אתר הבית של המגזר הדתי
דואר אדום
זמני היום

די לרשעות נגד נתניהו; במיוחד אם היא באה מצד רבנים

אין רשעות גדולה מזו של רב הגוזר דינו של אדם לפני שיישפט, ועל אחת כמה וכמה אם מדובר בראש ממשלה. מר נתניהו עדיין ראש ממשלתנו, והוא, ולא פחות מכל אזרח במדינה מתוקנת, נשאר זכאי כל עוד לא הוכחה אשמתו, ולכן כל הפוגע בו כפוגע ב'מלך' ישראל

די לרשעות נגד נתניהו; גם אם היא באה מצד רבנים
  צילום: רפי פריימן

דמו של ראש הממשלה נשפך על דפי העיתונות מזה שנתיים אם לא יותר, בגין חשדות לשוחד ועוד שאר סעיפים. הוא נשפט כבר מראש, נתלה בכיכר המרכזית ביותר שידעה האנושות, באינטרנט, באקדמיה, בכנסת, ועל כל גבעה גבוהה ומעל כל עץ רענן.

עוד באותו נושא

מנדלבליט הכריע: נתניהו יואשם בשוחד בתיק 4000


28

ומי מנצח על התזמורת הזו? רשמית – הפרקליטות הידועה בדעותיה הפסולות, בדרכיה הפרובלמטיות, בנטיותיה הפוליטיות ועוד. אבל למען האמת כל אזרח יודע ששנאת השמאל היהודי – בארץ וכמו בחו"ל – החליטה שכל מה שריח לאומיות נודף ממנו יש לחסל. אין הוכחה גדולה מתגובתה להחלטת נשיא ארה"ב טראמפ שקבע שמה ששקרי ופסול בעיני השמאל מאז מלחמת ששת הימים, הוא דוקא האמת והצודק לישראל: יהודה ושומרון שייכים לעם ישראל! מספיק היה לראות את נציג השמאל החולה, השף שבישל את הסכמי אוסלו מר יוסי ביילין שהגיב כי ההחלטה מאכזבת. אז הנה מתברר שהקב"ה ותורתו אמת!

השמאל מפיל את מי שנאבק למען ארץ ישראל

הדרך של השמאל לפעול היא להשפיל ולהפיל את מי שנאבק למען לאומיות ישראל (אף אם לא תמיד בדרך השלמה ביותר בעיני רבים מתוכנו).

ומה הדרך היעילה ביותר? לנצל את מערכת המשפט המכונה ישראלית – שהיום כל אחד מאתנו יודע כמה היא בעייתית, כמה היא לעתים חסרת הגינות יושר ואובייקטיביות – ובמקביל לשסות את העיתונות המכורה. וכך מקבלים את התרכובת לבקבוק התבערה הדרוש לזרוק על ראש ה'תמנון' הלאומני.

מצד המערכת זו שהרסה עד היסוד בשלושים השנים האחרונות כל ערך יהודי אמיתי, אין אנו מופתעים. לא הופתענו שהיא בחרה כשליח לדבר עבירה ציוני דתי כיועץ המשפטי לממשלה, שהרי הצבור הציוני דתי מאז קום המדינה נשאר בבחינת עבד נרצע לחילוניות תמורת נזיד עדשים, על אף המחיר העצום שהוא משלם במסירות הנפש העילאית שהוא מפגין למען המדינה בכל תחומי החיים ובראש – בצבא. וכל אותם חניכי מפא"י ומפ"ם לשעבר מאשימים את ראש הממשלה בנקיטת צעדים פסולים שהם לאין ערוך יותר טהורים מכל הריקבון שהנהיגו כאן שתי המפלגות האלה שזיכרונן אינו לברכה.

למה התעוררת רק אחרי כתב האישום?

אבל מה שיותר נורא, הוא ההתבטאויות שיצאו לשמע כתבי האישום מפי רב הרואה את עצמו חלק מהצבור הציוני דתי, שדעותיו הפרובלמטיות קנו כבר שביתה באינטרנט, דעות המשדרות תמיד תסביך נחיתות ביחס לצבור המתיימר להיחשב כ'אליתות', והמזמין כבר את הצבור הנאמן לתורה לגנות ההתנהגות הלא מוסרית של ראש הממשלה.

מעניין שחוסר המוסריות של הכפשת שמו של סתם יהודי, וכל שכן של ראש ממשלה ברבים לפני שאפילו הוגש כתב אישום כלשהו, הוא מעשה מתחת לכל ביקורת, רשעות אין קץ וריקבון מוסרי שמשום מה אותו רב לא ראה לנכון להתקומם נגדו ולהזעיק את הצבור! מתוך עם הארצות אין קץ, הוא לא מסוגל להבין שהפעם לא רק בבורות תורנית מדובר, אלא ברשעות ממש!

עם הארצות מדוע? משום שכדי לשפוט 'מלך' ישנם כללים הלכתיים ברורים שאינם מתקיימים בכלל בימינו, ובראשם שופטים בעלי יראת שמיים ויושר אנושי ללא כל רבב, ואם מצד אחד אין ספק שפה ושם נמצאים כאלה, מאידך רבים מהם רחוקים מלמלא אחר הדרישות האלהיות. וכל זה מבלי להיכנס לדיון הלכתי מעמיק יותר.

ורשעות מדוע? משום שאין רשעות גדולה מזו של רב הגוזר דינו של אדם לפני שיישפט, ועל אחת כמה וכמה אם מדובר בראש ממשלה. אם לא היה עם הארץ גמור, היה לומד מסכת קידושין ומוצא שם שעולם התורה הושמד על יד ינאי, ובעקבות זה נהרסה מדינת ישראל, וכל זה בגלל שרב מתחסד האשים אותו במה שלא היה בו, ורק לאחר בדיקה התברר שבהאשמת שווא היה מדובר, והדבר גרם אסון אנושי רוחני ולאומי היסטורי לכל עמנו.

