אתר הבית של המגזר הדתי
דואר אדום
זמני היום

"המטרה להדק להדק": הימין והחרדים באחד על אחד עם נתניהו

ראש הממשלה מזמן בפעם השלישית את ראשי מפלגות הימין, במטרה להדק את הגוש החוסם עליו חתמו נגד זליגה לממשלת כחול לבן. סמוטריץ' והרב רפי יגיעו יחד, ובנפרד בנט ושקד. כל העדכונים

"המטרה להדק": נתניהו בפגישות אישיות עם הימין

ראש הממשלה נתניהו, מזמן בפעם השלישית את ראשי מפלגות הימין, במטרה להדק את הגוש החוסם עליו חתמו נגד זליגה לממשלת כחול לבן.

עוד באותו נושא

ראשי הסיעות הסכימו לבלוק ימין בהובלת נתניהו


17

הבכירים בכל המפלגות כבר התחייבו וחתמתו על חזית אחידה, אך נתניהו מפחד כי לאחר שלב ההמלצות אצל הנשא יחל שלב החיזורים וההצעות יהיו מפתות. "המטרה להדק להדק", אומר לסרוגים אחד מראשי הימין על סיבת הקריאה השלישית תוך שבוע ללשכתו.

ב'ימינה' יגיעו בזוגות: ללשכת ראה״מ יגיעו מהימין השרים הרב רפי פרץ ובצלאל סמוטריץ' יחד בשעה 13:30 ולאחריהם בשעה 15:30 ייכנסו ראשי 'הימין החדש' נפתלי בנט ואיילת שקד.

יו״ר ש"ס, השר אריה דרעי, סיים כבר את פגישתו עם ראש הממשלה, ובשעה 15:30, ימסור השר דרעי הצהרה לתקשורת בחדר סיעת כולנו בכנסת.

בשבוע שעבר זימן נתניהו את ראשי מפלגות הימין כדי להקים 'בלוק' של גוש הימין, בפגישה ביום רביעי הוחלט על הגוש, וביום חמישי הוא אושרר, זמן קצר לפני קריאתו של נתניהו לגנץ להצטרף לממשלת אחדות שתכלול את כחול לבן ואת גוש הימין.

