אתר הבית של המגזר הדתי
דואר אדום
זמני היום

זמני כניסת ויציאת שבת פרשת חוקת תשע"ט

הפרשה נפתחת בסוגיה הלכתית ארוכה בעניין מצוות פרה אדומה והלכות טומאת מת. לאחר מכן מתחילה הפרשה לתאר את קורות בני ישראל במדבר סיני בשנת הארבעים ליציאת מצרים

זמני כניסת ויציאת שבת פרשת חוקת תשע"ט
  (צילום: שאטרסטוק)

פרשת חֻקַּת היא פרשת השבוע השישית בספר במדבר. היא מתחילה בפרק י"ט, פסוק א' ומסתיימת בפרק כ"ב, פסוק א', ויש בה 87 פסוקים.

הפרשה נפתחת בסוגיה הלכתית ארוכה בעניין מצוות פרה אדומה והלכות טומאת מת. לאחר מכן מתחילה הפרשה לתאר את קורות בני ישראל במדבר סיני בשנת הארבעים ליציאת מצרים:

ירושלים

כניסת השבת: 19:10. יציאת השבת: 20:30

תל אביב

כניסת השבת: 19:30. יציאת השבת: 20:32

חיפה

כניסת השבת: 19:23. יציאת השבת: 20:33

באר שבע

כניסת השבת: 19:28. יציאת השבת: 20:30

גוש עציון

כניסת השבת: 19:27. יציאת השבת: 20:29

אריאל

כניסת השבת: 19:28 יציאת השבת: 20:30

אם בכתבה נמצאה טעות או פרסומת לא ראויה. דווחו לנו >
תגובה חדשה * אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אסור, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע. נפגעת מתגובה? דווח לנו
תגובה אחת מיין לפי
1
שבת שלום
אני | 04-07-2019 22:51
רואה את התנך ממעוף מהשראה .רוצה לדעת אותו בפנטזיה הוליוודית ניפלאה רוצה שנשלים את הספר האחרון. נורא עצוב עלינו על המדינה הכל נישבר וכל כך מוזר. אזמה נותר הלא הוא הזר. כלומר הזרות שבנו. אז נידבקים למקביל להאחז כי הפליטות שולטת כואבת וחזקה. אולי לטובה. מהשבר הזה בסוף ישאר מה שחשוב וסדר העדיפויות ימצא את מקומו הנכון. אכן ככה אני מרגישה פליטים אנחנו בארצנו. כי נשמה במיסתרים מספרת מדברת. זה מנחם מה שנותר באמת. כי זה גורם לך, מה הכי חשוב. אני מאמינה באלוהים השאלה מיהו. זה נסיעה בזמן לצורכי מחקר, עד הגעת האמת. שבת שלום לאתר אני שמחה שהוא קיים. מחכה לעוד הרבה. שיאספו את כל הפליטים מהשבר הנורא שאנחנו עוברים.