כל הפוגע בנתניהו כפוגע ב'מלך' ישראל

מר נתניהו עדיין ראש ממשלתנו, והוא, ולא פחות מכל אזרח במדינה מתוקנת, נשאר זכאי כל עוד לא הוכחה אשמתו, ולכן כל הפוגע בו כפוגע ב'מלך' ישראל, כל המשפיל אותו משפיל 'מלך' ישראל, דינו כזה! ואם כבר הלבנת פנים של סתם יהודי היא בבחינת 'שופך דמים', על אחת כמה וכמה הלבנת פני מנהיג האומה הישראלית ללא כל בסיס בינתיים!

גם זו הלכה שאותו רב שכח מתוך להיטותו לפרסם את עמדתו כאילו 'דברי אלהים חיים' הם. הפשע הברור היחיד שאני מבחין כעת הוא מאמרו של רב זה. לכן אם הוא חש לנפשו ולעולם הבא שלו, עליו להתחנן על נפשו לפני הקב"ה על המאמר הלא נסלח הזה שהוא כעת המעשה הבלתי מוסרי הנוראי ביותר! ולא רבנים כאלה צריכים להנהיג את ישראל.

==

הרב ד"ר אליהו זייני הוא ראש ישיבת ההסדר 'אור וישועה' בחיפה

אם בכתבה נמצאה טעות או פרסומת לא ראויה. דווחו לנו >
תגובה חדשה * אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אסור, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע. נפגעת מתגובה? דווח לנו
107 תגובות - 73 דיונים מיין לפי
1
כח לחי
ישראלי | 22-11-2019 0:06
יישר כח לרב המברר דברי אלוקים חיים ומעמיד את הדת על תילה...
ממדינה דמוקרטית לדיקטטורה משפטית!
רופא | 04-12-2019 9:15
כיצד הם לא תובעים את ביטול המיזוג של בזק-YES? אם תיק 4000 צודק אז מיזוג של בזק-YES הוא סהכ מניפולציה וקנוניה של שוחד! כל הנתונים מראים את צדקתו של פרופ' אומן- זוכה פרס נובל. שכל התיק הוא מגמתי לבצע הפיכה ממדינה דמוקרטית לדיקטטורה משפטית! דיקטטורה המשתמשת בכסות תירוצים שנתמכת על ידי בעלי אג'נדה קיצונית נגד רצון העם!
תודה לך כבוד הרב ביבי מלך ישראל הפוגע בו יחלה
אור כסלו | 30-11-2019 20:00
בבית החולים שוכבים כמה אנשי כלי תקשורת שפגעו בראש הממשלה
יישר כוח לדברים
בצלאל | 23-11-2019 21:09
דברי אמת.
ביבי מושחת וצריך ללכת הבייתה!!!
אבי | 22-11-2019 11:27
מדהים איך רבנים מוכנים להתפשר בענייני טוהר מידות
אחוות מושחתים
פשע מאורגן | 22-11-2019 8:37
רב מושחת תונך בפוליטקאי מושחתץ
הרב טועה. ולא מבין ששוחד זה איכס'...
א י | 22-11-2019 0:58
לא מלך ולא בטיח. כולה איש עם כתב אישום בעבירות החמורות ביותר לאיש ציבור... לא מתאים לעם סגולה. שינסה אולי למלוך באומה שפלה... לא האומה שאמורה להיות אור לגויים... לנו מגיע משהו משובח
2
כיפה סרוגה מטמאים את עם ישראל בשחיתות ושפלות
מתנחל אבל ישר. | 22-11-2019 0:06
שחיתות ושפלות של שוחד מרמה והפרת אמונים בחסות מתנחלים על בני ישראל עם קרובו..
דביל אבל עם מקלדת
רועי | 22-11-2019 15:32
ע
מתחסד
א | 22-11-2019 7:57
אתה מגעיל אותי. תן לי חודש אחד בחקירות עליך ואני מלביש עליך תיק. או שאתה רשע או שאתה טפש
כמה פוטין משלם על תגובה?
$$$ | 22-11-2019 6:10
כמה פוטין משלם על תגובה?
3
מדהים הגיע זמן, שנרים ראש
צפוני | 22-11-2019 0:16
וואו ישר כח. איזה מאמר הקפיצה על נתניהו זה על הימין והפנים היהודיות של ישראל. ולכן הבלוק הוא אמיתי רוב העם היהודי לא רוצה שתמחקו את היהדות במרחב הציבורי
הרב ז. תומך באבא של ילד ז.
איזה יופי | 22-11-2019 9:34
זיווג משמיים. קחו חדר במלון.
4
תודה לך הרב. אחרי המאמר של רב אחר
יעקב | 22-11-2019 1:20
זה בפירוש מים חיים. יושרה וכבוד. תודה לך
שכויח!
אלישע | 22-11-2019 2:49
.
5
מי חותר תחת קיומה של מדינת ישראל?
תוהה | 22-11-2019 2:53
פרקליטות בתוך פרקליטות?! מדינה בתוך מדינה!!! מתפרת התיקים של 'התנועה לאיכות השלטון' ('התנועה ל...החלפת השלטון') מיסודה של ה'קרן החדשה לישראל' (סליחה...לפלשתין) מונעת עי גורמים זרים, כסף זר, ואינטרסנטים שמאלניים בישראל שמקבלים את הכסף ורוצים לכבוש את השלטון. ארגוני שלוחות הסרטן הממאיר של ה'קרן החדשה' זיהמו את כל המוסדות שהיו אמורים לדאוג ליושר וצדק. 'קרן אברהם' (אבא של ישמעאל ויצחק) הוקמה עי ה'קרן' כדי לצ'פר שוטרים בכירים בטובות הנאה חשודות ובמקביל לשתף עימם פעולה. 