אם בכתבה נמצאה טעות או פרסומת לא ראויה. דווחו לנו >
תגובה חדשה * אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אסור, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע. נפגעת מתגובה? דווח לנו
13 תגובות - 12 דיונים מיין לפי
1
אם הם לא יתפתח הכל יהי להם ביד
בני | 22-09-2019 14:10
אם יתפתו יאכלו אותה אצל גנץ.
2
זה מושך ימינה וזה מושך שמאלה,פיסוק שפגט,
מפלגת "צבא העם" | 22-09-2019 14:16
וליברמן נופל בעמודא דאמצעיתא,עדכונים בהמשך...
3
חובתכם
גלעד | 22-09-2019 14:59
טובת עם ישראל.
4
חזק חזק
ציפי | 22-09-2019 15:14
ראש ממשלה יודע את אשר עושה. תבורכו חזק חזק
5
מדד ההיסטריה והפראנויה
אזרחית | 22-09-2019 15:26
ביבי באמת מאבד כל רסן. החרדות, שכנראה מלובות מתוך הבית, עולות וגוברות. אפילו בשפוטים שלו הוא לא מאמין. חבל שהוא לא למד כי ככל שהוא מפעיל לחץ כך בצד השני גובר הרצון לפרוץ (וכאשר יענו אותו... וגו'). חבל, הוא כבר נראה עלוב ופאטתי. וזה שהוא מתחשבן עם אזרחים שלא רוצים אותו מעיד על אופיו. לא כולם אוהבים/מעריצים/ סוגדים לך ורוצים אותך, ביבי. אתה חיפשת את המלוכה, היא לא נכפתה עליך אך אתה נכפית על רבים מאזרחי המדינה.
יפה
אביתר | 22-09-2019 16:43
פשוט תגובה נאורה יפה ועניינית..
6
בלוק החסינות נדון לכישלון
סבלנות | 22-09-2019 15:28
הבוחרים לא רוצים נתניהו. נתניהו דואג לעצמו ולא לאידאולוגיה ימנית.
7
איחוד
נשר | 22-09-2019 15:43
ביבי ממשיך להזיק למדינה נאחז?בקרנות המזבח למטרות אישיות של מענין אות מעצמו העיקר לקבל חסינות אז אם הוא כזה שגנץ ירים עםהערבים ואז נראה את.נחרדים מחוץ.לממשלה מה יעשו
8
הידוק הידוק הבלוק של ביבי
חיימון | 22-09-2019 15:47
כל החתומים על הבלוק הטכני אומר למעשה 2 דברים. מאשרים בחירות פעם שלישית. או בלית ברירה אם ביבי עם הבלוק לא יסכימו. לגנץ לא תהיה ברירה להקים ממשלה עם הערבים צה שלא היה מאז קום המדינה ביחד עם ליברמן
9
עדכון לכתבים הפוליטים החשובים עמית סגל שפטל
מפלגת "צבא העם" | 22-09-2019 16:31
ושות' ולשאר הגולשים-אתם חושבים בנימין גנץ טיפש,הוא לא יקים כרגע שום ממשלת אחדות,יש לו זמן, הוא מחכה שביבי יפול בשימוע ואז בבחירות הבאות הוא מושך קצת ימינה ולוקח עוד 10 מנדטים מהימין ואז יש לו 43 מנדטים ויש לו קואליציה מרכז-ימין-שמאל יציבה ונוחה של 75 עם החרדים והעבודה והציונות הדתית ללא ליברמן ובהמשך הוא גם יתפטר מהלפיד זה הכיוון שלו כרגע.כרגע גנץ לא יסכים לשום ממשלת אחדות .יש שינויים בשמיים ואנחנו מדווחים.ביבי יודע שסלילת הדרך של גנץ לראשות הממשלה תהיה בעזרת החרדים לכן הוא מחבק אותם כל יום ומהדק אותם אליו.יהיה קשה לחרדים לבגוד בביבי,לכן לכאורה עדיף לגנץ להיות שני ואז ביבי יכשל בהקמת הממשלה ואז לחרדים יהיה יותר קל ללכת עם גנץ.אבל גנץ טועה ומראה דחייה לליברמן ששם לב שגנץ לא אוהב אותו, לכן יש אפשרות גדולה שליברמן יצטרף לביבי עם החרדים,כן כן ליברמן עם ביבי והחרדים, תפרסמו את זה במהדורת החדשות...לכן גנץ צריך לא לפגוע כרגע בליברמן... עדכונים בהמשך...יש עניינים שמיימיים...
10
תהדקו
אביתר | 22-09-2019 16:41
תהדקו כאוות נפשכם.. זה לא ישנה את העובדות שאין לכם יותר מ55.. זה משול לילד קטן שמאמין בדמיונות..ואלה אמורים להוביל את המדינה לעתיד טוב יותר? מפחיד..הניתוק מהמציאות..
11
