אתר הבית של המגזר הדתי
דואר אדום
זמני היום

הרב הראשי במתקפה על מתן כהנא: זה רוצה לחלוק?

הרב הראשי לישראל, הראשון לציון הרב יצחק יוסף, תוקף בחריפות את ממשלת בנט-לפיד ואת המהלכים ששר הדתות, מתן כהנא, מתכנן להוביל: "הם הורסים את הרבנות ואת המדינה"

הרב הראשי במתקפה על מתן כהנא: זה רוצה לחלוק?
  (צילום: דוד כהן/פלאש90)

הרב הראשי לישראל, הראשון לציון הרב יצחק יוסף, יוצא במתקפה חריפה וחסרת תקדים נגד ממשלת בנט-לפיד ונגד שר הדתות מתן כהנא.

עוד באותו נושא

הרב יצחק יוסף: יש ישיבות קדושות ויש ישיבות תיכוניות


64

הרב הראשי התייחס לתהליכים אותם מתכנן כהנא בכשרות ובגיור ואומר כי מדובר בתהליכים מסוכנים שיפגעו באופיה של מדינת ישראל כמדינה יהודית.

בתיעוד שפרסם העיתונאי ישי כהן באתר החרדי 'כיכר השבת', נראה הרב יוסף תוקף במשך דקות ארוכות את כהנא ואת כוונתו לפגוע ברבנות הראשית.

דבריו המלאים של הרב יצחק יוסף

אנחנו מודאגים, לאחרונה בחודש האחרון, פשוט יש לנו דאגה ומודאגים מהמצב מה יהיה מכמה כיוונים. בעיקר בנושא של הכשרות. היום ברוך השם הרבנות הראשית מתפקדת בצורה נפלאה, אפילו היו דברים שהחמירו ואנחנו באנו לרבנות ואמרתי להם תעשו מעיקר הדין ואל תחמירו בכמה דברים.

אנחנו משתדלים ללכת בכוחא דהתירא במסגרת ההלכה, אי אפשר להגיד כל דבר 'מותרים לכם מותרים לכם', מצד שני לא כל דבר זה אסור, התורה שלנו היא תורת חיים, אבל ההלכה כבית הלל לא נקבעת ברחובות היא נקבעת בבית המדרש, הכל נקבע בבית המדרש, תלמידי החכמים הפוסקים שלנו הם קובעים את ההלכה.

עוד באותו נושא

מתן כהנא: סוג הכיפה לא מעניין, רק רמת המועצה


24

אם יעשו הפרטה של הכשרות, אני לא יודע איך אנשים יוכלו לאכול בכל המקומות, הרבנות הראשית תצטרך ליתן  את הדעת, להתכנס ולהכריז שאי אפשר לסמוך על כל הכשרויות, יש כשרויות למשל, שאני לא אנקוב בשמות, שיש להם יותר מידי כוחה דהתירא, הם רוצים שאשה תשגיח בלילה וביום.

כל האפשרות שאשה תשגיח זה חשש של פריצות וחוסר צניעות, הם נתפסים בדין של  'עד אחד נאמן באיסורים' וספרא עלה, ואפילו באשה זה נאמר, והם מסתמכים על ר' משה פיינשטיין, אבל מה שהרב משה פיינשטין אמר שזה רק בארעי, ולא בקבע כי זה גורם לחוסר צניעות, וזה לא משנה לאישה צעירה או מבוגרת, ואנחנו הרי יודעים מה קרה שעברו לכשרות אחרת והייתה כשרות לא טובה. ואין השגחה מספיק.

עוד באותו נושא

לטובת הסרוגים: כהנא פתח מכרז חדש למנכ"ל הרבנות


15

הרבנות הראשית קיימת לפני המדינה

המדינה קיימת 73 שנה והרבנות קיימת עוד לפני המדינה, הרבנות מציינת 100 שנה, צריך לדעת שהרבנות הייתה עוד טרם שהוקמה המדינה. אז איך אפשר לבוא ולהחליש את הרבנות? רוצים לעשות הכל חדש. 'חדש אסור מן התורה', וגם למה? בשביל מה?

הרבנים עובדים בצורה יפה, בצורה נפלאה, ומטפלים בכל השאלות והבעיות בכשרות. אני מכיר את הרבנים. ברבנות הראשית אני מכיר את המחלקות בבתי הדין הרבני הגדול והאזורי הכל בצורה היפה ביותר, ב'שיא כוחה דהתירא'.

