אתר הבית של המגזר הדתי
דואר אדום
זמני היום

הרב חיים נבון: "אדוני ראש הממשלה, אני חושש שזה נגמר"

לאחר שחתם עם רבנים נוספים על בקשת חנינה לנתניהו, הרב חיים נבון כותב בדף הפייסבוק שלו: "אדוני ראש הממשלה, נראה שזה נגמר. הפסדנו. לא הפסדנו בבחירות; הפסדנו אותך"

"אדוני ראש הממשלה, אני חושש שזה נגמר"
  צילום: יונתן זינדל / פלאש 90

הרב חיים נבון, כותב בדף הפייסבוק שלו כי על נתניהו לפרוש: "אדוני ראש הממשלה, נראה שזה נגמר. הפסדנו. לא הפסדנו בבחירות; הפסדנו אותך".

נבון מסביר, "נכון, זה לא הוגן. אתה ראש הממשלה הכי מוצלח של ישראל מאז בן גוריון. נתת למדינה הזו את העשור הטוב בתולדותיה: העשור היחיד בתולדות מדינת ישראל שלא היו בו משבר כלכלי, מלחמה או אינתיפאדה". נבון ומרחיב על השיגי נתניהו, "בכלכלה ובהחלת הריבונות, העברת השגרירות והקו הפתוח שיש לו עם מנהיגי העולם.

עוד באותו נושא

רבנים סרוגים לריבלין: חנינה לנתניהו תמורת פרישה


41

"בניגוד להאשמות התכופות כאילו אתה "מסית", בפולמוסים שלך עם יריביך היית יותר מאופק מקודמיך. לא קראת ליריביך "סרטן" ולא "פרופלורים". ובכל זאת, או אולי בזכות זה, שכנעת את הישראלים שדרך השמאל היא מסוכנת" מוסיף הרב נבון. "מפלגות השמאל התגמדו בזמנך לממדים זעירים. ניצחת, ולכן הפסדת: היריבים שלך למדו להגדיר עצמם "מרכז", ולברך את טראמפ על הכרתו בחוקיות ההתנחלויות. רק מהמקום הזה, ורק בעזרת הפרקליטות והתקשורת, הם היו יכולים לגבור עליך. אבל זה קרה. כל רודפיך השיגוך בין המצרים".

על העניין המשפטי כותב הרב חיים נבון: "לא הייתה קונספירציה נגדך, אבל בכל צומת שבו צריך היה להכריע, בכל מקום שהיה בו מרחב של ספק ושיקול דעת, המשפטנים הכריעו נגדך. לא עזרה לך העובדה שבמשך שנים שמרת עליהם מכל משמר, וסירבת לערוך רפורמות עמוקות במערכת המשפט. הם נטו נגדך, לקול צהלולי השנאה של העיתונאים. אין בישראל "דיפ סטייט", אין בישראל קנוניה, אבל יש הטיה חזקה נגד ראש ממשלה ימני מצליח. נטפלו אליך בגלל זוטי דברים. לא רצחת, לא גנבת ולא אנסת, וגם לא לקחת מעטפות כסף, ובכל זאת הפילו אותך. זה לא הוגן, אך לצערי זו כנראה המציאות".

"אדוני ראש הממשלה, אני חושש שזה נגמר", כותב הרב נבון. "המדינה – בוקה ומבולקה, בלי ממשלה מתפקדת, בלי ממשלה באופק ובלי שום ודאות פוליטית, ואי אפשר להמשיך כך. האתגרים הכלכליים והביטחוניים הולכים ומצטברים. אני חושש שישראלים רבים לא יסלחו לך אם תניח לליברמן לגרור את המדינה למערכת בחירות שלישית תוך שנה. ישראלים רבים גם תוהים האם באמת תוכל להתמסר לתפקיד הקשה ביותר בעולם, ראשות ממשלת ישראל, תוך כדי ניהול משפט מסובך. אתה עלול להיות מושפל ומובס, ואתה עלול לגרור איתך למטה את מחנה הימין כולו. וכשתעמוד לגורלך בקץ הימין, אתה עלול גם להגיע חלילה לכלא. לוּ ידידך ופרקליטך המנוח, יעקב ויינרוט, היה היום לצדך, ייתכן שהוא היה אומר לך את זה. ייתכן שגם אחרים רוצים לומר לך זאת, ואינם מעזים.

