אתר הבית של המגזר הדתי
דואר אדום
זמני היום

לא ילך לכלא: זה העונש שקיבל יובל המבולבל

לאחר שהורשע בשש עבירות של החזקת סם, בית המשפט החליט לגזור על כוכב הילדים, יובל המבולבל שלושה חודשי מאסר על תנאי. בנוסף לכך יאלץ שם טוב לתת 300 שעות לתועלת הציבור וקנס כספי

לא ילך לכלא: זה העונש שקיבל יובל המבולבל
  צילום: רפי דלויה

בית משפט השלום בתל אביב החליט הבוקר (ראשון) על גזר דינו של כוכב הילדים, יובל שם טוב (יובל המבולבל) שהורשע בחודש יוני האחרון בשש עבירות של החזקת סם.

על פי הפרסום, כוכב הילדים קיבל שלושה חודשי מאסר על תנאי. בנוסף לכך יאלץ לשלם קנס בסך 2,500 ש"ח ולתת 300 שעות לתועלת הציבור.

"יוכל להמשיך ולעבוד במקצועו"

על אף שהתביעה המשטרתית ביקשה מבית המשפט לגזור על שם טוב עד שישה חודשי עבודות שירות, מאסר על תנאי, קנס ופסילת רישיון בפועל. השופט שמואל מלמד שקבע את גזר דינו פסק: "הנאשם ידוע בציבור וכל מוסד ציבורי שירצה את שירותיו של הנאשם יקח אותו בשל טיב השירותים ולא בשל הרשעתו" והוסיף "הרשעתו הינה בשל שיקולים משפטיים ולא פרסונליים, הנאשם יוכל להמשיך ולעבוד במקצועו".

ירון ברזילי, עורך דינו של יובל מסר:"בית משפט הקריא גזר דין ארוך ובחר את דרך הביניים לא קיבל לא את הבקשה שלנו שלא להרשיע ולא את הבקשה של המדינה לעבודות שירות. בסופו של דבר בגין ההליך השיקומי שעבר השית עליו מאסר על תנאי על קנס נקרא את פסק הדין ונחליט מה עושים".

בתום הדיון השופט מלמד פנה אל כוכב הילדים ומסר לו: "באמת עברת משבר הלכת לפתרון קל יהיו עוד משברים, כולנו בני אדם אל תלך לפתרון הקל אלא לפתרון של התמודדות שיהיה לך בהצלחה".

עוד באותו נושא

"גם במצבים הכי מבישים, ידעתי שהשם נמצא איתי"


3

כזכור בשבוע שעבר התקיים דיון בנושא גזר דינו. בפתח הדיון, פרץ יובל המבולבל בבכי ומסר: "אני רוצה לנצל את הבמה הזאת ולבקש סליחה מההורים שלי, מאשתי, מהילדים שלי ומהקהל שאני מהווה דוגמה עבורו.  לוקח אחריות מלאה על מה שעשיתי".

בחודש יוני האחרון נחקר כוכב הילדים, בחשד שרכש קוקאין מרשת ידועה במכירה הסם, שחלק ממפעיליה נתפסו. החקירה נעשתה בעקבות פשיטה שערכה המשטרה על דירה ברחוב קרליבך בתל אביב, בה נמצאו סמים מסוג חשיש וקוקאין וכמו כן טלפונים סלולריים ששימשו להזמנות ורשימת לקוחות, ביניהם נמצא גם יובל שם טוב, כוכב הילדים המפורסם המוכר בשם "יובל המבולבל".

בראיון שהעניק שם טוב לסרוגים לאחר הפרשה, סיפר: "בתוך תוכי ידעתי שמעולם לא הזקתי לאף אחד, ולא עשיתי רע לאף אחד והייתי שלם עם עצמי. בסופו של דבר הכל יצא לטובה… מכל החושך הזה יצא אור והחלטתי לעשות שינוי בחיים שלי- להיצמד לדברים הטובים".

אם בכתבה נמצאה טעות או פרסומת לא ראויה. דווחו לנו >
תגובה חדשה * אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אסור, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע. נפגעת מתגובה? דווח לנו
3 תגובות - 3 דיונים מיין לפי
1
הבן אדם לא הזיק לאף אחד והודה על הטעויות שלו
אחד העם | 10-11-2019 16:29
צריך קצת פרופורציה בן אדם כזה ראוי לשיקום ולהקלות לצורך השוואה ענבל אור הרסה לאנשים את החיים ולה באמת מגיע למות בתלייה או כסא חשמלי
2
יובל
אילן | 11-11-2019 20:21
בטח אבל עם זה היה בחור פשוט שנתיים בית סוהר בלי חשבון
3
יובל המבולבל
הילה | 05-12-2019 19:20
בכלא