אתר הבית של המגזר הדתי
דואר אדום
זמני היום

גפני למגזר הסרוג: 'בואו אלינו הביתה ליהדות התורה'

דגל התורה לוטשת גם היא עיניים על הקול הסרוג. בפתיחת הקמפיין, אמר יו"ר המפלגה ח"כ משה גפני: "אנחנו לא הולכים עם השמאל כי אנחנו נאמנים לארץ ישראל, לתורת ישראל, לעם ישראל"

גפני למגזר הסרוג: 'בואו אלינו הביתה ליהדות התורה'
  צילום: דוברות דגל התורה

הקרב על הקול הסרוג. יו"ר דגל התורה ח"כ משה גפני בכנס פתיחת מערכת הבחירות קרא לכל הציבורים להצביע למפלגה החרדית.

"אנחנו מבקשים מכולם בואו אלינו הביתה ליהדות התורה המאוחדת. אני פונה גם לציבור בני התורה הספרדי, גם לציבור העובדים, גם לציבור הציונות הדתית, לכל מי שארץ ישראל ותורת ישראל חשובה לו, בואו אלינו."

עוד באותו נושא

עוצמה יהודית בסרטון נגד יהדות התורה: שמאל חלש


34

גפני מכיר את הטענות לפיהן המפלגה שהקים הרב שך מזוהה עם השמאל, ודחה אותן: "מעולם לא הלכתי עם השמאל, נלחמתי יחד עם חבריי נגד הסכמי אוסלו המסוכנים בזמן שמפלגות אחרות תמכו, נלחמנו נגד ממשלת השמאל שהגיעה וקמה על 60 אלף קולות הימין שהלכו לפח ולא עברו את אחוז החסימה. אח"כ אני וחבריי הצבענו נגד תכנית ההתנתקות הנוראה."

בקריצה למצביעים הסרוגים הוא חזר על הבטחתו לדאוג לארץ ישראל וגם שיגר עקיצה לעבר 'עוצמה יהודית': "אני מצהיר כאן קבל עם ועולם, מעולם לא הצבענו נגד ארץ ישראל. מעולם לא הלכנו עם השמאל. דגל התורה מעולם לא זגזגה בעניין הזה.

אני מבקש גם הפעם, יש מפלגה שהולכת לזרוק ביודעין אלפי קולות לפח, זה ברור לכל. מי שחשוב לו ארץ ישראל, תורת ישראל ועם ישראל שלא יצביע להם, אנחנו הכתובת היחידה. לא קמנו אתמול, הוכחנו זאת במשך עשרות שנים ולא זגזגנו."

בסיום דבריו, היה נראה כי גפני עבר ללמוד ב'מרכז הרב': "אם היינו הולכים עם השמאל, היינו מקבלים תפקידים ותקציבים פי מאה מהיום, עיתון 'הארץ' היה מסביר במאמרי מערכת כל בוקר כמה שזה טוב, נכון וראוי, אבל אנחנו לא הולכים איתם כי אנחנו נאמנים לארץ ישראל, לתורת ישראל, לעם ישראל. אנחנו ארץ ישראל! אנחנו תורת ישראל! אנחנו עם ישראל! בואו אלינו, זה הבית שלכם, הצביעו ג'!