עוד באותו נושא

יש להעניק חנינה לנתניהו בהקדם האפשרי


74

נראה שאין ברירה: נראה שהגיע הזמן שתפרוש, תמורת חנינה מלאה ומיידית, כפי שנעשה עם אנשי השב"כ בפרשת קו 300. אתה תעזוב את בית ראש הממשלה, והם יעזבו את האישומים. לא תהיה ראש ממשלה, אך חייך יהיו מלאים. תַרצה, תכתוב, תסביר, תִלמד, תְלמד. העולם כולו יהיה פתוח לפניך. בלי ההצקות היומיומיות של כלי התקשורת, בלי ההתנפלות המתמדת על בני משפחתך, בלי ההשפלות והמריבות והפחים היקושים. שברת את השיא של בן גוריון בראשות הממשלה. כיהנת יותר מאשר רוזוולט וצ'רצ'יל. למנהיגים האגדיים הללו נמצאו מחליפים. זה לא יהיה קל, אך בסופו של דבר גם לך יימצא".

 

מצאת טעות בכתבה? התוכן בכתבה מפר זכויות יוצרים שבבעלותך? נתקלת בפרסומת לא ראויה? דווח/י לנו
תגובה חדשה * אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אסור, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע. נפגעת מתגובה? דווח לנו
62 תגובות - 55 דיונים מיין לפי
1
כיפה סרוגה מטמאים את עם ישראל בשחיתות ושפלות
מתנחל אבל ישר. | 27-11-2019 9:28
מטמאים בשפלות ובסחי של שוחד מרמה והפרת אמונים בחסות מתנחלים על בני ישראל עם קרובו..
כיפה סרוגה מטהרת את עם ישראל בענווה ושפלות
מקובלים: ביבי=40 | 28-11-2019 23:29
כיפה סרוגה מטהרת את עם ישראל בענווה ושפלות
אתה אדם טמא
אלי | 28-11-2019 3:15
מלכלך פה את הכתבות כל פעם. מי משלם לך ? שמאלני טיפש. לך לעזה.
למה לא מתבצעת חקירה משפטית נגד ה"מתנחל העקום"
???? | 27-11-2019 13:07
הזה? הרי יודעים את ה-IP שלו? מי משלם לו על תגובות?
ממש חבל דברי הבל
שמעון | 27-11-2019 10:07
דברי אהבל. לקחת משהוא הבוקר
למה כיפות סרוגות תומכים בשוחד ומרמה ???
ברוך | 27-11-2019 9:41
הם אמורים לפחד ממי שאמר והיה העולם...
2
ברור שמושחתים יתמכו בשחיתות יען מושחתים המה
ישעיהו | 27-11-2019 9:31
ברור שמושחתים יתמכו בשחיתות יען מושחתים המה. שריך סוררים וחברי גנבים כולו אוהב שוחד ורודף שלמונים... חרפה בושה וכלימה לציונות הדתית שמטמאת את עם ישראל בשוחד מרמה והפרת אמונים.
תמצית ההפגנה אתמול
אידאליסט אוהב אמת | 27-11-2019 11:18
הרב נבון איננו מצוי כנראה בעובדות משפטיות. מנדנבליט שהיה חשוד בפרשת הרפז מפחד משי ניצן. ששומר קלטות סודיות עליו. היועץ המשפטי עוד יהודה ויינשטין קבע שמנדנבליט איננו דובר אמת ומחליף גרסאות כמו גרביים.. החיסיון לקלטות ואי פרסומן כדי שהציבור ידע על כך נובעת גם מהעובדה שהקלטות גם תחשופנה שכמה עיתונאים במירכאות בישראל הם דוברי הפרקליטות. ועוד, בגץ רוצה לעבור על החוק בעצם רצונו לדון על חוק יסוד הלאום שהוא חוק יסוד שעל פי חוק אסור לדון עליו בבית משפט. אי אפשר להשוות את נתניהו לאולמרט משום שאולמרט היה גנב נמוך ששלשל לכיסו מעטפות כסף בעוד שאת נתניהו מאשימים בעברות שאינן מצויות בספר החוקים. נתניהו קידם את הכלכלה בישראל בצורה שאין לה אח ורע בעולם. מצפה מרבנים שיהיו אידיאליסטיים ולא משתפים של הצביעות והרשעות העיתונאית.
