אתר הבית של המגזר הדתי
דואר אדום
זמני היום

צפו: הקרב האחרון על ירושלים | אל תפספסו

הרגעים ההיסטוריים של המצור הרומי על ירושלים בשנת 70 לספירה שהביא לחורבן הבית השני בסרטון שממחיש באופן ריאלי עד כאב את קרב הגבורה הנואש שניהלו הלוחמים היהודים להגנת עירם האהובה | צפו:

צילום: מכון מגלי"ם מבית עיר דוד

מיוחד לתשעה באב: סרטון הממחיש כיצד חרבה ירושלים. מכון מגלי"ם מבית עיר דוד מציג את "מקדש בלהבות". אנימציה מעולה ופסקול מדויק, יחזירו אתכם כמעט 2000 שנה לאחור, לרגעי החורבן של בית המקדש השני בידי הרומאים.

צילום מסך

במכון מגלי"ם תיארו את הסרטון כך: "קרב שלא ישכח לעולם! תחוו את הרגעים ההיסטוריים של המצור הרומי על ירושלים בשנת 70 לספירה שהביא לחורבן הבית השני. בדרמה עוצרת נשימה מציג הסרט 'מקדש בלהבות' את הטקטיקה הברוטאלית שהפעיל טיטוס ולגיונותיו כדי להכניע את ירושלים הנצורה, הסרט ממחיש באופן ראלי עד כאב את קרב הגבורה הנואש שניהלו הלוחמים היהודים להגנת עירם האהובה .. עד טיפת דמם האחרונה"

צפו בסרטון המלא: הקרב האחרון על ירושלים וחורבן הבית השני

אם בכתבה נמצאה טעות או פרסומת לא ראויה. דווחו לנו >
תגובה חדשה * אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אסור, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע. נפגעת מתגובה? דווח לנו
3 תגובות - 2 דיונים מיין לפי
1
נסיעות בזמן היי
אני | 11-08-2019 15:30
רומא נימצאת כבר פה וגם האיסלם וגם סין והודו וגם ארופה וכל העולם כולו. לולא אילו היה למימסד השילטוני לסוגיו מה לחדש, הם לא היו מוכרים אותנו ככה. יש מיצוי וזה אומר שאנחנו חייבים להתחיל בסולם הנבואה הוא יצילנו. שכחו שאנחנו עם לבדד ישכון ומיזה תיפארתנו וזוהר העד שבנו מותג בילעדי שלנו. לא סתם התנך זהר לאורך ההיסטוריה כולה. אנחנו כל כך גלותיים אויה אללי וגם הבצע כסף של העולם החומרני שולט. שכחנו מי אנחנו מאיפה בנו. עיברייה לאומית אני וגם נוסעת בזמן. עיני נשואות להכי עצמי שבנשמה בעיני והיא הנבואה. היא הכי מעניינת אותי. רוצה הכי מיכל את מלכות משה ודבורה וכל שרשרת הנבואה. היא הכי תיפארת וניפלאה לעניות דעתי. אני רוצה שהמלאכים יחזרו לאדמה וגם השליחים ואפילו עוד יותר ההיתגלויות שזה אבא שלי .אני רוצה אותו פה באדמה שכולנו ניראה אותו ונצביע לעולם כולו הנה ראו שורו הביטו הנה וא מגן עם ישראל. זה כבר שידרוג מהר סיני.
2
במה אתם מתעסקים ?...............
סרוגים שרוטים | 11-08-2019 15:34
לא שילדינו יחזרו הביתה בשלום. לא רוצים נפגעים תמורת קיר חסר ערך
אתה מוזמן ללכת אין לך מה
המיואש | 11-08-2019 17:08
להסתכן פה מטרור בשביל פיסת אדמה חסרת ערך