אתר הבית של המגזר הדתי
דואר אדום
זמני היום

"גפני מתאושש, לא בסכנת חיים": היועץ מזים את השמועות

יועצו הבכיר ומקרובו של ח"כ משה גפני שמאושפז 12 יום בבית החולים, מעדכן על מצבו: "הוא בהכרה מלאה, לא מונשם, לא מורדם ולא בסכנת חיים. הרב גפני מתאושש מהתהליך הרפואי". התפללו: משה רפאל בן חוה ברכה

"גפני מתאושש, לא בסכנה": היועץ מזים את השמועות
  (צילום: יונתן זינדל/ פלאש 90)

מאחר ועברו 12 יום מאז אושפז בכיר יהדות התורה, ח"כ משה גפני, והוא טרם שוחרר לביתו, גל שמועות ענק שטף את המדיה החרדית לגבי מצבו הבריאותי. התפללו: משה רפאל בן חוה ברכה.

בקבוצות החרדיות נאמר כי מצבו של גפני, יו"ר ועדת הכספים של הכנסת בימים כתיקונים – מתדרדר, אחרים דיווחו על סיבוך שנוצר בגופו ולטענת נוספים גפני חלה בדלקת ריאות והוא אף מונשם ומורדם.

בעקבות מספר ציוצים בטוויטר שמבקרים את מטה החשאיות על מצבו של היו"ר, כתב יועצו הבכיר ומקרובו, ירח טוקר כי  "ח"כ גפני עבר שני צנתורים בבית החולים, הוא בהכרה מלאה, לא מונשם, לא מורדם ולא בסכנת חיים. הרב גפני מתאושש ב׳ה מהתהליך הרפואי שעבר, ומודה לכל המתפללים והדואגים לבריאותו ושלומו".

מבית החולים מעייני הישועה נמסר: "ח"כ גפני זכאי לפרטיות. הדבר היחיד שניתן לומר שהוא מאושפז בביה"ח".

בתוך כך, הערב צפוייה להתקיים באולם בבני ברק, חתונת נכדתו הראשונה של ח"כ גפני, מקורביו מקווים כי הוא יגיע לשמחה וישתתף בה.

