אתר הבית של המגזר הדתי
דואר אדום
זמני היום

תכירו: זה הרב החדש של קבוצת אסם-נסטלה

חברת 'אסם' מודיעה היום (ה') על מינויו של הרב רפאל מנת לתפקיד רב החברה. הרב מנת ימלא את מקומו של הרב יעקב משה חרל"פ , מי שכיהן כרב 'אסם' במשך למעלה משלושים שנה

תכירו: זה הרב החדש של קבוצת אסם-נסטלה

חברת 'אסם' מודיעה היום (ה') על מינויו של הרב רפאל מנת לתפקיד רב החברה. הרב מנת ימלא את מקומו של הרב יעקב משה חרל"פ , מי שכיהן כרב 'אסם' במשך למעלה משלושים שנה והיה מופקד על בניית מערך הכשרות של חברת 'אסם' והוביל לפריצות דרך רבות ומשמעותיות בעולם הכשרות.

עוד באותו נושא

כחלון לחץ, אסם נכנעה ודחתה את עליית המחירים

הנהלת הקבוצה בחרה ברב רפאל מנת מתוך מספר מועמדים לתפקיד, במקומו של הרב חרל"פ שהגיע לגיל פרישה. הרב מנת שיחל לכהן בתפקידו בחודש ספטמבר 2019, היה מנהל מחלקת הכשרות ביישוב זיכרון יעקב במשך כ-20 שנה,  אחראי על הכשרות בחיפה יחד עם רבה של זיכרון יעקב,הרב מרדכי אברומסקי , ובעשור האחרון עומד בראשות המועצה הדתית בנימינה-גבעת עדה.

לתפקיד רב הקבוצה חשיבות רבה בהיבטים רבים, כמו מתן פיקוח כשרותי על ייבוא חומרי גלם ותוצרת חקלאית שמקורה בחו"ל, פיקוח על מפעלי החברה בכל העולם, ייעוץ, הכוונה וחיזוק הקשר עם הרבנים המקומיים נותני הכשרות והבד"צים השונים בכל אתרי הייצור של 'אסם'.

אם בכתבה נמצאה טעות או פרסומת לא ראויה. דווחו לנו >
תגובה חדשה * אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אסור, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע. נפגעת מתגובה? דווח לנו
7 תגובות - 4 דיונים מיין לפי
1
למה אוסם צריכה רב?
ישעיהו | 15-08-2019 16:23
כל העלויות האלה מועמסות אחר כך על המחיר לצרכן.
ולמה אתה צריך פלאפון
יוסף | 16-08-2019 12:03
הרי הקרינה משפיעה על הסובבעם אותך חשבת אוליי לכמה אנשים אתה גורם סביבך לחלות ועמה עולים הטיפולים למדינה ואם בכלל בפרטי, אל תכנס לצלחות של האנשים היום בכל סופר 10 נוצרי אוסם בשלושים שח לא ביג דיל. תהנה מהחיים שלך תאכל מה בא לך אוסם צריכה לפרנס מאטת משפחות בלי הכשרות למדינה יעלה יותר עם הדמי אבלטה וגמי הכנסה.
כדי לקבל הכרעות הלכתיות בענייני הכשרות
אריאל | 15-08-2019 19:08
כמו שיש לה מהנדסי מזון, יועצי בריאות וכו' כשכל העלויות על הצרכן... גם משגיחים לא צריך?
2
הרב מנת שליט''א ת''ח גדול ומומחה בתחום הכשרות
עידו 2 | 16-08-2019 10:32
יהי ה' עמו בעבודתו למען הכשרות
3
ברכה לרב מנת
בן משה | 16-08-2019 12:25
בסד ראשית: תיקון טעות: הרב אברמובסקי, ולא אברומסקי. שנית: ברכתי לך, תלמידי היקר מימי התלמוד תורה, הרב מנת. עלה והצלח!
4
אסם זה יצרן מזון - בוודאי צריך משגיח כשרות
יאיר | 22-08-2019 10:35
המוצר הסופי נראה כביכול פרווה . אבל ההכנה שלו , חג , הבישול , התבלינים , העובדים הלא יהודיים , עבודה בשבת ... כל אלו מחייבים בדיקה ומעקב .
בשביל מה יש רבנות ובד"ץ
אפרים | 26-08-2019 9:44
סהכ יש עוד משהו שמקבל משכורת. יש משגיחים של הרבנות, יש של הכשרויות המשלימות (בדצים לסוגיהם). בשביל מה צריך עוד משהו? כמו ששטראוס לא צריכים רב, כך גם אוסם לא צריכים.