הכל מאת ה' ובתור מאמינים אתם צריכים לדעת זאת
חקי חיון | 22-09-2019 16:45
חקי חיון , הכל מאת ה' וכל מי שטוען שהוא אדם דתי שמאמין באלוהים אזי חובה על כולכם לדעת זאת. אלוהים כבר מזמן החליט ולא יעזור לאף אחד שום דבר , אלוהים אינו חפץ בבנימין נתניהו המסואב והנהנתן והאנוכי אשר דאג רק לעצמו והפקיר שני מיליון עניים אומללים כולל ניצולי שואה וכולל חסרי אונים ומוגבלים למיניהם ללא מזון וללא תרופות וללא טיפול וללא קורת גג. אלוהים גם מאפס את כל המפלגות החרדיות והדתיות והמסורתיות והימניות והליכוד ששכחו מהם ואהבת לרעך כמוך וצער בעלי חיים ושמירת איכות הסביבה ושלמות עולמנו אותו עולם שאלוהים ברא אותנו בתוכו וציפה מעימנו שאנו נשמור על איכות הסביבה של העולם הנפלא בו הוא ברא אותנו , הליכוד והימניים והמסורתים והדתיים והחרדים פשוט הגזימו ושכחו כי ששה דיברות מתוך תשע הדיברות הן בין אדם לחברו ושכחו להילחם על יסורי הגיהנום שבעלי החיים עוברים בידיו של האדם ואלוהים הקדיש דברים נרחבים בתורת ישראל אודות צער בעלי חיים. לא יעזור לאף אחד שום דבר הכל מאת ה' יתברך ומלך המשיח בפתח ממש חי וקיים פיזית גשמית ברחובותינו , לא יעזור לאף אחד שום דבר ביבי נתניהו המושחת והמסואב ערל הלב חסר הרחמים והחמלה ומשפחתו וכל קרוביו וסוביביו יש עליהם חשבונות שמים קשים מנשוא והימין הישראלי המפוצל וחסר התוחלת סיים את תפקידו ההיסטורי והחרדים במקרה הטוב מבחינתם יהיו גלגל חמישי רזרבי בקואליציה שתקום בקרוב ובמקרה הפחות טוב מבחינתם הם עפים לאופוזיציה לעולמי עד ובזה תם לחלוטין ולעד תפקידן ההיסטורי של המפלגות החרדיות שדאגו רק לעצמן ושכחו להילחם על שני מיליון בני אדם נזקקים שביבי והליכוד הפקירו אותם וגם המפלגות החרדיות והדתיות והמסורתיות והימניות בעצמן הפקירו במשך דורות את כל מיליוני הנזקקים הללו והרבה פעמים נטלו לצרכיהם ולעתים ממש לכיסהן את כספם של אותם נזקקים, לא יעזור לאף אחד שום דבר גם אם הליכוד יהיה בקואליציה הליכוד המושחת והמסואב ערל הלב חסר הרחמים והחמלה והדיקטטורי והרודן כבר סיים מרגע זה את תפקידו ההיסטורי במדינת ישראל ומי שישלוט בקדנציה הבאה תהיה כחול לבן וזהו יהיה הפרלמנט הישראלי האחרון בהחלט ובעוד ארבע שנים יתפוס מלך המשיח את מושכות הממלכה היהודית הישראלית שתקיף גם את הקונפדרציה המלכותית של מלך המשיח שבתוכה יהיו הפלסטינים הירדנים לבנון החדשה סוריה החדשה מצריים וסעודיה וטורקיה וכורדיסטן ויוון וקפריסין המשוחררת מעול טורקיה על שני חלקי קפריסין. הכל מאת ה' כל מה שקרה וכל מה שקורה וכל מה שיקרה הכל מאת ה' , זו בעצם תכנית הגאולה והמשיח של אלוהים עבור מדינת ישראל ואופי והרכב הפרלמנט שלה ועבור הקונפדרציה המזרח תיכונית בממלכתו של מלך המשיח ועבור נפילת רוסיה גוג ומלכה פוטין מגוג ועבור נפילת הדיקטטורות סין צפון קוריאה סינגפור טורקיה ועוד וכדומה.. כל מה שכתבתי כאן כבר מתקיים בפועל ולראייה נפילתו של ביבי נתניהו והליכוד והימין והחרדים והדתיים והמסורתים וזו רק ההתחלה ומצבכם מאת ה' ילך ויחמיר ואלוהים מקפיד עליכם בחומרה רבה ביותר בחשבונות שמיים.
12
התאחדות "הימין"
שוקי | 22-09-2019 18:29
החבירה של נתניהו-ליצמן-דרעי היא הגיונית כמו השתפ בין ארגוני הפשע של העולם התחתון.מה מעשיהם של אנשי ימינה שם, אחת משתיים.רוצים לאכול מהשמנת אושהם תמימים על גבול האיפנטיליות