3
גם ישעיהו הנביא הציע חנינה תמורת חסינות?
שרון | 27-11-2019 9:33
כמונו גם נתן הנביא ואליהו. ביבי צריך ללכת לכלא גם כדי לשמש דוגמה לנבחרי ציבור אחרים.
4
דעתך לא מעניינת אף אחד
לוי | 27-11-2019 9:50
...
5
מכבי צהוב
איתי וייס | 27-11-2019 9:51
ידידי כבוד הרב מותר להזכיר שהשמאל לא רוצה נתניהו למה כי מנצח כולם ברגל חופשי לכן מפחדת מביבי אבל סער מי שיהיה השמאל אולי יביס אותו לכן לא ביבי סליחה עם ימיני בטוח מבין שמאל לא יבין
6
סליחה, דבר בשם עצמך בלבד, לא נכנע לטרור המשפטי, התבוסתנות הזו מוכרת, אנחנו לא שם הגיע הזמן לעמוד על שלנו התאבון שלהם לא יגמר לעולם מי הבא בתור?
דנה | 27-11-2019 9:59
את טועה לגבי טרור משפטי, אבל צודקת בהתנגדותך
א | 27-11-2019 14:49
ההצעה של חנינה תמורת פרישה היא אכן הרע מכל העולמות. אם נתניהו אכן אשם בשחיתות - עליו להיענש עליה; פטור מעונש לנתניהו פירושו שהנאשם הבכיר ביותר בישראל התחמק מעונש על שחיתות שלטונית. אין לזה שום הצדקה. אם נתניהו אינו אשם בשחיתות - אז אין שום הצדקה שיפרוש מסיבות משפטיות. נתניהו חייב לפרוש בגלל כתב אישום אמיתי, אבל לא בגלל כתב אישום שקיבל עליו חנינה ושאמיתותו ודיוקו לא יתבררו לעולם בבית המשפט. ראש הממשלה נתניהו חייב לפרוש מתפקידו בגלל כתב האישום. אבל המטרה אינה פרישתו של נתניהו, אלא מאבק תקיף בשחיתות השלטונית; זו הסיבה שכתב האישום הזה חיוני (ובניגוד לטענות, הוא גובש בהליך סדור ומקצועי, בדיוק כמו כל נגד נאשם אחר - ולמעשה, בהליך מסודר ומקצועי בהרבה מאשר נגד נאשמים אחרים, בגלל חשיבותה המוגברת של החלטה שקולה, מקצועית ומדויקת לחלוטין בעניין הזה). מעשיו של נתניהו מהווים לכאורה שוחד, מרמה והפרת אמונים, כיוון שהוא לכאורה קיבל מתת (היענות חריגה ביותר לדרישותיו הסיקוריות באתר וואלה, באלפי הודעות SMS) ונתן תמורה (הטבות רגולטוריות של כמיליארד שח לקבוצת בזק). נכון, זה לא סטנדרטי, כי שוחד הוא בדרך כלל בכסף; אבל נתניהו לא מתעניין כל כך בכסף, והוא זה שבחר מה לתת ומה לקבל - וזה שוחד. מעשיו לכאורה חמורים ביותר, והם יתבררו במשפט פומבי ובלתי-תלוי. אין שום הצדקה לחנינה, ואין שום הצדקה לפרישה שקשורה לחנינה - רק לפרישה שנובעת מכתב האישום האמיתי ומהעובדה שראש ממשלה שהוגש נגדו כתב אישום ושעומד להתנהל נגדו משפט בעבירות שוחד ושחיתות חמורות, אינו יכול להמשיך לכהן. זה הכל.
7
טובל ושרץ בידו
רון | 27-11-2019 10:05
