להם בחזרה בבחירות הבאות. בטוח שיתמודדו,,
כמו שאני...
ימין מחמד | 11-07-2021 1:18
כמו שאני שמאל אמיתי ???????????????? נוכלת ולא יותר ... רק שגנבה לצד הנכון.... בדיוק כמו ההצבעה הכפולה של קארה וערוץ שבע שמריץ את הממשלה הקלוקלת הזו ... (ואף אחד לא יתבע אותם על סיקור אוהד ועוד ועוד
90
בניגוד לשקרניהו וסמרטוט-ביץ אני מאמין לשקד
אזרח יהודי | 11-07-2021 0:31
שקרניהו עם הסמרטוט החדש סמרטוט-ביץ מוליכים את הציבור שולל ומשקרים ומנאצים במצח נחושה. מאמין לכל מילה של שקד וצדקו ליברמן וסער שאמרו שנתניהו היום מסוכן למדינה
91
תתבייש לך נוכלת...
חיים | 11-07-2021 0:33
תתבייש לך נוכלת שקרנית
92
איילת.תאשימי את עצמך,...
קר | 11-07-2021 0:33
איילת.תאשימי את עצמך, את בנט על גניבת דעת. את מראה רק את האמת אותי שלך . את לא רוצה לצאת נגד עבאס מוכנה לא לקבל חוק הגירה מוסכם עם האופוזיציה. האמת תתגלה בעוד זמן קצר כחודש החוק להגירה, ואז נראה אם את אמיתית אוזורקת פה אמת עלובה. נראה אם תצביעו על חוק יסוד ההגירה. לא בטוח שתעשו את זה.
93
אלקין -עוד מחרקוב מכירים
הוגן | 11-07-2021 0:36
הרי סגרתם הכל עוד לפני הבחירות - משכתם את לכוד -לא הצלחתם להכניס את סמוטריץ -עבור הישפנקה שלכם עם לפיד,שמאל וערבים - הריאתם מפלגת ר פ ו ר מ י ת ! ! !
94
זבל של חכית,...
אריק | 11-07-2021 0:37
זבל של חכית, היא משקרת כאן בבירור,
95
אני מאמין לך...
אלכס לוין | 11-07-2021 0:39
אני מאמין לך לכל מילה. טוב שכתבת את אשר כתבת. הציבור חייב לדעת את האמת.
. אתה בטח...
ישראלי אמריקאי | 11-07-2021 5:54
. אתה בטח רוסי כי מי שנשאר מאמין לשקד אלו הרוסים והערבים. חחחח
אתה...
אחד | 11-07-2021 1:14
אתה קורע ????????????????
חחח ...
ריבי | 11-07-2021 0:51
חחח
96
ואתם לא שיקרתם...
רוזינה | 11-07-2021 0:44
ואתם לא שיקרתם לכולם במצח נחושה שלא תלכו עם לפיד ... עכשיו אתם מתבכיינים
והגנב מבלפור לא...
בועז א | 11-07-2021 1:15
והגנב מבלפור לא שיקר כשדיבר על רוטציה אז זה היה בסדר. וזה שלא העביר חוקים לטובת ההתנחלות זה בסדר. ועכשיו את כל מה שהוא פחד להעביר רוצה להעביר בחוקים חדשים שאין לא אחריות. אז די כבר עם כל השקרים ימין שקרן ואינטרסנטי
.דינך נחרץ...
ש.כהן | 11-07-2021 0:59
.דינך נחרץ לפני שבועות. מי שהוא באמת ימין לא יצביע לחברת בנט שקד בעמ יותר . נקווה שלא תעברו את אחוז החסימה משפחת נתניה צדקה שלא ס בלה אותך .
איילת שקד,...
קוקט | 11-07-2021 0:52
איילת שקד, תסתכלי במראה. הלכתם לידון עם האוייב ואתם מאשימים את הליכוד. אתם חתמתם ברית עם עוכרי ישראל ורק אתם אשמים. במשך 18 שנה כל מפלגות הקואליציה היו בעד החוק עד שבא המגלומן נפתלי. אגב, אם מגרד לך זה בגלל שאת ישנה עם כלבים וקמה עם פרעושים.
97
גם אנחנו סמכנו...
ריבי | 11-07-2021 0:47
גם אנחנו סמכנו עלייך והתאכזבנו, את ובנט עבדתם על המצביעים שלכם שיקרתם ביודעין, חברתם לעבודה למרץ ולערבים ועכשיו אתם מצפים שהימין יציל אתכם? כל אחד והבחירות שלו בחיים... למה שיעזרו לך לשמור על כיסאך?
98
חזק ואמץ, שיתייבשו...
גאה | 11-07-2021 0:48
חזק ואמץ, שיתייבשו קצת באופוזיציה לא קרה כלום...עד שהטרלול יעבור מן העולם ונחזור להיות מדינה שפויה
99
שקרנית בוגדת הרי...
דוידוביץ | 11-07-2021 0:50
שקרנית בוגדת הרי שינת את החוק בוויתורים מרחקי לכת עם עבאס שמחזיק את הקואליציה דמה מהביצים עושה כול עולה לרוחו לטובת אחים המוסלמים לאן את וחבורת הנוכלים וראמות רוצים למכור את ארצנו יבוא והכול יצוף והיתפוצץ לשקר אין רגלים ימייכם סופרים חבורת הזבל שהכניסה את רקבון השלטון והכוח בכל מוסדות הכוח תיכף בחדשות יספרו לנו על שלגיה ושבעת הגמדים בזמן שאתם נותנים חלקים מארצנו לאוייבינו ושוב אוסלו ב' ונתחיל לספור חללים יהודים אתם רוצחים ומחלישים את אזרחי ישראל ועושים את תורת קרן קסטנר והקרן החדשה ממשלת סכנה
100
ילדה יותר קטנה...
מאיר | 11-07-2021 0:52
ילדה יותר קטנה מהטיפשה סילמן
ביביבוט של...
ביבי דאמבו | 11-07-2021 11:04
ביביבוט של ייהו,אמרנו?!
101
שיקלי... נוד נפוח...
רזי בן משה | 11-07-2021 0:52
שיקלי... נוד נפוח שזוכה לצומי שכלכך רעב לו.. אםס מאוםס... חדל אישים שנימצא בחברה טובה עם דרעי... אמסלם.. רגב... ביטן.. ולא להאמין... איימן חלקלק הלשון וטיבי הצלופח.. זרזירים ועורבים שחברו יחד לשריין את ישבנם.. איילת ונפתלי... חיזקו ואימצו בעשייה לטובת המדינה ואזרחיה... אל תיפול רוחכם מעדת החנפים לסגול השער ומישפחתו.. מאמין בכם..
פחחחחחחחחחח. חייבים...
ישראלי אמריקאי | 11-07-2021 5:51
פחחחחחחחחחח. חייבים לפרסם את התגובה שלך ביוטוב. אתה כזה אידיוט. פחחחחחח חחח. ליברמן הולך לפי הרמבם, פחחחחחח, לא יפה לצחוק, בסך הכל אתה מסכן
עפר לפיך על...
אלי אפריאט | 11-07-2021 2:43
עפר לפיך על מי אתה חושב שאתה מדבר אפסון. ועל איזה רמב״ם אתה מדבר לא ראוי לעלות שמו בפיך חצוף
ליברמן צדיק...
עזיז | 11-07-2021 2:08
ליברמן צדיק יותר מקנייבסקי..ליברמן הולך לפי הרמבםשיקלי יקבל 8 מנדטים ושקד אפס
עמימת שיקלי איש...
עמימת שיקלי | 11-07-2021 1:46
עמימת שיקלי איש החושך והאופל
, מי...
המורה לעיברית | 11-07-2021 1:20
, מי אתה שכותב בשפת ביבים ומחלק ציונים ברמת אפס, דוחף נקודות לאחר כל חצי משפט ? לך תלמד קצת כיצד להתבטא מבחינת אוצר מילים וכללי דקדוק של השפה העברית, בטוח יעזור לך יותר בחיים וגם לנו פה קוראי סרוגים, מגיע לנו משהו ברמה קצת יותר גבוהה.
אין על...
אחד | 11-07-2021 1:13
אין על שיקלי !! היחיד שנאמן לבוחריו ולאידאולוגיה. בנט ושקד גנבי קולות קטנים ועלובים... וסילמן ...תעשה טובה ילדה ????
102
שקד האופוזיציה תפקיד...
שקד הממורמרת | 11-07-2021 0:54
שקד האופוזיציה תפקיד שלה למחוק אותכם וזה יהיה רק קצת סבלנות
בשבוע הזה תיפול...
איילת המלכה | 11-07-2021 1:45
בשבוע הזה תיפול צרה ואסון על אנשי החושך האופל והרוע אופוזיציה כולירע
103
חצופה גנבת קולות...
גבת | 11-07-2021 1:10
חצופה גנבת קולות !! רוצחת וגם יורשת ?? מה נראה לך שאנחנו פסיכים , תמימים ??? חברת לגורמי טרור תישאי בתוצאות ! לא נוציא עבורך את הערמונים מהאש... אגב אנחנו בעד סיפוח
104
פאטאטית , נוכלת...
אחד | 11-07-2021 1:11
פאטאטית , נוכלת !!!
105
תתביישי. עם עבאס...
אביה | 11-07-2021 1:13
תתביישי. עם עבאס מוכנה להגיע להסדר פשרה, אבל עם הליכוד, לא ולא. יש לך הזדמנות פז להעביר את חוק יסוד ההגירה. לא לאזרח אף אחד שאינו יהודי, וכל מי שיהודי לאזרח לפי חוק השבות. סיוע הומניטרי, כן, תושבות ארעית, כן.
106
את עוד חושבת...
יובל | 11-07-2021 1:16
את עוד חושבת שנאמין לך ? את שקרנית שלא ממצמצת אפילו כשאת יודעת שזה מתועד
107
לראשונה מזה המון...
גלראד | 11-07-2021 1:19
לראשונה מזה המון שנים שרים מודים בטעות . איילת תותחית עלל
108
איילת יקרה. הכל...
אחת העם | 11-07-2021 1:22
איילת יקרה. הכל טוב ויפה..אבל דבר אחד את לא מבינה.הערבים הם לא הבעיה הקיומית של עם ישראל. חברת למרץ,לליברמן ובכך המטת אסון על כולנו. כל גזירה של ליברמן נגד התורה , עוד צרה לעם ישראל. ולזה את נותנת יד לצערי. גדול עוונך מנשוא.
109
שקד ובנט גם...
הפנתר | 11-07-2021 1:26
שקד ובנט גם אם אני לא שבע רצון מהחלטת האופוזיציה אני לא יכול להתעלם מהשקרים שלכם שפיזרתם לאור היום לכל בוחרכם ובלי למצמץ הלכתם לשותפות עם האחים המוסלמים בראשות עבאס שותפות שהניבה קבלת תקצוב של 54 מיליארד ועוד תקציב אישי לעבאס של חצי מיליארד שגזלתם מהחרדים על כן כל הברברת ששפכת לא שווה אפילו קליפת שום.
110
אז מעצבן אותך...
רחל | 11-07-2021 1:27
אז מעצבן אותך ששיקלי שיחק אותה עד הסוף כאילו הוא בצד שלך כדי להרדים אותך? אבל זה מה שעשית לליכוד ולבוחרים שלך!! התחייבתם לא ללכת עם לפיד ורק בנס סמוטריץ' קלט מוקדם אותך ואת הגורו שלך! רציתם שילטון משלכם שאשכרה יישען על האופוזיציה ועל קואליציית רק לא ביבי, בו זמנית! אגב לא הבנתי את ההתנגדות שלך לחוק ההגירה של ביבי אבל את מתנסחת כמו טיאייג'רית. פשוט תת רמה, אין מילים.
111
וכי ימוך אחיך...
4 שנים. 4 שנים תמימות הממשלה הזאת תחזיק מעמד, דקה לא פחות. היא תדאג לנו, תרפא אותנו. ביבי הוא השליח, סמוטריץ החמור והקואליציה הזאת היא המשיח. שבוע טוב | 11-07-2021 1:28
וכי ימוך אחיך ומטה ידו עמך והחזקת בו גר ותושב וחי עמך. תודה רבה לך, על שהחזקת בנו עם הפוסט הזה. אנחנו כולנו ליבנו איתכם.
@4 שנים עלאק...
ישראלי אמריקאי | 11-07-2021 5:47
@4 שנים עלאק לי. אתה באמת חמור לא לראות שכל אחד בקואליציה מושך לכיוון אחר ושוב דבר לא עובד להם, כל אחד עם אידאולוגיה שונה ורק אידיוט יחשוב שהם יחזיקו יותר מחצי שנה.
חלומות נעימים.תיפלו יותר...
יוד | 11-07-2021 4:01
חלומות נעימים.תיפלו יותר מהר ממה שנדמה.יתפרדוו כל פועלי האוון והרמאות והנוכלות.אתם חולים באמת והריפוי יהיה כשתעופו ותתבזו....רמאים.לא נשכח.
112
שקרנית רמאית לא...
אלי כהן | 11-07-2021 1:29
שקרנית רמאית לא מאמין למילה אחת שלך כי תפיל ממשללת זדון מן הארץ
113
חבל על איילת שקד
בנט הנוכל | 11-07-2021 1:32
שקד. יכולת להגיע רחוק. היית ראויה להיות ראש ממשלה. אבל נתת יד למעשה הנוכלות של בנט. הימין לא ישכח ולא יסלח.
114
אנחנו יודעים שאתם...
איתי | 11-07-2021 1:33
אנחנו יודעים שאתם צודקים. ביבי ישלם על זה מלא לא יצביעו לו אחרי הדבר הזה.
לא ישלם...
יוד | 11-07-2021 3:58
לא ישלם כלום.מי שבחר ממשלה עם ערבים ומרצ והשמאל בניגוד לכל ההבטחות שלהם בהונאה ונוכלות ישלםצוייזכר לדראון כמו כולדפרב ושגב באוסלו.שקרנים עלובים חצופים.
צודק בזכות ביבי...
זבלות | 11-07-2021 2:23
צודק בזכות ביבי סמוטריץ ושיקלי הערבים נוהרים לישראל יימח שמם
115
איילת שקד! ש...
משה כהן | 11-07-2021 1:34
איילת שקד! ש ק ר נ י ת. עלובה ודמגוגית. את פשוט אפס.
116
שקד השקדרנית. ...
משה משה | 11-07-2021 1:36
שקד השקדרנית.
117
איילת שקר שקרנית מומ...
צבי | 11-07-2021 1:38
איילת שקר שקרנית מומ עם רעם עשית ועם הליכוד לא למה לא חוק ההגירה?! נוכלת ילדת כפות של בנט
118
תומך בך איילת...
מנחם | 11-07-2021 1:39
תומך בך איילת שקד, ובממשלה הזאת. כולי תקווה שתחזיקו ארבע שנים ותביאו שיפור ותקווה למדינה.
כאסטרולוגית מפת המדינה...
מפת השמיים | 11-07-2021 2:52
כאסטרולוגית מפת המדינה ומפת הממשלה זה ל4 וחצי שנים מאלוהים
119
שקד עופי לנו מהחיים
נדב | 11-07-2021 1:44
בוגדת שקרנית אין לנו רצון לקרוא קשקושים של שקרנים כמוכם לכו תתחבקו ותתנשקו עם החברים שלכם במרץ
120
שבי בשקט נאלחת...
אלון | 11-07-2021 1:47
שבי בשקט נאלחת סמרטוט ריצפה
121
ואת מצפה שנאמין לך? ליצנית
דוד היכיני | 11-07-2021 1:51
אני רק מזכיר לך שעיסאווי פריג' חשף אחד משקרייך הרבים זמן קצר ביותר לאחר שעמדת על הדוכן במליאה לפנות בוקר ומרחת את חברי הכנסת והציבור בשקרייך. נמאסת!
122
צריך להודות. ...
רוני | 11-07-2021 1:53
צריך להודות. הממשלה הזו עובדת למען העם. שיקלי זו תקלה וצריך להעיף אותו מימינה. זה יסיים את עתידו הפוליטי לא כל כך נורא שצו השעה לא הוארך אז יגישו בקשות ובמשרד הפנים יהיה פקיד שיבדוק את הבקשות וכמה בקשות יכול פקיד אחד לבדוק ביום אחד תחפילו זאת ב 1200 ימים (4 שנים) ותקבלו 600 בקשות שחלקן יאושר וחלקן יידחה נו 120 אישורים סה בערך 10% ממה שדרעי אישר
חהחהחה. לאיזה...
ציוני | 11-07-2021 6:46
חהחהחה. לאיזה עם? לערבים בהחלט. לוקחים כסף ואדמות מולדת ונותנים לערבים על חשבון יהודים. מדינת היהודים מתרסקת תודות לממשלה ההזויה הזו עם בנט ושקד השקרנים.
ממשלה שעובדת...
ישראלי אמריקאי | 11-07-2021 5:41
ממשלה שעובדת למען העם? כמה סמים עישנת היום? לא הייתה ממשלה בעולם שהגבילה הטבות לילדים בגלל הורים או שום סיבה אחרת, בושה וחרפה ועוד לא דיברתי על השקרים והבגידה של בנט ושקד לבוחרים שלהם, אז אם אתה סומך על אנשים כאלה, אתה צריך אישפוז דחוף. אני לא דואג, דווקא מבסוט, השמאל היה צריך להבחר כדיי להזכיר לעם כמה חרא נוטף מהם, בכל זאת, עברו 12 שנים מאז שהיו בשלטון, ניתן להם כמה חודשים והביתה לעוד 12 שנים, וטיפש מי שחושב שהם יחזיקו יותר מזה, כל אחד שם עם השקפות ודעות נוגדות, ורובם בגדו בבוחרים שלהם, פשע בוגד תמיד בוגד
123
צודקת בכל מילה......
אודי | 11-07-2021 2:09
צודקת בכל מילה... אני איתך
124
מעניין אם היא...
טל כהן את לא מתעייפת מלשקר כל הזמן. ובכלל למה את חושבת שמישהו מקשיב לאחת כמוך. איבדנו את האמון בך. נקודה. תתחילי להפנים | 11-07-2021 2:09
מעניין אם היא מאמינה לעצמה?!?
125
צבי מנדי השאלה אם...
צלי דותן די לשקרים עייפנו ממך | 11-07-2021 2:11
צבי מנדי השאלה אם היא מאמינה לעצמה???
126
הטעות הגדולה זו...
ורד | 11-07-2021 2:15
הטעות הגדולה זו את בוגדת נוכלת עלובה וארורה .
נשאר נאמן לייבוא...
זאת נאמנות | 11-07-2021 2:51
נשאר נאמן לייבוא מוסלמים לישראל
@לך מותר ...
מיקו | 11-07-2021 2:30
@לך מותר ולשיקלי אסור.רימית אותנו ...לעומתך שיקלי נשאר נאמן לדרך ולבוחר. לכי לערבים
127
תתבישי הטעות שהצביעו...
משה | 11-07-2021 2:22
תתבישי הטעות שהצביעו לשקרנית כמוך
128
שיקלי עם ישראל...
