אתר הבית של המגזר הדתי
דואר אדום
זמני היום

אחרי 14 שנים: ראש מחלקת החדשות בגל"צ עוזבת

ראש מחלקת החדשות בגלי צה"ל אילאיל שחר, תסיים את תפקידה בסוף חודש מרץ, לאחר שמילאה מגוון תפקידים בתחנה הצבאית. שחר: "אני עוזבת בכאב ובאהבה גדולה למקום ולאנשים"

אחרי 14 שנים: ראש מחלקת החדשות בגל"צ עוזבת

אילאיל שחר, ראש מחלקת החדשות בגלי צה"ל, הודיעה כי תסיים את תפקידה בתחנה. זאת לאחר 14 שנים, בהן מילאה מגוון תפקידים עיתונאים בהם: בראש ובראשונה כתבת ופרשנית מדינית, עורכת ומגישת תכניות אקטואליה רבות. אילאיל תחל בקרוב דרך חדשה, בתפקיד סגנית מנהל חטיבת החדשות, בתאגיד השידור הציבורי ״כאן״.

שמעון אלקבץ, מפקד גלי צה״ל מסר: ״בעוד כחודש נפרד מאילאיל היקרה, שמונתה על ידי לתפקיד ראש מחלקת החדשות ועשתה זאת באומץ ובלי פשרות. אנו אוהבים אותה ומאחלים לה המון הצלחה בדרכה החדשה״.

שחר החלה את דרכה בתקשורת בחטיבת דובר צה"ל. בהמשך היתה כתבת חינוך וכתבת מדינית במעריב. בגלי צה"ל כיסתה את התחום המדיני במשך 14 שנים והגישה את תכניות האקטואליה המרכזיות בתחנה. בשנתיים האחרונות שחר מנהלת את מחלקת החדשות בגלצ והיא אחראית על המהדורות, היומנים ותכניות האקטואליה. שחר מצטרפת לכאן חדשות כסגנית מנהל חטיבת החדשות, במקום צ'יקו מנשה שעזב.

ברוך שי מנהל כאן חדשות:"אילאיל האדם הנכון בזמן הנכון ואנו מאמינים ביכולותיה לעזור ולקדם את חטיבת החדשות. אני רוצה להודות לצ'יקו מנשה על עבודתו המצוינת ולאחל לו הצלחתה בדרכו החדשה".

אילאיל שחר:"שמחה ונרגשת להצטרף לחטיבת החדשות של "כאן". נכונה לאתגרים החדשים ומצפה לעבוד עם נבחרת עיתונאית משובחת, כדי לקדם שידור ציבורי הגון ונשכני כאחד.

אילאיל שחר בפאנל באולפן סרוגים באילת אתמול

שחר הוסיפה: ״אחרי 14 שנים אעזוב בקרוב את גלי צה״ל ואעבור לתאגיד השידור הציבורי ״כאן״. אני עוזבת בכאב ובאהבה גדולה למקום ולאנשים. השנתיים האחרונות כמנהלת מחלקת החדשות בגלי צה״ל היו אינטנסיביות, מרגשות ומלאות סערות: שידרנו הרבה תחקירים וסקופים מהדהדים, סיקרנו שלוש מערכות בחירות לכנסת ואחת לרשויות המקומיות ופרצנו אינספור פעמים בגלים פתוחים מאירועים ביטחוניים ועד פגעי מזג האוויר.

אני גאה בחיילים ובאזרחים שעושים עבודה עיתונאית מצוינת למרות הקשיים, המחסור התקציבי, ומיעוט כח האדם. תודה לגלי צה״ל שהיתה עבורי בית שני ותודה למפקד והעורך הראשי, שמעון אלקבץ, שנתן לי את ההזדמנות ומינה אותי למנהלת המחלקה. בהתרגשות גדולה אני יוצאת לדרך חדשה״.

תגובה חדשה * אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אסור, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע. נפגעת מתגובה? דווח לנו
3 תגובות - 3 דיונים מיין לפי
1
גזענית
מנדלוביץ | 19-02-2020 11:29
הכשילה הדבי שמולנית מעמדים
2
כי חסרים לכאן אנשי שמאל קיצוני,שרויים במחלוקת
גל | 19-02-2020 11:41
..כי חסרים לכאן אנשי שמאל קיצוני,שרויים במחלוקת. באותה מידה אפשר היה למנות לכאן את הרב כהנא : תמונת מראה של הדעות, רק שהוא מוקע (בצדק) והיא נהיית מנהלת מחלקת שטיפת המח (שלא בצדק)
3
כיצד זה ייתכן
אמנון | 19-02-2020 14:25
שהגברת עוברת מתחנה תומכת טרור אחת לשנייה? חייבים לסגור את שתיהן וכל דקה שעוברת שבה התחנות הללו פועלות ומזיקות לעם ישראל ועל חשבון עם ישראל (תקציב המדינה). זהו נזק עצום שהוא מיותר לחלוטין.