מאמר מתחסד שמציע לפושע לפרוש בכבוד תוך האשמת המערכת והמדינה בקונספירציה משפטית מופרכת (ואז לגלגל עיניים ולומר אין קונספירציה, אבל ...). אותה מערכת שלחה את אולמרט לכלא והעלתה את ביבי לשלטון על הרבה פחות (טלנסקי ידידו של אולמרט נתן לו עשרות אלפי שקלים לקניית ביגוד יצוגי ) ביבי לא מקבל מזומנים הוא פשוט שולח את המשחדים לעשות עבורו קניות - חליפות בעשרות אלפי שקלים האחת, שמפניה במאות אלפי שקלים, מלונות יוקרה ושאר ירקות. אבל הכל בסדר כי לא לקח כסף מזומן . אני עובד הייטק שמקבל רכב מהעבודה ועדיין ביבי מתעקש למסות את הרכב כאילו קיבלתי כסף מזומן. אני מקבל כרטיס תן ביס לאוכל בעבודה וביבי ממסה לי את זה כאילו קיבלתי כסף. שי לחג? ביבי אומר זה בדיוק כמו כסף. אבל אצלו שמפניה, חליפות, תכשיטים במיליונים זה מתנות, לא כסף. כמה אידיוט צריך להיות כדי לקבל את הצביעות הזאת?
8
בקשה
שמעון | 27-11-2019 10:05
רב יקר רבנים.תעשו טובה .על תתערבו בפוליטיקה.בלי הצהרות.לא לתקשורת .לא לפייסבוק ולא לקוקו בוק. בטח שיש לך דעות וטובות . ככל שאתם עוסקים בפוליטיקה .כך מעמדכם יורד .
9
זה לא רק בנימין נתניהו
אריק | 27-11-2019 10:06
זה כל האידיאולוגיה של הימין שעומדת למשפט. נתניהו הוא רק הדוגמית אבל העיקר זה לחזור לגבולות אושוויץ.הרב נבון לא מבין את זה.
10
חנינה כמוהה כהודעה על פשע
איזה רב? | 27-11-2019 10:11
מי המטומטם שמציע דבר כזה אלא אם כן אתה חושב שאכן נתניהו פושע. לא מספיק להיות גם רב וגם פילוסוף צריך להיות גם איש מעש ותבונה שרואה את הנולד וזה לצערנו חסר במחוזותינו
11
קודם כל שהנשיא יציע ב.חייבים לנקות את הפגמים בפרקליטות
חיים | 27-11-2019 10:16
חייבים בדיקת פוליגרף במיוחד לפני הכרעה פוליטית לראות שזה נקי
12
חייבים בדיקת פוליגרף לפני כל הכרעה פוליטית
חיים | 27-11-2019 10:17
חייבים בדיקת פוליגרף במיוחד לפני הכרעה פוליטית לראות שזה נקי
13
חיים נבון הוא בטח סוכן של הקרן החדשה .....
א | 27-11-2019 10:19
הוא מנסה לצייר ציור כאילו שזה נגמר. כי הוא מת מפחד שבאמת ישנו את מערכת המשפט, בה הוא תומך...
14
נבון!?! לא כל כך
שלמה | 27-11-2019 10:21
האיש אדיוט וחבר כל בסיס מוסרי. כפיית טובה נוראית. תטפטר מלהיות רב כי מי שאין בו פליק של הכרת הטוב או הבנת המציאות לא ראוי להיות dog catcher בעיר.
15
לא צריך אויבים כשיש חברים כאלו
ראו | 27-11-2019 10:22
.
16
אחדות הימין בעיצומה
לא נבון | 27-11-2019 10:22
אינני מתפלא על הרב חיים נבון שתופס כותרות תקשורתיות בהבעה של דעת יחיד, אם אכן הוא עצמו שלם איתה. אבל אין בדבריו שום ייצוג מגזרי! זה נחמד לכתוב מאמרים וספרים, אבל הנהגת ציבור היא כבר משהו אחר שאיננה באישיות שלו. ימים יגידו ואחדות הימין תתחזק, ובנימין נתניהו ודווקא הוא למרות הכל ינהיג. כמה עגום שגם הרב נבון נופל בבעבועי התקשורת והזעזועים שהם מתמאצים לגרום, ועכשיו הוא כתב מאמר ואחכ הוא גם יתראיין.. וצוחק מי שצוחק אחרון.
17
הוא מסתדר לבד
בני | 27-11-2019 10:25
ביבי חכם לא פחות מכם והוא יודע להסתדר גם בלי עצותיכם המזהירות והגאוניות אז אנא הניחו לו ול2 מליון אנשים שחושבים אחרת מכם
18
ראש הממשלה הגרוע ביותר מאז קום המדינה