מצאת טעות בכתבה? התוכן בכתבה מפר זכויות יוצרים שבבעלותך? נתקלת בפרסומת לא ראויה? דווח/י לנו
תגובה חדשה * אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אסור, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע. נפגעת מתגובה? דווח לנו
22 תגובות - 17 דיונים מיין לפי
1
בואו איתנו לצה״ל
טרונצ׳ו | 30-01-2020 22:12
תפסיקו את הפראזיטיות, ואת רמיסת המזרחיים במוסדות הלימוד, ותתחילו לכבד גם רבנים שיודעים הלכה ולא מתהדרים בתארים ״הגאון״ כשהם חפים מיידע - ואז יש על מה לדבר
מורי ורבותי; אל תתפעלו אם עוד מעט יהיה חוק...
תתפלל לקב"ה | 31-01-2020 10:02
מורי ורבותי; אל תתפעלו אם עוד מעט יהיה חוק במדינת איזראל שאסור להדפיס את הספר הקדוש ראשית חכמה שמדובר ומתאר שם מה שקורה לרשעים כמו מחללי שבת קודש וכו' בגיהינום. הנה תראו מה מדינת השמד עושים למקובל צדיק וקדוש מטענה שהוא מנהל כת ורק חושדים אותו שהוא מדבר על עונשים בגיהינום. ובספר הנל מתאר שם מה שקורה לרשעים כמו מחללי שבת קודש וכו' בגיהינום. ורק בגלל שבסמינר הזה הם מתנהגות בצניעות גם בלי אייפונים וכו' זה מרגיז את כולם..... הגיע הזמן; שתפסיקו לשפוך דם יהודי צדיק וקדוש, והכל בלי לדעת עליו כלום, וכל הרדיפות אחריו זה רק בגלל שאולי ואולי הוא חשוד..... וידוע מי שמקנא משמיץ, תראו משהוא מאוד מעונין: כמה שהמשטרה מנסה לחפס מתחת לשולחן היא לא מוצאת כלום וכלום וכלום, וזה מאוד מסוכן לכל החרדים בארץ ישראל בגלל שבקרוב יהיה חוק שאסור ללמוד תורה בארץ, ואסור לקיים מצות השם. בבקשה מכל שונא דת, תחזרו לגרמניה מיד, שמה זה המקום שלכם, ואנחנו נמשיך מסורת אבותינו בידינו - בלימוד התורה הקדושה, וקיום כל התריג מצות.. שומו שמים; מי יכול להראות לנו עוד צדיק אחד שמוסר נפשו בעבור בנות ספרדיות בעלות תשובה צניעות וכו' ומעלה אותם דרך המלך ועוזר להם להקים בית נאמן בישראל, מי כמו הצדיק המקובל הרב רמתי שליטא????? וידוע מי שמקנא משמיץ, וְשׁוֹטִים אלו הרודפים אותו עֲתִידִין לִתֵּן אֶת הַדִּין, בקרוב בביאת משיח צדקינו, מתוך רחמים גמורים.
2
כל מילה של גפני אמת
בנימין נתיהו | 30-01-2020 22:15
אני כראש ממשלה מציע לכולם להצביע יהדות התורה ומחל כל מי שמתכון להצביע בבחירות הקרובות עוצמה או ימינה בבקשה תצביעו יהדות התורה או מחל כל מי שמצביע יהדות התורה יזכה לגן הדן בעולה הבא
3
״הביתה״? פחחחחח
לא נחשב רב אצלכם | 30-01-2020 22:16
הם מזלזלים בלי הפסקה - קוראים לנו ״הד״לים״, לרבני הציונות הדתית לא קוראים ״הרב״, והישיבות הציוניות הן לא ״קדושות״ - אבל רגע לפני הבחירות פתאום הם רוצים אותנו. לא עובד. מצטער
4
הביתה ? על מה אתם מדברים
יוסי | 30-01-2020 22:33
הביתה ?? לא רציתם להקים מדינה התנגדתם לבניין הארץ חטאתם בחאט המרגלים מאסתם בארץ חמדה כשעליתם סוף סוף לארץ לא האמנתם במדינה אין ישיבה אחת שלכם עם ספרון של הרב קוק לא בניתם ישוב לא שילמתם מחיר בהתישבות לא מת אף תלמיד שלכם במלחמה מנעתם תקציבים מישיבות ההסדר אני יכול להמשיך עד הבוקר למען ה' על איזה הביתה אתם מדברים????