אחלה שיקלי | 11-07-2021 2:25
שיקלי עם ישראל אוהב את הגבורה שבך
אפס מאופס...
אופיר | 11-07-2021 3:53
אפס מאופס השיקלי הזה, שקרן ונוכל, מילה של ערפאת
129
זה עונשם של בוגדים
הרוב הדומם | 11-07-2021 2:30
ככה זה, תלמידיו הטובים של נתניהו עוזבים אותו כדי לנסות לפתוח פרקטיקה משלהם, וסופם שהם נאלצים לתת שיעורים לתלמידים לא ממש חכמים כמו הגברת הנכלולית, ולהפסיד הכל....
130
איילת חכמה מאוד...
איילת המתוחכמת | 11-07-2021 2:33
איילת חכמה מאוד מהיכרותי איתה אני יודעת כמה היא מתוחכמת טמנה פח לביבי סמוטריץ דרעי גפני בן גביר ליצמן ושיקלי הטיפש וחשפה אותם לציבור כמי שנתנו יד לייבוא מוסלמים לתוך ישראל כעוכרי ושונאי ישראל רק טובתם האישית של ביבי סמוטריץ ושיקלי הטיפש כבר אמרתי חלם האיש
היא זו...
ציוני | 11-07-2021 6:43
היא זו שהביאה את המחבלים לכאן ולא אף אחד אחר. ממשלה עם עבאס ומרץ לא יכולה לעשות טוב. הכי קל זה לגלגל א האשמה לפתחה של האופוזיציה
חחח....לא טמנה...
יוד | 11-07-2021 3:54
חחח....לא טמנה שום פח.ניסתה להמשיך בנוכלות והונאה ונפלה על הפנים.בעזרת ה' יתפרדו פועלי האוון ממליכי הערבים שבאים בטענות למי שלא מצביע איתם כי החברים הפוסט ציונים והערבים לא מסכימים...חחח ...למה הלכתם עם הערבים ומרצ ??? שיא הצביעות והנוכלות
131
אחרי ששיחררתם את המדינה וגרמתם להדבקה המונית?
למה יש לכם מסיכות? | 11-07-2021 2:33
מה איכפת לכם להידבק? יש לכם שרפ על חשבון המדינה, אוכל, שיפוצים בבית, הכל. משכורת, אפילו יום בלי בשר. שף על חשבון המדינה. תתרמו אותו לנשיא ולראש הממשלה שיארחו בכנסת במקום במשכן הנשיא. זה יוזיל עלויות
132
למה בירושלים יש בניה של רבי קומות?
אינטרנט איטי לעניים | 11-07-2021 2:37
התשתיות כבר קרסו. הילדים שלנו מצאו את עצמם עם אינטרנט מתנתק ועם חובות גדולים ללימודים. עבודות, מבחנים והכל 200% יותר מאשר לפני הקורונה. והכל בגלל החמד. הם מתנכלים לתלמידים דתיים ודורשים מהם יותר מכולם. יותר מהחרדיות ויותר מהחילונים. כל החובות האפשריים כדי שהממוצע יהיה נמוך. את העולים מרוסיה תרמו לחינוך הממ ואת העולים מאתיופיה שהתקשו, תרמו לחינוך הממד כדי להוריד את הרמה. תנו להם בתי ספר ועזרה כמו שצריך ואל תתנו לנו עבודות חלופיות ומבחני בגרות עם שאלות דימיוניות וקשות כמו באזרחות ולהם הקלות של עולים חדשים או לקויי למידה. תנו להם את כל העזרה שצריך, אבל גם לנו
133
ככה זה בצד הלא נכון מותר לשקר והתקשורת איתך
יוסי | 11-07-2021 2:44
ממשלה עם מרץ לא לגיטימית, רעמ זה כבר מוטציה אבל גם להישען על המשותפת ? בנט מכר את הכיפה הקטנה שלו עבור נזיד עדשים
134
כל כלב בא...
רותה | 11-07-2021 2:45
כל כלב בא יומו גם היום שלך יגיע ותבלעי באדמה כמו קורח ועדתו אמן
135
לפי ההתנהלות של...
נדביה | 11-07-2021 2:48
לפי ההתנהלות של חבורת ימינה החבר'ה האלו עושים כנראה מסיבות גראס ואולי אפילו מסניפים עוד כמה דברים
136
זה בסדר, גם...
יואב | 11-07-2021 2:54
זה בסדר, גם עם ישראל לא האמין שתקימו ממשלה עם הערבים והשמאל...
137
מהתגובות שאני קוראת...
ייבוא פלסטינים | 11-07-2021 2:56
מהתגובות שאני קוראת לליכודניקים לא איכפת שיהיה ייבוא פלסטינים לתוך ישראל העיקר זה ביבי טיפשים שונאי ישראל אנשי חלם מסוכנים
138
שקרנית
א | 11-07-2021 3:01
כמו טיפש קראתי את הכל. יצאתי טמבל, בזבזתי דקות יקרות מחיי על מנת לשמוע שקרים מטופשים... מתבייש בעצמי...
חחח. הרגת...
ישראלי אמריקאי | 11-07-2021 5:26
חחח. הרגת אותי אבל כמה שזה נכון
139
מישהו עוד מאמין...
מיכאל | 11-07-2021 3:02
מישהו עוד מאמין לצמד הנוכחים האלה???????
140
שקד שקרנית, דרעי...
Tom | 11-07-2021 3:14
שקד שקרנית, דרעי הגיב לטענה של שקד - 1600 פלסטינים שהוכנסו בהוראה של בגץ ואין הכחשה של בגץ על טענה.שקד הסכימה להכניס 1600 ויותר לישראל כדי שרעם ומרץ יצביעו זה לא הישג למדינת ישראל, זהו מכרז מכירות חיסול לישראל.הממשלה הזו תביא אסון על ישראל. ממשלה שתופסת את ישראל כבת ערובה להישרדות בכנסת. בושה
141
שמעתי את עדות...
רננה | 11-07-2021 3:22
שמעתי את עדות שיקלי קראתי את עדות שקד. מעדיפה להאמין לשיקלי משום שעד עתה עמד בדיבורו. בעוד שקד שקרנית ורמאית מאז הכנסה לפוליטיקה הישראלי. לא מעוקצה של איילת ולא מדובשה של שקד
142
פשוט הזויה היא...
יוני | 11-07-2021 3:22
פשוט הזויה היא מאמינה לעצמה ? הקימה ממשלה עם תומכי טרור ויש לה חוצפה להאשים את האופיזיציה. כמה צביעות איילת, את בחורה צעירה ומלאת תככים. זה הדבר היחיד שבאמת מאפיין אתכם . תחסכי מאיתנו את השקרים שלכם העובדה שהקמתם ממשלה עם תומכי טרור. היא כשלעצמה מעידה עליכם.
143
שקרנית, מי מאמין...
מתנחל | 11-07-2021 3:24
שקרנית, מי מאמין לך כבר ?
נראה לי...
ישראלי אמריקאי | 11-07-2021 5:24
נראה לי אתה הקשקשן היחיד פה. תאכל חרא ישמאלני מסריח. מזל שאתם מיעוט ובלי הערבים אתם בכלל מחוקים. עם ממשלה כזו שלושה חודשים זה הרבה כדיי שתחזיק מעמד אז אני לא דואג, כמה שיותר זמן בשלטון ככה השמאל מזכיר לעם כמה שהוא טינופת ולמה הם לא היו בשלטון 12 שנה.איך אומרים, הכל לוובה
קשקשן ...
אופיר | 11-07-2021 3:52
קשקשן
144
ממשלת הרשע... ...
ליאת | 11-07-2021 4:19
ממשלת הרשע...
145
אפילו לא התאמצתי...
שוקי | 11-07-2021 4:20
אפילו לא התאמצתי לקרוא נמאס לי מהשקרים שלך
146
כל מילה שלה...
ואל תתנו לעיניים התמימות שלה להטעות אותכם, זה חלק מהאסטרטגיה שלה, להיראות תמימה, ולקנות את אמונכם, ואז מאחורי הגב לדפוק אותכם | 11-07-2021 4:28
כל מילה שלה זה שקר, אסור להאמין לשום מילה שלה…. ימינה זה מפלגה של אנשים שקרנים פתולוגים…. כוללללללם שם שקרנים ויומרניים
147
ואמרה בלי...
אבי | 11-07-2021 4:33
ואמרה בלי שמאל לקחה טרוריסטים ממלאת אותם בכסף חלאה דרדסית
148
היא משחקת אותה...
בחיים צריך להיות ריאלים ולא להאמין למילים יפות או מראה חיצוני יפה ותמים… זה הכל אחיזת עיניים של זאבים בעור של כבש…. הימין הדתי אכל אותה בגדול, אסור שזה יקרה יותר… צריך להתפכח ולהציל את ארץ ישראל ועם ישראל, אסור להיות תמימים!!!! | 11-07-2021 4:44
היא משחקת אותה דמות של וונדרוומן… חברי ימינה מצליחים לעבוד על אנשים בעלי דימיון מפותח, שקונים את החזות התמימה שלהם… והם אלו שבחרו בהם
149
האחים המוסלמים יותר...
עכשיו יקחו מהחרדים ויתנו למוסלמים… פשוט הזוי… נו מה אפשר לצפות מאדם שמגיע מרקע רפורמי… בנט לא סופר את הציונית הדתית, כי הוא לא מגיע ממנה, כמה שהוא משחק אותה דתי, הוא לא!!! הוא ההיפך - ימינה = רפורמים | 11-07-2021 4:47
האחים המוסלמים יותר חשובים בעיני ימינה מהאחים החרדים
אף אחד...
עוזי | 11-07-2021 7:39
אף אחד לא מונה על ידי אלוהים הקובע מי יהודי כשר ומי לא. תורידו את האף כי זמנכם עבר.כל האנשים שחיים מהדת לא יגיעו לגן עדן כי הם גוזלים את לחמם של העניים.לפי דין תורה כולם צריכים לעבוד והעיסוק בתורה הוא ללא תשלום.כל רודפי המבצע שחיים מכספי הדת הם גנבים בחסות הדת.בושה וחרפה לעם היהודי.
כי הם...
זה למה… מה השאלה בכלל | 11-07-2021 5:41
כי הם נותנים להם לשלוט
150
וכל זולתו ...
יוֹצֵר מִיָּדוֹ עֹשֶׁר וָרֵישׁ אָשִׁיר לִכְבוֹדוֹ שִׁי"ן יוּ"ד רֵי"שׁ (=שיר) צוּר מָעוֹז דַּלִּים בֶּאֱמֶת שְׁמוֹ רוֹכֵב גַּלְגַּלִּים וּמִי יַקְדִּימוֹ מַלְאָכִים קַלִּים רָצִים לִנְאוּמוֹ וְכָל זוּלָתוֹ שִׁי"ן קוֹ"ף רֵי"שׁ (=שקר) | 11-07-2021 4:54
וכל זולתו ש ק ר - כל מי שלא הולך בדרך השם הוא הולך בדרך השקר
151
מפלגה של שקרנים...
ישראלי | 11-07-2021 4:57
מפלגה של שקרנים פתלגים. לא מאמין למילה היוצאת מהפה של איילת שקד ושל הנוכל בנט.
הליכוד מאוד...
אזרח | 11-07-2021 5:42
הליכוד מאוד ישרים ודוברי אמת נכון מר ישראלי
152
בנט חשב שהוא...
רק שהוא דפק לעצמו את המוניטין… בנט ושקד מיתגו את עצמם כאנשים הכי שקרנים בפוליטיקה הישראלית…. שקרן הוא שקרן הוא שקרן… אף אחד לא יעשה איתו עיסקה גם לא בגרוש… לא מאמינים לו יותר, ובטח שלא לשקד | 11-07-2021 4:57
בנט חשב שהוא יהיה ראש ממשלה וזה יהיה כתוב ברזומה שלו, ושזה יועיל לו בהמשך בעסקים
153
.גברת שקד, טעותך...
ליאור | 11-07-2021 4:59
.גברת שקד, טעותך הראשית היא שאת הזנב של בנט. הוא מוליך אותך לאבדון.
זו טעות,...
אל תנסה להתמים אותה | 11-07-2021 5:12
זו טעות, היא לא הזנב, היא המוח
154
את צודקת ...
דורית ולדמן | 11-07-2021 5:02
את צודקת
היא ממשיכה...
ציוני | 11-07-2021 6:37
היא ממשיכה לשקר. כשהיו באופוזיציה לא תמכו בחוקים של הליכוד.
155
את לא הזבל...
ג | 11-07-2021 5:05
את לא הזבל את המיץ הזבל
לא מבינה למה...
גלי בן בסט | 11-07-2021 16:16
לא מבינה למה משאירים באוויר תגובה מסריחה כמו שלך
156
את פשוט טיפשה
משה | 11-07-2021 5:06
נראלי עדיף שתשתקי ולא תברברי את המח כי אפחד לא מאמין לחצי מילה שיוצאת לכם מהפה. חבורה של נוכלים!
157
כל מה שנתניהו...
דני | 11-07-2021 5:10
כל מה שנתניהו אומר קדוש,השאר חלאות שונאי ישראל או חלילה שמאלנים. בתור ימני מתון אתם פשוט מגעילים אותי.
פתח עינים...
ויקטור | 11-07-2021 8:25
פתח עינים וראה את מעשיו של ביבי! השקר הוא כלי יומיומי שלו! זה לא עינין של ימין או שמאל , זה עינין של אמת ושקר , ביבי שקרן ונוכל סידרתי! אסור שיחזור לשלטון! אני מתגעגע לליקודניקים האמיתיים שמאמינים ביושר בכבוד ובארץ ישראל . חברי המרכז של היום לא מעונינים בכלום חוץ מג'ובים ובריחה מדיון פלילי בעינינם!
158
הטעות הראשונה היא...
יעקב דוד | 11-07-2021 5:18
הטעות הראשונה היא ששיקרתם לציבור הבוחרים שלכם הטעות השניה היא שאתם ממשיכים לשקר אין לכם תמיכה בציבור ולא יעזרו כול הטענות שלכם כנגד האופוזיציה עמיחי שיקלי ציין בפירוש כי היה תומך בחוק המקורי אבל החוק שהוגש היה חוק אחר שגובש כפשרה עם מרץ ורעם.
נכון. שקד...
ציוני | 11-07-2021 6:34
נכון. שקד ממשיכה לשקר, כשהם היו באופוזיציה הם לא הצביעו בעד הוראת השעה. אפילו לא אצבע אחת. בדוק.
הליכוד שקרן...
ראובן | 11-07-2021 5:43
הליכוד שקרן אני אבחר פעם הבאה רק ימינה ימין אמיתי לא פיפי שמואלן מכרו את המדינה בושה
159
כשקוראים את התגובות...
אין ולא היה שקרן כמו ביבי , וכנראה גם לא יהיה ... שקד היא סמל היושר לעומתו ... | 11-07-2021 5:36
כשקוראים את התגובות מבינים כמה כסף הושקע במכונת התעמולה של מושחתיהו ... לפני שמחפשים את שקד , כבר מצאנו את נתניהו , הימין החזק שמיגר את החמאס.... שהסיפוח שלו מתחיל מחר ביום א... אבל במציאות אפילו חאן אל אחמאר לא פונה ...
תכלס בנט...
כשהתברר שהם משחקים דמות…. והם לא באמת אנשי ימין | 11-07-2021 6:24
תכלס בנט ושקד איכזבו את כולם
160
הוֹלֵךְ אַחֲרֶיהָ פִּתְאֹם...
איילת = איוולת | 11-07-2021 5:37
הוֹלֵךְ אַחֲרֶיהָ פִּתְאֹם כְּשׁוֹר אֶל טָבַח יָבוֹא וּכְעֶכֶס אֶל מוּסַר אֱוִיל
161
שקרנית. את בושה...
נוני | 11-07-2021 5:38
שקרנית. את בושה וחרפה.
162
מי מאמין לשקד...
אילנה אמויאל | 11-07-2021 5:39
מי מאמין לשקד ובנו לאחר ששיקרו בלי סוף???
מי שעדיין...
מצביע ימין | 11-07-2021 10:39
מי שעדיין מאמין לביבי אחרי 12 שנים של שקרים, או שהוא בסטנדרט אחר?
163
היינו צריכים להבין...
כל העיראקים שמאלנים | 11-07-2021 5:40
היינו צריכים להבין את זה, היא עיראקית הרי
זו לא...
זו עובדה מוכרת… מה הקשר גזענות | 11-07-2021 12:25
זו לא גזענות
גזען מגעיל...
רומי | 11-07-2021 7:40
גזען מגעיל ומסריח.
164
הציבור השקט והמתון...
המחנה הלאומי | 11-07-2021 5:51
הציבור השקט והמתון לא מאמין לך! מה הבעיה עם חוק ההגירה? למה פיהוק? למה בדיחה? מה זה המלים האלה כלפי ראש האופוזיציה? מורת האופוזיציה היא להפיל את השלטון שלך שהושג ברמייה! מה זה קשור לצהלות המשותפת שאת כל כך סומכת עליהם? בעזרת ה׳, השלטון שהושג ברמייה יחזור למחנה הלאומי בראשות נתניהו ואת ושותפייך במפלגת ימינה תורחקומן המפה הפוליטית.
165
למה שמאמין לך?...
מצביע ופעיל ימינה שניבגד | 11-07-2021 5:53
למה שמאמין לך? את וחברייך גיליתם כבר לכולם שאתם שקרנים גדולים. שמקלימהוא היחידי שלא שיקר. את מדברת יפה יודעת לשכנע אבל הוכח שאת נוכלת שקרנית.
166
איילת שקד איבדת...
משה | 11-07-2021 5:55
איילת שקד איבדת את כל החן שהיה לך .אפילו אצל חברייך מהשמאל נגמר לך האוויר.
167
כל הכבוד איילת!...
אזרח מצביע | 11-07-2021 5:56
כל הכבוד איילת! ישר כוח
ממש לא...
אחד העם | 11-07-2021 6:22
ממש לא חרטבנט מעצבנת ורעה. גנבי קולות ! מעוות לא יוכל לתכון
168
לא מאמינים לה...
יונתן | 11-07-2021 5:58
לא מאמינים לה ולשפן שקרנים
169
טוב, אז מה...
במבחן התוצאה : מי היה בעד אינטרס המדינה ומי נגדו ? | 11-07-2021 6:02
טוב, אז מה היה לנו ? מלא קללות וביטויי גנאי ושינאה מצד מגיבים ביביסטים, והכל ערב תשעה באב. התעלמות מהעובדות וחזרה על סיסמאות. במציאות : אחרי שביבי כשל בהרכבת ממשלה - כדי לקיים את הבטחתו שלא ללכת לבחירות חמישיות, חבר בנט לסער, ללפיד, לגנץ, לשמאל ולרעמ כדי להקים ממשלת אחדות בה הימין נותן את הטון. עד כה - הימין באמת נותן את הטון : באבייתר הושג הסכם במקום פינוי בכוח כמתחייב, מרצ ורעמ הצביעו בניגוד להשקפתם ובעד הארכת חוק איחוד משפחות - ומי שטירפד את ההארכה זה גוש ביבי, משיקולי אינטרסים אישיים. ביבי החליט שהמדינה תסתדר בלי הארכת תוקף החוק, למרות המלצת השבכ ולמרות שהוא עצמו ביקש להאריכו בעבר עשרות פעמים. מרצ ורעמ גילו יותר אחריות מהימין שחבר למשותפת. אז מי בגד במה ?