הפוך | 27-11-2019 10:26
עסק בעיקר בהשרדות. מקרב אותנו למדינה דו לאומית. לא מסוגל לקחת שום החלטה. לא סיפוח, לא ריבונות, ולא הפרדות.
19
אל תפלו
גדי | 27-11-2019 10:31
אתר סרוגים אל תפלו למשחק של כותרות תקשורתיות. ואל תציגו כותרת של דעת יחיד כמי שנקראת ככותרת מערכתית של האתר. זה כבר קורה בערוץ 7 עם העורך שלו עוזי ברוך, ושם זה נגמר. ערוץ 7 במתכונת זו נפל לפח התקשורתי שכולנו מבקרים ודורשים בו תיקון. בערץ 7 אנחנו כבר לא.. אז אנא סרוגים, שמרו על הבעה נכונה של הדברים ואל תיכשלו
20
אתה קובע סיקור יאני אוהד שוחד?קבלו את זה ותסת
משה | 27-11-2019 10:34
תתבייש לך במקום לכתוב מאמר לגנץ שיבין שהמלך ערום ואין פה כלום ולא נסכים להיות עיוורים אתה נכנע ?במקום להגיד אנחנו ברוסיה הקומוטניסטית כן או לא ? אתה נכנע
21
עם כל הכבוד באמת מי זה ה"רב" הזה
Idor | 27-11-2019 10:35
כל כמה זמן קופץ לו איזה דעתן חלול שמתנסח בצורה כביכול רהוטה ומדבר הבלים , חיים ...בסדר קיבלת כמה דקות של חשיפה יאללה הרווחת מה שרצית , אם הגעת במאמר הרדוד שלך עד לעמידה בפני בורא עולם אז תזכורת קטנטנה שמי שמנהל פה את העניינים זה בורא עולם והוא יקבע אם ביבי ילך או ישאר , ולפי אהדת הציבור שאת גזרות הערב רב מסרבים לקבל וכפי הנראה אותך הצליחו להפיל אנחנו נישאר בתוך מקום מושכל וברור לצידו של ראש הממשלה , ולא מתוך בורות כפי שמנסים למכור לכל האטומי דעת אלא מתוך חשיבה עמוקה ושכלול כל העובדות
22
קשקוש
דוד | 27-11-2019 10:42
קשקוש טהרני ומסקנות מיותרת הבעייה פה לא נתניהו אלא מערכת המשט כולל הפרקליטות
23
למה לתת להם לעבור על חוק יסוד ולהשתין עלינו
חיים | 27-11-2019 10:49
את זה אתה לא רואה הם קבעו עובדה הם מתעקשים עליה בלי שכל וחוק ואנחנו נוריד את הראש תפסיק להתחנף
24
אתה דג רקק מי אתה בכלל ?תקרא טוב
דני | 27-11-2019 10:52
השמאל תוקע את המדינה בהמצאה שלו שביקור חיובי זה שוחד שילכו להרבה ראשי ערים ומקומונים שילכו לכל הלובסטים בכנסת הם רוצים מקנאה עיוורת להפיל ראש ממשלה אז נלך לעשר בחירות זה לא פקיד זוטר יאללה נו זה ראש ממשלה שיודע לדבר ולגמד אותם
25
חבל שנותנים במה לכלומניק זה מחליש את המחנה
שלום יפרח | 27-11-2019 10:54
זה גורם לזה שנמשיך להיות שטיח של השמאל כי הם עקשנים
26
נתניהו לנצח כך קבע הרבי מלובביץ שחזה את הטימטום
מאור מלכא | 27-11-2019 10:56
אמר לו אתה תלחם מול 119 איש ואני מוסיף גם אנשים כביכול מתוך המחנה
27
לא צריך להתייחס לכל רב עם 30 איש
רמי גומיץ | 27-11-2019 10:58
נו באמת זה מעליב את הקוראים שנותנים במה לכזה דבר ראיתם את הרב דרוקמן ואבינר כל הכבוד יש להם לב לא יתנו ללחץ להשפיע
28
שמים סוף לעריצות המשפטנים
שפוי | 27-11-2019 11:05
