אתר הבית של המגזר הדתי
דואר אדום
זמני היום

"להוציא את התנועה הרפורמית מחוץ לחוק"

בארגון להב"ה קוראים להוציא אל מחוץ לחוק את התנועה הרפורמית לאחר שעתרה לבג"צ בדרישה שהרב דוד יוסף יעמוד לדין משמעתי בשל התבטאויות נגד התנועה הרפורמית ונשות הכותל

"להוציא את התנועה הרפורמית מחוץ לחוק"
  יונתן זינדל/ פלאש 90

בארגון להבה קוראים היום (רביעי) להוציא אל מחוץ לחוק את התנועה הרפורמית, וזאת בתגובה לעתירה שהוגשה לבג"צ על ידי התנועה, בה נדרש להעמיד לדין משמעתי את הרב דוד יוסף בשל "התבטאויות מסיתות ומפלגתיות".

בין ההתבטאויות בשלם הוגשה העתירה: "צריך לעמוד בכל מקום ולספר את השקר של הרפורמים… התנועה שלהם, כל המהות שלה הייתה להידמות לגויים. הם בנו את הטמפל שלהם כמו כנסיה של נוצרים, הם הכניסו עוגב בשבת לתפילה, כמו אצל הנוצרים… בסידורים הרפורמים עד היום בכל מקום שכתוב ציון וירושלים… הם מחקו את זה, אין. אז ריבונו של עולם, הם לא מאמינים בירושלים. הם לא מאמינים בציון. אז מה להם ולכותל המערבי?… מה פתאום הם רוצים חלק בכותל? באמת הם רוצים להתפלל? לא! הכל זה להכעיס, הכל זה להתגרות".

עוד באותו נושא

התנועה הרפורמית: להעמיד לדין את מיכאל בן ארי


14

"הם אומרים שהם מאמינים באלוקים, ככה הם טוענים, אני לא יודע איך אפשר להאמין בתורה מצד אחד ולאכול חמץ. בכל אופן, הם, אצלם, התיאוריה, זה הרשע. הרשע של ההגדה זה הרפורמי".

"המטומטמות האלו מניחות תפילין… אין דבר כזה מניין של נשים. אין דבר כזה לפי חז"ל. אז הן בועטות ברגל גסה בדברי חז"ל, כן? אז הן אפיקורסיות. ממש אפיקורסיות. ואז הן באות לכותל בפריצות כזאת, לזעוק, לבוא ולצעוק ולשיר בקול רם. זו פריצות! זה ההיפך מצניעות. ממש כך. נשות הכותל זה פריצות!"

העתירה הוגשה בשיתוף עם נשות הכותל. יוכי רפפורט, מנכ"לית נשות הכותל מסרה: "הרב דוד יוסף צריך להבין, כי למילים יש משמעות ויש מחיר. לא נאפשר לאף אחד, ובפרט לאדם הנושא במשרה ציבורית, לנקוט כלפינו בשפה מסיתה ובמילותיו לעודד עוד אלימות מילולית ואולי גם פיזית כלפינו. נמשיך להיאבק למען זכותנו להתפלל בכבוד כדרכנו בכותל המערבי ובכל מקום".

עם הגשת העתירה מסרו עורכות הדין מיטל ארבל ואורלי ארז-לחובסקי המייצגות את התנועה הרפורמית: "הרב יוסף עושה שימוש במשרתו הציבורית מזה מספר שנים על מנת לבזות ולהסית כנגד התנועה הרפורמית וכנגד נשות הכותל, וכן קורא ללא כחל וסרק לתמיכה במפלגת ש"ס. למרות ההפרה הברורה והמתמשכת של הדין המשמעתי החל עליו, לא ננקטו נגדו הליכים משמעתיים".

בתגובה לדברים, מסרו בלהב"ה: "לאחר שהפרקליטות הפכה לכלי בידיהם של הרפורמים, הם קיבלו תיאבון וממשיכים להלך אימים. אמש הגישו עתירה להעמיד לדין את מיכאל בן ארי, היום הם מנסים להלך אימים על רבנים, לסתום פיות ולהרוס כל חלקה טובה".

עוד הוסיפו כי: "לא ייתכן כי במדינת ישראל רבנים לא יוכלו להגיד את דעתם באופן חופשי. הגיע הזמן שחברי הכנסת יתעשתו, ויפעלו כדי להוציא מחוץ לחוק את התנועה של מחריבי היהדות האלה".