5
צודק גפני, עבר זמנה של הציונות הדתית.
חגי | 30-01-2020 23:03
מבחינה דתית היא חרדית. היא כבר לא ממלכתית ורואה במשטרה, בםרקליטות ובעיתונות החופשית אויב. היא תומכת ביודעין בשוחד וגניבה ולראיה תצביע בעד כץ (תבדקו אותי).
בס"ד עש"ק פרשת בא תש"פ
בס"ד עש"ק פרשת בא | 31-01-2020 11:33
בסד עשק פרשת בא תשפ לסדר: תְּסַפֵּר֩ בְּאָזְנֵ֨י בִנְךָ֜ וּבֶן־בִּנְךָ֗ אֵ֣ת אֲשֶׁ֤ר הִתְעַלַּ֨לְתִּי֙ . מי שמקנא משמיץ וְשׁוֹטִים אלו עֲתִידִין לִתֵּן אֶת הַדִּין כעת הרדיפות והחקירות אחרי הגאון הגדול הרב רמתי שליטא מנהל סמינר באר מרים בירושלים עיהק ממשיכה עם סיפורי סבתא, הוא נחשד שהפעיל במשך שנים קהילה סגורה בירושלים, [כעין כת] והמשטרה חקרו אותו שבועים ולא מצאו עליו דבר ולא חצי דבר, ואעפכ כל יום המשטרה מבקשת מבית משפט האכזרי להאריך את מעצרו על לא דבר. וכבר עברו 17 ימים ואין עליו כתב אישום - בגלל שאין עליו כלום, זה פשוט המשך מהמלחמה של הציונים המסיונריים הרודפים את הדעת, והם נגד החרדים לדבר השם, וזו רדיפה אכזרית שאין בה לא טעם ולא רֵֽיחַ. אז כולנו צריכים לחשוש; שאל תתפעלו אם בקרוב או עוד מעט זמן, יֵּצֵא מרדיפות אלו של עֲלִילֹ֣ת דְּבָרִ֔ים וְהוֹצִ֥את שֵׁ֣ם רָ֑ע, חוק חדש במדינת איזראל, שאסור להדפיס את הספר הקדוש ראשית חכמה שמדובר ומתואר שם דברים מפחידים מה שקורה לרשעים אפיקורסים וכו' בגיהינום לאלו שהקבה מעניש שמה. הנה תראו מה מדינת השמד עושים למקובל צדיק וקדוש [הרב הנל] בטענה שהוא מנהל כת וכעת רק חושדים אותו שהוא מדבר על עונשים בגיהינום. ובספר הנל מתאר בפירוש מה שקורה לרשעים וכו' בגיהינום - דברים מפחידים מאוד. ורק בגלל שבסמינר הזה הבנות צדקניות מתחזקות בתורה ובמצות, ומתנהגות בצניעות, וגם בלי אייפונים וכו' וזה מרגיז את כולם שהם חוזרות בתשובה, כבר מותר להם לשפוך את דמו??? ולרדוף אותו עד חרמה??????? אתם גורמים צער לשכינה הקדושה!!!!! הגיע הזמן; להפסיק לשפוך דם יהודי גאון צדיק וקדוש, והכל בלי לדעת עליו כלום, וכל הרדיפות אחריו זה רק בגלל שאולי ואולי הוא חשוד..... וידוע מי שמקנא משמיץ, תראו משהוא מאוד מעונין: כמה שהמשטרה מנסים לחפש עליו מתחת לשולחן היא לא מצליחה עליו כלום ולא כלום ולא כלום, וזה שרודפים אותו על לא עול מאוד מסוכן לכל החרדים בארץ ישראל, בגלל שיכול לצאת מזה שבקרוב יהיה חוק בארץ שאסור ללמוד תורה, ואסור לקיים מצות השם וכו' וכו' וכו'. הנה בקשה דחופה מכל שונא הדת בארץ ישראל, נא תחזרו לגרמניה, או לרוסיה, שמה זה המקום שלכם, ואנחנו בסד נמשיך מסורת אבותינו בידינו - בלימוד התורה הקדושה, וקיום כל התריג מצות... שומו שמים; מי יכול להראות לנו עוד צדיק אחד שמוסר נפשו עבור בנות ספרדיות בעלות תשובה צנועות וכו' ומעלה אותם דרך המלך ועוזר להם להקים בית נאמן בישראל, מי כמו הגאון הצדיק המקובל הרב רמתי שליטא????? וידוע מי שמקנא משמיץ, וְשׁוֹטִים אלו שרודפים אותו עֲתִידִין לִתֵּן אֶת הַדִּין, כדכתיב קל נקמות השם בקרוב בביאת משיח צדקינו, מתוך רחמים וחסדים גמורים בבא. נכתב עי יהודים אוהבי ד' - שיש להם לב - להבין דבר מתוך דבר - ומתוך כאב הלב.