כבוד הרב פספס את הסיבה הכי חשובה למה אסור לנתניהו לפרוש ולמה מגבים אותו במאבק הזה אפילו אנשי הימין הקיצוני שלא חולמים אפילו להצביע לו בבחירות אחרי ההקפאה גירוש עמונה, מקרון גבעת האולפנה נתיב האבות ועוד כל מיני אירועים חמורים שקרו בתקופתו הסיבה היא שהמלחמה של המשפטנים בנתניהו היא כי הוא מועמד הימין שמנצח אותם פעם אחרי פעם וכרגיל כשהשמאל מפסיד בבחירות הם עוברים להשתמש בדרכים יותר דמוקרטיות שהעיקרית בניהם היא תפירת תיקים המלחמה של ביבי היא מלחמה מול השחיתות של המשפטנים ולכן זה המלחמה של כולנו !!
29
מאמר של אפס, הנייר סובל הכל
אפס מאופס | 27-11-2019 11:14
בוז גמור, מרעיל בארות הכתבן הזה. הבנו שהדתיים הם שמאל קיצוני
30
עולם הפוך
ישראל | 27-11-2019 11:30
יצחק שמיר אדם ישר וצנוע, לא מתעניין מה אומרים עליו בתקשורת, איש אי השלמה, אנשי ימין הפילו את ממשלתו. בנימין נתניהו, שאינו מגיע לקרסוליו, רבני ימין נושאים אותו על כפיים כאילו היה המשיח.
31
רבני הציונות
רמון | 27-11-2019 11:34
בוגדנים רוצים להספיד את ביבי תתביישו לכם אתם גרועים יותר מהרשימה המשותפת אתם רוצים לאכול את כל העוגה , חזירים.
32
הרבנים הציונים
רמון | 27-11-2019 11:37
אין לכם שום ציונות אין לכם מידות כלל אתם פשוט כפוי טובה כרגיל ובוגדניים
33
הדחת נתניהו היא הודאה באשמה .זה עוול.
לא מוותרים לרשעים | 27-11-2019 11:37
החלק היחיד המוסכם במאמר אלו השבחים של ביבי נתניהו! הגישה התבוסתנית הזו להניח על השולחן את הראש של ביבי, כדי לרצות כנופייה של חונטה משפטית ותקשורת אלימה ומכוערת , זו לא דרך התורה. ככה אי אפשר להמשיך! חישבו איזה תקדים זה: כיצד יתנהג ראש הממשלה הבא...? הוא יהיה שפוט!! מהתחלה יקשרו לרה"מ הבא היועמ"ש והפרקליט חבל עם קולר לצואר....ויתפרו לותיק קטן... יאלצו אותו לשנות כיוון מדיניות לויתורים ועקירות, ואז יהפוך לאתרוג מהודר .... וחסר לו שלא יסור למשמעתם וילך באג'נדה שלהם. מייד יהדקו חבל לצוארו...והתיק יתפח למימדים...ע"י אברמוביץ וחבריו..7 זה מה שהרב מידן וחיים נבון רוצים? לא נכנעים לאנשי רשע כאלה. כמו שלא נכנעים למשפחות פשע!
34
הרב חיים נבון
רמון | 27-11-2019 11:38
אתה בושה לרבנות רחוק מלהיות נבון
35
יש פה בעיה אמיתית נתניהו חייב להשאר חייבים לקרא
פיני | 27-11-2019 11:38
הבעיה שיש מערכת שמכניסה את האגנדה ביודעין או לא אבל התוצאה עגומה בכל עניין של דת ומדינה הפרדה מגדרית כותל ועוד הרבה אנחנו משקשקים כי כולם יודעים לאן נושבת הרוח בלי להתחשב בעברו של העם תחבורה ציבורית כל דבר הם רואים צדק אחד מה שהם רוצים שיהיה ככה זה נראה לפחות לטעמי לכן המקרה של נתניהו חשף את הבעיה
36
חנינה
פושקין | 27-11-2019 11:41
תפסיקו לכתוב אופס.תכתבו שאתם רוצים ליראות מה שטוב לכם
37
סרוגים
רמון | 27-11-2019 11:42
מי המטומטם במערכת שנתן לך זכות לעשות כתבה בחדשות הרשימה המשותפת יותר טובה ממכם בושה וחרפה .
38
ירשם בהסטוריה שפילג והסיט את העם
וטהנעככ | 27-11-2019 11:47
וזרע פחד באנשי הליכוד שלא מעיזים לומר את דעתם. מי רוצה ממשלה כזאת לא דמוקרטית.
