אתר הבית של המגזר הדתי
דואר אדום
זמני היום

ארז תדמור לסרוגים: "מערכת המשפט כוחנית, בריונית ואנטי מוסרית"

איש התקשורת ארז תדמור לסרוגים: "פסקת התגברות תיאלץ להידחות בממשלת אחדות", ומזהיר כי אם בג"ץ יפסול את ההסכם בין כחול לבן לליכוד: "לא יהיה מנוס אלא ללכת לבחירות, לגייס 61 ח"כים ולהביא חבילת חוקים שתחזיר את מערכת המשפט למקומה הראוי"

"מערכת המשפט כוחנית, בריונית ואנטי מוסרית"
  (צילום: סרוגים)

לקראת דיוני בית המשפט העליון בעתירות נגד ההסכם הקואליציוני כחול לבן והליכוד ונגד כהונת נתניהו כראש ממשלה תחת כתב אישום, אומר היום (חמישי) איש התקשורת ארז תדמור לסרוגים: "לא תהיה פסקת התגברות בממשלת אחדות", אך מזהיר כי אם מערכת המשפט תיקח לעצמה את הסמכות לפסול את ההסכם בין כחול לבן לליכוד: "לא יהיה מנוס אלא ללכת לבחירות על הסיפור הזה ולגייס את הרוב של מעל 61".

בג"ץ לקח לעצמו את הסמכות להחליט מה שהוא רוצה. הם לקחו לעצמם בהתחלה את הזכות לפסול חוקים בשם חוקי יסוד, אחרי זה הם לוקחים לעצמם את המסכות לדון בתוקפם של חוקי יסוד ואלי אפילו לפסול אותם בשם עקרונות יסוד של השיטה שהם יביאו מהבית. עכשיו הם רוצים בעצם העובדה שהעתירה לא נדחתה על הסף,לקחת לעצמם את הזכות לפסול את ההכרעה הדמוקרטית של אזרחי ישראל".

מערכת המשפט כוחנית, בריונית ואנטי מוסרית

"היום ברור לכולם שמערכת המשפט פה מתנהלת בצורה אנטי דמוקרטית, כוחנית, בריונית אנטי חוקית ואנטי מוסרית. בסופו של דבר, לא יהיה מנוס מזה שנגייס את הרוב של מעל 61 ח"כים שיציבו קווים אדומים בפני הבריונות של מערכת המשפט".

לא תהיה פסקת התגברות בממשלת אחדות

אתה חושב שפסקת התגברות תצליח להיות ממחוקקת בממשלת אחדות בהרכב הנוכחי שלה?

"לא, אם תהיה ממשלת אחדות ובג"ץ לא יתערב בהסכם הזה, המאבק מול האולגיכריה, החונטה המשפטית תקשורתית ייאלץ להידחות. זה בסדר, אם תהיה החלת ונוכל לחיות עם זה מנקודת מבט ימנית. אבל אנחנו נכין את הקרקע, בדעת הקהל, במערכת הפוליטית  ונייצר את התנאים שיאפשרו לנו בעוד 3-4-5 שנים. אם בג"ץ יתפרעו בשבוע הבא נוכל לגייס את הרוב הפוליטי הנחוץ כבר השנה כדי להעמיד את הדיקטטורה השיפוטית בחזרה במקומה הראוי".

לא יהיה מנוס אלא ללכת לבחירות על הסיפור הזה

היית מהצוות הקרוב של ראש הממשלה נתניהו, מה אתה ממליץ לו לקראת המשפט ביום שני הקרוב?

"לא חושב שיש מה להמליץ לו, זה מאד ברור. המערכת הפוליטית הקימה ברוב גדול ממשלת אחדות שנשענת על מעל 70 ח"כים, אם מערכת המשפט תיקח לעצמה את הסכמות לפסול את זה ולרמוס את ההצבעה הדמוקרטית של מילוני אזרחי ישראל, לא יהיה מנוס אלא ללכת לבחירות על הסיפור הזה, לגייס את הרוב של מעל 61 ח"כים שיגידו למערכת המשפט: 'פלשתם לתחומי האחריות של הכנסת והממשלה, רמסתם את הריבון, ולכן נביא חבילת חוקים שתחזיר את מערכת המשפט לגודל הראוי והמתאים".

