אתר הבית של המגזר הדתי
דואר אדום
זמני היום

עם ישראל, ביבי, תתעוררו: זה הפתרון לקורונה

מאז שגורשו אדם וחוה מגן עדן, אלוהים הדריך בסבלנות את ההיסטוריה העולמית בתהליך הדרגתי של גאולה להחזרת האנושות לחיים של גן עדן. קורונה היא השלב החדש בתהליך. זה לא ייעלם עד שמטרתו תתגשם

עם ישראל, ביבי, תתעוררו: זה הפתרון לקורונה
  אילוסטרציה (צילום: דוד כהן/ פלאש 90)

אני יודע שזה לא פוליטיקלי קורקט לדבר על אלוהים. אבל מה אוכל לעשות? אני בעל תשובה. בעיניי אלוהים הוא הכול והוא נמצא בכל מקום – ממש כמו מגפת הקורונה והמסכות שהוא הלביש על כל העולם. הכול מאלוהים.

הוא ריבונו של עולם, והוא המקור לקורונה, והוא רוצה שנכיר אותו כמלך האחד והיחיד. המגיפה אולי החלה בשוק מטונף בסין, אבל רק כך הביא אותה אלוהים. הוא יכול היה להתחיל את המגפה באלף דרכים שונות.

לפני מספר חודשים כתבתי בלוג בו הזהרתי אנשים שלא לזרוק את המסכות שלהם, כשמדינות החלו לפתוח מחדש את הכלכלה שלהם. תראו והנה – גל שני עלינו – מכיוון שהמגיפה תיעלם רק כאשר אנשים יבינו שאלוהים הוא זה ששלח אותה. הוא רוצה שהאנושות תחזור אליו, כל האנושות, ולא רק כמה בעלי תשובה פה ושם – כולנו.

מאז שגורשו אדם וחוה מגן עדן, אלוהים הדריך בסבלנות את ההיסטוריה העולמית בתהליך הדרגתי של גאולה להחזרת האנושות לחיים של גן עדן. קורונה היא השלב החדש בתהליך. זה לא ייעלם עד שמטרתו תתגשם.

מדענים יגלו בסופו של דבר חיסון ותרופה יעילה כנגד הנגיף הקטלני, אך אם האנושות לא תשנה את דרכיה העיוורות, אז אלוהים פשוט ישנה את הקידוד הגנטי ויטיל גל נוסף של מוטציה יותר הרסנית, קרא לזה קורונה ב ', או קורונה ג', אם יש צורך בסיבוב נוסף חלילה. דברים צריכים להשתנות. לא סתם שינוי שטחי, כמו העובדה שכולם על פני העולם לובשים מסכה, כאילו כל יום פורים, אלא טרנספורמציה פנימית עמוקה.

עם בעל תשובה

אלוהים רוצה שנטוש את דרכנו הלא צודקות ולא מוסריות ונהפוך לאנשים טובים. הוא רוצה שמדינות העולם ישימו קץ לשחיתות ולעוול, ולשרת את ה' לפי החוקים שקבע בתורה. והוא מצפה, כמו שהרב קוק מסביר בספר "אורות", שישראל תוביל את הדרך, ואז כל העמים האחרים ילכו אחרינו, כפי שהצהירו נביאי ישראל, שהבטיחו כי יבוא יום בו כל העמים ינהרו לירושלים ולבית המקדש ללמוד את דרכיו של יעקב.

עם ישראל צריך להפוך "לעם בעל תשובה" ולחזור לה', ממש כמו שכתוב בתורה. עד אז, הקורונה לא תיעלם, לא משנה כמה חיסונים ותרופות מומצאים. סופה של קורונה (או כל מגיפה אחרת שאלוהים מחליט לשלוח) ייפסק רק כשהעולם ישוב איליו.

כרגע אנשים עדיין ישנים. הם לא מבינים מה קורה. הם לא מבינים שאלוהים מסתתר מאחורי הווילון של המסכות, מושך בחוטים. העולם מחכה שישראל תגיד להם. קורונה, והתפרעויות בכל העולם, ואנטישמיות יתגברו בחומרה רבה יותר עד שיהודים יתעוררו מתרדמתם הארוכה של אלפיים שנה ויזכרו את משימתם להיות אור לגויים. ואז, עם התחייה הרוחנית של ישראל, שאר האנושות יבינו שרק באלוהים טמונה הישועה – לא במדע ובחיסונים; לא בישו ובאלילים אחרים שאין להם שום כוח להציל.

הגאולה נעוצה רק בהידבקות באל האחד והיחיד, אלוהי ישראל. והשיבה העולמית הגדולה הזו, תתקיים, תחילה בקרב עם ה', השב לארץ ישראל, ואחר כך בכל רחבי העולם. אז,  עם ישראל, ביבי, תתעוררו! כל העולם מחכה!