עוד באותו נושא

מעוז: כהנא פוגע בשירותי הדת ומוכר את זה כמהפכה


21

גם בעניין הגיור אני הייתי מבקר, בכל אולפני הגיור בבתי הדין של הגיור, הם עושים הכל לפי כוח דהיתרא, יותר ממה שהם עושים ומקילים זה כבר נגד ההלכה. מה רוצים להתיר יותר מזה? הם רוצים לפתוח את הגיור לרבני ערים?

אני בחודש האחרון פשוט מודאג, שר הדתות איך שהתמנה, הוא ביקש להגיע אליי, הוא בא, אמר לי; אני מכבד את הרבנים הראשיים אבל יש לנו חילוקי דעות'. שמעתם? הרבנים הראשים שכל ימיהם עוסקים בתורה, מחברי ספרים מרביצי תורה ועוסקים בתורה, יש לו חילוקי דעות איתו, מה זה? פרופורציה.

יש חילוקי דעות? מה זה חילוקי דעות? הוא יקבע אם אשה תהיה משגיחת כשרות? האם הכשרות הזאת תהיה בכל העיר, איך אפשר שרב בעיר אחת ייתן כשרות בעיר אחרת, איך אפשר שמשגיח כשרות מאפרת שיהיה גם באילת? איפה ההשגחה הנכונה? מה להרוס? בשביל מה להרוס ובשביל מה לקעקע?

עוד באותו נושא

מתן כהנא: טעיתי בדברים שאמרתי לפני שבועיים


119

גם בגיור של רבני הערים, כשאני נבחרתי לרבנות הראשית,  נבחרתי כאשר בנט היה שר הדתות והסגן שלו היה אלי בן דהן, והם לחמו בנו בכל הכוח בחרב ובחנית, היו להם 20 איש בגוף הבוחר, מתוך 150, שבנט בחר ולא עלה בידיהם, הקב"ה סייע ומרן האבא זצ"ל עמד לימינו כנגדם, וברוך השם נבחרו שני רבנים שמתפקדים על הצד הטוב ביותר ושומרים על משמרת הרבנות מכל משמר.

אנחנו מודאגים מהדורות הבאים מה יהיה בדור השני והשלישי, לא עכשיו אנחנו מודאגים מה יהיה בעוד חמישים שנה, יהיו כאלו בחורים צעירים שירצו לחזור בתשובה, כמו היום שיש מאות אלפים שעדיין חוזרים בתשובה, פתאום יתברר שהגיור של הסבא והסבתא שלו הם לא יהודיים, הגיור שלהם היא לא היה כפי ההלכה. אז מה נעשה אז, זה יהיה בעיה גדולה, התבוללות גדולה.

בחודש האחרון, קשה לי להירדם בלילות, אני חושב הרבה מה יהיה עם הנישואים, מה יהיה עם הכשרות, מה יהיה עם הנישואים האזרחיים. באה השרה שקד, היא הכינה חוק של פונדקאית ובאה אצלי לרבנות הראשית שאני יאשר את החוק כנשיא בית הדין הגדול.

הם רוצים לעשות מה שהם רוצים, כל מיני דברים שאנחנו לא מעלים על דעתנו, ולכן זה דבר חשוב שהרבנים יהיו מאוגדים כולם יהיו ביחד. יש פה כוח של הרבנים. הכל קודם כל העניין של הכשרות. לא ייתכן שרב של עיר אחרת ייתן כשרות בעיר של חברו. זה יורד לאומנתו של חברו, יש כאן מרא דאתרא בעיר הזאת, הוא קובע. הוא יכול לבדוק, הוא יכול להשגיח, ולא רבנים אחרים, הרבנים יהיו מאוחדים כולם בדבר הזה.

לצערי הרב, יש רבנים שיש להם אינטרסים ורוצים ולהיבחר אחר כך להיות רב ראשי של תל אביב או לחיפה. רבותיי יש להתעלות מעל האינטרסים. יש פה יראת שמים. יש הקב"ה. יש בורא לעולם, צריכים להיזהר מהדברים האלה להתקדם ולהתעלות מכל האינטרסים.

לצערי הרב אני רואה כמה רבנים שחסרים שלא נמצאים כאן בגלל האינטרסים האלה שרוצים להתקדם צריך להתעלות מעל הדברים האלה שעה שצריכים כולם להתאחד אחדות בעם ישראל זה הדבר הכי.. בשביל התורה הקדושה

אם מרן האבא היה חי הוא היה מקים כל צעקה גדולה ומרה על כל מה שקורה כאן, על הגיורים ועל העניין שלהכשרות ושאר הדברים שרוצים עוד לעשות צריכים כולם להתאחד.