 

מצאת טעות בכתבה? התוכן בכתבה מפר זכויות יוצרים שבבעלותך? נתקלת בפרסומת לא ראויה? דווח/י לנו
תגובה חדשה * אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אסור, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע. נפגעת מתגובה? דווח לנו
19 תגובות - 10 דיונים מיין לפי
1
חוק הפיקדון? חמת בבתי חולים? לאום? הסדרה?
ושאר החוקים? | 30-04-2020 18:38
נגיד שאת ההסכם הזה בגץ לא יבטל, אבל את חוק הפיקדון וחמץ בבתי חולים הוא כבר ביטל, ומינויים כמו דן אלדד הוא מתערב וקובע, וברור שגם את חוק הלאום וחוק ההסדרה הוא יבטל, אז חבל על הזמן, חייבים ללכת עכשיו או להתגברות, ואם גנץ מסרב אז בחירות של העם מול בגץ. אני קורא לחברי הכנסת החרדים והדתיים ללכת על עניין החמץ בבתי חולים עד הסוף, ובלי התגברות להתנגד להקמת הממשלה וללכת לבחירות. הבעיה שהחרדים והדתיים רק מדברים ולא עושים כלום....
למגיב 1
התמים | 01-05-2020 15:00
אכן, בגצ התערב בחוקים שונים. אבל, אולי זה לא בגלל הכוחניות של בגצ אלא בגלל הכוחניות של המערכת הפוליטית שנסחפת לחוקק חוקים שפוגעים בזכויות שונות ? אולי המגמה של חקיקת חוקים שפוגעים בדמוקרטיה התגברה בשנים האחרונות ? אולי מינוי של ממלא מקום פרקליט המדינה על ידי שר זמני בממשלת מעבר, תוך כפייתו על היועץ המשפטי לממשלה, וכאשר השר פועל מכוח מינויו על ידי נאשם בפלילים ובעל אינטרסים - הוא הדבר הפגום ? נסה לחשוב כאיפכא מסתברא ופתאום הכל ייראה לך אחרת.
שירון לבג''צ והפרקליטות
עד שבועות יתפגרו בגץ | 30-04-2020 22:30
בג''צ ופרקליטות ימח שמם/הדה אל בג''צ אימחו איסמם/רק אצ''ל ימחה את שמם/
2
פשיסטים דוסים אתם לא מגעילים את עצמכם?
גבעת שמואל | 30-04-2020 18:48
מפלגה פשיסטית בשולי המפה. שנואה על ידי רוב הציבור הסרוג.
אכן בשולי ימינה הולכת ומצטברת חבורת זבל
חננאל | 30-04-2020 22:31
השוליים הסהרוריים כבר לא מתביישים לחשוף את האידאולוגיה הפשיסטית שלהם. מצער לחשוב שבדיעבד יאיר גולן כנראה קרא לילד בשמו.
אמן לשמעיה
צודק | 30-04-2020 20:09
שרץ זו מחמאה עבורך
ימח שמך
שמעיה | 30-04-2020 19:59
שרץ קטן
3
בג"ץ
מייק | 30-04-2020 18:48
הבגץ קלט שיש לו עסק עם חבורת פחדנים, מאיימים מדברים ולא עושים כלום ,ניראה אותכם עכשיו לדחות מיידית את פסיקותיו בשתי ידיים ותוכיחו מי בעל בית, כי אחרת אין להם מעצורים והתיאבון שלהם יגדל כהכנה לפסיקות בשבוע הבא ,הם נהפכו לאויבי מגזר שלם במדינה שמתבטא ב-80 מנדטים אפילו עם חמס יש רגיעה של הפסקת אש, והם מתנהגים כגרועים באוייבי המדינה ולא ניראה שיפסיקו עם שיגורי הרקטות כל יום מחדש בדמות פסיקות שמשרתות אותם והפסקת אש לא ניראת באופק.
