אתר הבית של המגזר הדתי
דואר אדום
זמני היום

ממשלה הנתמכת על ידי ערבים?! זה חילול השם

המחשבה כי ניתן להרכיב ממשלה לא נורמאלית ולא צודקת הנתמכת על ידי בני מיעוטים, היא הזיה חולנית, המונעת מיצר השלטון המקהה כל חוש בריא

ממשלה הנתמכת על ידי ערבים?! זה חילול השם
  (צילום: יונתן זינדל/פלאש90)

ממשלה עם ערבים? אל נא אחי תרעו ואל תבגדו בה' ובישראל עמו!

אין לנו כל בעיה שיגורו בארץ ישראל מיעוטים הנאמנים למדינת ישראל, ואף הננו מוכרחים להתנהג כלפיהם בכבוד ובחיבה. אבל שאותם בני המיעוטים יהיו חלק בממשלת היהודים בארצם, זה דבר הנוגד כל היגיון.

עוד באותו נושא

בליכוד הודיעו לרע"מ: עדיין עובדים על ממשלה איתכם


13

כל מי שיהין לחשוב לכיוון של הקמת ממשלה שבה יצטרפו או יתמכו מבחוץ בני מיעוטים, חותר תחת אושיות מדינת היהודים, ולמעשה הינו בוגד בציפיית כל דורות עמנו שחלמו על חידוש מלכות ישראל, ובכך הוא מאבד את כל לגיטימיות שליחותו על ידי הציבור הישראלי, שבחר בו אך לתקן – ולא לקלקל!

המחשבה כי ניתן להרכיב ממשלה לא נורמאלית ולא צודקת הנתמכת על ידי בני מיעוטים, היא הזיה חולנית, המונעת מיצר השלטון המקהה כל חוש בריא.

הרי החידוש ההיסטורי והגרנדיוזי ביותר שקרה בדור הזה הוא, כי קמה וגם ניצבה מדינת ישראל לאחר אלפיים שנות תרדמה של עמנו. וכי בגלל אינטרסים גסים של אמביציות אישיות, חרמות וכל מיני אינטריגות שפלות, אנחנו נאפשר להם להרוס זאת במחי יד?

כל גיבובי המילים היפות, כביכול למנוע בחירות חמישיות או כל טיעוני הסרק האחרים, אינם עומדים כלל וכלל מול הקטסטרופה ההיסטורית שמהלך כזה יוכל להמיט על עמנו.

בלי שלטון ישראלי מלא – אין שלטון

ארץ ישראל ללא שלטון ישראל על 100% מאבדת את ערכה הקדושתי והופכת לחוצה לארץ!

עם ישראל השוכן כאן ללא שלטון ישראלי מלא, גם הוא מאבד את ערכו ונחשב כעובד עבודה זרה, כדברי הגמרא (מסכת כתובות דף קי ע"ב) כל הדר בחו"ל – כאילו עובד עבודת כוכבים; וכן בדוד הוא אומר: (שמואל א, כו) "כי גרשוני היום מהסתפח בנחלת ה' לאמר לך עבוד אלהים אחרים", וכי מי אמר לו לדוד לך עבוד אלהים אחרים? אלא לומר לך: כל הדר בחו"ל – כאילו עובד עבודת כוכבים. והרי דוד אמר זאת על עצמו כשהוא הוכרח לברוח לאזור גת, והרי קריית גת היא בוודאי שייכת לארץ ישראל המובטחת? אלא שללא שלטון עם ישראל עליה, ארץ ישראל נחשבת כחו"ל.

תורת ישראל ללא ארץ ישראל מאבדת גם היא את ערכה, כדברי הגמרא (חגיגה ה עמוד ב): "כיון שגלו ישראל ממקומן אין לך ביטול תורה גדול מזה", והרי הסברנו כבר שארץ ישראל ללא שלטון מלא של עם ישראל נחשבת כחו"ל והיא כבר לא בגדר "מקומן".

עם ישראל שאינו מנהל את חייו באופן עצמאי לחלוטין בארצו (אלא בצירוף לא-יהודים בממשלתו), זוהי טרגדיית הגלות גם אם בתוך ארצו, שהיא מוגדרת כחילול השם.

ועל מניעת חילול השם יש למסור את הנפש!

ולכן לא על מר סמוטריץ היקר, העומד במסירות נפש כצור איתן נגד הקטסטרופה ההיסטורית הזו העלולה לגרום לחורבן בית שלישי, יש לשלוח אבני בליסטראות, אלא על מר גדעון סער המונע מהלך היסטורי של הטבה כוללת לעמנו, רק בגלל סכסוך אישי עם מר נתניהו, וכן על מר בנט שאינו מצהיר באופן ברור שלא יחבור לכת "אכולי הקנאה מהצלחתו המזהירה של מר נתניהו", להקמת ממשלת "שינוי".