מצאת טעות בכתבה? התוכן בכתבה מפר זכויות יוצרים שבבעלותך? נתקלת בפרסומת לא ראויה? דווח/י לנו
תגובה חדשה * אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אסור, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע. נפגעת מתגובה? דווח לנו
71 תגובות - 20 דיונים מיין לפי
1
ממשיך את השנאה והפילוג של אביו
קרקר עי | 08-07-2021 10:59
הקימו את שס שחיה מפלגנות ויצירת הרגשת קיפוח וממשיכים בהתנשאות והפצת שנאה. די למוסד של רב ראשי ספרדי ואשכנזי
ברכה מלב אל לב
יוסי | 09-07-2021 10:50
שתקבל סרטן בדם בדרגה הכי חמורה, ושתצטרך למכור את הרכוש שלך בשביל לממן את הטיפולים, יעקר חסר דעת, נבלה, שתקבל שיתוק , ALS, ושכל המחלות הכי קשות יבואו עליך יכלב
הסרוגים הקימו...
עוזי לא משולם | 08-07-2021 23:29
הסרוגים הקימו את המדינה יא חתיכת פרימיטיב הרב יוסף קיבל את התפקיד בחווא בגלל שהוא הבן של הרב עובדיה ולא בגלל סיבה אחרת שס ואגודה השתלטו על הרבנות עם אגנדה חרדית לא ציונית. הם ממנים רק רבנים שלהם לבתי הדין. הגיע זמן לשים לזה סוף ולהעיף את הרב יוסף הפרוטקציונר מהתפקיד ולהביא רב סרוג . מזל שלא נתנו להם גם תפקידים ברבנות הצבאית.
נקווה שאלוהים...
ציון | 08-07-2021 19:54
נקווה שאלוהים יפתור לנו את הבעיה עם שפל כמוך! תת אדם מסכן מי שחי אתך ולצדך. איש מסוכן ספוג רעלן.
לך תבלע את...
מוש | 08-07-2021 18:00
לך תבלע את הכדורים שלך חולה נפש עם פה ג'ורה
לא לפרסם
עמדין | 08-07-2021 15:41
בבקשה תגובות שמשדרות אלימות כמו של רוני לא לפרסם
הסרוגים הם...
רוני | 08-07-2021 14:42
הסרוגים הם לא היו אף פעם חלק מהיהדות, הם סתם טרמפיסטים, כשאני רואה את הדרוזים,הצ'רקסים,וכל המיעוטים לא מדבר על התת אנוש,איך הם לויאלים,אז מבינים שאלה דל שיכיםם לעם היהודי יש להם הכרת הטוב,ואלה שחשבנו שהם יהודים מיתברר שטעינו,אבל נורא בוגדים המכה שאתם תקבלו בקרוב היא מעבר למה שאתם מצפים,סרוגים ארורים,בוגדים,
צודק אל...
רוני | 08-07-2021 14:39
צודק אל תיתיחס לסתם חולים בוגדים,הסרוגים הם לא שיכים לעם היהודי,הם סתם טפילים נהנתנים,שהחשבון שלהם בקרוב יוגש לפרעון בהקדם,
תכין לכם...
רוני | 08-07-2021 14:37
תכין לכם ארונות קבורה ואנחנו בדרך גם להורים שלך,לאחים שלך,ולכל המישפחה שלך,מעבירים את הפגרים שלכם לרמת חובב שם טומנים שמאלנים,וסרוגים כמו הזבל טינופת תת אנוש כהנא שם רשעים ירקב,וכל מי שקרוב אליו,יטמן שם בקרוב,לא ישאר זכר מיכם סרוגים,אתם עוכרי היהודים,ואנחנו חשבנו שאתם יהודים,מיתברר שהסרוגים הארורים אפילו לא גיבעונים,שם שיקרו פעמיים,אז אתם סתם זבל שמסריח הרבה,מי שיגע ברב הראשי דמו בראשו,ובמישפחתו,כולל אותך זבל כהנא,שם רשעים ירקב,ימח שימך וזיכרך,בן של חזירה, תגיד לבת הזוג החזירה שלך שתתחיל להכין סוכת אבלים,אתה והילדים,ובסוף החזירה לדראון עולם,
מי זאת שרית הספרית
עמדין | 08-07-2021 13:56