צודק
שמעיה | 30-04-2020 20:00
רק תפילה תעזור ,כי מהאדיוטים של היום-כלום.
4
ארז תדמור גנב מצהל, נשפט והורשע
הפוסל במומו | 30-04-2020 19:02
כמו כל עבריין טיפוסי הוא מאשים את השופט. מדובר בעבריין מהסוג הניקלה ביותר.
ברור שארז תדמור הוא גנב ונוכל
עמיר | 01-05-2020 0:51
זה פשר החיבור שלו לביבי.
אכן. עבריין היוצא נגד השופטים כמו אחרון הפושע
תדמור שרץ | 30-04-2020 20:35
בתי הכלא מלאים כמוהו. למשל משה קצב שהיה נוהג לשלוף את איבר מינו ולנפנף בו מול המזכירה ואז רץ להאשים את השופטים.
מה הקשר?
צודק | 30-04-2020 20:11
אתה כנראה בעד השרץ בגצ הארור ימח שמם, כי אין לך טענה עניינית לענות, אז אתה פוסל את מי שמעלה אץ הטענה. כדרכם של השמאלנים הארורים
5
והמערכת הפוליטית היא לא כזאת?
מרדכי | 30-04-2020 19:23
והמערכת הפוליטית היא לא כזאת?
6
רשעים ארורים
צודק | 30-04-2020 20:08
ימח שמם
7
מדובר בנוכל
זהירות | 30-04-2020 21:19
ארז תדמור: במהלך שירותו הורשע בגניבת פריטי אמלח. נגזרו עליו 45 ימי מאסר בפועל לריצוי בעבודה צבאית, 4 חודשי מאסר מותנים למשך שנתיים והורדה לדרגת רבט[
8
ומה שיטתך? פוליטיקה מושחתת ומדינת הלכה?
יהודי ודמוקרט | 01-05-2020 2:36
ההסכם הקואליציוני הוא לא בחירת העם אלא ההיפך: הפרת הבטחת בחירות לאור היום! האם זו זכותו של העם לבחור אשם בפלילים? לצערנו כן וגם רוצח להבדיל. אבל האם אשם בפלילים יכול וראוי שיקים ממשלה בישראל? לא! אתה יכול להמשיך לתמוך במושחתים, אנחנו לא.
9
והממשלה טובה יותר?
גאו | 01-05-2020 7:38
ארז תדמור שם עצמו שופט עליון וכבר חרץ את דינו של בית המשפט העליון על שלל שופטיו והחליט מה נכון ומה לא. ארז טול קורה מבין עינך ותלמד ענווה, איש לא באמת איכפת לו מה דעתך העתידנית על החלטת בגצ שטרם התקבלה, וטרם פורסמה ובטח שאינך יודע את טיעוניהם הנכונים הם או חוח מוטים. יתרה מכך אתה מדברר את הקואליציה הנוצרת בימים אלו, שעליה כבר ברור שיש בה נאשם בפלילים ויותר מכך מדיניות של אצבע בעין של מערכת האכיפה כולה ושיושרתה הפרסונלית נתונה בספק ומעוותת את חוקי המדינה (כולל חוקי יסוד) מתוך אינטרסים פרסונליים ולא ממלכתיים.
10
עוד טרחן לקקן סדרתי
ליאורה | 01-05-2020 7:51
עוד יעשה החשבון עם ארז תדמור. הסרוגים הנורמליים והשפויים לא רוצים פגיעה ברשות השופטת. רק ועדת חקירה משפטית תוכל לבדוק את הרשות השופטת בחמש שנים אחרונות , כולל מעשי איילת שקד עם אפי נווה ודרכי מינויים שונים ומשונים. חובה לנתק מגע מכל ימני מטורלל שטינף את האוויר הציבורי במסע נגד רשויות המשפט.