אתר הבית של המגזר הדתי
דואר אדום
זמני היום

בניגוד להנחיות: הפגנה מול ביתו הפרטי של נתניהו

הערב התקיימה במשך כחצי שעה הפגנה מול מעונו הפרטי של ראש הממשלה בנימין נתניהו בירושלים, ללא אישור המשטרה ובניגוד להנחיות היועץ המשפטי לממשלה בעניין ההפגנות

בניגוד להנחיות: הפגנה מול ביתו הפרטי של  נתניהו
  צילום מסך

הערב (שבת) התקיימה הפגנה מול ביתו הפרטי של ראש הממשלה בנימין נתניהו, ברחוב הפורצים שבירושלים, ללא אישור המשטרה – זאת לאחר שהזוג נתניהו נצפו מספר פעמים בבית לאחרונה, דבר שגרם למפגינים נגד ראש הממשלה להגדיר את המקום כ"בית המסתור של הזוג נתניהו".

עוד באותו נושא

האם באמת יש עלייה בתחלואה בעקבות הפגנות?

על פי הנחיות היועמ"ש, במידה ולא ניתן אישור של המשטרה להפגין מול ביתו של נבחר ציבור, על המשטרה להורות על פיזור ההפגנה תוך זמן קצר וכי במידה והמפגינים אינם מתפזרים – על המשטרה לפנות את המפגינים. עם זאת, ההפגנה ברחוב הפורצים הערב לא פוזרה.

מאות אנשים הפגינו במשך כחצי שעה, ולאחר מכן המפגינים המשיכו להפגנה מול מעון ראש הממשלה הרשמי שבבלפור. ההפגנה התקיימה "לאחר שאתמול חזינו במופע הסתה מכוער מצד ראש הממשלה שניסה לייחס למפגינים תמיכה איראנית".

קריים מיניסטר

מתנועת קריים מיניסטר נמסר: "כמו טראמפ, נתניהו בהיסטריה כי זמנו עבר. במקום לנסות להציל המדינה ממחדליו ומהאסון הכלכלי והבריאותי שהמיט על אזרחיה, הוא עסוק בשיסוי, הסתה ופייק ניוז".

"שוב הוכח שכל מה שמעסיק את הנאשם הכושל בשעה קשה זו הן ההפגנות בבלפור. אנו קוראים לאזרחי ישראל- בואו הערב לבלפור להפגנת זעם. נבהיר לנאשם שהציבור מאס בשלטונו הכושל והמושחת ומההסתה הבזוייה שלו. אנחנו נהיה שם הערב ובכל מוצ"ש עד שיילך!"

מצאת טעות בכתבה? התוכן בכתבה מפר זכויות יוצרים שבבעלותך? נתקלת בפרסומת לא ראויה? דווח/י לנו
תגובה חדשה * אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אסור, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע. נפגעת מתגובה? דווח לנו
6 תגובות - 2 דיונים מיין לפי
1
המפגינים אינם יהודים הם גויים .....
גימי-יהודי מיהודה | 07-11-2020 21:06
שסופם כבר כאן משיח נמצא כאן ופועל ובקרוב כל האספסוף הגויים הבהמי וכל הצוררים לעם היהודי יושמדו ויכחדו משמיים מארץ הקודש של העם היהודי !! אמן!!
אים הייתה...
מוטי | 09-11-2020 15:03
אים הייתה לומד מעט תורה ,גמרות,ראשונים, אחרונים, הייתה מבין שהשמאל הוא הערב רב שיצא ממיצרים ומשה רבינו כביכול גייר אותם,הם קיבלו את ימות המשיח העיקבתא דמשיחא,לשלוט בדעה של היהודים ולהוליך אותם שולל עד שהמשיח יגיע והם פשוט יעלמו לכל הרוחות כי אין להם עוד קיום בעולם,אז יש תיקוה,
הפגנה מול בית נתניהו
עינת | 08-11-2020 0:22
המפגינים אינם יהודים הם גויים. גימי יהודי מיהודה. כל מילה שכתבת היא כפירה בקבה וברצון הבורא. מי שמך לקבוע מי יהודי ומי לא יהודי? וכבר איחלת להם סוף, מאיפוא השינאה הזו, כשהמשיח יגיע, איך אתה יודע מה הקריטריונים שלו לסינון מי לחיים ומי למוות? כשהיה צורך להקים את מדינת היהודים בחר הקבה לעשות זאת דרך הזרם החילוני, כן זה התפקיד שיעד לו בורא עולם, מי שמך לדבר בשם המשיח, מאיפה הרצון שאחיך, מבלי להתחשב בדעתם הפוליטית יכחדו? הפוסט שלך ראוי לגינוי, להסרה מידית, דבריך דברי שנאה טהורה, רעה ומפלגת
2
הזוהר ראה מראש את ההפגנות:
בשם המקובלים | 07-11-2020 21:15
''בעידניה דמשיחייא, אתי אינשין דמן ערב רב ושמאלנייא שמיה, ושנאי להדין ריש ממשלייא דאיתקרי בנימין הצדיק. וקרו עליה הפגנייא מסאבותא, וייתי על ביתי דבנימין, וקודש בריך הוא אייתי על האי מפגינייא סרטנייא כל מחלייא דמיצראי'' תרגום:''בזמן ימי המשיח [היינו בימינו] יבואו אנשים שמוצאם מ''ערב רב'' ושמם ''שמאלנים'' וישנאו את ראש המשלה ששמו בנימין הצדיק, ויתחילו להפגין הפגנות מול בית בנימין והקדוש ברוך הוא יביא עליהם מחלת הסרטן – על כולם וכל המחלות שהיו במצרים''
צודק המגיב בשם המקובים. השמאל סטרא אחרא ימ''ש
פרופ' ג. פרידמן | 08-11-2020 0:15
ר' בנימין נתניהו צדיק וישר. הפך את ארץ הקודש לגן עדן. גדולי הרבנים אמרו כי הם מקנאים בגן עדן שעתיד לקבל בנימין נתניהו. יברכהו ה' ויקלל את שונאיו - שונאינו.
, נראה...
אורי טלר | 07-11-2020 22:13
, נראה שאתה מהבול: בנימין נתניהו הודה קבל עם ועדה שנאף. האם לאדם שנאף קוראים צדיק???? בשאר הפעמים הוא משקר במצח נחושה; גם קבל עם ועדה. לזה יקרא צדיק???? ועוד לפנינו משפט עם 3 כתבי אישום. דווקא הניצוץ האלוהי נמצא אצל המפגינים שדורשים; צדק צדק תרדוף, ולא אצל אחרים שנותנים לשחיתות הסכמה שבשתיקה. ובאשר לקללות שלך; מקווה שגם אתה תהיה כמו בילעם ; באת לקלל ויצאת מברך. שהשנאה הנוראית הזאת שיוצאת מפי האתונות רק תאחד את כל אלו בעם ישראל, שחפצים לראות טוב.