בנט מברך את הרב רפי: "מעביר לך אחריות יקרה"

שר החינוך שפוטר ממשלת נתניהו נפתלי בנט ברך הערב (שני) את מחליפו בתפקיד הרב רפי פרץ: "אני מעביר לך את האחריות היקרה לנו מכל—חינוך ילדינו"

בנט מברך את הרב רפי: "מעביר לך אחריות יקרה"
  צילום: יונתן זינדל, פלאש 90

לאחר שראש הממשלה  מינה היום (שני) את הרב רפי פרץ לתפקיד שר החינוך של ישראל, ברך אותו השר שפוטר על ידי נתניהו נפתלי בנט: "אני מאחל הצלחה גדולה לרב רפי פרץ, שמונה לשר החינוך".

בנט הוסיף, "אני מעביר לך את האחריות היקרה לנו מכל—חינוך ילדינו. זהו תפקיד קריטי בעיצוב עתידם של 2 מיליון ילדי ישראל, בהטמעת ערכים ובהכנתם לעולם של עתיד בלתי נודע. בהצלחה!"

הרב רפי אמר היום כי הוא "מקבל בכבוד ובחיל וברעדה את התפקיד של שר החינוך. רוצה להיות שר החינוך של כל ילדי ישראל, יש לנו הרבה משימות: לפתוח שנה חדשה ולהכיר ולהוקיר את ערך המורים בישראל", הצהיר לקראת פתיחת שנת הלימודים בעוד חודשיים וחצי ושבועיים לפני מועד הבחירות לכנסת.

"נעבוד על הכל באחווה וברעות עם ברכת דרך טובה", סיכם.

פרץ על מינויו (צילום: דוברות הבית היהודי)

 

תגובה חדשה * אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אסור, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע. נפגעת מתגובה? דווח לנו
6 תגובות - 5 דיונים מיין לפי
1
מקווה שלא רק עד ספטמבר
אוריאל כהן | 18-06-2019 0:51
הרב רפי פרץ מונה לתפקיד שר החינוך, כדי שהמשרד יגיע לפתיחת שנהל עם שר בראשו וללא זעזועים. כולי תקווה שגם אחרי הבחירות הבאות הרב פרץ ישאר בתפקידו, לכל אורך הקדנציה. ואף אחד לא יגיד לו לפנות את מקומו. בטענה שהוא כבר היה שר החינוך, כמו שהוא רצה ועכשיו תורו של מישהו אחר.
2
לא קצת מוזר שמי שאחראי
איש יהודי | 18-06-2019 1:05
על חינוך ילדי ישראל הוא שר החינוך ולא הורי הילדים? בפעם הבאה לא מפשלים. רק זהות!
3
מי אנחנו ?
אליהו | 18-06-2019 3:13
מי אנחנו ? מי אני ? לפעמים , זה השאלה היחידה שהיא באמת חשובה. היום , נכנס שר חינוך חדש , והוא רוצה לראות ברק בעיניים של הנוער שלנו. בוא נספר לילדים שאנחנו הכי טובים , שאנחנו הכי צודקים , שאנחנו הכי קדושים. או בלשון של בלעם הרשע - מה טובו אוהלים יעקב משכנותיך ישראל . - רגע בלעם בירך או קילל.? לפי הפשט , הוא רצה לקלל אבל בסוף הוא בירך - כי לא היה לו ברירה. האמנם ? משה רבנו.הוכיח את ישראל , והוא אף פעם לא בירך את ישראל עם ברכות כה מושלמות כמו בלעם. ההפך, הוא הוכיח את ישראל , והתוכחה שלו היה ברכה - להביא אותנו להיות אנחנו.כי ברכות צריכות כוונה. לכן , בלעם התכוון לקלל ואכן הוא קילל. המילים היו יפות , מושלמות , אך הכוונה היה לקלל. גם עם מילים יפות אפשר לקלל. , בלעם עם הברכות המושלמות מביא אותנו לנפילות הגדולות. ברק בעיניים - מה פירוש ? אור ואהבה. והנה ,הנוער הולך לצבא עם ברק בעיניים עם רצון לתרום. וכעבור כמה שנים החיילים משתחררים.ואז , חלק קטן מהם באישור ממשלת ישראל מקבלים טלפון מחברות נשק שמפתים אותם . - רוצים אותך שתלך לאמן כוחות בקמרון , או מיאנמר , פיליפינים , קונגו או דרום סודן. תוכל להרויח 25,000 ש'ח בחודש. - ולא מספרים ששם מאמנים כוחות שיבצעו פשעים נגד האנושות. והברק מתחלף , האור כבה ,ובאופן מיידי האפלה הגיע. אין יותר ברק בעיניים. יש אינטרסים , יש כספים - אבל אין אור ואין ערכים. תוצאה של יהירות ושל גזענות. שאני מחליט שמותר לי לחמש רבי מרצחים , אז אני גזעני , כי אני מתיר דמם של חפים מפשע. הרב רפי פרץ - מתי תבין שהייצוא הצבאי למדינות רצחניות מסכן את חיילי צה''ל. - הגיע זמן להתפלל בבכי , ובלב שבור - לב טהור ברא לי אלוקים ורוח נכון חדש בקרבי .
4
גם לעסוק בנקיון ,צריך לפטר את הרשעים שבאו להש
אשי | 18-06-2019 6:52
להשחית את דמותה היהודים של המדינה, לא לפחד, לבוא בעוז ולהאות להם את הדלת
5
זה הזמן לקיים את ההסכם עם עוצמה יהודית
אני | 18-06-2019 11:59
להתפטר מהתואר חכ ולהכניס את בן גביר והבא אחריו לכנסת