170
איילת תותחית ...
משה | 11-07-2021 6:09
איילת תותחית
סתם גנבת...
יעקב | 11-07-2021 6:18
סתם גנבת קולות קטנה , שעבר זמנה .
171
נוכלת מדופלמת !...
גילה אשור | 11-07-2021 6:10
נוכלת מדופלמת ! עשי טובה תשתקי.
172
שקרנית , גנבת...
אחד | 11-07-2021 6:17
שקרנית , גנבת קולות. טעית שהלכת עם 4 מחבלים
173
איילת שקד אין...
זואי הדר | 11-07-2021 6:20
איילת שקד אין מה להצטער כול הזמן ..... .אני מצביעת ימינה. לקחתם למפלגה את עמיחי שיקלי. שלא הייתי הולכת אחריו מטר בצבא כשהוא מגד . לא ידעו מי זה עמיחי שיקלי. עד שהוא לא עשה את התרגיל הפוליטי המסריח שלו. צריך עכשיו . להחריז עליו הפורש. שילך לביבי. איש בלי מילה ואחריות. ולצרף חבר כנסת שמצביע עם המפלגה. גם עם במקום 8 יש עוד מתנגדת לדלג עליה. עמיחי שיקלי שרוף בכול מפלגה.
174
הליכוד איבדו אותי...
סמדר | 11-07-2021 6:22
הליכוד איבדו אותי בצעד סופני זה שלהם.
רוב העם לא...
אבי | 11-07-2021 7:35
רוב העם לא וסבור שהיא ובנט הקימו ממשלה מחורבנט ושילכו הביתה ויפה שעה אחת קודם סתם חבר נוכלים ובוגדים.איבדו אולי אדיוט כמוך והרויחו נשרות אלפים אחרים שצבינים שבנט שקד והבית היהודי למעט דיקלי אינם אלא חבר בוגדים ונוכלים ותו לא
175
מי מאמין לאישה עם המקצוע העתיק בעולם, שאלו את
אפי נווה | 11-07-2021 6:28
הוא וודאי יודע על המחליאה הזאת, זאת שגנבה מלשכת נתניהו מסמכים כשהיה באופוזיציה לשרון ביחד עם בן זוגה השמוק הגדול העבירו את המסמכים לרביב דרוקר וכך נפתחה פרשת ביבי טורס ממנה יצא ראש הממשלה שלי לתמיד, השמוק הגדול גם לא הרוויח את האקזיט שלו ביושר כמו כל תפקיד,לשמוע בעצת הנואף אלקין שבגד באשתו מאלון שבות עם מזכרתו שמפרסמת לכל דכפין את כל תפקודי המין של הנואף עם הכפה הסרוגה ביחד אתה, את בעצמך כמוהו בדיוק, מה חשבת שהליכוד יציל ממשלת זנות וזנזונת שכמותך, ספרו לכולם מה נתתם לבצל שהביא אתכם לציונות הדתית, אולי השמוק הגדול נתן שוחד מהאקזיט שלו, שקרנית מטונפת עד היסוד, ארורים נחשי ממשלת הזנות הזאת ביחד אתך, הבת של השמאלנית, ימינה חזירה, ימינה שמאלה מאז ומעולם, ימ'ש חתיכת פוצית מיוחמת.
לתגובות המטופשות באמת קשה לשמוע את האמת המרה
שאתם נראם כמוה | 11-07-2021 8:27
ומה לעשות הכתובת הייתה על הקיר כל הזמן, אין להאמין לאשה הזאת במאומה, רק נבחרו בפרימריז האשונים ליור הבית ברמאות גנבת דעת וקניית קולות בכסף מחרדים כך גברו על אורלב, מיד הלכו השלושה הדרעק שהביא אותם על רקע המחאה החברתית ויצאה מחראה חברתית הצמד הנוכל מאז ומתמיד לכרות את הברית עם לפיד מחריב בשיכון בבלי בתא שם גרה הנואפת הגדולה באותה עת, כל זאת מאחורי גבם של רבני הציונות הדתית ומפקדי הבית היהודי דאז, הזהירו את הבצל מכך, והסוף ידוע, כל מה שמתואר על צמד הנוכלים הבוגד מההתחלה ועד הסוף הרבה יותר גרוע מהכתוב כאן, לא יעזור לכם כולם, זה ברור כישלון חרוץ של הציונות הדתית, לא שמעו הזהרות אותם ואלה המליכו אטדים וקבלו קוצים ולאורך כל הדרך הכתובת הייתה על הקיר, הראשונים להיפגע הם יישובי הבקעה והשומרון, אתרי הציונות הדתית יענשו קשות שעבדו ביחד עם התקשורת השמלאנית, אפי נווה מחזיק בידו פצצות של ממש על פרוצת המשפטים שהייתה יור ועדת בחירת שופטים, בגדו בכם עשרות פעמים והתעלמתם מכך והעונש בוא יבוא, איכה הייתה לזונה, מי המציא את זה? זאת הנוכלת הגדולה מבל ביחד עם לפיד מחריב כסנחריב, ממשלה זנותית עם שרים זנותיים ממש, יש מהם חשודים בעבירות מין ברף הגבוה ביותר, מאיר כהן מיש מחריב סער מתקווה בזויה ימינה שמאלה תמיד הייתה לאורך כל הדרך, רפורמי ומחללי שבת בפרהסיה ואלקין עם כיפה על הראש הנואף הגדול, מעניין לדעת עם לברמן מחק לאלקין הנואף את כל החובות שלו לאחר שהפסיד למשה לאון וכך ערק מהליכוד, חכו חכו לאש מהשמיים שתאכל אתכם ממשלה זנותית מאין כמותה. פעם נוכלים גנבים רמאים שקרנים בוגדים עלובים תמיד תמיד כאלה.
אתה טיפוס...
דוד55 | 11-07-2021 6:56
אתה טיפוס נאלח.אל תדאג ישנם הרבה כמוך.כולל האיש הבגול.חוץ מלצרוח כמו בהמות ולקלל אתם לא יודעים כךום ושום דבר.
כל הכבוד לך...
ירו | 11-07-2021 6:51
כל הכבוד לך תמשיכי בדרך את ובנט עושים עבודת קודש
אמת ...
יהודי | 11-07-2021 6:47
אמת
אם זה...
אפריים | 11-07-2021 6:43
אם זה נכון היה צריך לתבוע אותה
176
במבחן התוצאה :...
ישראל אהרוני | 11-07-2021 6:36
במבחן התוצאה : מי היה בעד אינטרס המדינה ומי נגדו ? במבחן התוצאה ביבי לא הצליח להקים, כי בנט וסער לא רצו שהוא יקים, הכסא שלהם קרץ להם יותר, במצב של המדינה לתת 50 מליארד לרעמ, זה לא נקרא ימני, לשקר לציבור שלא ילך עם לפיד, זה לא נקרא אמין, לתרץ שזה כדי למנוע בחירות שעולות אולי מליארד וחצי, ולהציל זאת על ידי זריקת 50 מיליארד זה גאונות של כיתה א, ואם כל הכבוד, גם אם בהסכמה, שורה תחתונה אבייתר פונתה, והתנאי שעליו הסכימו תושבי אבייתר להתפנות, עוד לא קויים ולא רואים אותו בדרך, לא הוקמה שום ישיבה ולא רואים את התתקדמות לכך. אז תגיד מה שתגיד, אבל מי השקרן הגדול כבר ראינו, ונ. ב. אני לא ביביסט, ולא הצבעתי לביביסט ואני אומר את מה שאני אומר למרות שהתקשורת עדיין מלטפת את בנט למרות שהתקשורת שמאלנית, מה שקצת מחשיד...
177
את שרופה בבחירות...
ירבעם בן בנט | 11-07-2021 6:42
את שרופה בבחירות הבאות בימין ומאמין גם בשמאל פשוט בינטטו אותך ואת תבונטטי מעל דפי ההיסטוריה ותשכחי לעומת השפנפן שכל מאוויו היו לשבת מס חודשים בבלפור מסכנים אומללים שכמותכם
178
נו באמת איילת איך...
יהודי | 11-07-2021 6:46
נו באמת איילת איך הלכת עם הערבים האם שנאת ביבי היוקדת או תאבת בנט היוקדת את הכסא? איך לא חשבת שיגיעו ימים שהשמאל לא יהיו איתך? או שפשוט הכל משחק ואת ובנט סער ואלקין הפכתם לשמאלנים? וזה מותר לכם אבל בלי לרמאת בוחרים זה נקרא מרמה והפרת אמונים!!!
179
איילת עזבי אותך...
וואו | 11-07-2021 6:48
איילת עזבי אותך מהתנצלויות של למה.את ובנט עשיתם את המהלך הכי מסריח .אז כמו שאומרים .תעשי לנו טובה.
180
איילת היקרה המשיכי...
הציוני | 11-07-2021 6:50
איילת היקרה המשיכי בדרכך ואל תבהלי מנביחות הכלבלבים שבדרך!
@איילת אל תשמעי...
אזרח שיחרבן עלייך | 11-07-2021 7:38
@איילת אל תשמעי לזבל הבן כלב הזה שכלבלב גרם לה שהוא יולדת מנייאק בן כלבה
תמשיך לנבוח... אתה...
יוסי | 11-07-2021 7:03
תמשיך לנבוח... אתה וגברת שקד
181
אילת מה קשה...
אזרחי ישראל היהודים | 11-07-2021 6:55
אילת מה קשה להבין אזרחי ישראל וכול הגוש הימני בראש בינימין נתניהו ראש הממשלה שלנו ורק שלנו לא מאמנים לכם גוש הערבים והשמולנים אתם הונהתם מסרתם את מדינת ישראל לשטן לנוכלים לפושעים לטאוריסטים מכרתם לוקשים וחרטות אתם כנופיה של מאפיה ואנחנו אזרחי ישראל היהודים נבוא בחשבון אתם טיפולו ותתרסקו לרסיסים
כל הכבוד...
דינה | 11-07-2021 10:19
כל הכבוד איילת שקד יישר כח לך ולכל המאוחדת
182
מי שרימה חלק...
משה צפוני | 11-07-2021 6:58
מי שרימה חלק מהעם, ימשיך וינסה לרמות את כל העם. אבל שקד גם טיפשה לחשוב שמכיוון שהיא כבר אישרה אלפי בקשות שיבה לישראל, בג''ץ לא יוסיף את המנה ההומניטרית שלו. ובס''ה, אלפים רבים מדי שנה. ואין צורך להיכנס לכל שקריה לדרך ניהול העברת החוק. בקיצור. נוכלת. שתסביר לנו מה שיכנע את רע''ם, מרץ והעבודה להצביע בעד החוק?????
, רק...
מי הצביע איך... | 11-07-2021 7:42
, רק שבינתיים הערבים הצביעו בעד הארכת חוק איחוד משפחות שחיוני למדינה היהודית - וגוש ביבי הצביע נגדו, משיקולים לא ממלכתיים.
את תמיד צודקת,...
יהדות תלויה בערבים | 11-07-2021 7:15
את תמיד צודקת, את לא היחידה. מה שאת לא מפנימה שהערבים קובעים תפנימי את שרה יהודיה בזכות אנטיפטרוס האדומי כמו בחורבן הבית הערבים קובעים הכול - מזהות ררש הממשלה ועד אישור תקציב. בגלל בנט ביבי ושקד שלא מסוגלים להתגבר על היצר. רק שיקלי התגבר על יצרו !!!
183
ארוך כמו האף...
נבגד ימינה | 11-07-2021 7:01
ארוך כמו האף שלה ושל בנט.
184
שקד אני בתחילה...
שמעון | 11-07-2021 7:02
שקד אני בתחילה ממש הערכתי אותך עד שחברת לשמאל נהיה בשבילנו מוקצה מחמת מיאוס
185
טעות יותר גדולה...
יורם | 11-07-2021 7:05
טעות יותר גדולה שהלכת עם השמאל והערבים ימים יגידו
186
איזה עולם הפוך...
יורם | 11-07-2021 7:07
איזה עולם הפוך היחיד שנשאר נאמן למצא המפלגה .נחששב לבעייתי
187
אילת כל הכבוד...
אורי | 11-07-2021 7:08
אילת כל הכבוד המשיכו כך רוב העם איתכם.
רק חלק...
דוד | 11-07-2021 8:09
רק חלק מה 6 מנדטים שלו בלבד
אתה בדיחה...
הימין בז להם והשמאל לועג להם בסתר ליבם | 11-07-2021 7:45
אתה בדיחה
188
לכי חפשי מי...
יורם פרקט | 11-07-2021 7:08
לכי חפשי מי .......את שקרנית מנוולת
189
מאמין לאיילת. ...
אסף | 11-07-2021 7:12
מאמין לאיילת.
אילת דוברת...
אזרח שפוי. | 11-07-2021 11:38
אילת דוברת אמת. ביבי ירד מהפסים ומוכן לקחת איתו את בטחון ישראל .
עצוב מאוד...
אביב אטלס | 11-07-2021 7:35
עצוב מאוד
190
היא עושה עצבים....
טל | 11-07-2021 7:19
היא עושה עצבים. אי אפשר לקרוא אותה. צבועה. שקד חמודה, קיבלה הצעה מהימין להעביר חוק יותר ימיני יותר ביטחוני. העדפת ללכת לרעמ בשביל לשמור על הקואליציה הקרובה שלך. אז שש
191
אחלה איילת...
אסי | 11-07-2021 7:20
אחלה איילת נראית מצוין , מעניין אים היא פוטוגנית בבגד ים שאפו!!!
192
רוצה לנהל מדינה...
לאו | 11-07-2021 7:23
רוצה לנהל מדינה עם 6 מנדטים ,חחחחחח
193
בהצלחה לממשלה שמנהלת...
עוזי | 11-07-2021 7:32
בהצלחה לממשלה שמנהלת את המדינה בשקט ובקור רוח. זה הרבה מעל הציפיות שלנו.כל הכבוד.
194
העיקר שאת מאמינה...
עמנואל | 11-07-2021 7:36
העיקר שאת מאמינה לעצמך שקרנית רמאית
195
טעית ששיקרת לבוחר!...
האמת | 11-07-2021 7:36
טעית ששיקרת לבוחר! ובגדת בערכים! והלכת עם ערבים!
196
איזה חג שנתניהו וסמוטריץ הצטרפו אלי
דובר עם מרץ | 11-07-2021 7:37
הממשלה הזו כבר הצלחה כבירה לאידאולוגיה שלי. בחיים שלי לא חשבתי שסמוטריץ ונתניהו ובן גביר יצביעו בעד זכות השיבה של חברי הערבים.
אין שכל...
מבינה הכל | 12-07-2021 14:03
אין שכל אין דאגות
197
איזה חגיגה חגגנו הלילה
טיבייהו | 11-07-2021 7:40
סוף סוף היהוד מצביעים בעד זכות השיבה. מה שלא הצלחנו 100 שנה באו נתניהו ובן גביר ועזרו לנו להעביר את זכות השיבה של אחינו הערבים למולדת.
מה שאמרנו....
השני מהאמצע | 11-07-2021 8:28
מה שאמרנו. שקד ובנט טובים לאויבי המדינה
198
איילת את פשוט...
פטריוט | 11-07-2021 7:42
איילת את פשוט שקרנית .האף גודל לך מיום ליום בדיוק כמו לבנט ולפיד .נתניהו נתן לכם הצעה נדיבה להעביר את חוק האזרחות לחצי שנה .ואתם תתמכו החוק יסוד ההגירה ואת אפילו לא ציצת לא הזיז לך
199
כל הכבוד איילת,...
רותי | 11-07-2021 7:47
כל הכבוד איילת, את ובנט הוכחתם מנהיגות אמת.
200
איילת שקד נוכלת...
אלה | 11-07-2021 7:49
איילת שקד נוכלת רמאית בושה למדינה
201
אלקין יודע ומכיר...
ג' | 11-07-2021 7:49
אלקין יודע ומכיר את מהלכיו של הנוכל, או כפי שכינה אותו שמיר, מחבל, טוב יותר משקד.
202
לשרת הפנים
בלתי מפלגתי | 11-07-2021 7:51
במסגרת הבקשות לאיחוד משפחות שרת הפנים רשאית לבחון אם הזוג הגיש בקשה לאיחוד משפחות למקום מושבו של בן הזוג השני, למשל: ארהב, אירופה, ירדן, הרשות הפלסטינאית עזה והסיבה לדחייה.
203
סגנון
בלתי מפלגתי | 11-07-2021 7:53
מדוע המערכת לא מוחקת תגובות בסגנון בוטה ומשתלח
204
הביביסטים החמוצים מאבדים...
המשיכי בדרכך וראי ברכה והצלחה | 11-07-2021 7:59
הביביסטים החמוצים מאבדים את העשתונות. מקללים חוזרים על סיסמאות ללא שמץ של הבנת המציאות. בנט ואיילת עבודתכם הטובה מבחאה לכם קהלים של ימין עם עיניים פקוחות ומוח וכל מי אוהב המדינה ורוצה לתקן.
205
לא לממשלה הזו...
אנו | 11-07-2021 8:04
לא לממשלה הזו ייחלתי. נתתי קולי לממשלת שמאל עם ערבים ושמאלנים קיצוניים. קולי אבד לשווא במפלגה של 6 מנדטים חסרת תוכן. חלולה! נקווה שתעופו בקרוב מאוד!
206
שקרנית עם דיפלומה...
גבי | 11-07-2021 8:05
שקרנית עם דיפלומה יושבת בממשלה שחלק מחבריה התנגדו לחוק ויש לה טענות לאופוזיציה היא ובנט שקרנים גדולים וכל מה שהם אומרים זה העמדת פנים אסור להאמין לשום מילה שלהם השקר הפך להיות מקצועם של הנוכלים
תנו לכלבים...
צבי | 11-07-2021 9:15
תנו לכלבים לנבוח.אלה לא נבחרי הציבור אלא נבחני הציבור שלא מבינים שבהתנגדות שלהם הם משמשים דוגמא רעה לאזרחי ישראל.
207
איזה עלובה שקרנית...
פוליצר | 11-07-2021 8:05
איזה עלובה שקרנית אופורטוניסטית כמה שיותר מהר לזרוק אותם בפח ההיסטריה
208
תמשיכו את העבודה...
גלעד | 11-07-2021 8:06
תמשיכו את העבודה הטובה שאתם עושים בלי להתחשב בצבועים השקרנים שנקראים עכשיו אופוזיציה , רק טובתם האישית מולם ולא עוד ,ההיסטוריה תשפוט את כל אלו שגרמו עוול למדינה למען טובתם האישית
כל הכבוד...
רחל | 11-07-2021 15:40
כל הכבוד
209
מחזקים את ידייך!!!...