'התכנית להכשרת משפטנים' של ' הקרן להשמדת ישראל' שלחה זרועות תמנון למערכת המשפט ולפרקליטות. ארגונים שונים שמצ'פרים עיתונאים (רביב דרוקר עבד ב'קרן החדשה' חינם?! לא ברור. אבל הוא מקדם את האג'נדה שלהם; אילנה דיין קיבלה מהם פרס ועוד ועוד) ישראל בסכנה אל מול איראן, אך הסכנה הגדולה ביותר היא ה'קרן החדשה לישראל'. אלו הדברים שיש לחקור! יש לעקור את ה'קרן החדשה' ומאות ארגוניה מישראל! הם מסכנים את קיומו של הניצן העדין והצעיר הנקרא 'מדינת ישראל'. מדובר בגוף שחותר תחת אושיות קיומה של מדינת ישראל ורוצה להחליף את מוסדותיה בארגונים הקשורים ליצירת 'סדר עולמי חדש' והפיכת ישראל למדינה דו-לאומית אם לא רב לאומית. מדינת כל אזרחיה. חלום בן 2,000 שנה עלול לרדת לטמיון. בגלל אנשים המאוהבים בכסף של ה'קרן החדשה' ובאשליה תדמיתית שהם נאורים ותרבותיים יותר מכל העם, לכן הם (לדעתם הנרקיסיסטית) יותר 'פלורליסטיים' ו'דמוקרטיים' (עד שזה מגיע...לעמדות ודעות שונות משלהם..) ובאשר לדברים של מנדלבליט ונתניהו: חז אמרו ובצדק: 'ניכרים דברי אמת' (תלמוד בבלי, סוטה דף ט' עמ' ב) כשמנדלבליט דיבר - הוא היה אדום והשפיל מבט כך נוהגים שקרנים ואנשים שיש להם מה להסתיר. כשנתניהו דיבר (למרות שהוא הותקף באכזריות וברשעות) - הוא הישיר מבט והיה כנה לחלוטין. כך נוהגים אנשי אמת. הגוף והמבט לא משקרים! הדבר החמור הוא שאיש בתקשורת לא מבקש לבדוק את התנהלות החקירה והעיוותים שהתגלו לכל אורך הדרך.
6
רב רב עם רב
ז. פרויד | 22-11-2019 3:23
רב אחד הוא זייני אבל מי הרב השני?
די לדשעות
שירון שם רשעים ירקב | 04-12-2019 7:14
8
שרלו האבא
שרלו | 22-11-2019 6:41
האבא של שרלו הבן
7
הרב הזה היה הרב של הטכניון ומרצה בכיר, זה לא סתם רב
אבי | 22-11-2019 5:04
דעתו דעת תורה שרוח חכמים נוחה הימנה... איש ישר ואמיתי האומר דבריו ללא חת, אשריו ואשרי חלקו, ואשרי העם שהולכים על פי תורת ישראל תורת אמת... ויפוטרו הרבנים המזויפים שלא הולכים על פי דעת תורה, שמשתמשים בתורה כקרדום לחפור בו, שמי ששומע תורה מפיהם כשותה מנהר של מים מרים שאין בהם ברכה
כל הכבוד לרב זייני שליט"א על דבריו המגובים הל
אבי שמירו | 25-11-2019 19:14
כל הכבוד לרב זייני שליטא על דבריו המגובים הלכתית, בניגוד לאדון ולרב שגזר את דינו של ראש הממשלה מר נתניהו - בטרם הוגש נגדו כתב אישום
לאפרים- שקר גס ומופרך
מגיב | 22-11-2019 11:50
פרט לעלילת דם עי דמות שלא נזכיר את שמה, אין בדבר שום שביב אמת (הטענה הייתה ללא ראיות כמובן). נא לא לשקר ולשפוך דמים
רק נזכיר שזיני תמך ברצח רבין
אפרים | 22-11-2019 10:22
גזען, פאשיסט, מסוכן. ואם לדעתו אמרות השפר של טראמפ האנס הן הוכחה לדבר ה', הרי שהוא גם, במחילה, מטומטם גמטר. מסתובב בחיפה עם עדת מעריצים עוורים ומסוכנים. האיש ניצל מפיטורים מהטכניון רק בגלל שהביורוקרטיה הכרוכה במהלך היתה מסובכת מדי.
8
מדוייק!!
מישהו | 22-11-2019 5:11
כל הכבוד
9
תודה רבה
יוסי | 22-11-2019 6:44
צודק 100% אזרח רגיל זכאי עד להרשעה גם נתניהו השמאל עבר כל גבול אליהם נאמר כל המרחם על אכזריים סופו לאתאכזר לרחמנים
10
יהדות התורה
נועם | 22-11-2019 6:54
יהדות התורה שלום דתי ומדיני מדינה שווה לכולם לא תהיה מדינה יהודית חילונית
11
אתה לא באמת מתכוון שהמשפט יכריע
משה אהרון עו"ד | 22-11-2019 6:56
משום שהאיש לא מאמין במשפט הוא רוצה לשסות את הציבור במערכות וכל שלב הוא מחרף ומגדף מערכות אלוהים חיים הוא מעמיד מול המששפט את דעת הציבור ולכן גם דחף שוב לבחירות שהעם יאמר דברו ולא המשפט. מה שאתה ושכמותך עושים זה נבלה וחילול המשפט האיש מושחת ולא מלך חסר שגם תכתירו אותו כמלך המשיח ה.מעונה. אני מצטער שיש רבנים כמוך שנותנים יד לשחיתות ושהאף שלהם מתחיל לפעול רק אחרי פסיקות של בתי משפט. בעצם גם לאחר שיורשע אתה ושכמותך צטרפו לקמפיין שלו שגם בית המשפט תפר לו תיק. חבל חבל שלא יודעים לשתוק
אתה עו"ד????
מרא דאתרא | 05-12-2019 0:32
האם אינך יודע שכל עוד אדם לא הורשע בבית משפט וגזר דינו לא נעשה חלוט הוא לא נחשב אשם? איפה היית כשלמדו קורס במשפט פלילי ודיני ראיות? ליצן. אתה עוד כמו שאני נשיא ארהב.
אתם ממש דפוקים