39
מה נשיג בחנינה?
לא הבנתי | 27-11-2019 11:48
נשיג רק נצחון מוחלט של הפרקליטות, שיכולה להגיש אפילו כתב אישום לא תקני, בלי עדים ועדיין להפיל ראש ממשלה. בלי שהפרקליטות יצטרכו לעמוד בבית המשפט, בלי שיצטרכו לענות על שאלות קשות בענייני שלטון ועיתון, בלי להתמודד עם העבודה הלקויה שהם עשו. אם כבר אתה בא מהזווית של האינטרס הציבורי, אז למה חנינה? הדמוקרטיה והציבור יפסידו ממהלך כזה.
40
תגובה 8 תמצית הכל
שלמה | 27-11-2019 11:53
41
למרות שהפרזת בגדולתו לכאורה של ביבי
יפה כתבת | 27-11-2019 11:56
נתת לביבי תשבוחות שאינו ראוי להם. אתה גם מציע לו חנינה שאינו ראוי לה. בטח כשהוא לא מודה ומאשים בקנוניה ומסית נגד כל הרשויות. חנינה לאדם כזה זה תקדים מסוכן. נכון שבזכותה תוקם ממשלה שפויה וטובה ונצא מהפלונטר שיצר ביבי ומהנזק הקשה למדינה שהוא גורם כדי להגן על עצמו השאלה אם מגיע לו פרס על הנזק הקשה הזה?
42
נתניהו
תום | 27-11-2019 12:03
זאת הגחמה של הקבוצה אנטי ביבי..זה עדיין מר נבון עם כל היותך מחזיק בתואר רב..להציע לראש ממשלת ישראל מר בנימין נתניהו ..לעזוב את תפקידו מלהמשיך לשרת את עם ישראל..ולהביא את מדינת ישראל להתקדמות גדולה בכל תחומי החיים..זאת תאוותם של כל שונאי הימין לכרות את הענף שיושבת עליו מדינת היהודים..כבוד הרב אל לך להתעסק בפוליטיקה..הלימוד והתורה מחכים לך
43
בושה
אילן | 27-11-2019 12:16
איזה חוסר ערכים ממי שאומר על עצמו שהוא רב שוחד מרמה והפרת אמונים אלו עברות חמורות אתם איבדתם כל מצפן מוסרי אתם לא דתיים אמיתיים זאת בושה וחרפה שיש בכלל אנשים כמוכם זאת הטרגדיה האמיתית נתניהו הוא איש אחד מושחת אבל אתם חברה חולה ומעוותת ששמה אידיאולוגיה פוליטית לפני מוסר אישי אין לכם אלוהים!!
44
ארגון "רבנים למען מושחתים"
מגו | 27-11-2019 12:50
אין קשר לימין ושמאל שגם ככה לא קיים. אדם פשע שישלם. מה עוד שהוא משסה מפלג ומוכן להחריב את המדינה.
45
מזל שנתניהו לא תבוסתן
מחזקים את נתניהו | 27-11-2019 12:57
מזל שבנימין נתניהו לא תבוסתן כמוך, אחרת הוא היה מקבל עסקת חנינה. תפקידינו הוא בדיוק להיפך מרעיון הכניעה שלך – לחזק אותו ולהתפלל שיהיה לו כוחות לעבור את כל הסבל הנל על מנת להוכיח את חפותו. אם כפי שהוא טוען ומאמין הוא לא קיבל שוחד - למה שיאפשר לפקידים לבצע הפיכה שלטונית?? מחר מישהו לא ירצה אותך באיזה תפקיד ויתפור לך תיקים, אתה מוכן לנורמה כזאת? האם יעקב נאמן זל לא היה צריך לקבל את ההזדמנות להוכיח את חפותו?? ועוד נקודה: כרב ששייך לציונות הדתית - ללא נתניהו נוחזר כולנו עמוק עמוק לתוך קופסא בתור קיצוניים משיחיים 'פרופלורים' שלא סופרים אותם. אינך קולט למה השמאל לא רוצה את נתניהו בשלטון??? אנחנו הראשונים שצריכים לעשות כל שביכולתינו לסייע לו. איזה עוד מנהיג בזירה היה מעז להקים בלוק עם מה שנקרא היום הגוש החרדי משיחי??? בלעדיו - כל השותפים האלו יזרקו לספסלים האחוריים באופוזציה