הימני | 11-07-2021 8:07
מחזקים את ידייך!!! כל מילה בסלע!!! בדיוק כפי שאמרת הרוב הדומם תומך בממשלה החדשה ובך. שיהיה בהצלחה רבה!!! ותני לעדר השקרנים להמשיך לצקצק ! שימשיכו לנבוח ואתם תמשיכו להצליח בענק!!! הימני
אתה טוקבק...
ציוני ע מלא | 11-07-2021 9:12
אתה טוקבק בשכר? מי מאמין לשעטנז שבעבור כסא ראש הממשלה חברו הן לזנדיזם של מרצ והן למועצת השורא ומפלגות הפוסט-חמאס, ?
פח.......
קיבוצנחק | 11-07-2021 8:35
פח.... איזה ימני . סמרטוט ריצפה ממשלה של שקרנים שיושבים ביחד אם אויבוי ישראל ( מרץ וזאת ממפלגת העבודה ) שקד ה..... אתם מפחדים מבחירות כי לא תהיו יותר בכנסת . אף ימני לא מאמין לכם.
210
תמשיכי כך חזקו...
יוסי | 11-07-2021 8:08
תמשיכי כך חזקו ואמצו????
211
הם מקימים ממשלה...
גוגו | 11-07-2021 8:08
הם מקימים ממשלה עם מחבלים ואחכ מתפלאים שרוצים להפיל אותם בכל דרך.ללמה היא לא מזכירה שהליכוש הציע לתמוך בחוק לחצי שנה אם יקדמו את חוק ההגירה. והתקשורת פח שותקת
212
איילת שקד.לכי לאורגיה...
אלי | 11-07-2021 8:16
איילת שקד.לכי לאורגיה עם 3 אריתראים שלא יתקלחו חודש. סמרטוט ריצפה שקרנית.
זו לשון...
אבץ | 11-07-2021 10:56
זו לשון הביביסט המצוי
...נראה לי...
לך תסתנן אלי | 11-07-2021 8:50
...נראה לי אלי שאתה היית או סתם מפנטז
213
אלקין את בנט...
בן | 11-07-2021 8:17
אלקין את בנט ליברמן כל הזבלים רמאים פושעים לא מתביישים לקרוא לעצמכם ימין אתם מיץ של חרא לפחות תהיו הגונים ותגידו שאתם שמאל חתיכת רשעים רמאים
214
את ממשיכה לשקר...
גו | 11-07-2021 8:18
את ממשיכה לשקר כל הדבר זבל בת זבל אמאית רשעחת ימח שמך
...אתה אהבל...
כמה אפשר? | 11-07-2021 8:48
...אתה אהבל מוסמך
215
שקד לפוליטיקאי מותר...
אליעזר בית אל | 11-07-2021 8:20
שקד לפוליטיקאי מותר לשקר אולי אף רצוי. אבל אסור שיהפוך לשיטה. אף אחד אין אמון בך
שקרנית נאלחת...
בן משה | 11-07-2021 8:37
שקרנית נאלחת כמו הבוס שלה הרב נוכל בנט.
216
מה שכולם לא מבינים כאן זה שזה חוק ימני בטחוני
הא | 11-07-2021 8:22
שהאופוזיציה (השמאלנית לכאורה) הצביע בעדו פעם אחר פעם במשך שנים. ועכשיו כשלכאורה הימין באופוזיציה הוא מצביע נגדו. אופוזיציה לא אמורה לעשות חיים קלים לקואליציה. אבל גם לא אמורה להצביע בניגוד לאינטרס הפנימי שלה ולאנטרס הלאומי כמובן. למעשה, לא מודובר באופוזיציה ימנית אלא באופוזיציה בביסטית שגם אם ביבי יתמוך בחוקים הכי שמאלנים הם ילכו אחריו.
, מה...
העובדות לא מעניינות ? | 11-07-2021 9:21
, מה ההשלכות ? השמאל הצביע בעד הארכת החוק !!! מי שטירפד אותו הם אנשי גוש ביבי - בניגוד מוחלט לאינטרס המדינה.
מדהים! האידיאולוגיה היחידה...
בה | 11-07-2021 9:01
מדהים! האידיאולוגיה היחידה זה ביביזם תתבגרו ותתמודדו עם השלכות של הקמת ממשלת שמאל בחסות הימין
217
ממשלת שינאה והתנשאות,...
יאיר | 11-07-2021 8:28
ממשלת שינאה והתנשאות, לא קיימו דקה ממ עם הליכוד רק עם הערבים, בוגדים וצבועים עלובים, להקיא על הפרחה הזאת
תפסיק אתה...
אחד העם | 11-07-2021 10:33
תפסיק אתה והחברים שלך להגיד העם ורוב העם. אתה מדבר רק בשם עצמך.
אתם עדיין...
אחר | 11-07-2021 9:42
אתם עדיין חושבים שאם תפמפמו את המסרים שלכם, זה יתפוס בסוף. זה שיח פנימי שלכם...רוב העם לא האמין במסרים האלה וגם לא יאמין בעתיד. אתם יחד עם בשרה החביבה שלכם תחזרו בקרוב למקומכם הטיבעי בהפגנות הטיפשיות. לשם אתם שייכים. אולי השרה שבגדה במחנה שלה תצטרף גם...
אתה רגיל...
אלישע בן אבויה | 11-07-2021 8:41
אתה רגיל לממשלה שמתנהלת משנאה והסתה ודאגה לאדם אחד בלבד. קשה לך להבין שהעולם יכול אחרת. ממשלה שמנהלת בענייניות ועבור כלל האזרחים. תתרגל
218
גם אחרי כל...
ג'וני | 11-07-2021 8:31
גם אחרי כל טחינת המוח וחרטוטים של הנוכלת..לא מאמינים לאף מילה שלה..ככה זה תמיד כשעוברים את סף הבושה של השקר והרמיה ..ההמשך של מסע השקרים כבר לא מהווה בעיה..אז תחפשי לך את הבוחרים החדשים שלך בקרב מצביעי גנץ לפיד והעבודה..פשוט שקרנית.!!!
219
מפדל חזרה לעצמה....
השני מהאמצע | 11-07-2021 8:38
מפדל חזרה לעצמה. חלשה בעקרונות ומוכנה להיכנס לכל קואליציה.
220
זאת לא טעות.זה...
גיא | 11-07-2021 8:43
זאת לא טעות.זה בורא עולם מסטלבט עליך חכי חכי זאת רק ההתחלה זה יהפך לכואב.מי שפוגע בעם ישראל ישלם מחיר כבד מאוד
221
שקד אין לכם...
מקס | 11-07-2021 8:44
שקד אין לכם חברים בימין שיקרתם ורימיתם אותנו לפני הבחירות וממשיכים לשקר גם עכשיו. בחרתם ללכת עם רעם המותפת והשמאל הקיצוני נגד ההבטחות לבוחרים , והכל משנאה עיוורת.
222
כבוד השרה את...
אוריאל | 11-07-2021 8:45
כבוד השרה את צריכה להתבייש לך!!! איזו עזות מצח להמשיך ולשקר. אל איזה חברייך לימין את פונה בפוסט שלך??? הרי שמאחר ואין לך לאן לחזור, את תעשי הכל בכדי שהממשלה הזאת תישאר, כולל בריתות עם השטן!!! מה לך כי תליוני??? זאת המיטה שאת והנוכל סידרתם אז תשני עליה גם עם יש לך כאבים!!! ברור שתאשימי את ביבי ואת האופוזיציה. את האחרונה שתבואי ותטיפי מוסר על אובדן ערכים!!! קנית את הממשלה הזאת בג'ובים שאת מחלקת לחברי ימינה. מינית את סילמן ליורית הקואליציה ( תוספת השכר) וליורית ועדת הבריאות ( שוב תוספת שכר ועוזרים). אין לך כל בושה!!! ירקת על מצביעי ימינה הערכיים ואת באה ומאשימה את האופוזיציה שעושה את תפקידה ולשם כך היא אופוזיציה (להזכירך). אצלך הכל מקדש את המטרה והיא להישאר בשילטון ולהכפיש את ביבי. וכן גברת שקד כהונת הממשלה שאת חברה בה ממשלת ההונאה מסוכנת בהרבה יותר מהפלת חוק האזרחות!!! ואם את כל כך חרדה לבטחון המדינה אז תצביעי/ו בעד חוק יסוד ההגירה. יש לך דמעות של תנין ויושר של שועל!!! ובכל זאת אסיים בשבוע טוב לך ולכל עם ישראל ושניזכה כי ממשלת הסגנון תמחק מהארץ!!!
223
מאחלים לך קדנציה...
סלים | 11-07-2021 8:49
מאחלים לך קדנציה אחרונה וקצרה ככל שתהיה בכנסת ודתחזרי הביתה לטגן ציפס וחציל
224
גב שקד היקרה, תודה...
יערה נג'רי | 11-07-2021 8:52
גב שקד היקרה, תודה על הפוסט החשוב הזה. מובן כמה קשה לעמוד מול חברים שמפנים גב ולא מכבדים.ואפילו מאימים. תודה רבה על עשייתכם החשובה.על הויתורים בשבילנו האזרחים. תודה שאכפת לך ולחבריך מהמדינה שלנו. אנחנו הרוב הלא מתלהם,המכבד והמעריך. היו לי חילוקי דעות עם מעשיך ודרכך.אני שמחה להכירך טוב יותר דרך הפוסט הזה. תמשיכי לשתף ולהסביר .גם אם דעותיך שונות,אני מחבקת אותך עליהם. יערה.
ידעה לבחור...
יוספוס | 11-07-2021 12:23
ידעה לבחור ב 2 האנשים הנכונים. סוס אם שיקלי סוס טרויאני אז 2 הליצנים, אחד רמ בובה והשני בפועל מושך בחוטים, שניהם חמורים. ואולי בבונים.
שיקלי הוא סוס...
עדי | 11-07-2021 11:06
שיקלי הוא סוס טרויאני העוזרת הפרלמנטרית שלו היא בת הזוג של אבנר נתניהו .אז למה אתם מצפים.
על מה...
איל | 11-07-2021 10:41
על מה תודה ????? על הרמאויות שלה ושל השפן? למה היא לא מספרת ששינת את החוק באמצע הלילה וגם על זה שיקרה..לכן שיקלי הצביע נגד..בושה וחרפה רמאית מקצועית ונוכלתתת
איזה ליקוק...
אמנון | 11-07-2021 9:28
איזה ליקוק ממש כל הלשון ועל תשאירי פירור.
225
כל הכבוד לאיילת...
Bb חסר אחריות לאומית | 11-07-2021 8:53
כל הכבוד לאיילת ומקווה שהיא לא תשבר מול המקיאווליזם והמקרתיזם של bb
226
שקד...
אברהים | 11-07-2021 8:54
שקד נזכור אותך גזענית שפוגעת באוכלסיה החלשה , את מתפארת כשמפרידה בין אם לבניה ומפרקת משפחות ערביות , כי החוק רק נגד ערבים .תפיסיקי לפגוע בנו אנחנו בני אדם , נולדנו בין יהודים וגדלנו יחד ואוהבים אחד את השני ,
לך תתאחד...
יוספוס | 11-07-2021 12:19
לך תתאחד בעזה, בסוריה בלבנון בירדן. מוכן לשלם עבורך הוצאות הובלה.
אתה אברהים...
מרצ חי בשכר | 11-07-2021 9:08
אתה אברהים כמו שאני טראמפ.
227
למה לא ניהלת משא ומתן עם הליכוד ?
חיים | 11-07-2021 8:54
עד כדי כך גדולה השנאה שלך ?!לשאת ולתת ולהתבזות מול תומכי טרור זה בסדר אבל לפנות לאופוזיציה חלילה !!אני מציע לך לראות את ערוץ הכנסת של אותו ערב ואולי להיווכח כמה הזויים הייתם
228
שכחת ששנה שעברה...
גלי | 11-07-2021 8:55
שכחת ששנה שעברה את והבוגד השני יצאת מהאולם בהצבעה הזאת כדי להימנע!!!!
229
אשה חכמה. סומכת...
תושבת יו״ש | 11-07-2021 8:56
אשה חכמה. סומכת עליך. יישר כח תמשיכי בדרך, העם מאחוריך
אפילו לא...
יהודי | 11-07-2021 9:13
אפילו לא חלק מהם של 6 מנדטים איתו
כמה שילמו לך...
ציוני על מלא מלא | 11-07-2021 9:07
כמה שילמו לך על טוקבק בשכר?
230
ומה היה מחיר...
ציוני על מלא מלא | 11-07-2021 8:56
ומה היה מחיר הציוני השלישי ברע״מ? כשיצאת לדרך של שקרים לא שפוי שנאמין למילה ממך
231
מענין כולם פטאום...
נמי | 11-07-2021 8:58
מענין כולם פטאום טעו בנט שקד אלקין ו מי עוד הינה הנפילה בדרך.זה הטעות שלכם ולא שיקלי.
232
אין להאמין לשום...
יורם השרוני | 11-07-2021 9:09
אין להאמין לשום מילה של השקרנית שבגדה במצביעים של ימינה כל מילה שלה היא הפוכה לאמת
עובדת למען...
יוספה | 11-07-2021 9:34
עובדת למען המדינה האמיתית ותושביה !!!!! המשיכי כך סוף סוך מנהיגה ישרה ואמיצה
233
אתם חזקים ובאמת...
דליה קפלו | 11-07-2021 9:09
אתם חזקים ובאמת עובדים למרות הקשיים וההתנהגות הבזויה של הליכוד ושותפיו. מקווים שלא תישברו ותתעלו על עצמכם ותצליחו לעשות למען המדינה וביטחונה. יישר כוח
234
את יכולה לנסח...
יהודיה גאה | 11-07-2021 9:14
את יכולה לנסח תגובה כפולה מזו באורכה, לא תצליחי לשנות את העובדה שאתם שקרנים ורמאים לא מאמינים לכם בשיט וזאת תווכחו לדעת כפליים בבחירות הבאות עת תתרסקו ואפילו שפכטל לא יגרד אתכם
מהיכן העיוורון...
יוספה | 11-07-2021 9:33
מהיכן העיוורון ?? אולי שלך ?? שנתניהו הוליך אותך שולל וצחק על בוחריו וזילזל בכן את זה את לא רואה ??
235
איילת, למה שנאמין...
רינה צעירי | 11-07-2021 9:15
איילת, למה שנאמין לך? את שקרנית! נתניהו הציע לתמוך בחוק ל- 2-6 חודשים ובמקביל להעלות את חוק ההגירה שאת עצמך העלית בעבר- חוק שאמור לפתור את שלל הבעיות שלנו גם עם המסתננים... את היא זאת שבחרת להתעלם מההצעה ואפילו לא מצאתם לנכון להפגש עם נציגי הליכוד וביכרתם להתפשר עם נציגי אוייבינו שהינם גייס חמישי.. התביישי לך את וחבריך הינם בוגדים בעם היהודי והרעיון הציוני רק למען כסא עור הצבי.. בושה! חשבתי שאת ראויה להיות ראש ממשלה ביום מן הימים אך לא עוד!!!
236
צדיקה . נו...
שלומי | 11-07-2021 9:18
צדיקה . נו באמת על מי את עובדת ?הייתי מצפה משרת משפטים לשעבר לומר את האמת ורק את כל האמת . לכי הביתה תסתכלי במראה ותביני איזו מפלצת הפכת להיות . השקר ירדוף אותך ביחד עם מעשייך . שנים הערכתי ותמכתי בך וכעת אני נסער ופגוע.
תגובה אכזרית ומוגזמת. ונתניהו...
גלי בן בסט | 11-07-2021 16:14
תגובה אכזרית ומוגזמת. ונתניהו לא נחשב. מי שמדבר על שקר
237
אני הצבעתי עבורך...
אייל | 11-07-2021 9:28
אני הצבעתי עבורך כשעמדת בראש ימינה אין מספיק כדי לתאר את ההערכה שחשתי אליך ואל דרכך. משם ועד למה שהפכת אפשר לכתוב מחקרים שלמים. לדעתי בתוך השקר שבו את חיה היום את ממציאה אמת שאת היית רוצה שתהייה נכונה אבל, היא לא. לדעתי את גם לא תצאי מהמצב הזה. אין לך תקווה לעתיד. את אבודה בתוך השקר שלכם. ולפיד ניצח אתכם. אתם הפכתם לחמורים שעליו הוא רוכב לעבר מדינה מסוג אחר. עדיין הוא יצטרך לעבור את העם ושם הוא יכשל. אתם? אתם כבר אבודים...
238
אני חושבת דאת...
אורנה שמש | 11-07-2021 9:33
אני חושבת דאת אישה חכמה ואמיצה.
239
תניחי את המ0תחות...
ג'קי אמסלם | 11-07-2021 9:43
תניחי את המ0תחות תבקשי סליחה עופי לנו מהעיניים ..חצופה
אתה מתנהג...
יובפוס | 11-07-2021 12:17
אתה מתנהג כמו בת יענה. לא רוצה לראות ואפילו לא לשמוע. סנגוריו של הנוכל, כלשונך המטונפת, ריסקו לרסיסים את ה פרקליטות המושחתת והציג את קלונה ברבים. על שקריה, על אי העברת חומרים להגנה כאילו בטעות. על הסתמכות על נעד אילן יהושע שבלחץ הסנגוריה העיד שהוא שקרן פתולוגי ועוד ועוד. תתעדכן מדי פעם גם בערוץ 20 ולא רק בערוצי האברמוביצ'ם והדרוקרים בעלי האג'נדה הידועה שבאה לשרת את השמאל. מי לעג לנתניהו על החיסונים שיגיעו רק בסוף 21 וגם רק אז כמויות קטנות בלבד? מי ניבא שבינוטר 21 הוא יביא 5 חיסונים?
ממש חכמה כמוך....
יוספוס | 11-07-2021 12:08
ממש חכמה כמוך.
כל מצביעי...
דותן | 11-07-2021 10:23
כל מצביעי הליכוד המתוסכלים הצביעו פתאום לימינה ואוכזבו.יאלה הנוכל נלחם על חייו הפוליטיים ולוקח את המדינה לאבדון ועדת שפניםם פחדנית מצביעה לא לפי המצפון אלא מפחד ושקולים פוליטיים אישיים.פתאום לא מפריעה לכם החגיגה של נתניהו עם המשותפת ולא שכחנו איך רקדה רגב עם עבאס.
240
מסכימה עם כל...
אהובה קאהן | 11-07-2021 9:44
מסכימה עם כל מה שאומרת השרה איילת שקד. לליכוד אין בושה העיקר להפיל ממשלה עם חוק שהם הגישו והם נגד חוק איפה נשמע דבר כזה להצביע נגד מדינת ישראל. שמחה שביבי כבר לא ראש ממשלה
שרת הפנים...