שרית הספרית היא גלגול של מרים אמו של ישו שהיתה ספרית כדברי הגמרא מגדלא בי נשיא גם חטאו של ישו מבואר בגמרא שהיה מתלוצץ על דברי חכמים אז הנה לנו מרים וישו בשידור חוזר באשה אחת במגזר הסרוג
כל המגיבים בצורה לא ראויה אני מחיתי
משה אהרון | 08-07-2021 13:33
הרב יצחק מורנו ורבנו גאון אדיר היזהרו בגחלתן
של נעלייך מעל רגלייך טיפה סרוחה שכמותך!
אמיר | 08-07-2021 13:18
מי אתה שתגיד שאביו הפיץ שנאה ופילוג! זה השכל העקום שלך יכול לחשוב על מי שתלמיד חכם מפיץ שנאה ופילוג .. מי שהלכו להלוויתו מיליון איש ועוד אלפים היו תקועים בפקקים ! מי שנלחם על עם ישראל ואהבת ישראל[email protected] תתבייש לך ! בושה וחרפה! הקואליציה הזאת עושה ההפך מקירוב ! אטימות שאין כמוהה! רק מעמיקים את הקרע בעם ישראל! ממשלת הרפורמים! איכס מהם.
גם אני רוצה שמלה עם נצנצים כמו שיש לכבוד הרב
שרית הספרית | 08-07-2021 11:27
איפה משיגים אותה ?
2
כל מילה בסלע
יצחק | 08-07-2021 11:07
הגאווה של מפלגת ששת המנדטים לא נותנות להם מנוח. להשמיד להרוג ולאבד כל זכר ליהדות במדינת ישראל. לא יעלה בידם.
3
איזה חוצפה וגאווה...
שונא נוכלים | 08-07-2021 11:24
איזה חוצפה וגאווה של מתן השקרן לומר שיש לו חילוקי דעות עם רבנים .מי אתה בכלל?????? זהו כמו שהרב יוסף יגיד לו שיש לו חילוקי דעות איתו איך לטוס.חוצפן
מה קשור...
שמואל | 08-07-2021 20:43
מה קשור העדה? הרב הזה קורא לכל הרבנים הסרוגים אינטרסנטים אז שיבין שיש לזה השלכות. תאר לך שהרב דרוקמן היה אומר הרב אלישיב (זצל) אינטרסנט איך היית מגיב? הרב יוסף צריך להבין שיש השלכות למה שאומרים, וכן, גם אם אתה הרב הראשי.
הפה שלך...
ציון | 08-07-2021 19:58
הפה שלך יוצא משליטה. תבדוק מה עובר עליך איש מסכן!
אדם שמקלל...
ציון | 08-07-2021 19:52
אדם שמקלל כמוך בושה לקרוא לו אדם. דתי או מאמין בודאי שלא. איש מסכן ירחם ה'.
רוני החולה...
ציון | 08-07-2021 19:50
רוני החולה זקוק לסיוע דחוף. מישהו יכול לעזור למסכן?
צודק 100%...
רוני | 08-07-2021 18:17
צודק 100% ועוד 100%, כל הכבוד,כהנא זה עבד נירצע, מקוה ומייחל שעד שיתמו ימי בן המצרים הם כל הגוש הסרטני יהיה חלק בלתי ניפרד מהתולעים,וכל הרוחשים,ובימיוחד לגויי כהנא שם רשעים ירקב, בקרוב בשורות טובות,
אמא...
אמיר | 08-07-2021 15:44
אמא שלך שקרנית .. אף רב אמיתי לא תומך בממשלה הזאת בוא נראה אותם עושים עצומת תמיכה.. למה הם לא עשו עד עכשיו ? איפה הם? על מי אתה עובד ? עד עכשיו הרבנים שהם התייעצו איתם אמרו לא ללכת. והרבנים שכן הם רפורמים.
תשאר באופנה...
אורי | 08-07-2021 14:25
תשאר באופנה עד אשר יצא אפונה. חוצפה ועזות מצח. אם היה רב אשכנזי אומר אותם מלים מי היה מגיב אף אחד.
אתה בקרוב,...
רוני | 08-07-2021 13:49
אתה בקרוב, מי שניפרע מדור המבול יפרע מימך,מהאימא שלך,מהאבא שלך מהאחים שלך,מהילדים אים יש לך? ומיכל מי שקרוב לנבלה כמוך,עוד היום תהיה זעקת שבר במישפחה הטינופת שלך, ובכל המורחבת עד שבת,זבל כמוך וכמו ההורים שלך טומנים ברמת חובב,עים החומרים המסוכנים,
