אתר הבית של המגזר הדתי
דואר אדום
זמני היום

תשובת עוצמה לעליון: השמאל התאחד לסתום לנו את הפה

לקראת הדיון בבקשה לפסילתה מחר בבג"ץ, הגישה היום (רביעי) מפלגת עוצמה יהודית את תשובותיה לבית המשפט העליון. לטענתם, חבר ועדת הבחירות מטעם העבודה לא יכול להיות שותף לערעור

תשובת עוצמה לעליון: השמאל התאחד לסתום לנו את הפה
  (צילום: חיים גולדברג/ סרוגים)

לקראת הדיון בבקשה לפסילתה מחר בבג"ץ, הגישה היום (רביעי) מפלגת עוצמה יהודית את תשובותיה לבית המשפט העליון. לטענתם, חבר ועדת הבחירות מטעם העבודה לא יכול להיות שותף לערעור – מה שיבטל את הערעור.

בין המערערים לבית המשפט, נמצא חבר ועדת הבחירות מטעם מפלגת העבודה, סמי שושן. בעוצמה יהודית טוענים בתשובה שהוגשה לבית המשפט כי שושן אינו יכול להיות שותף לערעור, משום שבהצבעה על פסילת רשימת עוצמה יהודית בוועדת הבחירות, שושן לא השתתף ונסע לביתו שבמצפה רמון.

עוד אומרים בעוצמה יהודית כי שושן מצטרף לערעור שהוגש לבית המשפט העליון על מנת לעשות שימוש תקשורתי בבית המשפט, ועל כן מבקשים מהשופטים למנוע משושן ומפלגת העבודה להיות שותפים לבקשת הערעור.

בתגובה לבקשה לפסול אותם, אומרים בעוצמה יהודית: "השמאל מפחד. הם יודעים שבלי עוצמה יהודית לא יכולה לקום ממשלת ימין, ולכן חברו כל מפלגות השמאל יחד על מנת לנסות לסתום לנו את הפה".

גם ברוך מרזל הגיש את תגובתו לבקשת הפסילה שלו בעליון. תמצית טענותיו: דף הפייסבוק על שמי לא בשליטתי, חשבון הטוויטר לא שלי, לא מתמצא ברשתות, נאמר בהומור, דבריי הוצאו מהקשרם, אוצר המילים שלי באנגלית דל, הייתי אזרח פרטי ולהבא אזהר יותר, פליטת פה לא מכוונת, לא אני כתבתי את הטורים על שמי

בתוך כך, בעוצמה יהודית נערכים לדיונים שיתקיימו מחר בבית המשפט העליון, כאשר כנגד בקשת הרפורמים ומפלגות השמאל לפסול את עוצמה יהודית, עומדת גם בקשת עוצמה יהודית לפסול את הרשימה הערבית המשותפת מלרוץ לכנסת.

בעוצמה יהודית מסכמים ואומרים לקראת הדיון כי "מול ציטוטים מסולפים ומגוחכים שהביאו הרפורמים ומפלגות השמאל נגדנו, אנו הגשנו לבית המשפט שורה של ראיות ברורות המעידות כי מטרת הרשימה המשותפת היא אחת: השמדת מדינת ישראל. מי שמבקר מחבלים בבתי הכלא, תומך באיראן ומצדד ברצח חיילי צה"ל – אין מקומו בכנסת ישראל, ולא במדינת ישראל".

תגובה חדשה * אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אסור, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע. נפגעת מתגובה? דווח לנו
11 תגובות - 10 דיונים מיין לפי
1
ציונות היא לא גזענות
מיכאל בוטביניק | 21-08-2019 16:45
כמו שעידוד העליה של יהודים לישראל איננה גזענות, כך גם עידוד הגירה של בני עמים אחרים למדינותיהם הלאומיות.
"ואכחיד את שופטייך אוכלי נבילות ואמחה שמם''
אנטי אהוד ברק | 21-08-2019 17:25
אכי''ר בקרוב תתקיים הנבואה מן השמים
2
נראה כאילו מרזל מתחנן שיפסלו אותו
חיים | 21-08-2019 16:52
התגובה שלו תמוהה ביותר
3
עוצמה
עוצמה | 21-08-2019 17:08
הפעם לא מתפשרים רק עוצמה יהודית ‼️
4
להפך. רוצים את טובתכם!
לא ולא | 21-08-2019 17:23
עוד קילו בוקרס, ואתה וגופשטיין בדרך למיון עם התקף לב. עדיף לסתום את הפה ולא לטחון בורקס כמו חזרזיר. אפילו אורן חזן הדביל הבין את זה.
5
רק עוצמה יהודית זה הימין האמיתי לכן השמאל כל
אבי | 21-08-2019 17:42
כל חושש, דווקא אצביע עוצמה הפעם.
6
נהיה עם אחד
מסע לגן עדן | 21-08-2019 18:14
על מה ליפסול. לא מובן ביכלל. היא לא פחות לגיטימית. גם אגב יהודה ושומרון שצריכים להאבק על לגיטימציה בסיסית על לא עוול בכפם .וגם תושבי דרום תל אביב שצריכים להילחם על חייהם ובתיהם. ישראל צריכה המון רפורמות בהמון תחומים. הגטאות נורא אאוטסדריות מונעות איחוד העם. צריך לאחד את העם כולו כי אם נמשיך עם הגטאות , זה רק הולך ומיתעצם. צריך מנהיג כמו בן גוריון שיעז וישנה כי עברנו אלפיים שנה נוספות. די לבדלנות די לעוינות אנחנו עם אחד כולנו. כה מעטים אנחנו . די להכאיב.
7
די
עופרה | 21-08-2019 20:11
לא יאומן מאיפה יש להם כזאת מוטיבציה לפסול את עוצמה יהודית ! חבל שאין לכל אלה שרוצים לפסול את עוצמה יהודית כזאת מוטיבציה להילחם באויבנו. פשוט ביזיון
8
השמאל הורס את המדינה אבל הוא יודע לקרוא מפה
רק עוצמה יהודית | 21-08-2019 20:13
השמאל יודע שבלי עוצמה יהודית אין ממשלת ימין אז בגלל זה חייבים להצביע עוצמה יהודית!!! מי שרוצה ממשלת ימין חייב להצביע כף בקלפי עוצמה יהודית!!!
9
אני רק אדייק מעט:
מרדכי | 21-08-2019 23:38
‏‎ לגבי הטוויטר של ברוך נטען שיש עוד אנשים ששותפים להפעלתו ומצייצים בשמו (טענה שאכן נכונה), ולא שלא מדובר בחשבון שלו (זה כתוב בבירור בסעיף 195)
10
עוצמה יהודית
צבי | 22-08-2019 17:28
הדבר הטוב ביותר שאתם צריכים לעשות זה לפרוש מהמירוץ לא בגלל דיון בבית המשפט כזה או אחר, כי לא תעברו את אחוז החסימה, פנו כולם ימינה והצביעו טב.