ליר | 11-07-2021 10:03
שרת הפנים אולי יש לה פנים תמימות אבל נחש צפע שקרנית מניפולטיבית כל מילה שקר וכזב בושה אין גבול לשקרים שמוציאה מפיה אם כל כל חשוב לה חוק האזרחות נראה אותה מצביעה לחוק ההגירה שהוא חוק יותר טוב . מרץ עבאס והעבודה שהצביעו בעד החוק האזרחות בגלל שעשתה חוק השיבה פשוט גועל רצתה להכניס פה 3000 עד 5000 פלסטינאים שנגד מדינת ישראל. אין לה בושה גם לשנות את החוק לחצי שנה כל חצי שנה יסחטו אותה שוב
241
כל משפט שלך...
ג'קי אמסלם | 11-07-2021 9:44
כל משפט שלך שקר
ואת זה...
עם שלם | 11-07-2021 10:12
ואת זה אומר שקרן אמיתי כמוך.
242
שיתבישו הליכוד ...
איש ימין שמבין | 11-07-2021 9:47
שיתבישו הליכוד
243
עמצי וחיזקי מה...
יונה שכטר | 11-07-2021 9:48
עמצי וחיזקי מה שאת עושה למען מדינת ישראל ביום לא יעשו הצוהלים בחודש , האמת זה כול מה שהם יודעים לעשות גם כשהיו בקואליציה
244
חצופה ושקרנית, לא...
נתנאל | 11-07-2021 9:51
חצופה ושקרנית, לא יכולת אפילו לשבת עם האופזיציה למשא ומתן ??? הלכת מיד לרעמ ומרצ, תתביישי לך !! נוכלת!!!
, בושה...
מו"מ על מה ? | 11-07-2021 10:19
, בושה וחרפה שצריך לשבת עם אנשי גוש ביבי למומ על חוק שהם עצמם האריכו 17 פעם, שהם עצמם מודים שהוא חיוני למדינה, שהם עצמם מבינים שבהיעדרו עלול להיגרם למדינה נזק. אינטרס המדינה לא חשוב ? רק פוליטיקה אינטרסנטית חשובה ?
245
בובת מין ,מנצלת...
השאערים 1920 | 11-07-2021 9:52
בובת מין ,מנצלת את החור שקיבלה כדי למכור את העם שהוא הריבון במדינת היהודים היחידה שלנו...אז אל תמכרי לנו קקה של ציפורים,מתאים לך יותר נערת גוגו,חתיכת בובה מפונקת ואגואיסטית...פשוט בית משוגעים!!!
אנחנו נתפוס...
שוטר | 11-07-2021 11:26
אנחנו נתפוס אותך ותואשם בהורדה מינית
בשוק מהשפה...
אלה | 11-07-2021 10:50
בשוק מהשפה והאלימות שלך! זאת הטרדה מינית! מקווה שיתפסו אותך ומקווה שאין לך אשה וילדים אם כן אז הם ממש מסכנים לחיות עם אדם אלים ושונא נשים שכמוך.
246
שמחה שהצבעתי ימינה...
דתית לאומית | 11-07-2021 9:53
שמחה שהצבעתי ימינה אחרי עשרות שנים שהצבעתי ליכוד. ההצבעה על חוק האזרחות הראתה שהליכוד הפך את הכנסת לזירת התגוששות וזרק לפח את האידאולוגיה. המפלגה צריכה שיקום רציני. רק כך תוכל לחזור לשלטון מתישהו. הרוב הדומם יודע לזהות חרטטנים
מה שטוב...
אלי | 11-07-2021 12:02
מה שטוב לביבי אבויאיר טוב גם לשאר
פחחחח
אמיר | 11-07-2021 10:41
נפלת בפח בשקרים שלהם ...... כאילו ימינה שנכנסו לקואליציה של העבודה מרץ והאחים המוסלמים לא זרקו בכלל את האידאולוגיה ... פחחח הצחקת אותי... לכן לאף אחד שבאמת מבין את כל הצדדים והאמת לא מעניין באמת את השמחה המזויפת שלך.
247
מלא תגובות קוראות...
תומך של איילת | 11-07-2021 10:03
מלא תגובות קוראות לה שקרנית אבל אף אחד לא אומר מה בעצם כן האמת כנראה בגלל שהיא דןברת אמת, ואין לכם מה להגיד בתכלס
עלוב נפש...
מנדלבליט | 11-07-2021 20:56
עלוב נפש ...
בחייאת ראבק......
אירית דדון | 11-07-2021 12:55
בחייאת ראבק... וזה כי יש לך בעיות בהבנת הנקרא?? 1. היא שקרנית .. שיקרה לכם ולכל עם ישראל. 2.למה לא מעבירה חוק יסוד במקום חוק מחורר כמו גבינה שוויצרית? 3. למה מכרה לנו שבכוונתה לאזרח 1600 משפחות ובפועל למדנו מחבריה לקואליציה שמדובר ב6000 משפחות?? 4. לא נראה לי שתדע מהיא האמת גם אם ישפשפו לך איתה את הפנים.. חמאר נשאר ומת חמאר!
248
כל הכבוד לאיילת...
יגאל | 11-07-2021 10:07
כל הכבוד לאיילת ובנט. הצבעתי ימינה ואני אצביע לכם שוב.
249
על הטפת מוסר...
שאול | 11-07-2021 10:13
על הטפת מוסר כפול שמעת די לצביעות כי יש לך כבר שק מלא
250
מרבית. תומכי. הימין....
מירי בןזקן | 11-07-2021 10:14
מרבית. תומכי. הימין. לא. מאמינים. לדברייך. בולטת. בעיקר. הבגידה. שלכם. בתומכי. הימין. שבחרו. בך. ובבנט.. מטרתכם. היתה. להיות. בשלטון בממשלה. וראשותה. בכל. מחירולו. לשנתיים. כרמ'. כל. שאר.מדיניותכם המשך. לרמייה זו.
251
חצי אמת חמורה...
רז מחיפה | 11-07-2021 10:15
חצי אמת חמורה משקר- בסיום דברייך אמרת שאי אפשר לחוקק את חוק היסוד בזמן. זה נכון אבל רק חצי מהתמונה: השמטת את הפרט השולי שהמחנה שלא מינה את אוייב המדינה (את אמרת שמי שבעד השיבה הזוחלת הוא אוייב) לשר, הסכים להאריך את החוק לחצי שנה בתמורה להסכמה על חוק היסוד מהמחנה שלך. פיהוק? יותר נשמע כמו בגידה.
252
יישר כוחך ...
מנצור | 11-07-2021 10:16
יישר כוחך
253
לתשומת ליבך השרה...
פנינה כהן | 11-07-2021 10:30
לתשומת ליבך השרה אילת שקד. את יודעת מבינה וקולטת שהעם לא טיפש ולא שוקד על שמריו עושה ויעשה הכול למגר את השלטון הרע שהיה ובמקביל לחזק את את ממשלת האחדות שעושה ימים כללות לטובת העם וארצו. לחזק את ממשלת בנט ללת יד לשבת באמונה ולהבין שהדרך קשה כדי להביא מהפך ושינוי לאזרחים זה יקח זמן העם סבלני נותן את הקרדיט יישר כוח ודרך סלולה ובטוחה. יש נשיא חדש ואהוב ויש ממשלה שתביא שינוי ביטחון ואחדות אנחנו בדרך הטובה אמן.????????????????????
לפי כמות...
אירית דדון | 11-07-2021 12:51
לפי כמות סימני השאלה אפילו את לא מאמינה בכל השטויות שכתבת..
254
ששיקרת לבוחרים את לא חושבת
אילה | 11-07-2021 10:49
שזאת הטעות העיקרית?
255
גנבת את קולות הימין ועכשיו את מתבכיינת
רמזי בולטון | 11-07-2021 10:53
חבורת שקרנים. תחזירו לנו מצביעי הימין את המנדט.
256
חכמה אבל עושה...
אורה | 11-07-2021 10:54
חכמה אבל עושה טעויות על טעויות משלמים מחירים בעתיד
257
הדבר האחרון שאני...
זורבה | 11-07-2021 11:05
הדבר האחרון שאני רוצה זה לשמוע הטפות מוסר מרב השקרנים ! תפסיקי לבלבל את ה***** איילת שקר אתם ביצעתם את המגה הונאה של המילניום כל מהלך כשר כדי להעיף אתכם חזרה לגודל הטבעי שלכם ! תהנו ממעט הזמן שנותר לכם.
258
השקרנית הגדולה בפוליטיקה...
נחמיה | 11-07-2021 11:08
השקרנית הגדולה בפוליטיקה מדברת על שקרנים.אין יותר שקרנים ממך..
???????????????? ...
חצב | 11-07-2021 15:08
????????????????
אבל תכלס היא...
רחל | 11-07-2021 11:33
אבל תכלס היא צודקת
259
וויכוח מיותר על עובדות
יובל | 11-07-2021 11:24
וויכוח עם ימינה על אמת או שקר הוא מופרך. לוויכוח צריך שהטרמינולוגיה של הצדדים דומה. אבל אצל ימינה שקר = אמת לא ליבתית ובאותה מידה אמת = שקר לא ליבתי ומאחר שההגדרה של ליבתי גמישה לחלוטין ונתונה לשיקול דעתו של דובר המפלגה הנוכחי - אם כן לא שייך לנהל איתם וויכוח!!! סתם מבנטים אותנו...
260
האחרונים שאפשר לסמוך...
קרנית | 11-07-2021 11:35
האחרונים שאפשר לסמוך עליהם שמה שמניע אותם הוא בטחון ישראל.אחרי שחילקתם מיליונים לערבים על חשבון אחיכם ועל חשבון בטחון המדינה. שניכם האחרונים שגרמו לי להרגיש בטוחה כיהודיה במדינת יהודית. הובטח לנו בתורת האמת אצל נביאי האמת (לא ישו) שהחוצפה תגבר ואכן ברוך השם זה מתממש. אתם מפחידים אותי יותר מאיחוד משפחות
261
מי דובר אמת?
חברון | 11-07-2021 11:36
לפנינו שתי גרסאות על אותו לילה שבהצבעה על חוק האזרחות, זו של שקד ולעומתה של קיש. אני על אף שאיני נייטראלי בדיעותי על האימון במפלגת ימינה,כשאני שוקל לחי להאמין? הרי לפנינו העובדות: לאורך כל התקופה מפלגת רעם ומרץ התנגדו נמרצות לחוק האזרחות ככתבו וכלשונו, אם כן מה הביא אותם לשנות דעתם? האם גרסת שקד היא הנכונה או זו של אליאס פראז שאמר מפורשות שישנם הסכמות בעפ שלא רצו לפרסמם טרם ההצבעה שמא זה יפגע בקואליציה. ואף הוסיף ואמר שבנט הפתיע באומרו שיהיו לערבים עוד הרבה הפתעות ברוחב הלב של הממשלה לבקשותיהם, וכמה הוא מאוכזב כעת שהם כשלו בהצבעה. ראה מי הם חבריך ואומר לך מי אתה!
אחלה. אש הפיתרון...
איש | 11-07-2021 12:15
אחלה. אש הפיתרון זה לבטל את החוק. עדיף כבר להוריד ישר את הראש, במקום לעקור שן?
262
איילת השקרנית, מה...
אף אחד | 11-07-2021 11:37
איילת השקרנית, מה זה בכלל חשוב מה היא אומרת. הכל אצלה זה שקרים
263
איילת שקד איך...
בשארי מיכאל | 11-07-2021 12:10
איילת שקד איך אין לך בושה להמשיך ולשקר לציבור הרחב , הרי המפלגה שלכם נוסדה על ידי שקרים שפיזרתם לכל מי שמעוניין לשמוע ואת ממשיכה בכל הכח ובעזות מצח להמשיך ולשקר . איפה ההסכמים החתומים בנכם לבין מרץ ורעמ. מה זה הסכמים בעל פה . הסכמים בעל פה תמיד ניתן לשנות לפי איך שהרוח נושבת . כל הכבוד לאופוזיציה שלא תמכה בשקרים שלך .
בנט שקד...
אחמד אבושחאדה | 11-07-2021 13:25
בנט שקד סער אתם ממשלה גזענית רוצים להפוך את הערבים לסוג ב עם רעם והמשותפת יומכם יגיע עבאס בבחירות הבאות תימחק אינשאלה אמן.אתה הולך עם הקיצונים והבוגגים הכל בשביל ג'ובים כל חברי הכנסת הערבים תומכי טרור כמו לפי ליברמן והגןעליציה אני ערבי תושב אוםאלפחם מהמשותפת של טיבי המושחת
264
חייבים לשקם את...
איש | 11-07-2021 12:14
חייבים לשקם את הפוליטיקה שאחרי ביבי, מנהיגים שטובת העם לנגד עיניהם, שהמדינה חשובה מהתפקיד, שהם פשוט רוצים לעשות את התפקיד שלהם. חשבנו שמספיק להחליף את הממשלה, מסתבר שצריך בשביל זה להחליף את הכנסת.
265
מדבר שקר תרחק...
מדבר שקד תרחק! מדבר שקד תרחק! מדבר שקד תרחק! מדבר שקד תרחק! | 11-07-2021 12:17
מדבר שקר תרחק
שקד אסור לשקר...
המראה התמים שלך כבר לא עובד עלינו | 11-07-2021 13:00
שקד אסור לשקר
266
איילת אני מקווה שאת קוראת
אמיר | 11-07-2021 12:19
הצבעתי לכם כמובן שזו הייתה טעות הדרך לגיהנום רצופה כוונות טובות החזירו את המנדט אף אחד לא רוצה אתכם בשלטון ועובדה לא יצביעו לכם יותר, כבר היום ניתן לראות את הרמת הראש של אוייבנו בעקבות המהלכים שלכם. תמיד היום משתפי פעולה עם האויב גם בתקופת הנאצים וגם הם חשבו שהם עושים את המעשה הנכון על מנת להציל כמה שיותר יהודים תתביישי זה לא משנה כמה עשית משנה מה הערכים שלך וכרגע המטרה אחת להיאחז בשלטון בכל מחיר מכיוון שבבחירות הבאות אין סיכוי להיבחר שוב - האם זה שונה ממה שאומרים על ביבי?
267
עוצמתית ומדוייקת. חבל שאין...
מיטל ליטמנוביץ | 11-07-2021 12:21
עוצמתית ומדוייקת. חבל שאין עוד נשים כמוך בממשלה, אני סומכת עלייך!
היא קרואלה ...
נראת אדם רע | 11-07-2021 12:54
היא קרואלה
268
איילת שקד כל...
אופטימי | 11-07-2021 12:26
איילת שקד כל הכבוד לך על התעוזה.לא טעית. הוכחת לכל העם הזה שאת הליכוד ובראשה ביבי מעניין רק הכסא השליטה והכסף. לא ביטחון לא חינוך ולא תרבות. הליכוד צודק רק במשפט הדגל שלו. הם כלום ותמיד יהיו כלום ושום דבר.
כל מילה...
אחת העם | 11-07-2021 13:42
כל מילה שלה שקרהיא אשת השטן היא חיפשה את הפתרון הזה החלאה כמוך
ככה מדבר...
הופך את היוצרות בשקר… אנשי ימינה הם אנשי שקר | 11-07-2021 13:00
ככה מדבר איש שמאל
269
ראשית שמוטריץ היגדיר...
האמת לאמ יתה | 11-07-2021 12:41
ראשית שמוטריץ היגדיר אותך ואת מה שנישאר ממך במדויק שנית מאז שהפכת את עורך את גם משתמשת בבושם מפיץ צחנה. שום מילה שיוצאת מפיך אינה אמת את אדם כוחני אין לך שום בעיה לדרוך על גופות למטרותיך אבל לא תצליחי אישה רעה
יש לה...
קרואלה | 11-07-2021 12:53
יש לה עיניים רעות
270
שקרנית!!! כל הפוסט...
רובי ריבלין | 11-07-2021 12:45
שקרנית!!! כל הפוסט הבכייני הזה רק מגביר את התחושה שגברת שקד היא אחד האנשים הכי צבועים במדינה הזו, שבוע לפני הבחירות היא ובנט השקרן הצהירו לכל 9 מיליון האזרחים שהם לא ישבו עם הערבים בנט אפילו חתם בשידור בערוץ 20...חחח לו יכל היה גונז את הסרטונים לפני שהיא מעיזה לדבר על אחרים שתסתכל בלופים על הסרטונים שהיא עצמה מופיעה בהם ומשקרת שחור על גבי לבן לעם ישראל עליה נאמר הגמל לא רואה את הדבשת שלו
271
תגובות מרושעות ...
גדי | 11-07-2021 12:53
תגובות מרושעות
272
ועוד לא דיברנו...
עמי | 11-07-2021 12:55
ועוד לא דיברנו על מכירת בטחון ישראל כשהמושחת אישר צוללות למצרים וחמקנים לאיחוד האמירויות וכסף לחמאס.
273
דבר שקד =דבר...
טליה שומכר | 11-07-2021 13:10
דבר שקד =דבר בנט. על שקרים מבוסס המנדט שקיבלתם. ממשלת זדון מחורבנט. אישה רעה ושקרנית
274
כל הכבוד! שקד...
ראובן | 11-07-2021 13:14
כל הכבוד! שקד חיזרי ואימצי בהצלחה בהמשך הדרך
275
מי עוד מאמין לנוכלת הבזויה הזו? לכי!
בן | 11-07-2021 13:23
מי עוד מאמין לנוכלת הבזויה הזו? לכי!
אפילו לא...
אחת העם | 11-07-2021 13:43
אפילו לא שום דרדרק
276
איילת את שכבנית...
צביה ירושלים | 11-07-2021 13:34
איילת את שכבנית של בנט! שוכבת עבורו על הגדר. שניכם נוכלים ורמאים.ובעיקר תאבי כסא וכבוד. בוז לכם.
את סתם...
ביביזיבי | 11-07-2021 19:29
את סתם טיפשה..!
277
את מבינה שכבר אין באמת ערך למילה שיוצאת לך
רז | 11-07-2021 13:35
מהפה? את יכולה לכתוב גם פוסט של 3000 מילה, ועדיין, מי שחושף את ערוותכם הוא שקלי ומי שיושב עם אנשים שהולכים להלוויות של מחבלים זה אתם. איך שלא תהפכי את זה.
בגלל הצבעתו...
עי | 11-07-2021 14:53
בגלל הצבעתו פלסטינאים יקבלו זכויות. זאת האמת המרה.
278
הקנאה התאווה והכבוד...
יהודה | 11-07-2021 13:46
הקנאה התאווה והכבוד מוציאים את האדם מן העולם - נאמר על בנט ושקד. מילא הערבים שווה להם הם מקבלים 5 מיליארד שקל, אבל מפלגת ימינה סתם גנבים עלובים
279
בושה לחברי האופוזיציה....
דרור דונג | 11-07-2021 13:47
בושה לחברי האופוזיציה. תמשיכו בעבודתכם החשובה למען המדינה וכולנו נצא נשכרים.
280
יתכן שאכן יש...
ד ש | 11-07-2021 13:49
יתכן שאכן יש איום בטחוני אבל בגוף הכתבה נאמר שמדובר ב 1600 איש שכבר שוהים 20 שנה בתוך ישראל. אם 20 שנה הם לא עשו פיגועים ולא נחשדים במעורבות בארגון טרור הסיבה היחידה לא לאשר אזרחות היא גזענות.
281
הפעם אני לגמריי...