טועה ומטעה,...
אלמוג | 08-07-2021 13:35
טועה ומטעה, שלא לומר משקר. הרבנים שתומכים במפלגת הציונות הדתית מונים פחות מרבע מאלה שתמכו בבית היהודי. ישנם המון רבנים שתומכים במעשיהם, הרב נבון, הרב םיינשטיין וזה רק על קצה המזלג. חלאס עם השקרים אמיר, אף אחד לא קונה את זה
יועץ אופנה
אמיר | 08-07-2021 13:23
מתן כהנה אפילו לא עפר לרגליו! תתבייש ! עלוב נפש ... הרב יוסף בזכות עצמו! תלמיד חכם שמסר נפש על התורה! מי אתה שתדבר על תלמידי חכמים ככה? מי אתה מי הרב שלך ? ליברמן ? מי ? שימשת תלמידי חכמים ? מתן כהנה שימש ? אפילו הרבנים שהם הולכים אחריהם שאמרו להם לא להצטרף לממשלה הרעה הזאת הם לא הקשיבו וטמנו את ראשם בחור! אזז סע לנו מהעיניים שאנשים תמימים שיראו את מה שאתה כותב לא יפלו ברשת המזוהמת שלך.
הרב יוסף הוא...
יועץ אופנה | 08-07-2021 12:32
הרב יוסף הוא לא רב אלא רברבן. את ההסמכה קיבל רק בגלל ייחוסו. הדבר היחיד שבולט אצלו מעבר לגאוותנות זה הביגוד. הוא בכלל לא מגיע לרמה שיכול לפנות לאדם ברמתו של כהנא.
4
חלאס עם ההצטדקויות. אתה...
רמי | 08-07-2021 12:41
חלאס עם ההצטדקויות. אתה לא עונה על שאלה פשוטה, אם מוסד הכשרות כל כך אמין, למה כל החרדים אוכלים רק מבדץ? ואם כל החרדים אוכלים בדץ, למה הם שולטים במוסד הכשרות? אתם מפחדים שיעשו רפורמות אמיתיות במוסד הכשרות, כאלה שיסכנו את בעלי הגובים ויהפכו אותו למוסד אמין באמת נ.ב: הכל נאמר במחילה מכבוד הרב, ברגע שהרב נכנס לפוליטיקה, כבר אין לו זכות שנקשיב לדבריו רק כי הוא רב. במדינה דמוקרטית יש זכות לחשיבה עצמאית.
הקומונה עימה...
חרדים | 13-07-2021 8:56
הקומונה עימה לחרדים את המוח. בינתיים סוכות אבלים היו הרבה וכולם אצל החרדים
אל תענו...
ציון | 08-07-2021 19:49
אל תענו חרוני/בנצי הוא מרושע וחולה. המסכן מחפש במה לקלל. שאלוהים ירחם על נשמתך בגיהנום!
ימח שימך...
רוני | 08-07-2021 18:12
ימח שימך וזיכרך כלב בן של כלבים ארורים בטח זבל סרוג בוגדני
וואו הראית...
רמי | 08-07-2021 17:31
וואו הראית לי איך מדבר ירא שמים! אשריך!
אתה תאכל...
רוני | 08-07-2021 13:47
אתה תאכל טרפות וחזיר,אתה עים עבאס,אתה מוזמן לסוכת האבלים של מתן כהנא שנידרס ונימעך ולא נישאר מבן הכלבה מאומה,סתם בן של חזירה, לא יהודים כל הסרוגים ערב רב של עמי הארץ,אז פותחים סוכת אבלים, ואחרי כן ברעננה,במודיעין,בנוקדים בפתח תיקוה,בתל אביב,שם בקרוב מתחילים עים תיכנון סוכת האבלים של הזבל ובקרוב כל הסרוגים ערב רב,
5
הרב, אתה רוצה...
שלמה | 08-07-2021 12:55
הרב, אתה רוצה שיכבדו אותך אבל קורא לרבנים אחרים אינטרסנטיים רק כי הם לא מסכימים איתך. אז אולי אתה פה האינטרסנט שמפחד על התפקיד שלו? אולי זה בגלל שהחרדים שולטים במשך שנים בוועדות והכניסו רק אנשים שלהם? אולי הגיע הזמן שהרבנות הראשית אשכרה תייצג את היהדות ולא את הג'ובים?