אביגדור | 23-11-2019 22:32
רוב העם רוצה את ביבי, המנהיג הדגול והנערץ, גם עם כתבי אישום. נקודה
כל מילה בסלע בתגבותך- מאוכזבת מהרב זייני
לעו"ד משה | 22-11-2019 8:27
אעפי שבדרך כלל אהבתי את דעותיו ותגובותיו - הפעם שגה בגדול. ביבי בעצמו הודה בשוחד שקיבל מ-מילצן סיגרים (וגם חליפות) ולאשתו בקבוקי קוניאק הענין הוא מה הובטח למילצן ופאקר בתמורה -= זה לא היה חינם !!!!!!!!!!!!
12
בתגובה לרב
סיוע שמעון | 22-11-2019 7:02
תפסיקו לחיות באשליות של מלך ישראל כל מי שסרח ויש עובדות על כך עליו לשלם . יש שופטים בישראל שהם יקבעו אם נתניהו סרח או לא סרח . ותפסיקו להיות שופטים.
עדים זוממים ולאחר סחיטה ואיומים. אין צדק
ליאת פרידמן | 25-11-2019 19:16
כל הכבוד לרב זייני שליטא על דבריו המגובים הלכתית, בניגוד לרב שגזר את דינו של ראש הממשלה מר נתניהו - בטרם הוגש נגדו כתב אישום.
13
הצודק
החכם | 22-11-2019 7:10
מלך המלכים חי וקיים יוצר שמש וכוכבים ואתמול נראה חזרה אדם רגיל חוור עם פצע בפה מה זה איפו המלך איפו הרבנים
14
עולם הפוך. רבנים
אזרח | 22-11-2019 7:15
תומכים במושחתים, בפדופילים ורוצים לגרור את כל הציונות הדתית איתם. אריק שרון היה מלך וכולם אמרו שהוא אשםאבל שהשמאל מאתרג אותוץ הכל פוליטי.
15
נתניהו
אילן | 22-11-2019 7:24
בקרוב הוא בכלא
16
ראש הממשלה
יחיאל בנגוסי | 22-11-2019 7:38
רב לא צריך לתת אישור לבתי משפט שדנים לפי הגויים.פשוט שרלו כל היום מנסה להתיפיף על השמאל
17
להפסיק לקטר ולעבור למעשים
א | 22-11-2019 7:54
יש לחשוף את המלכים שמתחפשים ליהודים. לקראת ביאת המשיח העולם הפוך . מערכת משפט של הרשע גם בסדום היתה מערכת משפט. ראשי ישיבות לקשיים גמורים. יש לעשות מעשה ילדות אותם בקהילה ולהסיר את המסיכה מעל פניהם. איך יעלה על הדעת שפקרליט המדינה שולח מייל לתפוצה בינהם שופטים מכהנים ולא מודח יום אחרי. איך יעלה על הדעת שלפיד עד מדינה .
18
מבין השורות יש פה קריאה למרד. בושה
חחח | 22-11-2019 7:55
׳מלך ישראל׳? האם הכותב שפוי בדעתו? הכתבה הזאת היא פשע, קריאה למרד.
אתם מכינים את הקרקע לשיסוע נוסף נגד רבנים?
מגיב | 22-11-2019 9:04
די להוציא דברים מהקשרם, כבוד הרב זייני הסביר דבריו, אם אתה רוצה לא להבין, תעשה את זה בשקט. לרבנים יש זכות וחובה להתבטא גם בנושאים אלו, אסור שתשתיקו אותם.
עיוורון
רוני | 22-11-2019 8:20
העדויות מדברות בעד עצמן והציבור שלנו לא רואה ולא יודע. אומרים תשקורת בעוד רק לנו ערוצי תקשורת עצמאיים ונתניהו דאג להכפיף עורכים ומגישים בגלי צהל ברשת ב והיכן לא. יש עדויות מסודרות. אז סביבי רוב הציבור לא שמע ולא יודע. מה זה אומר עלינו? מה זה אומר על המנהיגות שלנו? היכן עוד אנו חיים בשקר? במה עוד מרחו אותנו?
19
זקוק לפסיכיאטר דחוף
יוחאי | 22-11-2019 7:58
איזה מלך ואיזה בטיח. ידוע בטפשותו הפרימיטיבית, חי בלהלהלנד מטורלל. זקוק לטיפול מיידי יחד עם עוד כמה כמוהו. אוי ליהדות ואוי ליהודים ממעורערי נפש כאלה. זה פאגאניות לשמה, עבודת בעל .
אי שפיות מתקדמת...
שאול | 24-11-2019 17:19
אם לא לקחת משהוא לפני (וחבל) כדאי שתיקח(לפחות) משהוא אחרי.
למה גסות רוח? אם אתה לא מבין את דברי הרב
מגיב | 22-11-2019 9:01
אתה יכול לשאול בדרך מנומסת. מדיבור כזה ראוי להתעלם, אבל אולי יש קוראים אחרים ש(עקב מערכות החינוך הלא מזהירות פה) ראוי להסביר להם- המלך או המנהיג בעם ישראל נושא בתפקיד הנוגע לכלל העם, לא רק לעצמו, לכן פגיעה בו היא באופן מסוים פגיע בכלל העם. הדבר נכון לא רק למלך, אלא לכל מנהיג לעם ישראל גם בשיטה דמוקרטית. ראש הממשלה נתניהו מייצג בעולם בדברים רבים את עם ישראל, לאדם שעיניו בראשו לא ראוי להתעלם מזה.
20
הבנתי. נתניהו הוא מלך, ולכן מעל החוק...
אזרח | 22-11-2019 8:07
זה רב? למניין הוא לא ראוי.
הוא אכן נבחר לחוקק, לראש המחוקקים!!
עמי | 26-11-2019 12:24
לכן ודאי שעמדתו מעל לרועץ המשפטי ולפרקליט המסואב!!! גם החוק ער לאפשרות הפיכה משפטית ומותיר אותו בתפקידו- על אף כל הכפשה!!
21
טיפש אבל עם מקלדת
רועי | 22-11-2019 8:18
רפה שכל אבל מחנך את כולם