דוריה נוה | 11-07-2021 14:09
הפעם אני לגמריי איתך.. למרות ועל אף.. סתם כי את אומרת אמת, ובצד של טובת המדינה לגמריי. ככה עושים את זה. תודה, תמשיכי כך
282
מה קרה לך...
מני | 11-07-2021 14:21
מה קרה לך איילת? הקמת את ממשלת פלסטין הראשונה ואת מתבכיינת כמו ילדה קטנה . מה את רוצה מהאופוזיציה? דברי עם החברים שלך החדשים ממרץ ורעם שהצביעו בניגוד לרצון הממשלה שהם עצמם חברים בה.
283
אם האופוזיציה נגד...
ניסו | 11-07-2021 14:31
אם האופוזיציה נגד המדינה, הייתה מתנהגת לא אויבייה, אזרי החוק היה מובא עם 0 שינויים כרגיל ועובר, ולא היה עליה לשנות כלום..!! נדחפה לזה בגלל בגידה של בלוק השחור של הימין המלא מלא...!! חוץ מזה איפה תורת ז'בוטינסקי, בגין, ומייסדיו האחרים/ האמיתיים של תנועת הליכוד...!? איפה ערכיהם; אהבת העם והארץ...?? גועל נפש של נבחרי ציבור. . !!
284
פעם הערכתי אותה,...
חיים | 11-07-2021 14:44
פעם הערכתי אותה, אבל היום אני לא מאמין לה. היו הולכים להצעה של הימין להעביר חוק לכמה חודשים ובנתיים להגיע להסכמה על חוק יסוד ההגירה, אבל היא יודעת שהערבים ומרץ נגד
285
חברייך לקואליציה טוענים...
רעות | 11-07-2021 14:57
חברייך לקואליציה טוענים שאת משקרת והבטחת כ5000 מתאזרחים ערבים אז אחרי כל השקרים שלכם את מצפה שנאמין לך? לאאא?!
קואליציה עלובה ומבישה...
יצחק זיוה | 11-07-2021 21:03
קואליציה עלובה ומבישה בלשון המעטה. הפוליטיקה והכסאות חשובה להם יותר מבטחון ישראל ממשלת בנט וחבריה, תמשיכו לעשות את הטוב לאזרחי מדינת ישראל ולבטחונה ברור הוא שכל כולכם למען מטרה נעלה זו ועם כזו נחישות ואמביציה אתם תצליחו
286
איילת כל הכבוד...
אזרח שקט | 11-07-2021 15:02
איילת כל הכבוד לך ולכל חברי הממשלה הנוכחית. מאז שקמה הממשלה הזאת שמייצגת את כל העם בישראל אני מרגיש שלווה ושקט . הימין תמיד שלט במדינה עי כך שגם לנו לריב אחד עם השני בשיטת הפרד ומשול.
287
איילת, כל מילה...
קפוסטה יעקב | 11-07-2021 15:15
איילת, כל מילה על ''הליכוד'' כמפלגה לאומית מזוייפת אמת היא !!! אך... מה על ההחלטה להרכיב ממשלה בחסות מפלגת - האחים המוסלמים - רע''מ... איך זה מתיישב עם הערכים של מפלגת ימינה... ???? אם כך נהגה ימינה בהרכבת ממשלה הנסמכת על רע''מ מה לנו להלין על ה''ליכוד'' המתחזה למפלגה לאומית... האם ימינה עדיין מפלגה לאומית... ????
עוד לא...
לעטלף | 13-07-2021 18:08
עוד לא שאלתה את נער הגבעות ??
עוד אחד...
העטלף | 11-07-2021 22:31
עוד אחד ששקר שקר תירדוף היא המנטרה שלו... מי שרצה את רעמ להצבעהבבחירה אישית לראשות ממשלה, ולמראית עין של המנעות מבחוץ להקמת ממשלה ואז יבואו עוד 4 לפחות לממשלת ימין אמיתית ... אך נוכל המאה חולה המגלומניה כבר עשה הקומבינה שהחליטו עליה לפני הבחירות דוברמן וקאודיליו לפני הבחירות , ועובדה שלא נתן לסער ללכת עם הליכוד והציונות הדתית אלא להשאר אתו בשמאל הקיצוני והבלתי ציוניים!!!
מתחסדים. ממשלת ליכוד...
מהשפויים | 11-07-2021 20:36
מתחסדים. ממשלת ליכוד עם רעם - האחים המוסלמים זה דבר כשר. תשאל את סמוטריץ למה הוא טירפד הקמת ממשלה כזו. תתבישו. תשתחררו מעגל הזהב.
288
את מטעה, כל...
ירח מאיר | 11-07-2021 15:34
את מטעה, כל הזמן האופוזיציה הצביעה עם הקואליציה כי היה רוב תמיד לקואליציה וממלא לא היו זקוקים לאופוזיציה, מרץ וחלק מרעם הצביעו כמו שהצביעו רק בגלל שההצבעה נהפכה להצבעת אמון בממשלה והם הצהירו על כך בראש חוצות, אז אין לך במה להתגאות, את זה ניסית להעלים בפוסט שלך.
289
נכון שעניינית את...
ג'קלין כריסופר | 11-07-2021 15:53
נכון שעניינית את צודקת, אך אתם אמורים להיות אך ורק בימין כפי שהבטחתם בכתב ובעפ משודר לבוחרים. רימיתם את הבוחרים. גנבתם להם את הקול, ולכן, אתם כעת בשילטון לא לגטימי ולא רוצים לקבל את הממשלה שהקמתם.
כנראה שעדיין...
העטלף | 11-07-2021 22:23
כנראה שעדיין ראשך ריק ממח ... עדיין לא הפנים מה נרקאים שקרים ... אמו השקרים של חולה המגלומניה נוכל המאה ושיקרי סמרטוטטו המופרעת והמטורללת הנוכלת המנוולת!!!
אז מה...
מירי | 11-07-2021 18:12
אז מה העדפת? בחירות חמישיות, שישיות, שביעיות?
@כמה תמימים שכמוך...
גלי בן בסט | 11-07-2021 16:13
@כמה תמימים שכמוך יש. והשקרים דל נתניהו לא נחשבים
290
שקרנית נולדת ושקרנית...
אבי פרץ | 11-07-2021 16:18
שקרנית נולדת ושקרנית תשארי
291
איילת , כל...
לקואי דף המסר הדהוי | 11-07-2021 17:12
איילת , כל הכבוד. אכן חברי האופוזיציה, בראשות העומד לדין, דרעי הגנב המורשע , וסמוטריץ הפירומן, העדיפו את טובתם הפוליטית ובעיקר האישית והצביעו נגד ביטחון המדינה. כל הכבוד על העבודה הטובה והשקטה שאתם עושים, ללא הזמנת מסיבות עיתונאים כל ערב לניפוח החזה. לא לדאוג קולם של קוראי דף המסר ידעך והדף עצמו ידהה. חזקו ואימצו !!!!
אתה משקף...
עבור מדקלימי הדף הדהוי | 13-07-2021 14:59
אתה משקף בדיוק את המטמורפוזה שעבר הימין. ביבי על בטוח תולש את שערותיו כתגובה נואשת לנוכח הזוועות שהוא גידל וטיפח בדמותך ובדמות אמסלם ועדת הצורחות . הממשלה הזאת בעה תצליח ותחזיר קצת שפיות לדומיך.
דהוי אתה...
העטלף | 11-07-2021 22:21
דהוי אתה וחולי השררה חולה המגלומניה נוכל המאה וסמרטוטטו הנוכלת המנוולת, מוכרי מדינת היהודים לפאלאסטינאצים מחבקי מחבלים אחיהם של המוסלמים העזתים!!! השפויים והנ4מנים למדינת הלאום היהודי ישראל , בעזרת השם יפילו אותכם גם עם כל המכירות שלכם לאויבינו תמורת השרדוצכם הבזויה הרקובה המזוהמת הטמאה של משומדים כמו חולה המגלומניה נוכל המאה ואת המטורללת סמרטוטטו הנוכלת המופרעת בעיקר המנוולת!!!
292
את הנתונים אינני יודע. אבל....
זאב | 11-07-2021 17:16
יא שלום לך איילת היקרה. אינני יכול לדעת את הנתונים באופן ודאי . הרי הם אינם לידי. אבל אם אריה ובצלאל אומרים נתונים מסוימים ואת אומרת נתונים אחרים , אין לי אלא להתבלבל. אלא שדבר אחד ברור: לסמוך עלייך בקשר לאמירת אמת, אי אפשר! מה אני יכול לעשות? אי אפשר, פשוט אי אפשר! תרחמי עליי!
293
מעניין כמה שילמתם...
שמעון | 11-07-2021 17:23
מעניין כמה שילמתם לבלד על ההצבעה. קונים שלטון בכסף בושה. לחשוב שרציתי להצביע לכם עלובים לכו לכו איזה מסר נעביר לילדינו על המילה שלכם שקרנים עלובים
בלד הצביעו...
ממם | 11-07-2021 22:28
בלד הצביעו עם הליכוד. כל אוהבי ישראל הצביעו יחד.
294
תגובות של האידיוטים....
מ | 11-07-2021 17:26
תגובות של האידיוטים.
אויי אויי...
נעמה | 12-07-2021 12:07
אויי אויי אויי , כי את/ה חכמ/ה גדול/ה..... אלה שהתלוננו על ביזבוז כספי הציבור , היום חוגגים על כספי הציבור. אלה שהתלוננו על אי העברת התקציב , דחו את העברת התקציב. אלה שדיברו על חיזוק ההתיישבות , שכחו להגיד שהם מתכוונים להתיישבות או יותר נכון ההשתלטות הפלסטינית והערבית על אדמות מדינת ישראל. אלה שצעקו על אובדן הדמוקרטיה מתגלים כדיקטטורים הכי גדולים. אלה שצעקו על שדה תעופה שצריך לסגור, על הגבלות קורונה יותר הדוקות. זה שכתב ספר על איך לנצח מגיפה , התגלה כבדיחה . בוא/י , סייג לחכמה שתיקה!
295
גברת.חלאה.את.מכניסה.לממשלה.את.המחבלים.במודעות.וכעת.את.מאשימה.את.הליכוד.היכן.היתה.בעיניכם.טובת.המדינה.נבלה.בת.נבלה.את.וחברך.הנוכל.סיכנתם.את.המדינה.חבצורת.נוכלים.שקטנים.בהצהרות.לא.תשבו.עים.לפיד.והערבים.כל.העולם.צפה.בטלוויזיה.את.הצהרותכם ...
דויד | 11-07-2021 17:30
גברת.חלאה.את.מכניסה.לממשלה.את.המחבלים.במודעות.וכעת.את.מאשימה.את.הליכוד.היכן.היתה.בעיניכם.טובת.המדינה.נבלה.בת.נבלה.את.וחברך.הנוכל.סיכנתם.את.המדינה.חבצורת.נוכלים.שקטנים.בהצהרות.לא.תשבו.עים.לפיד.והערבים.כל.העולם.צפה.בטלוויזיה.את.הצהרותכם
296
כל הכבוד ישר...
אלון גולן | 11-07-2021 17:40
כל הכבוד ישר כוח תמשיכו עם האמת שלכם בסוף ננצח לטובת המדינה והכלל.
297
גברת שקד מה...
דרור ישראל | 11-07-2021 18:09
גברת שקד מה את מבלבלת לנו את המוח עים כול מיני תילי תילים של שקרים ! גברת שקד את חיה בתוך ביב שופכין שמעלה צחנה איומה וכול הצד הימני של המפה רואה את זה אבל את מתעקשת שזה לא ביוב זה שיח של יסמין ? גברת שקד מה השיטה שלך ההגנה הכי טובה זה התקפה ? גברת שקד את יושבת עים ניצן הורוביץ זה שבראיון אצל איילה חסון צידד בשיתוף פעולה עם בית הדין בהאג קרי שליחת חיילים לוחמים להחקר בבית דין בהאג! את יושבת עים איבתיסאם מרענה זאת שלעגה על ניצולות שואה ציטוט האים נשות השואה חוות אורגזמה והיא לא אמרה את זה מתוך מחקר אקדמי באוניברסיטה היא אמרה את זה ממקום של ללעוג ולהגחיך את ניצולי השואה בפרט ואת זיכרון השואה בכלל ! את יושבת עים שודד הים סתום העין העבריין גזען ליברמן זה שרוצה לזרוק יהודים על גביי מריצות למיזבלה ! איפה ההבטחות שלך לבוחרים שלך לגבי לפיד ועוד נושאים ! גברת שקד את אישה מגעילה את סתם פוליטיקאית קטנה את סתם אחת שתאוות השלטון והשררה העבירו אותך על דעתך וגרמו לך למכור את צור מחצבתך !
298
כל הכבוד לקואליציה...
זאבה | 11-07-2021 18:19
כל הכבוד לקואליציה החדשה, עובדים בשקט, בלי התלהמות, עלו והצליחו לטובת כולנו.
299
אני לא יודע...
כהן יאיר | 11-07-2021 18:22
אני לא יודע אייך הגעת לתפקיד בממשלת ישראל. חזל אמרו גם איוול מחריש לחכם יחשב. את מדברת על בטחון ישראל שזה הכי חשוב בענייך.אבל שוכחת שהקמת קואליציה גם אוייבי ישראל ותומכי טרור בגלוי. לזה אני קורא פגיעה קשה בבטחון ישראל. הגמל לא רואה את דבשתו.
300
שקד את אישה...
יוסי | 11-07-2021 18:46
שקד את אישה טיפשה בושה שאת בכלל שרה בישראל.
איילת הצמיחה...
רוני | 11-07-2021 19:44
איילת הצמיחה שקד באושים מר ????
301
איילת שקד איכזבת...
אמנון ארגוב | 11-07-2021 18:55
איילת שקד איכזבת אותי.שימי את המפתחות הפוליטיקה לא בשבילך.זה רק מראה שחיפשת כסא את האידיאולוגיה שכחת כנראה את ובנט מתבייש בכם!
302
הרי ידוע שכל...
ישראל ישראלי | 11-07-2021 19:39
הרי ידוע שכל ההנהגה החדשה הם צאצאים של העולים שהגיעו מהעיר חלם שבפולין וחוכמה יתרה לא היתה להם אז אל תצפו חוכמה מהצאצאים שלהם בממשלה.
303
השקד/יה הצמיחה שקד...
רוני | 11-07-2021 19:47
השקד/יה הצמיחה שקד באושים... לא שהיו לי ציפיות אחרות ממנה...
304
איילת. את אמנם...
בת שלמה | 11-07-2021 19:54
איילת. את אמנם מתנסחת יפה, אבל זה רק מכסה יותר טוב על ההתממות שלך. מי שדואג למדינה לא מקים ברמאות קואליציה עם עם רעמ, מרץ והעבודה. כל אלה התבטאו ומתבטאים נגד המדינה , נגד צהל, ונגד היות ישראל מדינה יהודית. אז אל תנסי להרשים אותנו. ואל תלכי כמו הזרזיר לשמוע עצות מאלקין העורב. תעדיפי אדם ישר כמו שיקלי.
גילגמוש החמודה...
דרור ישראל | 11-07-2021 21:59
גילגמוש החמודה את מאוד צודקת זאת הממשלה הכי פטריוטית שהייתה למדינת ישראל מעולם במיוחד בגלל החבר שלך ושל מיזנטרופ ניצן הורוביץ זה שבראיון אצל איילה חסון צידד בשיתוף פעולה עם בית הדין בהאג קרי לשלוח חיילים לוחמים להחקר בהאג בבית דין שעוין את מדינת ישראל ! דרך אגב התגובה שלך ושל מיזנטרופ מאוד מיוחדת וחכמה לא זכורה לי תגובה כזאת חכמה מאז שקניתי אייפון ! ממש אינפנטילית להדהים ישר לפנתיאון התגובות !
אתה מעליב...
גילגמש | 11-07-2021 21:36
אתה מעליב את הגמל שלמה
את צודקת...
גילגמש | 11-07-2021 21:36
את צודקת לחלוטין. צריך היה לדאוג שביבי ימשיך להיות ראש הממשלה. הוא הרי דואג לבלום את נחמאס בכך שהוא מפקיר את עוטף עזה לחסדיהם. הוא תמיד יהיה מוכן לשלם מאוצר המדינה פיצויים לארדואן על מיתקפות טרור טורקי עלינו כמו דהיה עם המרמרה (20 מיליון דולר) וגם מר הבטחון הזה סידר לנו מבצע צבאי כנגד החמאס קוץ איתן בישבן שלנו ולמרות הכל, ביבי צריך להיות מלך ישראל
מתנצל ממך...
דרור ישראל | 11-07-2021 20:49
מתנצל ממך מראש אבל את בת מלך !
: את לא...
מיזנטרופ | 11-07-2021 20:37
: את לא בת שלמה. את בקושי גמל שלמה.
305
החיים והמוות ביד רועדת אחת
יהודה אלידע | 11-07-2021 20:02
ציונות חדשה: בטחון ישראל תלוי ביד אחת, האם תצביע נגד דעת החכ, או נגד הקואליציה שהנל לכאורה משתייך אליה. זאת הממשלה מהמוחים בבלפור ועל הגשרים חלמו לקבל - ולהווייתם משאלתם התקיימה.
306
כל כך חכמה,...
בן עזרא קובי | 11-07-2021 20:25
כל כך חכמה, אך במרחב הפוליטי , טיפשה ולא מבינה את ציבור הבוחרים הכללי ובטוח לא מבינה בעבודת בית המחוקקים. שכחה בכל הפוסט לציין שהקואליציה שלה החליטה שזו הצבעת אמון.....הלו ...לא הבנת שאין בכם אמון אלא רק בתשלום לדורשי וולוואו לחילופין עוד אלפי פלשתינאים להתאזרח . החלטת דרעי מול בגץ לא מאשררת אותך להמשיך. לא מגבים החלטות בגין החלטות העבר כשאתה שר ואחראי ....
307
נוכלת את ונפטול...
גדעון הבוכרי | 11-07-2021 20:52
נוכלת את ונפטול הפינקיו
308
אתם סרוחים, ...
אב | 11-07-2021 21:01
אתם סרוחים, לא סרוגים!!!!
309
איפה הפרקליטות האם...
דדי | 11-07-2021 21:33
איפה הפרקליטות האם זה לא סיקור אוהד היועץ המשפטי ישן אם זה לא ביבי לא חוקרים בקשר לאיילת שקד את חוצפנית ארורה מדוע חתמת אם שותפייך לממשלה על מה חתמת? האם חתמת איתם להקים ממשלה ללא קווים ללא הסכמים האם בממשלה שלך כל אחד עושה מה שבא לו ואם כן למה לא חתמת עם הליכוד שכל כך רצית שיצביע איתך האם על האופוזיציה שיש התץצבעת אי אמון האם היא צריכה להצביע בעד הממשלה? גם אם האופוזיציה חושבת שהממשלה שקמה מסוכנת לעם ישראל אם הם היו מצביעים בעד האם איילת לא היית אומרת להם אפילו אתם הצבעתם בעד הממשלה הזו. שקד סתמי את הפה המסריח שלך את לא ימין את שמאל ותהני מזה תני לעם לבחור וברדר לתקשורת קדימה עוד פרסומים אוהדים לממשלה שאתם מתים אלייה
310
שקד ממאנת להתעורר...