אתם תת...
טיםש | 13-07-2021 8:53
אתם תת אדם. מדברים שטויות כמו אדם הקדמון בשבטים הפרימיטיבים שבג'ונגלים של אפריקה
צריך יהדות...
חוקי משה ומורביה לפח | 13-07-2021 8:51
צריך יהדות מתקדמת ומודרנית. חוקי משה וחמורבי לפח האשפה של ההיסטוריה
מה קרה...
ציון | 08-07-2021 19:47
מה קרה רוני האומלל החלפת שם לבנצי? ככה זה כשהראש חולה.
מי שמזלזל...
בנצי | 08-07-2021 13:40
מי שמזלזל ומחרף את הרב שידע שעוד היום הוא וכל המישפחה שלו יהיו פגרים ללא רוח חיים,כבוד הרב השם ישמור אותו לא נתון לשום מיתקפה,כל מי שיעיז שיכין סוכת אבלים לכמה ניפטרים ביחד,ולא בעלמה היא,
6
אם זה רב,ראשי...
אריאלי | 08-07-2021 14:09
אם זה רב,ראשי גז אני צינצנת כל ה שהרב אמר בתקופה זו הם הבל והבלים הוא רק יודע לתקוף כיפות סרוגות הכיפה סרוגה יו ג גרועה ממחבלים אצל הרב הרכשי הזה כלו ניק סליחה יודע ללמד דף יומי
והרב שלך...
הרב יוסף לפח האשפה | 13-07-2021 8:49
והרב שלך בכל זאת בתחת שלי. איך זה?
תגיד אדיוט...
ציון | 08-07-2021 19:46
תגיד אדיוט מה אתה יותר חולה או יותר מרושע? שכל הקללות שלך יחזרו אליך בגדול!
חמור חמורתיים...
גו | 08-07-2021 16:39
חמור חמורתיים מי שהרב יודע בתורה טתה וכהנה המטומטם לא תדעו עוד אלף שנה כתוב מי שמדבר על צדיקים ישרף בצואה רותחת ואין לא תקנה אדיוט
אתה תכין...
רוני | 08-07-2021 14:29
אתה תכין לך ארונות קבורה בקרוב אתה וההורים וכל המישפחה שלך אצלי במטמנה של רמת חובב,שם טומנים חומרים מסוכנים,ומסרטנים כמוכם,בדרך אליך,
7
בנו של אביו, לחיוב ולשלילה
cjb | 08-07-2021 14:25
גאונות בפסיקה ובהסברים, החלקות שלא היו צריכות להיאמר. בדין הוא יושב על כסאו.
לפח האשפה....
מיותרים | 13-07-2021 8:46
לפח האשפה. יש לנו ברוכים אנשי בגץ ושופטים מחוזיים. שעובדים מסביב לשעון ולא בטלנים כמו הרבנים הפרימיטיבים. לא צריך רבנים
8
מישהו הכניס לרב...
יקי | 08-07-2021 15:00
מישהו הכניס לרב הזה לראש שאלוקים הוא הסגן שלו. אסור לחלוק עליו גם לא למתן כהנא שבהשכלתו עובר את הרבבודיה 2 ב10 דרגות
, לא...
פסיכיאטר מחוזי | 08-07-2021 21:53
, לא להתרגש. מדובר בחולה נפש מוכר למערכת הבריאות. חבל שעורך סרוגים לא מסנן אותו.
אתה פשוט...
ציון | 08-07-2021 19:45
אתה פשוט איש חולה רוח וצריך טיפול. מסכנה המשפחה שלך שצריכה לחיות עם ייצור כמוך!
ימח שימך...
רוני | 08-07-2021 17:52
ימח שימך וזיכרך מקוה ומיתפלל שהשם ישמיד אותך,ואת המישפחה שלך שלא ישאר זכר מיכם נבלות גויים,ממזר בן של כלבה שניטחנה ללא הפסקה,אתה בעזרת השם תהיה אצלי עים כל המישפחה שלך ברמת חובב,נטמין אותך ראשון ואחרי כל הזבל של הקומונה הארורה שלך עד האחרון בכם, זבל אשפתי,
9
אשה לא נאמנת...
תוהה ומשתאה | 08-07-2021 16:04
אשה לא נאמנת בכשרות. אז אתה אוכל בבית?
10
מה אנחנו פשענו...
יורם | 08-07-2021 16:07