כאמור
תגובה לרועי 21 | 22-11-2019 14:24
כל הפוסל במומו פוסל
22
ביבי הוא מלך מה השאלה בכלל... לכן הקנאים מנסים להוריד אותו
אבי | 22-11-2019 8:20
לא מצליחים בקלפי... אז מייצרים סביבו דינמיקה מעורפלת של כביכול מעשים פליליים, וככה מנסים לבלבל את העם... לבסוף תראו שהכל עורבא פרח... זה קשקוש בלבוש - ביבי זך וטהור, איש ערכי וישר דרך, חכם וזהיר... אז מספיק עם הדינמיקה השקרית הזאת... העם עם ביבי מלך ישראל הבלתי מעורער
מה מלך? קיסר!! קיסר וכהן ראשי.משיח בן יוסף!!
אתחלתא ד'גאולה | 22-11-2019 10:17
אתחלתא ד'גאולה
23
מזכיר את מה שאמר אלוביץ על יאיר נתניהו
נאה דורש | 22-11-2019 8:36
ילד ז. רב מושחת תומך בפוליטקאי מושחת. אין חדש תחת השמש
24
ואולמרט לא היה מלך?
יהודי | 22-11-2019 8:46
הצביעות זועקת לשמיים. איפה היה הרב הדר????????? ביבי בחינת שמשון תמות נפשי עם מדינת ישראל.
25
במדינה של ר' שרלו שי ניצן יהיה ראש ממשלה.....
רק אמת! | 22-11-2019 9:40
במדינה של ר' שרלו שי ניצן יהיה ראש ממשלה.....
26
די לשנאה והניכור
יהודה | 22-11-2019 9:48
אם לא די לנו במלחמת האחים שרובצת עלינו לפתחנו..שכל צד בטוח שהצד השני הוא המושחת.. עכשיו גם יבואו הרבנים ויתחילו להילחם אחד בשני..די!! הרב זיהי אני מבקש ממך להירגע,לקחת כמה נשימות..תלמד מול מי אתה עומד, תשב עם הרב שרלו..תדונו יחד בדברים. כל עוד כל צד יחשוב שהשני טיפש ורשע לא נתקדם לשום מקום .
27
צודק בכל מילה
חיים | 22-11-2019 10:03
יישר כח שיישרת את דבריו העקומים של שרלו.
28
המלך נתניהו !!!
עם ישראל | 22-11-2019 10:15
חזק וברוך !!!! כל הכבוד !! וכל המתחזקים כנסו למאורה שלכם ותפסיקו לבזות את העם היהודי הנאור כי אנחנו זה כל הציבור היהודי הדתי הלאומי והחרדי לא איתך(בכוונה לאותו רב שהשמיע את דעתו הבזויה)...אלא עם נתניהו המלך
29
זהו עכשיו הוא כבר מלך
David | 22-11-2019 10:32
מה הטירוף הזה? הביבי ראש ממשלה הארוך בתולדות המדינה. בעיני עצמו הוא כבר מזמן מלך, והנה לנו רבנים הממליכים אותו עלינו רישמית ודפיניטיבית... הבן אדם משסה קהילות ומלבה שינאה, רק מסיבה זו מי שמתיימר לייצג תורה אמור לפחות לשתוק!
30
מערכת המשפט כושלת!!!
שוקי | 22-11-2019 11:09
זה לא חדש. איך לא טיפלו בבעיה הזו במהלך כל שנות כהונתו של נתניהו?
31
ועוד איך רשעות
אני | 22-11-2019 11:12
והיא מהולה בבורות, בזדוניות ובגיבוי של ערב רב גם מתוך הציבור חובשי הכיפות הסרוגות.
32
המלך נתניהו
תום | 22-11-2019 11:18
והלא כתוב בתורתינו הקדושה; אלהים לא תקלל ונשיא בעמך לא תאור..פירוש ללא מבינים כל אלהים בתוכנו הרי הוא רב ראשי /בכיר וכל נשיא בתוכינו הרי ראש הממשלה שמנהל את המדינה.. ונושא ונותן עם כל ראשי מדינות העולם..וכל מי שפוגע בו..יש בורא לעולם שיטפל בכל חומרת הדין..הוא משיח השם
משיח אמת
רות | 23-11-2019 20:40
רק אנשי אמת יזכו לראות . כל הרשעים בחושך ידמו.
33
"תופשי תורה" - אינטרסטיים בעלי אופק מוגבל
משה אהרון עו"ד | 22-11-2019 12:20
המסע לגונן על המושחתים החל. גם רבנים חלולים נטולי זיקה לאמת מצטרפים ומחללים שם שמים ותורה 22/11/2019 12:14:39 כמו בקאפיין מתוזמר לאט לאט מצטרפים רבנים לתמוך בגירסה של תפירת תיקים לזך המעונה מבלפור . ולעניין זה גם מגייסים כל מיני קלישאות דתיות רב אחד מהם המליך אותו למלך. מגיב רדוד החרה אחריו להופכו ולא פחות - למלך המשיח ונמצא כי תורת ה' מחוללת בחוצות שהבריות אומרות ראו לאלה הדתיים שבעבור נזיד אינטרסים מניחים לאמת ותומכים בשחיתות ובמושחתים אם זו התורה מוסיפים הם אומרים : אין לנו חלק ונחלה בה.. ונמצא כי הגאולה מתעכבת. האמת בהיותה אלוקית היא שואפת תמיד לעלות למעלה רק בני אדם בעלי ערך סגולי מוסרי מסוגלים להושיט יד מוסרית ערכית גדולה ולאחוז באותה הידית של המטריה ולהורידה אט אט מטה צמוד אליהם - כחופה. . והנה עובדי האלילים האלה ביניהם רבנים המכונים גדולים כל כך רחוקית מהאמת שתורתם הפכה תורה אלילית והנטולה כל שבב של אמת והם כמאמר הנביא אך : תופשי התורה נאחזים בה לתועלתם שלהם הם חיים