אתר הבית של המגזר הדתי
דואר אדום
זמני היום

הרב מאזוז: סגר על החרדים? בגלל שאוהבים אותנו

הרב מאיר מאזוז בשיעורו השבועי התייחס לטענה על אפלייהבגלל הסגר על הערים החרדיות: "יש להם שאלה של שטות לאנשים שלנו, מדוע לא עשו סגר בעיר פלונית כמו שעשו לנו, אלא בגלל שהם שונאים אותנו. איזה טיפשים. אדרבה הם אוהבים אותנו"

הרב מאזוז: סגר על החרדים? בגלל שאוהבים אותנו
  (צילום: יעקב נעומי/פלאש90)

ראש ישיבת כסא רחמים הרב מאיר מאזוז, התייחס בשיעורו השבועי, לחובת עטיית המסכות וההקפדה על הנחיות משרד הבריאות, בפרט בערים חרדיות.

"אלה שמזלזלים, אסור לזלזל בדבר הזה. במיוחד אצל שומרי תורה ומצוות, יגידו מה הועיל להם תורה ומצוות שלהם, וחוץ מזה הם עושים עבירה נגד עצמם ונגד אחרים, ונגד הקב"ה שציווה אותנו ונשמרתם מאוד לנפשותיכם."

עוד באותו נושא

הבוקר סגר על אלעד ומספר שכונות בטבריה

בסוף השבוע נפגש הרב מאזוז עם שר הבריאות יואל אדלשטיין, ואחרי הפגישה ניכר יחסו המחמיר יותר של הרב מאזוז להמלצות משרד הבריאות.

צילום: ישיבת כסא רחמים

בהתייחס לסגר שהוטל בפסח על העיר בני ברק ועל השכונות החרדיות בירושלים, וכעת על העיר אלעד, ביטל הרב מאזוז את הטענות לפיהן 'מחפשים את החרדים': "אדם שעושה דבר כזה, זה גם חילול השם. שיגידו בבני ברק מספר הנדבקים עלה למעלה. באלעד – המספר עלה למעלה. יש להם שאלה של שטות לאנשים שלנו, מדוע לא עשו סגר בעיר פלונית כמו שעשו לנו, אלא בגלל שהם שונאים אותנו.

איזה טיפשים. אדרבה הם אוהבים אותנו, בערים אחרות יש סיבה אחרת, אולי שם לא צריך מבודדים לפי המספרים, מוסיף והולך או פוחת והולך. יש למשרד הבריאות סיבות משלהם. כאן בעיר הזו ובעיר אחרת של חרדים – צריך לשמור. אני "פה מלך שמור"."

אם בכתבה נמצאה טעות או פרסומת לא ראויה. דווחו לנו >
תגובה חדשה * אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אסור, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע. נפגעת מתגובה? דווח לנו
2 תגובות - 2 דיונים מיין לפי
1
אשרי עם ישראל שאלה הם מנהיגיו
גיא | 28-06-2020 16:19
אורך ימים ושנות חיים
2
בהמה, כלב ויתוש | 30-06-2020 8:55
הוא מזכיר לי בהמות, כלבים ויתושים.