6
אגדת ישראל
מיכה | 31-01-2020 6:22
גפני קורא לספרדים לבא הביתה .עדיף להשאר ברחוב ולא להתחבר לשונאי ספרדים ברמה
7
גפני, מקלב ואשר משוגעים על טיבי, יזבק וכסיף.
yosi | 31-01-2020 10:42
חרדים מודרנים , בואו הביתה אל הציונות הדתית. מה יש לקבלן חרדי, או ליהלומן חרדי שכל ילדיו עובדים לחפש בדגל התורה ? בואו הביתה. אל אלה שיותר קרובים אליכם. אם אתם לאומיים , אז בכלל אצלנו תרגישו יותר בבית מאשר אצל יעקב אשר שאוהב תומכי מחבלים.
8
גפני , בוא הביתה . אל המשותפת.
אחמד טיבי, טייבה. | 31-01-2020 10:47
/
רק יהדות התורה
חסוי | 02-02-2020 15:17
כל המיפלגות האחרות לאיודעם להנהיג גפני צודק 100 אחוז
9
יש להם משנה סדורה עם הרבה חורין
גלגל | 31-01-2020 12:57
אם ימלאו את החורים עם סעיפים של הציונות הדתית, כולל עוצמה, יש על מה לדבר.
גפני וטיבי חברים לנצח.
. | 31-01-2020 15:50
אם דגל התורה תסתכסך יום אחד עם ליצמן , היא תמיד תוכל לחבור לסיעת תעל של טיבי.
10
אנחנו רק עוצמה יהודית!
יוסף | 01-02-2020 23:48
רק עוצמה יהודית! כי רק הם אנשי אמת.
11
האם גפני ידאג למוסדות שלנו או רבני עיר סרוגים
אריק | 02-02-2020 9:25
אם התשובה כן תצביעו אם לא וזה לא ! אז צריך להצביע ימינה
12
מזכיר את המשל של רבי עקיבא לפפוס בן יהודה
רון | 02-02-2020 10:35
שועל שהיה מהלך על שפת הנהר, ראה דגים שהיו רצים לכאן ולכאן, אמר להם מפני מה אתם רצים, אמרו לו מפני הרשתות והמכמורות הבאות עלינו, אמר להם רצונכם שתעלו ליבשה ונדור אני ואתם כדרך שדרו אבותי ואבותיכם. אמרו לו אתה הוא שאומרים עליך פיקח שבחיות, אי אתה אלא טפש, ומה במקום חיותנו אנו מתיראים, במקום מיתתנו לא כל שכן?
13
מצביע לכם כי אין ברירה
מני | 02-02-2020 15:25
מעדיף בכנסת יהודים שומרי תורה ומצוות מאשר חילונים ודתילונים וחפיפניקיות פזורות שיער
14
אשר החלות לנפל לפניו לא תוכל לו כי נפול תפול
אשר החלות לנפל לפניו | 02-02-2020 19:21
אשר החלות לנפל לפניו לא תוכל לו כי נפול תפול
15
--------על ראש הגנב בוער הכובע!
על------------------ | 04-02-2020 16:21
------------על ראש הגנב בוער הכובע!------------------------------------------
16
שכחתי לציין
גפני | 05-02-2020 12:06
שמקבלים פטור מצהל שמגיע עד הבית....(אוי ואבוי אם לא...אנחנו נסגור את איילון הפעם)
ג' בישע
ישראל בנימין | 05-02-2020 22:44
החרדים מקבלים מאות רבות של קולות בישע בישובים הדתיים לאומים אפשר לראות בנתוני וועדת הבחירות
17
מקומם של ציונים תורניים ב-ג'
מאוכזב מהבית היהודי | 06-02-2020 17:08
אכן, הגיע הזמן להצביע ג ולבחון אותם אם יעמדו בדיבורם. כבר אין לצערנו מפלגה ציונית דתית. את עוצמה יהודית זרקו באופן נבזי, וברור שלא נחזור על זריקת קולות לפח. הצבעתי עוצמה וכעת אצביע ג.