מצאת טעות בכתבה? התוכן בכתבה מפר זכויות יוצרים שבבעלותך? נתקלת בפרסומת לא ראויה? דווח/י לנו
תגובה חדשה * אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אסור, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע. נפגעת מתגובה? דווח לנו
18 תגובות - 12 דיונים מיין לפי
1
הרב יוסף גם דבר נגד הסרוגים
לידיעת להבה | 10-06-2020 18:26
לא שכחנו את דבריו רק לפני שבוע נגד הסרוגים
הרפורמים גרועים מעמלק אמרו גדולי ישראל
הרפורמים =בני השטן | 12-06-2020 7:55
כל הרפורמים בארה''ב התבוללו, לפי החשבון, בארה''ב, היה צריך העם היהודי להגיע למספר של 20 מליון ולמעלה. אולם הרפומים הרסו הכל. ימח שמם וזכרם
נגמר הסיפור לדמוקרטים
ציוני | 11-06-2020 8:20
הם הרסו את אמריקה
חבל שהרב דוד יוסף תוקף גם חרדים אורתודוכסים
חבל על פלגנות | 10-06-2020 19:08
.
2
נדבר אחרי שבנובמבר יבחר נשיא דמוקרטי
רפורמי | 10-06-2020 18:33
אני מניח שהחרדלים פתאום ייזכרו שיש כמה מליוני יהודים רפורמיים דמוקרטים בארהב המחוברים למפלגה הדמוקרטית. ואפילו אם וטראמפ ייבחר שוב, הנשיא הדמוקרטי הבא לא יהיה ביידן הזקן אלא ליברל צעיר שדעותיהם על ישראל וההתנחלויות לא יהיה נוחות כלל ועיקר. יש לכם בכלל מושג מה יקרה אתכם בסיטואציה כזאת?
הדמוקרטים
מאנדהוא | 11-06-2020 8:54
חבל לשמאל על הזמן טראמפ ייבחר שוב, באמת פסיכי אבל העם אוהב אותו, את העממיות שלו. הדמוקרטים פסה.
3
הריפורמים
Tzvineu | 10-06-2020 18:57
בע״ה מכיוון שמדינת ישראל היא מדינת הלאום של העם היהודי , ומכיוון שהריפורמים אינם מכירים במציאות של עם יהודי, כפי שנקבע באחת הוועידות הראשונות של הריפורמים, יש גרמנים בני דת משה , וצרפתים בני דת משה וכו׳ וגם במדינת ישראל הם חותרים תחת הלאום , כשהמטרה היא להפוך את מדינת ישראל למדינת כל אזרחיה, לכן מובן מאליו שהמדינה אסור לה להכיר במי שאינו מכיר בה ושואף להביא לחורבנה.
4
רפורמכוערים
דדי | 10-06-2020 19:56
יש למחוק את עוכרי ישראל,יותר גרועים מהרשימה המטונפת,ימח שמם וזיכרם ויואבדו כל צאצאהם לאלתר. עוכרי ישראל ויצירת מחלוקת להכעיס,
5
הבל הבלים
בצלאל | 10-06-2020 20:00
אתם בכלל מבינים מה המשמעות של מה שאתם מבקשים? מה זה אומר להוציא מחוץ לחוק? זאת הדרך לתיקון העולם? אני בוודאי מתנגד לדעותיהם, אך גם ישראל שחור ישראל הוא.
הרפורמים כל חודש עוברים על החוק.
תשובה | 11-06-2020 15:55
נשות הפרובוקציה הרפורמיות כל ראש חודש עוברות על החוק והשוטרים עומדים מסביב ולא עושים להם כלום. יהודי ששותה מברזיה בהר הבית - השוטרים עוצרים אותו. רפורמית שמרביצה למאבטחים בכניסה לכותל - השוטרים לא עושים לה כלום. כל חודש הרפורמיות עוברות על החוק כשהן מכניסות ספר תורה שלהן בתוך הבגדים ובתוך השרותים ובתוך פח הזבל - ולא עושים להן כלום. הן עוברות על המרדה - ולא עושים להן כלום. הן תוקפות פיזית מתפללות - ולא עושים להן כלום. אז איך זה שהחוק יודע לפעול רק נגד ימין וכאשר מדובר על רפורמיות אין חוק אין סדר אין כללים איש הישר בעיניו יעשה אם הוא רפורמי, ועוד יסתום לאחרים את הפה?
6
צודק גופשטיין הצדיק .
עופרה | 10-06-2020 20:23
צריך להוציא את התנועה הרפורמית מחוץ לחוק . מה שמתאים להם בחול . לא בארץ הקודש . אלה שהביאו את נשות ביזיון הכותל ועוד בנו להם רחבה בכותל . אותם צריך להעמיד לדין . ארץ ישראל לעם ישראל לפי תורת ישראל.ומי שלא נאמן שיעוף.
7
נמאס מהתנועה הרפורמית
עופרה | 10-06-2020 20:33
צודק גופשטיין צריכים להוציא אותם מחוץ לחוק הורסים את המדינה היהודית מבפנים .
8
גם אם יתבעו את משה רבנו נמשיך להגיד את האמת.
הדסה | 10-06-2020 22:33
דרככם הם לא דרך היהדות. נקודה. אתם מנהגיכם מנהגים לא של העם היהודי ואל תכפו עלינו אתכם בכותל.
משה רבנו היה בודאי נתבע
מאנדהוא | 11-06-2020 9:00
על ויטמנהו בחול , למה בחול
9
רפורמים
קובי | 11-06-2020 9:55
הם לא יהודים.נקודה.רוצים דת חדשה בקשה.לר מענינים אל תדברו כמיצגי היהדות .הרב יוסף הוא מיצג את היהדות
10
להב"ה מטורף
רפי | 11-06-2020 14:18
צריכים להכניס אנשי הארגון לבית חולים לחולי נפש מסוכנים.
11
זאת כת קיצונית פנאטית, לא תנועה
Mr K | 11-06-2020 17:34
הרפורמים הוציאו עצמם מן היהדות, הם כת נוצרית קיצונית שכל מטרתה היא להחזיר את האינקוויזיציה על מנת להשמיד את שם ישראל.
12
חיזבאללה
נועם | 13-07-2021 8:01
חיזבאללה = יהודים