בתורה שבינה לבין האמת יש מרחק שמים וארץ ריק מוסרי וחלל ערכי רב סביבם כל עבודת ה' שלהם שלילית . הם לא בכדי נאחזים בערכים ואידיאלים תלושים או כאלה המוקדמים לעיתם [המשיחיים]. שיקלול המציאות שלהם לוקה כל כך בחסר בעיוורון אופקים . התנהגותם מוכתבת מתוך שקליה וטריה של שיירים ארכאיים מיום האתמול . צריך להתפלל שלא יצליחו להרחיב השסעים בעם הזה לנפצו לרסיסים ולחורבן ביתו כן סכנת החורבן מרחפת לא מאירן אלא מאלה הקיום שלנו מותנה באחיזת האמת ובניקיון מוסרי מוחלט שציון במשפט תפדה כל דבר פחות מזה כרוך במחיר כבד של חבלי גאולה קשים
34
'ראש ממשלה יוצא' בממשלת מעבר - ממש לא מלך...
לא מלך! | 22-11-2019 13:03
חזקת החפות היא מושג משפטי. ציבורית הוא ודאי לא חף משחיתות.
35
אתה רב?
מוטי | 22-11-2019 13:43
הוא לא מלך עכשיו נשאר לבדוק מה אתה... כל מלככי הפנכה המשתרכים מאחורי המלך המדומיין שלהם. איפה הילד שיצעק המלך עירום והרב מנסה להלביש אותו?
מקיים בהידור:
למוטי | 22-11-2019 14:29
בעקבתא דמשיחא חוצפא יסגא
36
דברי אמת ויושר
לוי | 22-11-2019 13:46
יישר כוח גדול לרב. בה שיש רבנים שאומרים אמת ללא התרפזות. חקירה, צריכה להיות. אין ספק. החקירה שנעשתה, אינה מביישת עולם תחתון. הדלפות, תדרוך של שופטים, איומים על עדים ועוד.
37
מלך ישראל
מסורתי | 22-11-2019 14:12
עבורי נתניהו הוא כמו כל בשר ודם. אני חי במאה ה21 וסבור שאין בישראל שום מלך. אין זה מונע מכב' לחשוב אחרת.
38
לכול הטיפשים..
יוני | 22-11-2019 14:16
ראש הממשלה לא הורשע ועדיין חף מכול פשע.אתם שמכפישים אותו וגוזרים את דינו.אני מאחל לכם שתואשמו על לא עוול.ותבינו את ההרגשה המשפילה שתואשמו לפני שבכלל תישפטו
39
ל-58
מוטי | 22-11-2019 14:42
תצטט רק מה שנוח לך כמובן ואל תמשיך את המשנה עוד קצת, ומלכות תהפך למינות, חכמות סופרים תסרח, והאמת תהא נעדרת... שבת שלום
40
רב הטכניון?
מנשה | 22-11-2019 14:55
טוב שאמרת, אחשוב פעמיים אם לשלוח את הבן שלי למקום שזהו רבו ואלה הן דעותיו...
41
הרב זיני דמגוגי ומוציא גם הוא שם רע
אהוד | 22-11-2019 15:10
אפשר לחלוק. אפילו בחריפות. אך להניח מניעים לא נקיים לגבי הרב שרלו משום שהוא סובר אחרת. זה שטחי ומאכזב. במיוחד שהרב שרלו הוא איש תמים, אמיתי, ישר, ולא מפחד להשמיע דעתו, גם כשזה לא נח לשמוע או שזה ביקורת לגבי מחנה הימין, הרבנים, שהוא חלק מהם. כמובן, ראוי לחלוק, אך יש דרך. כל התגובה מוגזמת ומלאה בחוסר אמון מוחלט, במערכת המשפט, החולקים עליך וכו. חבל.
הרב שרלו אולי תמים... אולי מדי...
כגשד | 22-11-2019 15:35
אבל כל השאר הוא בטוח לא
42
הרב שרלו מקיים "לא תגורו"
אביב | 22-11-2019 15:20
כמורו ורבו הרב עמיטל זצל.
43
הרב זיני צדיק יסוד עולם. יש לעקור את רבני
אמת | 22-11-2019 15:34
הרשע האלה מאיתנו כבר. ויפה שעה אחת קודם.
44
ככה מגבים נואף (על פי הודאתו)?
יאיר | 22-11-2019 16:33
הנביא ישעיהו אמר שרייך סוררים אבל זה לא הוכח בבית משפט. גם אליהו הנביא וויתר לאחאב כי זה לא היה בבית משפט. כבשת הרש... מצפים ממנהיגי הציבור ליותר ותפסיק להתחבא מאחורי השנאה שלך לשמאל. יש עוד ערכים בעולם חוץ מלשנוא את השמאל.
45
ועל ממשלת רבין גם התבטאת ככה?
אייל | 23-11-2019 18:18
צביעות!
46
הרב שרלו אמיץ
דביר | 23-11-2019 19:10
הרב שרלו לא גזר את דינו של נתניהו. ( שהוא ממש לא מלך ישראל, כי גם מלך ישראל צריך להיות ירא שמיים. לא רק השופטים!) אלא טען שלא ראוי שיעמוד כרגע כראש ממשלה, ושחוקים שונים שניסה להעביר הם מסוכנים מבחינה מוסרית תורנית. הרבה מטענותיו של הרב זיני לא ענייניות ( כשל אד הומינם)..
47
דברים מוטעים
אסף | 23-11-2019 19:38
הרב זיני אתה הופך את התורה קרדום לחפור בה נתניהו אינו מלך הוא בכלל לא ירא שמים אז שנח לך הפרקליטות ומנדבליט שהוא כן אדם דתי הוא לא אמין אבל נתניהו הוא פתאום צדיק. הראיה השטחית של שחור ולבן שכל מי שמצדד במין הוא שייך כביכול לרצון האלוקי ומי שלשמאל לא היא שגויה המציאות היא מורכבת יש אנשים טובים וטובים פחות בכל צד. איפה הדרישה ליושר וצדק על אחת כמה וכמה ממנהיג. דברים אלו מסוכנים כי הם נותנים לגיטמציה לאנשים דתיים שלא חושבים לעמק בשם דרשת הרב להתנהג באלימות והם עלולים לזרוע עוד פירוד ומלחמת אחים. בעה יגיע היום והרב יתנצל על דבריו עד אז נקווה שדבריו לא יזיקו יתר על המידה