מצאת טעות בכתבה? התוכן בכתבה מפר זכויות יוצרים שבבעלותך? נתקלת בפרסומת לא ראויה? דווח/י לנו
תגובה חדשה * אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אסור, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע. נפגעת מתגובה? דווח לנו
7 תגובות - 4 דיונים מיין לפי
1
זול דער דרעק שויין שטארבן
דרעקישה זאכן | 27-08-2020 11:40
ז
- גם...
רפוא ירפא | 28-08-2020 15:01
- גם חרדים פונים לרופאים הכופרים כשהם צריכים עזרה רפואית.
הנה ההסבר לנ"ל
חייבים לזכור בכל עת | 28-08-2020 13:36
חייבים לזכור בכל עת, שלפני כ-100 שנה באו הציונים הכופרים עם חשק להקים להם מדינה בה יוכלו לחיות בצותא במדינה עברית, עם דגל ולאום בלי שמירת עול התורה והמצוות כלל וכלל, לצורך כך לא היה משנה להם היכן בדיוק תוקם אותה מדינה של שמד, ואף חשקו להם את ערבות אפריקה כאשר אוגנדה היתה רעיון שנשקל ברצינות, וכך נכונים הדברים להיות מבחינתם, רוצים קצת שקט, איש תחת גפנו ותחת תאנתו ומה זה משנה איפה השקט יהיה? וכי למה להסתבך בפלונטר של מזרח תיכון רווי שנאה וחומר נפץ? הרי אין להם שום הבטחה לשקט במקום הזה? אנו לעומת זאת, יש לנו הבטחה מפורשת בתורה, 'אם בחוקותי תלכו ונתתי שלום בארץ וחרב לא תעבור בארצכם וישבתם בארץ לבטח ושכבתם ואין מחריד', ודברים אלו כבר היו לעולמים, שכאשר עמד סנחריב עם 180 אלף ראשי גייסות והצר על ירושלים, כאשר בתוככי העיר הנצורה ישב חזקיהו המלך, שעליו מספרים חזל ש'בדקו מדן ועד באר שבע ולא מצאו תינוק ותינוקת שלא היו בקיאין בהלכות טהרה'. נטל חזקיהו את ספר התורה ואמר: קיים זה מה שכתוב בזה, והלך לישון רגוע, ובבוקר מצאו את כל צבאו של סנחריב מוטלין מתים פגרים במגפה שהגיפם השית מבלי שנצטרך לחגור כלי מלחמה כלל. אז מי צריך צבא? מי צריך הגנה? מי צריך שמירה? מי צריך כנסת הכופרים? מי צריך נציגים חרדים הכופרים בתורת השם? מי צריך אותם כלל וכלל??? הם פשוט ז-ב-ל ועליהם ומניגיהם נאמר וחרה אפי בו ביום ההוא ועזבתים והסתרתי פני מהם והיה לאכל ומצאהו רעות רבות ... וגו'. בגמ' נפסק, כי תלמידי חכמים אינם צריכים לשלם ארנונה וכל המיסים של תחזוקת ושמירת העיר, כי את חלקם הם תורמים עי לימוד התורה ושמירתה. לצערינו הרב, נשתנו התוכניות והציונים הרשעים הכופרים פלשו לארץ שאיננה שייכת להם, והתבצרו בה, ועושים את כל מה שהתורה הבטיחה שיגרום פורענויות ומקיימים בעצמם 'כאשר יורדים, יורדים עד לתהום' ממש, ובחוצפה ישראלית הם עוד באים אלינו בתלונות על אי שירות בצבא ועל בקשת תקציב לישיבות והנחה לארנונה ורוצים לכפות עלינו ליבה כו', דהיינו כפירה בקבה רחל, במקום לעטוף אותנו ולרפדנו במשי על השירות האמיתי שאנו תורמים עבורם. הוי אומר: על פיסת ארץ קטנה זו ישנם 2 קבוצות. יש 'ארץ ישראל' ויש 'מדינת ישראל' דהיינו מדינת איזראל, והם מנוגדים זה מזו כרחוק מזרח ממערב והם דבר והיפוכו, מה שהובטח לזה נרמס עי זה. וצריך לזכור מי השפחה ומי הגבירה? מי העבד ומי האדון? מסופר על הבריסקער רב זצוקל שהשתדך עם מחותן נכבד ונדוניה גדולה בצידה, בנו החתן היה 'בעננים', הרב רצה קצת לצנן אותו ושאל: מה אתה ככ מרוצה מעצמך? הרי הכל בגללי? ענה החתן: אם בגללך היה צריך להיות הרבה יותר מזה. ענה הרב: אתה צודק, אבל מה לעשות שאתה מעורב בתוך הענין? אף לעניינו כנל: מאז חורבן הבית לא היה תקופה כזאת ותקומה נפלאה כבזמנינו, מליון יהודים שומרי תורה ומצוות רק בארץ הקודש וכמספר הזה גם בפזורות הגולה, יהודים המקפידים על קלה כבחמורה, ומפזרים ממון רב לצדקה, ולהידור מצוות, ואין סיבה שלא יקויים בנו לעת כזאת הבטחות התורה בפרשת בחוקותי ובשאר חלקי התורה והנביאים, אבל מה לעשות ו'הם' [הכופרים] גם מעורבים בענין? ולמרות שעדיין הם הרוב, מתחשב בנו הקבה כהבטחת חזל 'מרובה מידה טובה ממידת פורענות פי חמש מאות', ומכח זה אנו חיים וקיימים כאן, אבל מכאן ועד לבוא בתלונות אלינו? להתנהג אלינו כטפילים כאשר אנו שותפים במימון בתי הסוהר והוצאות תרבות יון ומכוני הגמילה ושאר ירקות? השם ירחם עלינו בקרוב.
למספר 1
לשון הטוב | 28-08-2020 8:16
לא התביישת לפרסם הגיגי ביוב כאלה כי הסתתרת מאחורי המייל. מזל שהשאירו לך לך הזדמנות בימים הקדושים הבאים עלינו לטובה.
2
רפואה שלמה ...
האביר | 28-08-2020 0:36
רפואה שלמה
3
תלך הביתה לשלום
ליאור | 28-08-2020 6:30
חבל על הבריאות שלך לא תביא שום דבר לכלל ישראל השפל של האברכים עוד לא היה כל שנות המדינה הזו כוללים ניסגרים וחלקם לא משלם תלך לשלום לטובתך וטובת כלל ישראל
4
רפואה שלמה בטח טיבי התקשר
שמעון | 31-08-2020 13:15
הוא ואחמד טיבי חברים טובים אחרי שבגדו בו חזר אלהם חבל