אתר הבית של המגזר הדתי
דואר אדום
זמני היום

שקד לילדים נפגעי הטרור: "אתם אף פעם לא לבד"

בארגון זק"א הקימו מחנה נופש שיקומי לילדים נפגעי טרור ותאונות דרכים, שנפתח בטקס חגיגי בהשתתפות יו"ר "ימינה" איילת שקד. בדבריה חיזקה את הילדים: "אל תשכחו שיש לנו עם נהדר וחזק - אתם אף פעם לא לבד"

שקד לילדים נפגעי הטרור: "אתם אף פעם לא לבד"

יו״ר רשימת ימינה, איילת שקד השתתפה ביחד עם נציגי הרשימה יואל שוורץ, עידית סלמן ואלי בן דהן בטקס הפתיחה למחנה נופש שיקומי לילדים נפגעי טרור ותאונות דרכים שהוקם ע״י זק״א ישראל. בנאומה חיזקה את הילדים על רקע האירועים הקשים שנרשמו בשבועות האחרונים.

גם איילת שקד תהיה בכנס סרוגים 2019, עם כל מובילי הדעה על במה אחת. להרשמה לחצו כאן

"לילדים והמשפחות היקרות שנמצאות כאן אני רוצה להגיד לכם שאנחנו אוהבים אתכם,חושבים עליכם ויודעים שאתם עוברים תקופות לא פשוטות" אמרה שקד. "ברשימה שלנו יש את יואל שוורץ ואנשים אחרים שחוו חוויות דומות לשלכם ואני רואה את תעצומות הנפש האדירות הנדרשות מכם. היום אני כאן כדי לחזק אתכם, אבל אני זאת שיוצאת מחוזקת".

"אל תשכחו שיש לנו עם נהדר וחזק עם ערבית הדדית אמיתית – אתם אף פעם לא לבד" הוסיפה וקראה. "אני גם רוצה להודות לארגון זק״א שהוא ארגון ענק של חסד שבחר באירוע כאן היום להתעסק בחיים ולהראות שהחיים כאן ועכשיו נשארים חזקים. החיים שלנו כאומה והחיים שלנו כאן בארץ ישראל במדינה ריבונית יהודית – זה דבר חשוב מאין כמותו. אנחנו ברי המזל שזכינו להיוולד לדור שחי כאן בארץ ישראל חיים עצמאיים, אמנם עם מחירים לא פשוטים וזאת לעומת כל הדורות אחורה שלא זכו לכך. הבחירה בחיים כאן היא שמלווה אותנו קדימה".

בטקס השתתף גם ח"כ עומר ינקלביץ, שתקף את התנהלות הממשלה על רקע הרצח של רינה שנרב בסוף השבוע האחרון. "מדינת ישראל צריכה שר ביטחון במשרה מלאה" אמר. "שר ביטחון במשרה מלאה זה לא מי שיודע רק לתקוף מטרות איראניות, אלא מי שדואג ביום יום גם למשפחות נפגעי הטרור וגם לבטחונם של אזרחי ישראל ותושבי יהודה ושומרון".

תגובה חדשה * אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אסור, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע. נפגעת מתגובה? דווח לנו
תגובה אחת מיין לפי
1
הבטחות הבטחות
מריצים את איילת | 27-08-2019 7:26
כבר כל כך בולט שאתם מריצים את איילת שבא להקיא איילת החתרנית והשקרנית רצה להתראין תחת כל עץ רענן ובכל אולפן אולפן כיפה, אולפן סרוגים, גלי צהל איילה חסון ,שרון גל, ערוץ 7,ערוץ 20 ערוץ 36542, היא תגיע גם לקוטב בשביל להתראיין ,ההבטחות מפוזרות חופשי חופשי: נכה בבגץ, נרביץ למחבלים נתמוך ביתומים ,נחבק אלמנות ,נאכיל את הרעבים , נשחק עם הילדים, נבקר את הזקנים ליבנו עם החיילים ,ראשינו עם המתנחלים.. די איילת ....חלאס!!!! הפה לא נסגר ...כמה הבטחות שיעלמו שניה לאחר הבחירות כמה צביעות, כמה שקרים השקרנות שלך כבר מגעילה כל כך במילים את גבוהה במעשים אפס !!!! תחת אחריותך בגץ די ניצן ומנגלבליט הגיעו לשררה והתחזקות שלא הייתה להם מעולם תחת פיקוחך אמי פלמור השמאלנית פרחה ונהנתה. ,אצלך דינה זילבר התחזקה לממדים מפלצתיים אז די איילת המחבלת עשית מספיק נזקים -אז תשתקי כבר