48
מר ראש הממשלה בנימין נתניהו אהוב .
רות | 23-11-2019 20:34
כל מי שמעז להוציא ארסו עושה עוולה. ולא משנה מה מי הוא . בנימין נתניהו זכאי וכל המערכת מושחתת. צד המכשפות והכפשתו נמשכת מרגע ראשון. עלה בידם לתפור תיק . לכל אחד ניתן לתפור תיק . הכל עניין של פרשנות. התשקורת שולטת בחינוך בתכנים הנלוזיםהזנות והלהטב . משטרה מעבירה לתשקורת כותרות. והשופטים ערב רב גרמנים שעלו לארץ במסווה של יהודים . שכל החלטה שלהם אנטי יהודית אנטי ציונית . אין חדש תחת השמש . הבעיה שהם מושלים בנו עי שהם שולחים את חברי הכנסת לכלא . הם מטילים אימה על נבחרי הציבור כשלא עולה בקנה אחד עם האינטרסים שלהם ..
49
הרב זיני שליט"א
נתן | 23-11-2019 21:23
איזה הנאה לשמוע רב שמבדיל בין עיקר לטפל.ה' יברך אותך אמן
50
בנימין נתניהו וממשלתו מתפקדים היטב עם ישראל ח
מאממיה | 23-11-2019 22:08
לא מנדבילט לא שמאל לא חוקרים ומפכל לשער מושחטים ולא תקשורת מושחטים ינהלו פו את המדינה יצרו פו תיקים מופרכים שרק יצר הרוע מחבר ביניהם מהם לחקר האמת שנות אור בעבור החמס כרי לשון הרע נחרבו בית ראשון ובית שני ובעזרת השם בנימין נתניהו ינהיג את עם ישראל עד לבואו של משיח צדקנו במהרה בימינו אמן.וכל דוברי החמס ישלמו במהרה על כל הרדיפה ללא הפסקה וכמות לשון הרע מקנאות לא קיים בעולם סיקור אוהד כשוחד
51
דעת תורה.
יהודי. | 23-11-2019 22:26
תגובה ראויה למילים רעות שנפלטו מעטו של רב ומחנך בישראל.
52
פשוט ואמת כמו התנ"ך.
בצלאל | 23-11-2019 22:43
ירבו רבנים כמו הרב זיני והרב אליהו, העשויים ללא חת ושטרם הספיקו להתקלקל כמו הרבנים האשכנזים הנאורים.
53
מחאה על ביזוי הרב זיני ע"י כמה מגיבים
מד | 23-11-2019 23:16
.
54
לרב שרלו יש זכויות, אבל בזה, הוא טועה ומטעה
אביחי | 24-11-2019 9:32
יש בדברי הרב זיני, אמת כה גדולה, הרב שרלו נכנע בפעם המי יודע כמה לפופוליזם, וזה חבל, כי הוא איש בעל עשייה מדהימה וברוכה, איש עמוק ומבורך, כואב שהוא כל פעם מחדש נופל בזה, 'מה יפית' של המגזר החילוני, עלה תאנה שמסתיר את האמת.
55
ציר הרשע: סתיו-שרלו-פירון !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
א | 24-11-2019 14:24
שלושת הרשעים הנל הקימו את התנועה הניאו-רפורמית. שלושתם תמיד נגד הימין, תמיד נגד הדת, תמיד בעד כל המופקרים. לא מתוך לימוד זכות אלא מתוך שנאת הצדיקים האמיתיים. כפי שאמר הגרע על סתיו - רשע!! צלם בהיכל !!!!
56
שמאל
עמי | 24-11-2019 17:01
איפה יש שמאל הם כולה 11 מנדטים אין כבר שמאל הימין מעל שלושים שנה בשלטון למה הרגישי נחיתות תתאפסו אתם הריבון. אתם קובעים למה ראש הממשלה נזכר עכשיו ברות דוד למה הוא לא הקים ועדה ממלכתית גם בקשר לצוללות. וגם על התנהלות של רות דוד מי יכול לעצור אותו
57
דברי הרב זייני
עמיר מ. | 24-11-2019 17:44
מבלי להגרר למשחק המילים של שמו של הרב.....זה בדיוק מה שהוא עושה. ובדבריו,יש יסוד מוצק להעמיד אותו לדין ובל נשכח שהוא מקבל את שכרו כעובד מדינה. בושה וחרפה שמחנך(ישיבת הסדר)מתבטא בצורה כזאת. בוש והיכלם ,הפרקליטות...עושה מלאכת קודש. ההשתלחות של הזייני בפרקליטות היא בגין שליחת הקולגות(הרבנים) שלו לכלא אחרי שהתעללו בנערים בישיבות....!?!?
58
משפט
רימונה | 24-11-2019 19:29
ראש ממשלתינו חף מכל פשע עד לאחר המשפט. אם כך בואו ונתאפק מעט עד לאחר המשפט.
כל הכבוד לרב זייני שליט"א על דבריו המגובים הל
ליאת דוידוב | 25-11-2019 19:18
כל הכבוד לרב זייני שליטא על דבריו המגובים הלכתית, בניגוד ל... שגזר את דינו של ראש הממשלה מר נתניהו - בטרם הוגש נגדו כתב אישום
59
יישר כח לרב זיני
ניכרים דברי אמת | 25-11-2019 0:54