מה אנחנו פשענו שקיבלנו רבנים כאלה ,גם האשכנזים וגם הספרדים ..אני חושב שגם בתקופות הקדומות היו לנו רבנים חשוכים מהסוג הזה שחשבו שהם הם האלוהים והם אמורים וחייבים להנהיג את מדינה .בסוף הרומאים ניגפו אותנו ,הנאצים רצחו אותנו ובין לבין סבלנו עשרות פוגרומים בכל העולם.!!!! תשאלו את השחורים מי אחראי להולדת הנצרות ולמה ?!?!?
העברית והכתיבה...
לך | 13-07-2021 8:37
העברית והכתיבה שלך לא משהו ניכר בך שאתה נבער. והקללות משהו. במה אתה מומחה יותר בעברית או בקללות. אתה לא ראוי לחיות בקרב קהילה מגוונת שחלקה נגעלת מטיפוסים כמוך אבל מאפשרת לך להתקיים. בימנו אתה לא יכול לחיות כמו בימי משה. עם תרבות והשכלה והתנהלות של חמור. בימנו אתה צריך להיות פרודוקטיבי לעצמך לקהילה ולעולם אחרת אתה טפיל ואפס. ובטח שאין לך רשות לקבוע על אחר שנגעו ממך בצדק.
, לא...
פסיכיאטר מחוזי | 08-07-2021 19:56
, לא להתרגש. מדובר בחולה נפש מוכר למערכת.
כשאין לכם...
ציון | 08-07-2021 19:44
כשאין לכם מה להגיד אתם מטנפים ומקללים. אתה מבין למה אי אפשר יותר לסבול טיפוס אטום מוח כמוך? תלמד לדבר ! ומקווה שהקללה שלך תחזור אליך איש מרושע! אם יהודי כזה מי צריך לפחד מאוייב? בושה!!
ימח שימך...
רוני | 08-07-2021 17:48
ימח שימך וזיכרך ומקוה ומיתפלל שעד הערב השם יכרית אותך,ואת הכלבים שהמליטה לך החזירה, וגם ההורים שהביאו טינופת כמוך,ולדראון עולם ללא כל המשך לטינופת כמוך,וברגע שהשם מכרית לא נישאר זכר מהגזע,עד הערב ניתבשר שהיתפגרתה עים כל הזבל שלך,
11
כמה טמטום לכו...
גו | 08-07-2021 16:37
כמה טמטום לכו תלמדו אשה מבחינת צניעות וכם לא יכולה להיות בשעות מבוימות ובימי ניגה וכאלה העיקר לפתוח את הלוע
, מרוב...
מלחמת מעמדות | 08-07-2021 19:55
, מרוב צניעות הגברים יושבים בבית/כוילל ושולחים את הנשים לעבוד....רק חס וחלילה כמשגיחות כשרות. זה כבר שידרוג בלתי נסבל ופגיעה במעמד הגברי.
העיקר שאתה...
ציון | 08-07-2021 19:41
העיקר שאתה תשמור על צניעות ולא תדרוש רק מנשים לך לעבוד פרזיט וחי על חשבון האשה והקופה הציבורית. עוד צנוע כזה ואבדנו. אנשים חשוכים שמנכסים לעצמם את הדת.כופים את עצמכם ופשוט נמאסתם!!! אתם ממש לא דמות ומופת לדת.
12
כבוד הרב ממילה...
הדואג | 08-07-2021 17:14
כבוד הרב ממילה לא מחזיק מכשרות הרבנות אלה מכשרות הבית יוסף, שממנה משפחתו גורפת מליונים
בשביל מה...
הרבנים החרדים לפח | 13-07-2021 8:18
בשביל מה אתה פונה אליו בכבוד הרב אין בו שום כבוד. יש לנו מאת משרד הבריאות. הנשים במשרד הבריאות עושות עבודה מושלמת לא צריך משגיחי דת. צריך משגיחי בריאות משכילים ומלומדים ולא רבנים פרימיטיבים שלא מבינים כלום ברפואה ובעיקר במדעים. הם מבינים המון בשדים ורוחות בקללות וברכות בקברים וקמעות. ובכל ההזיות והדמיונות.
13
רבנו, מה שמעניין...
נורי | 08-07-2021 18:07
רבנו, מה שמעניין אותך זה רק כסף וכבוד לך ולמקורביך, וללבוש שמלה באירועים נוצצים. הדת היא קרדום לחפור בו. יישר כח לבנט וכהנא.
14