נסים דוד | 11-07-2021 21:34
שקד ממאנת להתעורר מחלומה המתקתק אצלה יושבים תומכי טרור שילמה להם המון מליארדים רק כדי לבקש מנתניהו שיתמוך בחוק ולא שותפיה הערבים לקואליציה .הזוי
311
איילת בת חיל...
מוטי | 11-07-2021 21:39
איילת בת חיל היי ברוכה חיזקי ואימצי. כל אלה משמיצים אותך.פשוט מפחדים ממך ומהיכולות שלך.עלי והצליחי
מסכימה איתך. כל...
יהל לביא | 13-07-2021 15:06
מסכימה איתך. כל הסיסמאות החוזרות של האופוזיציה שהממשלה הזו תיפול רק מלמדות כמה זכינו שהם לא זכו. יש כאן הזדמנות אמיתית לשינוי, לעשייה למעננו, לדאגה למערכות שלא זכו להתייחסות 12 שנה...אלוהים..מה עשיתם 12 שנה??לא מספיק לשפר את מערכת הבריאות? להקים בתי חולים? לקצץ במספר השעות של המתמחים? ועוד ועוד..והחינוך? והקשישים? ניצולי שואה? ממשלה שסומכת על עמותות שיעשו את העבודה שלה!! אז הנה בקושי עבר חודש, חוק הפונדקאות עבר, השגנו חיסונים נוספים בלי חגיגת הילולה לאגו כמו שנהג ביבי, כבר חושבים איך לעזור לחיילים ליסוע לבסיס בלי להפוך לסרדינים, ביס בחופש הגדול לילדים, חינוך חינם מגיל אפס...ועוד לא עבר חודש... תהיו חזקים!! מאמינה ומחזקת אתכם!!!
ממי שרק...
העטלף | 11-07-2021 22:38
ממי שרק שקר שקר תירדוף , נוכלות גנבות ושוד תבצע כל חייה ... אין פחד ממנה , כדאי שאותה שקרנית נוכלת , תפחד מהקדוש ברוך הוא... כי לגזול לגנוב לשקר ולמכור מדינת היהודים עבור הישרגות בשררה ... אין סיכוי שלא תיענש משמיים !!!
312
אני מבסוטה עליכם. עובדים למען עם ישראל
תצליחו, אמן | 11-07-2021 21:42
נמאס ממפלצת השיוון הדורסנית והשקרית של נתניהו. אני אוהבת לראות ראש ממשלה מתרגש שמודע לכובד האחריות על כתפיו, בניגוד לשחצן שהיה כאן קודם.
אנחנו כבר...
נעמה | 12-07-2021 11:57
אנחנו כבר סופרים את ההתרגשות שלו בנזק שהוא גורם למדינה. מה אתה מבלבל את המח? בגצ משתין עלינו בקשת , מעניין למה? כי המתרגש שלך , חוץ מלעשות רוח וצילצולים לא מבין הרבה בפוליטיקה. אצו רצו להרוס את אביתר, בד בבד נכנעו למחבלים בכנסת להסדיר חוקית את ההשתלטות של הבדואים בדרום. גם עוד מיליון שנה לא יהיו לו היכולות או גרם מהאינטיליגנציה של נתניהו. אם שמפניה ומתנות זה מה שהדאיג אתכם אצל נתניהו , אבל מכירת היהדות והריסת המדינה לא מדאיג אתכם, כנראה שאין לכם את היכולת לראות את השלט , גם אם הוא תלוי לכם מול העיניים! האפס מתרברב על עניין החיסונים , שבכלל ביבי חתם על ההסכם ולא הוא. איףףףףףףף ,זה הרי ידוע , שישה מנדטים והוא ראש ממשלה , זאת בדיחה עצובה . אבל בסוף בסוף את הכל הרי מסובב בורא עולם . זה שבטוח היום שהוא על הסוס , מחר כבר יגלה שהוא בסך הכל החמור????
נוכלים מזוהמים...
העטלף | 11-07-2021 22:35
נוכלים מזוהמים טמאים, למען עם ישראל ארץ ישראל מדינת ישראל תורת ישראל וצבא ההגנה לישראל מאחלים 3 מיליון אזרחים שפויים ונאמנים למדינת הלאום היהודי ישראל תיכשלו תיפלו במכה עצומה כן יהי רצון , אמן סלע, נצח ועד !!!
313
אלופה את איילת...
זוהר | 11-07-2021 21:46
אלופה את איילת שקד, טוב שהבהרת את הדברים והוצאת את כל השקרים והסיפורים שמנסים למכור לנו . תמשיכו לעבוד עבורינו. עשו את הדברים הנכונים עבור המדינה ותנו לשיירה לעבור. אני מחזיקה אצבעות להצלחתכם.. יישר כח וצריך הרבה מזה בשביל לעמוד מול קבוצת דורסניםשלא מרפים לרגע ועדיין לא עיכלו שהם עכשיו אופוזיציב זהו ניגמרה החגיגה .
למי הצבעת...
מאיר יהודוע | 13-07-2021 0:50
למי הצבעת בבחירות אה
314
הלפידיסטים ובניסטים הבואשים...
נמרוד | 11-07-2021 21:48
הלפידיסטים ובניסטים הבואשים אין לכם זכות קיום בפוליטקה הישראלית, לכו הביתה תקראו את הספר שכתב הגאון בנט על התמודדות בקורונה ואולי תצליחו ליישם משהו מההרס והביזיון שיצרתם במדינה. בושה שיצורים כמוכם קיימים.
315
בעוד עשור יהיו...
רייב | 11-07-2021 21:49
בעוד עשור יהיו יותר ערבים מיהודים. אסור לתת להם להיכנס למדינה , כי אנחנו נבכה דם לאחר מכן. ומר קורונה שהביא שוב את הקורונה עלינו חייב לבטל את כניסתם של הערבים לארץ, יש להם מלא מדינות שילכו עם בנות זוגם לשם.
316
בוגדת מסריחה. ...
אי | 11-07-2021 21:53
בוגדת מסריחה.
למי את בדיוק...
יהודית | 12-07-2021 10:06
למי את בדיוק באה בטענות לביבי וחבורת הזבל שהצביעו נגד החוק שלהם
317
יישר כח, איילת!
אזרחית | 11-07-2021 22:08
חזקי ואמצי!
318
תלכי קיבינימט שקרנית...
נומי | 11-07-2021 22:23
תלכי קיבינימט שקרנית מי מאמין לך ואדיוט בנט
319
לכי קיבינימט בוגדת...
שלומי | 11-07-2021 22:26
לכי קיבינימט בוגדת .תחזירי את הקול ,לא מאמינים לך גם אם תגידי איזה יום היום , עכשיו השותפים כבר לא רעמ זה כבר המשותפת ובלד .עופי כבר סמרטוט של בנט .
320
את כזו שקרנית...
אני | 11-07-2021 22:47
את כזו שקרנית שלא יעזור לך כלום,למילה שלך אף אחד לא יאמין יותר
321
שקרנית נוכלת...אין בך...
רפאל | 11-07-2021 22:48
שקרנית נוכלת...אין בך אמונה לקחת את הקול שלי נגד כל האמירות וההבטחות בבחירות ושינית הכל...ועכשיו את מתבכיינת..לא מאמין למילה שלך
322
מסרוחניקים...לא מזררוחניקים ...
יוסף | 11-07-2021 22:49
מסרוחניקים...לא מזררוחניקים
323
אנחנו איתך איילת. אל תתייחסי לשפלים שלועגים.
יוסף | 11-07-2021 22:53
את אמיצה שעשתה מה שבאמת טוב לעם ישראל, ועל כך כל הכבוד
נו מלא...
אבי חדד | 12-07-2021 9:22
נו מלא לו היית מצדדת בשקד ניחה אבל את פותחת במילים של שנאה ושוב נתניהו אשם הרי בכל נתניהי אשם גם בזה ששקג ובנט הלכו עם המשותפת ורעמ ומוכרים את המדינה וברוב חוצפתה של שקד מעלה פוסט שכזה זה רק מראה כמה עזות מצח יש באישה הזאת .
יש כאן תגובות...
מירי | 11-07-2021 23:42
יש כאן תגובות נוראיות, כנראה שביבי עושה כאן הרבה עבודה מלוכלכת. ולך איילת שקד, את עושה את הדבר הנכון תמשיכי כי העם איתך ועם ההנהגה הנוכחית. כל מה שאמרת ככ נכון ואמיתי. וזו הסיבה שנתניהו לא עלה לשלטון, כי הוא שקרן רמאי יחד עם כל הפמליה שלו.
324
באיזה עזות מצח...
דנית | 11-07-2021 23:53
באיזה עזות מצח היא עוד פותחת את הפה ומחלרת ציונים שקרנית זאת מחמאה בשבילה!
325
כתבת חבריי בימין.....
רגע, שניה, מי החליף את ביבי? אחד ששיקר לבוחרים שלו? איך אומרים מי שבוגד פעם אחת תמיד יבגוד.. | 12-07-2021 1:08
כתבת חבריי בימין.. לא נראה לי שנשארו לך חברים בימין
326
לכי.קיבנמת.זבל.משתפת.פעולה.עים.המחבלים.יושבת.איתם.בממשלה.ומבקשת.מהליכוד.שיתמוך.בהם.זבל.בת.זבל.אתם.הכניסתם.הסכנה.למדי נה.נבלה.סרוחה ...
דור | 12-07-2021 2:16
לכי.קיבנמת.זבל.משתפת.פעולה.עים.המחבלים.יושבת.איתם.בממשלה.ומבקשת.מהליכוד.שיתמוך.בהם.זבל.בת.זבל.אתם.הכניסתם.הסכנה.למדי נה.נבלה.סרוחה
327
זבל.בת.זבל.מדברת.על.שיקלי.שהבטיח.לך.שיצביע.איתכם.זה.הכעס.שלכם.עליו.ומה.ההבטחות.קבל.עם.ועולם.בטלויזה.ומה.ההבטחות.שהבטחתם.קבל.עם.ועולם.במסך.טלויזה.שלא.תשבו.עים.לפיד.מרץ.רעם.סכנתם.אתהמדינה.זבלה.שקרנית.נוכלת ...
דור | 12-07-2021 2:32
זבל.בת.זבל.מדברת.על.שיקלי.שהבטיח.לך.שיצביע.איתכם.זה.הכעס.שלכם.עליו.ומה.ההבטחות.קבל.עם.ועולם.בטלויזה.ומה.ההבטחות.שהבטחתם.קבל.עם.ועולם.במסך.טלויזה.שלא.תשבו.עים.לפיד.מרץ.רעם.סכנתם.אתהמדינה.זבלה.שקרנית.נוכלת
@ כל הפוסל...
יהודית | 12-07-2021 8:08
@ כל הפוסל במומו פוסל
328
אל ג׳זירה עם...
מ.ס | 12-07-2021 6:18
אל ג׳זירה עם כיפה
329
כל הפוזה שלך...
גילי גל | 12-07-2021 6:43
כל הפוזה שלך התפוגגה, וגילינו מהר עם מי יש לנו עסק!!!!! כשלון חרוץ הבחירה בך, חסרת עמוד שדרה , שפחה נירצעת של חולה גדלות, את גורמת הרס במדינה שעוד ידובר בו רבות , ומעלליו יככבו על דפי ההסטוריה , תתביישי.
מונעת משנאת...
יהודית | 12-07-2021 8:07
מונעת משנאת ובורות
330
תחזיקו חזק ותמשיכו...
שירלי | 12-07-2021 7:45
תחזיקו חזק ותמשיכו בעשייה החשובה. רק טוב!
331
הליכוד סמוטריץ...
יהודית | 12-07-2021 8:06
הליכוד סמוטריץ בן גביר המפלגות הדתיות דרעי ושיקלי חשפו את פניהם ברבים מדינת ישראל חשובה להם כקליפת השום .מדינת ישראל נועדה לשרת את האינטרסים האישים שלהם וכאשר זה מתנגש לא יהססו לפגוע במדינה בלי למצמץ בלי להתבייש אלה הם הבוגדים האמיתיים. הבוגדים הללו אין להם ערכים וחסרי מוסר הממשלה הנוכחית, היא מה שהמדינה היתה זקוקה לו מזה זמן רב .נתניהו וכל חבר מרעיו דאגו לעצמם ולמקורבים שלהם הם הפקירו את המדינה פגעו בה ללא רחם. הממשלה הנוכחית היא אחראית עושה מלאכתה נאמנה בעיקר משרה רוגע שיש על מי לסמוך אנשים אחראים שמפעילים שיקול דעת הדואגים למדינה ואזרחיה ואינם מונעים משיקולים פוליטים.חזקו ואמצו אתם עושים עבודה מבורכת
332
צודקת לגמרי. במקום...
כרמי | 12-07-2021 8:11
צודקת לגמרי. במקום לחשוב על טובת המדינה חושבים על הכיסא.. איילת מאמינה בך,, המשיכי בפועלך
ובנט שקד...
אריה | 12-07-2021 8:31
ובנט שקד ממש חושבת על טובת המדינה.....חושבים רק על הת.ת שלהם והינצלות מהיעלמות. פרצו את כל הגבולות, בצביעות ונטישת כל העקרונות בעטיין הלכו לבחירות. אני בז לך ולבנט ולשאר הצבועים בממשלה שהטיפו לשינוי והוכיחו שהם יותר גרועים מקודמיהם.
333
איילת שקד, אינני...
עדי אבירם | 12-07-2021 8:14
איילת שקד, אינני נמנה עם אלה שתמכו בך בעבר (אינני איש שמאל , אינני איש ימין, אני איש מרכז עם עבר של 25 שנים בצהל שמדינת ישראל לעתידה חשובים לו) , מסיר את הכובע בפניך, כל הכבוד , המשיכו בעשייתכם המבורכת, המשיכו ודימרו על ממשלה מאוחדת זו כל הזמן למען עתידה וטובתה של מדינת ישראל, מצאו תמיד את המשותף , ונתצו את כל המלעיזים שמנסים להפיל את הממשלה הטובה והנהדרת הזו בכדי שיוכלו להמשיך ולמעול במדינה ובגדי שיוכלו לדאוג לאנשי שלומם. כל הכבוד על הפתיחות והכנות, יש סיכוי שרק טוב יצא למדינה ולכל אזרחיה, ימניים, שמאלניים, יהודים, וערבים, צרקסים ובני דתות אחרים, ותשמשו דוגמא ומופת כיצד ניתן לחיות בהרמוניה במדינתנו. חזקי ואמצי עם כל חברי הממשלה.
334
עכשיו אחרי שליכוד...
מ. גרוס | 12-07-2021 8:20
עכשיו אחרי שליכוד הצביעו נגד חוק האזרחות - זה אומר שאין סכנה בטחונית והחוק מת. אם יעלה שוב הוא ייפסל בבגץ. הליכוד עושים עבודה של בלד!!!
335
תמשיכי בדרך שלך...
אילנה כהן | 12-07-2021 9:01
תמשיכי בדרך שלך ,ההסטוריה תשפוט את חבורת הכת האופוזיציונית. מאמינים לך ובך.
הכוהנים האלטיסטים...
מאיר | 14-07-2021 22:32
הכוהנים האלטיסטים זרקו את מפתחות בית המקדש אל הלהבות..
הכהנים האלטיסטים...
מאיר | 14-07-2021 22:30
הכהנים האלטיסטים המשתפים של הצורר הרומאי זרקו את מפתחות בית המקדש אל תוך הלהבות.. את ממשיכת הדרך.. שאפו..
336
איילת הנוכלת מספרת...
כרמל | 12-07-2021 9:20
איילת הנוכלת מספרת סיפורים. ההסכם שעשיתם עם המפלגות הערביות הוא נזק אדיר למדינת ישראל ואת כמובן מדברת רק על מה שנוח לך. את תעלמי מהפוליטיקה יחד עם הרמאי המורה שלך.
337
מעכורת סרוגים זה...
נהוראי | 12-07-2021 10:14
מעכורת סרוגים זה הבת דודה הצולעת של עיתון הארץ
338
מי שיש בו גנים של עמי אירופה, בנטייה להלינזם
ואני מתכוון ... | 12-07-2021 13:00
גם תרבותית
339
הממשלה הכי הגיונית...
דלית כהן | 12-07-2021 13:05
הממשלה הכי הגיונית ושקולה! המשיכו לעבוד ותנו לכלבלבים של האופוזיציה לכשכש בזנב, ולצרוח במליאה, חוץ מזה הם לא עשו ולא עושים כלום כבר שנים על שנים!!!!
כן את...
דרור ישראל | 12-07-2021 19:00
כן את מאוד צודקת אין כמו ניצן הורוביץ זה שבראיון אצל איילה חסון צידד בשיתוף פעולה עם בית הדין בהאג קרי לשלוח חיילים לוחמים להחקר בהאג @
כלבלבים זה שם...
מי | 12-07-2021 14:32
כלבלבים זה שם המשפחה שלך חצופה נוכלת ושקרנית יחד עם הפוליטיקאים הישראלים שלך כלבלבה.וואוואוואוו
340
חבריי בימין?????????????
אריה | 12-07-2021 13:11
נוכלת שקרנית רמאית ובוגדת בבוחרים תתביישי לך. עופי לנו מהמדינה את הגמד עם הכיפה של הנעץ בראש
341
איוולת איילת
כרמל | 12-07-2021 13:18
יש משהוא שאת לא טועה ומטעה בו . תתפטרי נוכולת
342
מה את מתבכיינת?...
מבינה הכל | 12-07-2021 14:00
מה את מתבכיינת? את נאלצת לעבוד קשה עכשיו את בחתימת ידך תאשרי כל מקרה של משפחה פלסטינית לגופו של עניין, מה קרה? הקושי התחיל? את מוצפית טלפונים אז את בוכה, תבכי זה מגיע לך יותר מאשר כל אחד אחר, בוגדת!
343
כל הנסיונות שלך...
אל ח | 12-07-2021 14:03
כל הנסיונות שלך להסביר הם לחינם מפלגה מהראש שלה ועד הקטן שיקרו במצח נחושה והתחברתם למפלגה ערבית אין לנו אימון בכם ובקרוב ממשלה זו תחלוף מהעולם ותהיינה בחירות חדשות למפלגת ימינה תובס ותעלם מארצנו
344
זאת לא ממשלת...
דוד מלך ישראל בקרוב משיח | 12-07-2021 14:08
זאת לא ממשלת אחדות כי זאת ממשלה חילונית ואין בא דתיים ( יהודים) מובהקת לאמרות הכיפה המזויפת והגילוח של בנט והשקרים ששיקר את בוחריו וליברמן כל תוכניתו זה להשכיח תורה מישראל ולפיד שמניע אותם והם שמחים בזה אבל תדעו שבכל דור ודור ניסו לכלותנו והשם הצילנו מידם ברוך וברוך שמו הגדול הקדוש והנורא ליברמן הידהר בך לפגוע ביהדות הרבה טוענים שאתה מרגל רוסי ואני נוט להאמין שזה נכון כי מה לך וליהודים שאתה בה לפגוע בהם לא מזמן היית בדעה שאתה ימני ופיתאום אתה יושב עם מרצ והעבודה והערבים הערבים אתה יושב בממשלה וכל זה אתה עושה בשביל להשכיח תורה מישראל השם נישבע שלא תישכחתורה מישראל
עובד אלילים. מבגיע...