אנא משלושת האישים החשובים ככל שיהיו, מר נתניהו, מר בנט ומר סער, להתגבר על משקעי העבר, כמתאים לבני ישראל הנוחים לרצות ולהתרצות, ואינם שומרים טינה כרשעי הגויים שעברתם קשה ומרה כלענה,  ואך בכך יוכיחו באופן ברור את שייכותם לעמנו, ולגלות אצילות ואחראיות כלפיו, במציאת פתרון יצירתי איך לשתף פעולה.

וכך  בע"ה נזכה לממשלה טובה לעם ישראל, ששמה ילך לפניה לעיני כל אפסי ארץ, ויתגדל ויתקדש שמו הגדול של מלך מלכי המלכים הקב"ה, על ידה.

==

הרב יוסף בן שושן הוא יו"ר תנועת "עוז לישראל"

מצאת טעות בכתבה? התוכן בכתבה מפר זכויות יוצרים שבבעלותך? נתקלת בפרסומת לא ראויה? דווח/י לנו
תגובה חדשה * אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אסור, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע. נפגעת מתגובה? דווח לנו
9 תגובות - 9 דיונים מיין לפי
1
צודקים הנוצרים על...
אורנית | 19-04-2021 15:57
צודקים הנוצרים על האנטישמיות נגד היהודים. למה שיהןדים יהיו חלק ממשלה נוצרית? למה שיהיו שרים? חברי פרלמנט?... לא להאמין שאחרי כל מה שעברנו הםכנו לגזענים ואנישמים
2
איפה המפדל הישנה...
דוג | 20-04-2021 7:56
איפה המפדל הישנה ,?דת קיצונית זה אסון.שכחו את עשרת הדיברות .רבנים התחברו לכח ולא לרוח
3
חילול השם זה תמיכה במנהיגות מושחתת בעבור ...
משה אהרון . | 20-04-2021 10:34
בעבור אינטרסים להמליך שוב שקרנים ,משסים ובעלי אישומים חמורים - זה יאה ליהדות ?זה מתאים כמו כפפה לתורה ? זה לא חילול השם ? בז לכם בוז ניחר, מסוך העולם ועד סופו. אינכם מבינים דבר באופייה של זו הגאולה ואינכם ראויים אליה
4
הוא היה אזרח צרפתי שווה זכויות
הוא היה אזרח צרפתי ש | 20-04-2021 10:43
וכעת הוא רוצה בשם הגמרא הקדושה לשלול זכויות אזרחיות. גם ביזוי הגמרא וגם איוולת והזמנת ליצנות נגד תח לע
5
אני המום ממה שכתב האיש הזה
משה אהרון | 20-04-2021 11:10
במקום לכתוב פשוט ולפנות לליכוד לאמור : תזיזו את הראש הזה ותקימו ממשלה רחבה ויציבה הוא מדבר על קטסטרופה וחרבן בית שלישי ,אם ממלכת השחיתות לא תעמוד על כנה. חילול שם שמיים הנורא הנעשה על ידי כל הסקציה הדתית והחרדית ירשם לדראון עולם
6
לא תקום עוד ממשלת ערב רב בארץ ישראל!!!
מאיר -עברי אנכי | 20-04-2021 13:40
לא תקום עוד ממשלת ערב רב בארץ ישראל!!! מי שתלה את יהבו בתומכי טרור גם אכל את הדגים המסריחים, גם חטף מכות, וגם גורש מן העיר.
7
ליהודים מותר להיות שרים בחו"ל?
שתיים העם | 20-04-2021 17:01
האם ליהודים מותר להיות שרים וחכים בארצות הנוצרים? לורד באנגליה? מה חושב על זה כבוד הרב?
8
הזיה חולנית, חוש...
אלי | 20-04-2021 20:25
הזיה חולנית, חוש בריא. הכותב למד רפואה?
9
להרבות אהבה בעולם
משה אהרון | 21-04-2021 10:31
לֹא תִקֹּם וְלֹא תִטֹּר אֶת בְּנֵי עַמֶּךָ וְאָהַבְתָּ לְרֵעֲךָ כָּמוֹךָ אֲנִי יְהוָה. בשלוש מילים של : ואהבת לרעך כמוך. גלומה למעשה תורה שלמה. והכנפיים של אותה התורה הן הרישא והסיפא. שמשום מה בתודעתינו ניתקו ממנה ממצווה זו הרישא : לא תקום ולא תיטור את בני עמך. והסיפא : אני ה' נתחיל מהסיפא : מה אני ה' - אחד אף אתם היו אחד באהבתכם זה את זה כאהבת עצמכם אתם והרישא : לא תקום ולא תטור. שתכונות אלו הם המפריעים לו לאדם לאהוב את הזולת שאין נקימה ונטירה אלא לאלוהות. בבחינת הסיפא : אני ה'. ואזי כל פעם שאתם קוראים: שמע ישראל ה' אלוהינו ה' אחד. חישבו על כך. שאין : ה' אחד בלוא ה' אלוהינו כמפורש כאמור במצוות : ואהבת לרעך כמוך. ראשי תיבות : ואלך לקיים גם : לך לך משה אהרון