46
אם סער עולה אני אוטומטית ישר עובר ליהדות התור
אמיר | 27-11-2019 13:35
או מפלגה דומה ושישי שעד לפני חודש סער היה כמו ביבי אצלי בלב זה לא יתוקן ושימשה אותנו
47
כל האומר בנימין טעה אינו אלא חוטא.
רק ביבי המלך | 27-11-2019 14:37
יאללה יאללה שתחרר על החיים שלך מי שישמע רק ביבי המלך
48
הרב נבון
אני | 27-11-2019 14:42
עם כל הכבוד לך במילוי תפקידך אשר הוא מ המוסריים,האם נראה לך שזה נכון לשמור בתפקיד ציבורי,מי שנאשם השוחד והפרת אמונים? האם אתה מזהיר אותנו מכך שמהיום והלאה ישתנו החוקים כל כך,שראש ממשלה כל שהוא יוכל לעשות כל אימת שבא לו רק משום שהוא ראש ממשלה. אם אתה כאיש דת חושב להשתמש בדמוקרטיה,כדי להגיע למעמד משפיע,עליכם לקבל את הגבולות שהיא מציבה,ואילו הם גבולות החוק.והרי אתה בתור איש מוסר חייב להגן על החוק והמוסר.
49
היריבים של נתניהו יצליחו בעזרת שי ניצן השקרן
ליאת דוידוב | 27-11-2019 15:36
היריבים של נתניהו למדו להגדיר עצמם מרכז, ולברך את טראמפ על הכרתו בחוקיות ההתנחלויות. רק מהמקום הזה, ורק בעזרת הפרקליטות והתקשורת, הם היו יכולים לגבור עליך. אבל זה קרה. כל רודפיך השיגוך בין המצרים
50
לעולם אין אומרים נואש
ביבי 2 | 27-11-2019 16:16
אנחנו לא מתיאשים ענקיים ישבו במאסר ויצאו גדולים מאוד מאוד למרות שזה נראה שהצליחו לתפור את התיק מושלם, אבל תפרו אותו עם חוטים מ קוריי עכביש ביבי לא ישב בבית הסוהר, אבל יפרוש עם כבוד רב ובגאון
51
עם כל הכבוד מי שמך
יעקב | 27-11-2019 17:45
אתה ממליך מלכים? קצת צניעות כל הכבוד עשית הרבה למען עם ישראל עכשיו עוף הביתה עם כתב אישום שהורתו ולידתו בחטא ובזיהום. לא כבוד הרב
52
בושה
בן | 28-11-2019 18:30
דתיים חובשי כיפה מרשים לביבי לעבור על לא תגנוב לא תחמוד לא תעיד ברעך עד שקר. איך אינכם מתביישים? להשוות את ביבי הנהנתן והזחוח לבן גוריון הצנוע? תתביישו. להשוות את צ'רציל ורוזוולט לביבי.... הם לא ויתרו להיטלר... לחמו בחירוף נפש.... ביבי משלם פרוטקשיין לחמאס..... איך אפשר להשוות אותם בכלל. לכו לקרוא פקחו עיניים אולי תראו היכן טעיתם.... ובגדול טעיתם.
53
אתה פשוט גוש חום ומסריח. ביצה מוזרת
מאור פנים | 28-11-2019 19:37
ככל הנראה גם עם חשש ממזרות
54
בלה בלה בלה אם אין לך מה לכתוב אל תכתוב שטויו
אחד העם | 28-11-2019 20:04
ביבי היה תותח ונשאר תותח - אין כמוהו השמאל והתקשורת מנסים להפמל אותו ואחר כך יגידו סליחה טעינו/שיקרנו שפכנו את דמו.... אבל העיר שהוא עף ואתה לצערי שותף להמלך הזה במאמרך הוא חכם והוא ישאר !!! לא היה כלום ואין כלום !!!
55
שוחד יעוור
מוטי | 09-12-2019 12:55
לא מואשם ברצח אלא השוחד והפרת אמונים. בציציותיו של נבחר ציבור יש לפשפש שבעתיים. ראש ממשלה מסית מפלג נהנתן ותאוו שלטון. לעניין האישום; יש שופטים בירושלים.