הרב הראשי יצחק...
זואי הדר | 08-07-2021 19:09
הרב הראשי יצחק יוסף. מרגיש שלוקחים לו את הפרות הקדושות שאף ממשלה. במיוחד של ביבי לא נגעו בהם. הכספים זורמים ברבנויות כמו מיים. מרווחים סכומים עשטרונומים ולא עושים כלום. כבשת הרש חיים מהשמנה והחלטה של המדינה. כול הכבוד למתן כהנא שיעשה סדר בבלגן של הרבנות .
15
שאלה: אין מישהו...
ציון | 08-07-2021 19:56
שאלה: אין מישהו שמסנן תגובות חולניות וארסיות כמו של הייצור הזה שקורא לעצמו רוני/בנצי. אסור לתת לו במה. האיש מסוכן!!
לך ציון...
עם ישראל שונא את הרבנים החרדים | 13-07-2021 8:08
לך ציון אסור לתת במה. מי אתה שתקבע מי יגיב ולמי יסתם הפה. אתה פושע כמו הרבנים שלך. ימח שמך.
16
אני באמת מבקש...
אמיר | 08-07-2021 22:34
אני באמת מבקש להשתדל לשמור על שיח הולם ... אפשר להביע דעות על הכל חוץ מאלימות וקללות על משהו ... שכל מי שצריך יחזור בתשובה. אוהב את כולכם
אדון אמיר...
עמי עמי מאמין | 18-07-2021 22:30
אדון אמיר אני תקווה שהתאונה הבאה שלך לא תעזר עם רבנים חוץ מהסדרי הקבורה מנציד הרבנות אם אתה יהודי אם לא ישלחו את הגופה שלך לים או מחוץ לגדר
אף אחד...
לזרוק את הרבנים | 13-07-2021 8:06
אף אחד לא צריך לא את הרבנים ולא את התשובה. רוב העם חוזר בשאלה. צריך להקים מנגנון גדול לכמות החוזרים בשאלה. שהרבנים מסיטים את המשפחות שלהם נגדם. את הרבנים האלה צריך לבעוט ולהעיף לקיבינימט
17
אני גם מציע...
אמיר | 08-07-2021 22:37
אני גם מציע לא לדבר על תלמידי חכמים רע..תביעו דעה מכבדת הזהרו זה מסוכן לבריאות. וזה בדוק
אני מציעה...
יאלה לפח | 13-07-2021 8:03
אני מציעה לדבר עליהם ככל אדם. הם אינם חכמים הם סתם בטלנים שמתעסקים בחומרים שעבר עליהם הקלח. כל המקצועות שבעולם מתקדמים ורק זה נשאר בקאקא של חמורבי ותרבויות יוון ורומא הקדומות שהן עצמן חרבו ופסו מן העולם.
18
לא מקובל עליך?...
דורון | 09-07-2021 7:58
לא מקובל עליך? ואתה נושא תפקיד ממלכתי ומשרה ממלכתית למרות שהרבנות הראשות עוד היתה לפני הקמת המדינה,כעת זה תפקיד ממלכתי. פשוט תתפטר מהמשרה ותודיע שאינך יכול לשאת זאת
19
איזה טיפוס מגעיל....
איש מגעיל | 13-07-2021 7:58
איזה טיפוס מגעיל. בעצמו כולו מלא אינטרסים. צריך לבטל את הרבנות כמו שהיא. אסור לרבנות להחליט ואסור לה לפסוק שום דבר. מותר לרבנות להציע במענה לשואל/ת את האופציות והאיש/ה השואל/ת ת/חליטת לבד מה לעשות. וזה במקרה שהיא/הוא דתי/ת. אם היא/הוא אינו דתי/ת י/תתעלם מהרבנות. ובעיקר! אישה דתית תפנה לרבה-אישה, ולא לרב-זכר. בבית הכנסת יתנהלו הדברים כי נשים וגברים ולא יהיה הבויידם.
20
הבעיה שלנו קהל...
חט | 13-07-2021 8:43
הבעיה שלנו קהל המצביעים של שס ושל הליכוד הטיפשים המגורים שדרעי,יוסף, וביבי רוכבים עליהם בקלות ודוהרים אל ההנהגה בשקט. הקהל אשם לא המנהיגים. זה הדור שלהם והמנהיגים דומים לקהל שלהם. פני הדור כפני הכלב. והמנהיגים שלהם בהתאמה מלאה