השפוי | 13-07-2021 17:58
עובד אלילים. מבגיע לך עגל הזהב בדמות הביביביב
345
מי מאמין לך
מעוז | 12-07-2021 15:03
את שקרנית ונוכלת וגנבת מי שמוכן לקנות משקד אפילו גרבים שיקום
346
לא מאמינים לשום...
ביתרי | 12-07-2021 15:19
לא מאמינים לשום מילה שלכם. האחריות כולה עליכם.אין לכם אפילו רוב להעביר חוק קריטי לביטחון ישראל אז תקחי אחריות ותתפטרי.
347
איילת שקד את...
חיים | 12-07-2021 15:28
איילת שקד את צריכה לבוא בטענות על עצמך מי שבשל את הדייסה שיוכל אותה אפילו אם היא מרה מאוד
348
ותגובה למשפט האחרון...
גבי | 12-07-2021 17:48
ותגובה למשפט האחרון שלך . אף אחד ממצביעייך לא העדיף ממשלה כזו עם ערבים תומכי טרור ושמאל שונא יהדות שטתם התחייבתם חא לשבת איתם , על פני בחירות נוספות זה רק בדמיון שלכם ובראש שלך ושל בנט הבוגד בשביל לתרץ את ראשות הממשלה שהוא כל כך רצה .
לבנט יש הכל...
דוד | 12-07-2021 19:53
לבנט יש הכל בראש חוץ משיער????
רק היום...
איילת את כבר לא שמה לב שאת מאמינה לשקרים של עצמך ...עצוב ומאכזב את קולי לא תקבלי יותר!!! | 12-07-2021 18:46
רק היום
349
השקדייה המרה מלאה בציאניד רעיל.
סמולניקו | 12-07-2021 17:48
שקרנית,רמאית,נוכלת. כמה יפה ככה רעה ומנוולת. לכי לכל הרוחות ארורה שכמותך!
350
נוכלת עם סיגנון...
יעקב | 12-07-2021 18:09
נוכלת עם סיגנון הביתה שקרניקית
351
תגובה לשקד
שירה | 12-07-2021 18:57
אין לי כוח לקרוא את כל מה שכתבת כי זה פחות מעניין אותי, אבל אני רוצה שתדעי שבזה שהעדפת להקים ממשלת שמאל-ערבים על פני ממשלה ימנית קברת את עתידך הפוליטי. הצבעתי פעמיים לימינה יחד עם כל בני משפחתי, ולא עוד. אני מתפללת כל יום שממשלת הכלאיים הזאת תיפול, וכמה שיותר מהר יותר טוב.
352
אין לכם בושה גנבתם...
יהודה | 12-07-2021 21:04
אין לכם בושה גנבתם את הצבור , חברתם לשונאי ישראל ויש לכם ציפיות?! אתם תאחזו בקרנות המזבח כי בבחירות הקרובות אתם.....מתאדים וזו האמת תעשו הכל תתנו הכל לרעמ כדי לשרוד. את מצפה שיאמינו לך.....אין סיכוי
353
מילים כדורבנות. הממשלה...
דודו אוהד ארסנל | 12-07-2021 21:44
מילים כדורבנות. הממשלה תשלים את ימיה ואם תנהג נכון מובטחת לה קדנציה נוספת. ומה עם הליכוד - אם נתניהו או בלעדיו - הוא יחטוף מהלומה ויצטמק בבחירות הבאות.
מכרת את המדינה...
זיוה | 14-07-2021 6:35
מכרת את המדינה לערבים ויש לך את החוצפה לבוא בהאשמות?
כשאני...
אלון | 13-07-2021 20:01
כשאני קורא את תגובתך אני מבין איך אתה אוהד ארסנל לוזר נשאר לוזר
354
בואי נברר נקודה...
מירי | 12-07-2021 22:07
בואי נברר נקודה קטנה. משפחה שאחד בעל זהות ישראלי והשני פלשתיני מה מעמד הילדים? אם הילדים מקבלים זהות ישראלית אז אין שום ערך לחוק הזה. ממילא בדור הבא כולם יהיו עם תז ישראלית
355
בתקווה שהממשלה הנוראה...
בתקווה שהממשלה הגרועה מאוד תיפול במהרה | 13-07-2021 0:05
בתקווה שהממשלה הנוראה הזו תיפול בהקדם
356
תמשיכו ציונות דתית...
ציון | 13-07-2021 0:49
תמשיכו ציונות דתית נלוזה לא למדתם כלום מהעקירה מגוש קטיףף
357
באותה הצבעה בעד...
א | 13-07-2021 2:02
באותה הצבעה בעד החוק, היתה יכולה האופוזיציה למנוע אולי עשרות אלפי (על פי דברי שקד) ערבים מלקבל אזרחות. אבל להאריך את חייה של ממשלה שמאחוריה עומדים מי ששואפים לאשר גיורים רפורמיים שיאפשרו גם לאותם ערבים וגם להמון מהגרים לעלות לישראל ולהפוך אותה למדינת כל אזרחיה..... וכך, לאחר שעלה בידי העם היהודי להקים מדינה יהודית בתום 2000 שנות גלות, יקבל העם היהודי מדינה כשאר מדינות העולם ובעצם יחזור לגלות בתוך ארץ ישראל
358
מי שכותב את...
א | 13-07-2021 2:09
מי שכותב את ההסטוריה ישפוט. ובנימה זו, אכן נחיה (מקווה שנשרוד) ונראה לאן הדרך הזו מובילה אותנו
359
לכן ימינה אזרה...
א | 13-07-2021 2:23
לכן ימינה אזרה אומץ כדי להפיל את אותם נוכלים ולהקים ממשלה אמיתית... שלא מסוגלת לשרת את מדינת ישראל, משום שהיא תלויה תמיד בתמיכת האופוזיציה (למרות ששקד טוענת לשיתוף פעולה מלא של הקואליציה, אז לא ברור למה לא עבר החוק כבר בשבוע שעבר??) וכל זה כשניתן היה להקים ממשלה ימנית מתפקדת. אלא שאז היה בנט מפספס את ההזדמנות להיות ראש ממשלה... וכמו סטרטאפיט מנוסה, הוא לא מפספס הזדמניות, גם אם זה עולה בפגיעה בערכים יהודיים וגם אם הכריז שלא ישב עם כאלה ואחרים.. וגם אם זה עולה לו בשתיקה לנוכח מאורעות תשפא (בימים כתיקונם היינו שומעים ממנו...) וכל זה בשביל כיסא... שקד שהודתה שהמהלך של הקמת הממשלה הזו לא נכון וניסתה להמנע ממנו, בחרה בסופו של דבר בנאמנות לבנט על פני נאמנות לבוחריה ולמחנה ממנו הגיעה ולצערי היא ראויה לביקורת שנשמעת עליה
360
נוכלת ושקרנית לא...
אלי | 13-07-2021 6:36
נוכלת ושקרנית לא מאמינים לאף מילה שלך. לא תגיעי לנעליים של שקלי מתי ניתפטר מימך ינוכלת.
361
הרבי
נועם | 13-07-2021 6:57
הרבי מלובביץ' ישו מוחמד הנביא מואפק טריף סטטיק אלוהים
362
חוק האזרחות
איירונמן | 13-07-2021 9:15
איילת שקד את שקרנית כתוב לך על המצח.
363
כבר לא יכול...
יהודי בארץ ישראל | 13-07-2021 9:27
כבר לא יכול לראות את בנט ושקד.אין בושה .אין גבול לנוכלות.לשמוענבקול אלקין.עוד דוגמא לסיפור אהבה אסורה שהוא מתגאה בה לפני כל ישראל.חורבן בית שלישי בפתח.שונאי היהודים קמו מתוכנן.
364
חזקו ואמצו והמשיכו...
אליקו | 13-07-2021 13:11
חזקו ואמצו והמשיכו להגן על מדינת ישראל. ביבי פשוט לוקח את כל גוש הימין לאשפה. נקווה שיתעוררו מהקסם מהר
365
גם אם איילת...
אורן | 13-07-2021 13:37
גם אם איילת שקד לי רק בוקר טוב, אני לא אאמין לה שזב בוקר ובטח לא טוב. היא שקרנית. ועכשיו בהצבעה עבור חוק ההגירה, שתוכיח שהיא דואגת לטובת המדינה ולא לטובת הקואליציה.
366
חח. שיקלי השאקל בינטט את הנוכלת
קארמה היא כלבה | 13-07-2021 14:48
וגם את איילת הנוכלת
367
שרה הפנים במדינת...
שומר חוק | 13-07-2021 18:25
שרה הפנים במדינת ישראל . בושה.
368
כלבה שכרוכה אחרי...
יוספה | 13-07-2021 18:57
כלבה שכרוכה אחרי כלב עם כיפה
369
אין לך בושה...
אלון | 13-07-2021 20:00
אין לך בושה גברת בלוף הלכת להקים ממשלה עם מפלגה שנגד חוק זה את מתגאה שמעולם לא הצביעו בעד כל כך הרבה ומתעלמת מן העובדה ששנים ממשלתך חברי רעם הפילו לך את החוק את הלכת ונתת לעבאס כל מה שרצה וזה כשאת יודע. ששנים ממפלגתו יתנגדו ורצית שביבי יתן לך מתנה לאשר את החוק את פשוט עלובה
370
לפי דעתי...
אחרון רובין | 13-07-2021 22:04
לפי דעתי שקד את שקרנית ובלפנית את ומטומטמת
371
דקד יום יןם...
צורי | 13-07-2021 22:26
דקד יום יןם את מתגלית כנוכלת שקרנית גונבת קולות יחד עם ה-10 מעלות ימינה מנתניהו והמסמל אני חא אתן יד ללפיד לכהן כראש ממשלה נוכל עלוב ומושתן וזה מה שיזכרו משיכם. שיעלוקים. מפלגה אין לכם
372
שקד זורה חול...
דן רוגל | 14-07-2021 6:56
שקד זורה חול בעיניים: אכן נכון. חוק האזרחות תוקן כהוראת שעה שנה אחר שנה מאז 2003 ובכלל זה כמובן בתקופת נתניהו. ואולם אותה הוראת שעה שיכולה להיות מעולה כששר הפנים יושב בממשלה לאומית היא אחיזת עיניים כאשר שר הפנים בפועל הוא ממסור עבאס. ולראייה : כבר בעת הנחת הוראת השעה היא השתנתה : משנה לחצי שנה ומדיבורים על 1600 משפחות קפצו ל 3000 ויותר מאחורי גבן של הציבור כפי שהןדה עיסאווי פרג'. לכן חשוב לשים את האמת על שולחן : אי אפשר ואסור לתת לשקר הזה שכביכול המטשכות בידיים לאומיות לעבור. צריך חוק אזרחות חדש שנותן פחות סמכויות לשר הםנים לעשות דילים עם עבאס וחבורתו טלחשוף את הנוכלות.
373
מאחל הצלחה לממשלה.איילת-אל...
מישל | 14-07-2021 7:02
מאחל הצלחה לממשלה.איילת-אל תתרגשי מהתגובות באתר הזה. ביבי הנוכל ויאיר בנו הכניסו את הסיגנון הנמוך של המגיבים. את עושה עבודה קשה ומצליחה להשפיע. תמשיכי.הרוב בעם עם הממשלה ועם העומדים בראשה.
אז למה...
יוסי | 14-07-2021 23:59
אז למה נאלצו לשקר ולפרסם בחד סטרי לכיוון הנגדי? ייזכרו כולם לדיראון עולם. יקבלו עונשם משמיים.
איילת המטורללת.למרות...
יוסי | 14-07-2021 23:57
איילת המטורללת.למרות מוח הציפור שלך אני מקווה שאת מבינה שהתומכים בך כאן רובם ככולם מהשמאל ההזוי.כי עובדתית את נוכלת רמאית ושקרנית. מי עוד יוכל להאמין למילה היוצאת מפיך?
, טוב...
מישל | 14-07-2021 7:37
, טוב מאוד הזמן אותך כאחד מלהקת השקרנים, בושה
374
מה אם כל...
שלומית | 14-07-2021 7:35
מה אם כל הבוחרים שהצביעו למפלגת ימינה.בעצם המפלגה שלכם שמאלה שמאלה .אתם מפלגה של גונבי קולות .
צר לי על...
אשר | 16-07-2021 14:49
צר לי על כל תומכי ביבי.צריך להפנים שבדמוקרטיה שלטון מתחלף ולא משנה מי המחליף.את הממשלה בוחרים בכנסת ולא ברחוב.כך היה מאז ומעולם.ביבי מעולם לא קיים את הבטחותיו לשותפיו פרט לחרדים.כמה מפלגות הוא פירק? כמה חברי כנסת העביר אליו לאחר בחירות? לאחר כל בחירות הצליח להעביר אליו חכ זה או אחר.סו לא דמוקרטיה זה כלנטריזם.לדעתי הגיע הזמן שיהיה חוק שכל חכ שניבחר שייך למפלגה תחתיה ניבחר,ואים דרכה של מפלגתו אינה נהירה לו עליו להיתפטר מהכנסת.הציבור בוחר במפלגה ולא בנציגים שלה אישית.
375
שקד שקרנית, את...
מישל | 14-07-2021 7:40
שקד שקרנית, את באמת מאמינה שמאמינים לך! ברור שלא! כל גירסה נגד גרסת, גם של גוי, בעיניי גרסת שקר. מאמין שהכל יחזור אלייך כבומרנג.
376
יש לי אמון...
יונה | 14-07-2021 12:48
יש לי אמון שלילי בך. לכן, כל מה שאת אומרת מבחינתי שקר עד שהוכח אחרת.
377
טעית נוכלת גנבה...
גנבה | 14-07-2021 18:46
טעית נוכלת גנבה יש לך פרוף לדבר אדיוטית לכי קיבינימט שקרנית תתביישי בושה אנישים גנבים ושקרנים לכלא בצינוק
378
שקד
סתם אחחד | 15-07-2021 7:19
לא בזה טעית. טעית שבכלל הבאת את עצמך למקום הזה שאת נמצאת בו היום. מהמקום הזה אין מחר, לא לך, לא למפלגה שלך וגם לא לאלקין. אתם אומנם שרים ובשלטון כרגע אבל זה זמני כי אתם כבר בפח האשפה של ההיסטוריה שלנו כאן,(ולא במקום טוב, בתחתית!)
379
כל מה שכתבת מראה על הדו פרצופיות שלך .
עדנה | 15-07-2021 11:16
תמונה בלתי נשכחת בשבילך הליכוד והערבים מחים על הפלת הממשלה. וכל הכתבה שלך שמראה על השענות על קולם של הערבים כדי להצליח להעביר חוק זה לא תמונה בלתי נשכחת?.תתבישי לך באת להסביר ויצאת מקללת את עצמך
380
קודם כל תודי...
רבקה קיש | 15-07-2021 16:05
קודם כל תודי שבגדת בבוחאים שלך ובערכים שבשמם הולכת אנשים שולל, אחרי שתעשי את זה, אז אולי נטרח לקרוא את הגיגי החארטה שלך. יאלה, מי מאמין לך בכלל? ולמה שנקשיב לך?
381
אי אפשר להאמין...
גניאלה | 16-07-2021 0:06
אי אפשר להאמין למילה אחת שלה .
382
תמשיכי ככה תני...
אחד שאכפת לו | 16-07-2021 8:51
תמשיכי ככה תני להם לנבוח והשיירה תעבור .מבחינתם מי שלא ביבי הוא שמאל .כולם שם שפוטים של ביבי
383
איילת שקד, כל...
אורי אמיר | 16-07-2021 9:05
איילת שקד, כל מה שכתבת זה מכבסת מילים, יש בך תמימות של ילד בגן שחושב שהוא הכי צודק, הפשע שלך ושל בנט להעלות את השמאל לשילטון לא יסולח מעולם, לקחתם הגה לידיים כמו ילדים מגודלים שחושבים עצמם גדולים, אני מקווה שהממשלה הרעה הזו תימוג מהעולם במהרה לפני שיגרמו נזקים משמעותיים.
384
ישר כוח.תמשיכי כך....
פטריוט | 16-07-2021 13:52
ישר כוח.תמשיכי כך.
385
מי שבכניסה תומכת...
יהודי | 16-07-2021 14:44
מי שבכניסה תומכת טרור לועדת חוץ וביטחון שלא תטיף לאף אחד. מי שסוגרת דילים ועוד 52 מליארד לערבים שלא תטיף לאף אחד ואחת. נתראה בבחירות הבאות כשתהיה בבית ללא עבודה
שקד ושקלי הם...
יהודי שקד פוליטיקאית גרועה ביותר | 17-07-2021 10:21
שקד ושקלי הם הפודלים של נתניהו. שניהם יצטרפו לליכוד או למפלגה שיקים נתניהו. שניהם יותר נאמנים לנתניהו מאשר כמה חברי ליכוד וש״ס גם יחד
386
שקד
ש | 16-07-2021 16:48
כיצד את רוצה שאזרחי המדינה יאמינו לך שלאחר המשא ומתן עם עבאס לא היית מוכנה והסתרת את ההחלטה שקיבלת עבאס ולפרט על מה הסכמתם אם החוק כול כך חשוב לך למה קיצרת את החוק לחצי שנה, למה לא הסכמת לחוק חוק ההגירה שהציעה האופוזיציה-צבועה ושקרנית ,נוכלת ,בוגדת, כמו ראש הממשלה שלך.
387
הציבור הוא בור...
חי באור | 16-07-2021 19:13
הציבור הוא בור ולכן קוראים לו צי בור צי של בורים אתם מבינים הכל הפוך
388
איילת
חיים | 16-07-2021 23:53
הייתי בטוח שתהיה ראש ממשלה והצבעתי לימינה בגללה אך כמו כל מאוכזבי ימינה אני דווקא תומך באופוזיציה מה היא חשבה לה שהלכה לישון עם כלבים שלא תידבק בפרעושים
389
בחזרה לעתיד ,...
זאב גולני | 17-07-2021 7:31
בחזרה לעתיד , כאן גרים בכייף ..
390
שקרנית. בושה. ...
אמא | 17-07-2021 17:48
שקרנית. בושה.
391
למה החוק החשוב...
נגה שיפר | 18-07-2021 1:14
למה החוק החשוב הזה לא קיבל מעמד של חוק יסוד, וכך לא יצטרכו מידי שנה להצביע עבורו ? הזוי @ ובכלל למה לחוקים חשובים מאד אין מעמד של חוקה?
392
אני מאד כועסת...
נגה שיפר | 18-07-2021 1:16
אני מאד כועסת שבטחון ישראל לא עמד לעיני האופוזיציה,והצביעו נגד.