 

צבי פישמן הוא סופר ותסריטאי הוליוודי שעלה לארץ, חזר בתשובה וזכה בפרס שר החינוך ליצירה ותרבות יהודית.

מצאת טעות בכתבה? התוכן בכתבה מפר זכויות יוצרים שבבעלותך? נתקלת בפרסומת לא ראויה? דווח/י לנו
תגובה חדשה * אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אסור, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע. נפגעת מתגובה? דווח לנו
8 תגובות - 7 דיונים מיין לפי
1
קורונה
FABBY | 07-07-2020 9:01
ואני לתומי חשבתי עם קריאת הדברים שהכותב צבי פישמן משתין דרך חור אחד משותף לו ולאלוהים...
יישר כוח לצבי על הדברים!
בצלאל | 07-07-2020 21:42
במקום שבעלי תשובה כותבים, צדיקים גמורים שותקים.
2
איציק | 07-07-2020 10:03
ישר כוח!
3
אתה משחק במגרש של הנעלם וזה מזמין.....
משה אהרון | 07-07-2020 11:40
בעטנו בגן העדן האולקי וביקשנו לצאת למסע חתחתים של חתירה לאופטימום של ידע ומידע . לברוא לנו גן עדן חליפי מעשה ידי אדם. בנסיבות אלה כל שביקש האלוהים לשמור על צלם האדם שהמתח והיוהרה של ידיעת הכל לא תשחית את דמותינו כבני אדם. ולכן ניתנה תורת ישראל והנה בתהליך גאולתינו הגענו לפרק דרכים שבו כבר היינו אמורים לשמש מצפן מוסרי עליון לכל העולם וכיזבנו ,ראו איך הפקרנו ילדים וזקנים רעבים השלכנו אותם מאחורי גווינו זנוחים וגלמודים תחקרו לפני הקורונה לידע כמה זקנים עריריים מתו ונרקבו בביתם באין פוקד. דברנו גבוהה גבוה ובמעשה ובפועל ירדנו פלאים. לכן מוראותיה של זו המגיפה לסתום פינו במסכה,לתת לחכמה לשוב בשתיקה ארוכה. ולהתבודד ולחוש מה שעוללנו למסכנים שבתוכינו כשהזנחנו אותם לחיקה של הבדידות הנוראה.. והנה מטבע הגאולה,ההילך הגאולי העליון של משפט וצדקה גם אותו רמסנו. שלטון מושחת בשטיפת מוח אגרסיבית הצליח למשוך אחריו את כל הרבנים דתיים כחרדים לתמוך בו בהריסת כל מערכות המשפט ובהנצחת ההתדרדרות הנורמטיבית שאנו מצויים בה.. שלטון מושחת שיש לו כסף ובשפע לכל כיוון נהנתני של הגילדה. אך אין כסף לממן את פועלם של העובדים הסוציאליים שהרי הם בכלל מטפלים במסכנים ואלה שלמעלה מזמן שכחו מה היא מסכנות . רפלקס הרעב נראה להם כבריה בכיינית מעושה אז כן הקורונה תעשה בנו עוד שמות עד שתתעוררו אתם שלומי אמוני ישראל דתיים כחרדים להשיב את האמת הנעדרת על כנה לכלכל את זו הגאולה במשפט וצדקה ולהוריד מכיסאם ומיד את כל המושחתים. תצאו עתה כל רבני ישראל למחות בחוצות על מה שברור לתמוך במתן שכר הוגן לעובדים הסוציאליים איך יתכן שאתם בסוגיה שכזו נאלמים ונעלמים אם תהייה הפגנה על משפט פלילי של משהו רבים מכם יצאאו לרחוב כקפיץ מותנה ולבסוף גם העולם לומד משהו שגידול ואכילת חזיר לא סתם נאסר בתורה .שכשמו כן הוא החזיר – מחזיראת כל מרבץ החיידקים והנגיפים שלו לאדם. ההוכחה שכל העולם תלוי ומחכה לנו היא הישועה שתצא מכאן בחיסון ותרופה והלוואי גם סוף סוף חוסן מוסרי ותרופה לתחלואי האנושות .
4
אשריך על שבעל תשובה אתה!
מרא דאתרא | 07-07-2020 12:14
ואשרינו על שאנו זוכים ללמוד ולהבין שגם אנחנו הדתיים מבטן זקוקים לתשובה. ה' יאריך ימיך בטוב ושנותיך בנעימים.
5
ישראל | 07-07-2020 15:52
ר' צבי יפה כתבת! קדימה להתעורר!
6
תשובה שלימה
אוזי | 08-07-2020 14:51
עם ישראל יחזור בתשובה בסופו של דבר! שלא נצתרך להגיע למצב של אסון יותר גדול
7
עמי חי | 09-07-2020 18:56
יפה מאוד כתוב כהלכה בעזרת ה' שנשים לב לגאולה המתרחשת מתחת לאפינו