כל מילה בסלע. רבנים קטנים אנטרסנטים ורודפי פרסום מרשים לעצמם להשתלח ברוהמ ולתמוך בפוטש שעושים לו כי הוא נציג הימין המוצלח ביותר..פשוט להתבייש באלה שקוראים לעצמם רבנחפ. ביידיש היו מזלזלים בכאלו ומכנים אותם רבונמלך = רבנים קטנים וגמדים. שוב כל הכבוד לרב זיני האמיץ על דבריו הנכוחים
60
כל הכבוד לרב זייני שליט"א על דבריו המגובים הל
משה שמיר | 25-11-2019 19:11
כל הכבוד לרב זייני שליטא על דבריו המגובים הלכתית, בניגוד לאדון ולרב שגזר את דינו של ראש הממשלה מר נתניהו - בטרם הוגש נגדו כתב אישום
61
איזה השקפה עקומה
מזרונים.. | 25-11-2019 21:29
מלך ישראל הוא מלך שנמשח מלך שהיה בזמן שישראל יבוא בארץ לא כמו עכשיו בגלות מקסימום ריש גלותא אבל אני קצת משועשע המשוואה בינו לבין אביו של רבי נחמן, בקיצור מזרוחניק שמנסה להצדיק את קיומם של הזרם הטיפשי הזה
62
מים קרים לנפש עייפה
עמי | 26-11-2019 12:27
יישר כוח לרב, טוב שיש קולות כאלה בג'ונגל הרבנים המבולבלים
63
גם על אולמרט כתבת ככה?
אמת מארץ | 27-11-2019 11:55
נו באמת....
64
ביבי צריך ללכת הביתה כי בגד בימין!!!
יגאל | 27-11-2019 13:36
כל מי שטוען שביבי ימני ושומר על ארץ ישראל, הוא או טיפש או שקרן!!!!!! ביבי שחרר מחבלים מהכלא! ביבי הפקיר את הדרום! ביבי מעביר כסף לחמאס! ביבי גירש יהודים והחריב ישובים! ביבי הפקיר את הר הבית לאסלאם הקיצוני! איך אפשר להגן על שקרן כזה?!?! ימניים חסרי עמוד שידרה!!!!!!!!!
65
ביבי בגד בימין ולכן צריך ללכת!!!
יגאל | 27-11-2019 13:37
כל פעולותיו כראש ממשלה משרתות את השמאל ולא את הימין! הביטחון נפגע! ההתיישבות נפגעה! האמון נפגע ולכן הוא צריך ללכת
66
הרב יגאל אריאל צודק.
. | 01-12-2019 9:08
מספיק ללכת עם ראש בקיר. גנץ, ליברמן ולפיד יתנו לבנט, שקד וכהנא הציוניים עולם ומלואו. מספיק להיות הצל של החרדים. להיות הצל של החילוניים זה הרבה יותר משתלם. להיות המזוזה היחידה בממשלה זה תענוג שכבר מזמן שכחנו מה הוא. סוף סוף נוכל להרים ראש ולמנות רבנים ראשיים ציוניים. רב כותל ציוני. אנשי שלומנו במועצות הדתיות. גיורים דתיים לאומיים. נהפוך את הרבנות לגוף כשרות ציוני דתי ונחזק אותו משמעותית על פני בדץ העדה החרדית ובית יוסף. מחירי המזון יירדו משמעותית לאחר שבדץ העדה החרדית תיעלם מן המדפים. נגדיל את ישיבות ההסדר ונפתח אותן. יש מה לעשות. בממשלה הקודמת פשוט נחנקנו. די, כמה אפשר ? גם בניה ביהודה ושומרון תהיה בממשלה החדשה ליהודים ופלשתינים כאחד באופן מפוקח ממשלתית ובסופו של דבר נבנה שם ליהודים אותו דבר כמו היום. ברור שאחמד טיבי הוא מגעיל באופן קיצוני עם ההערצה הבלתי נגמרת שלו לחרדים ולמרואן ברגותי. הוא לא יהיה בקואליציה. בקואליציה יהיו 6 ערבים מתונים יחסית. עשינו שלום עם גרמניה, מצרים וירדן, בוודאי שנוכל לעשות הפסקת אש עם החלק המתון של ערביי ישראל. די להיות שפופים בפני החרדים. בואו נחזיר עטרה ליושנה ונשתלט על המדינה מבחינה דתית. החילוניים יהיו מרוצים. אנחנו נהיה מרוצים. מה רע ?
67
הוא צדיק
שבתאי צבי | 02-12-2019 12:33
נביא שקר....אבל צדיק.....ואנחנו כולנו רשעים!
68
תשמור על האתרוג
יוסי | 02-12-2019 12:38
הוא נאשם בפלילים אבל הוא מלך ישראל......ירבעם בן נבט.....חוטא ומחטיא את העם......ואתם מאתרגים אותו....
69
רבנים שמשתיקים ביקורת ציבורית ומ
מישהו | 03-12-2019 17:06
ומרדימים את העם, כביכול בשם ההלכה
70
תודה לכבוד הרב...
ג'ו | 03-12-2019 19:58
מה אתה הגעת כרגע ממאדים.. ? אתה לא רואה שהאיש מושחת. מסית.מפלג. ומניפולטור?. אתה לא חושב שאולי מגיע לנו משהו יותר טוב.. ? מלך ישראל!!!.. דעת תורה!!! לא הגזמת??
71
נתניהו
אב | 04-12-2019 5:08
די נמאסתם מושחתים אחד אחד רק משיח
72
אליהו זיני
שמואל | 04-12-2019 11:19
אתה. אידיוט המלך שלך גנב מושחת אם הייתה לו טיפת כן כן טיפת בושה הוא היה קם ומתפטר אבל היום אין דרך ארץ אין בושה וכל בר מינן עושה ככל העולה על רוחו ואין דין ואין דיין תצאו מהעיוורון הוא לא מלך
73
האמת? כב' הרב צודק
מרא דאתרא | 05-12-2019 0:29
הכלל המשפטי לפיו אדם זכאי כל עוד לא הוכחה אשמתו בבית משפט ולא נחתם גזר דינו צריך לחול על כל אדם מהאיש הפשוט ברחוב ועד לראש הממשלה. נקודה.