אתר הבית של המגזר הדתי
דואר אדום
זמני היום

מאות מתנדבים במטה "זזים לימין" נערכים למבצע

מהשעה 16:00החל מבצע הגיוס הגדול של מטה "זזים לימין", ו-3,000 מתנדבים שהתכוננו במשך שבועות פשטו על עשרות ערים בישראל להמריץ את המחנה הלאומי להצביע בקלפי

בעוד פחות כשעה, החל מהשעה ארבע אחר הצהריים היום (שלישי), יפשטו אלפי מתנדבי מטה 'זזים לימין' על עשרות מערי ישראל במטרה להמריץ את מצביעי הליכוד והמחנה הלאומי לצאת ולהצביע.

במטה נערכים להכרעת יום הבחירות יחד עם אלפי מתנדבים בכל רחבי הארץ, לטובת הגברת ההצבעה למחנה הלאומי כולו.

עוד באותו נושא

זזים לימין: אלפי מתנדבים יכריעו את הבחירות?

מאז הבחירות האחרונות, בוצעה עבודת מטה מקיפה ועיבוד נתונים מחודש בעקבות הוצאתו של ליברמן ממחנה הימין.

ערכות למתנדבים נשלחו לכל רחבי הארץ מאילת ועד נהריה כהכנה לקראת המבצע הגדול והחל מהשעה 16:00 היום, ידפקו בדלתות של מצביעי ימין אלפי מתנדבים להמרצתם לצאת ולהצביע.

השר זאב אלקין שלח מסר לפעילים אתמול: "אני מודה לאלפי המתנדבים עד כה וקורא לכל מי ששלטון הימין יקר לו, להצטרף אלינו מחר. זהו רגע מכריע להמשך דרכה של מדינת ישראל".

"כל הנתונים מוכיחים שמאז שנת אלפיים ככל שאחוז ההצבעה היה גבוה יותר כך ניצחון הימין היה מובטח יותר. מטרת פעילות זזים לימין היא לפקוד בתים שכונות וערים שאותרו מראש כערים שבהן יש נטייה חזקה להצביע למפלגות הימין אך שיעור ההצבעה בהן בפועל הינו נמוך יחסית" אומר עידו מאושר יו"ר מטה 'זזים לימין'.

,על אף האדישות שהייתה בבחירות האלו אנו עדים להתעוררות בקרב מצביעי הימין", אומר עידו מאושר, "ביממה האחרונה אני חש התעוררות משמעותית של הציבור מההתיישבות ומריכוזי הציונות הדתית, הציבור הפנים את חשיבות העלאת אחוזי ההצבעה שהיא קריטית לנצחון הימין, ועל מנת להוציא אנשים משאננותם גויסו אלפי פעילים נוספים".

השר זאב אלקין וראש מועצת בנימין ישראל גנץ בתדרוך למתנדבים הרבים בפסגת זאב.

אם בכתבה נמצאה טעות או פרסומת לא ראויה. דווחו לנו >
תגובה חדשה * אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אסור, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע. נפגעת מתגובה? דווח לנו