אתר הבית של המגזר הדתי
דואר אדום
זמני היום

איכות השלטון: "נעתור לבג"צ נגד הדחייה בשימוע"

בתנועה לאיכות השלטון מודאגים מדחיית השימוע של נתניהו: "מצער מאוד שהיועמ"ש נכנע לניסיונותיו של רה"מ למשוך זמן ולנסות להתחמק מהעמדה לדין. בכוונת התנועה לעתור לבג"ץ נגד דחייה זו, המהווה פגיעה באמון הציבור בנבחריו ובמערכת אכיפת החוק"

איכות השלטון: "נעתור לבג"צ נגד הדחייה בשימוע"
  (צילום: יונתן זינדל/פלאש90)

במערכת הפוליטית מגיבים כצפוי לדחיית השימוע של נתניהו לצום גדליה הקרוב.

בימין שותקים ולא מתייחסים, ובאופוזיציה מברכים על קביעת המועד, אך מודאגים מהדחייה.

ח"כ שלי יחימוביץ' מהעבודה מסרה: "מברכת את היועמ"ש על כך שדחה את ניסיונות נתניהו לדחות את השימוע בשנה שלמה, והעניק לו ארכה מידתית, מה גם שנתניהו עצמו כבר משך זמן כשסירב, בעזות מצח, לקחת את החומרים במועד. בכל מקרה כבר ברור שהדחייה תנוצל לנסיונות הרסניים להבטיח לעצמו שהשימוע כלל לא יתקיים, ושהוא ימלט מאימת החוק תוך שהוא מחריב את יסודות הדמוקרטיה״.

"נעתור לבג"צ נגד הדחייה בשימוע"

מהתנועה לאיכות השלטון נמסר בתגובה: "מצער מאוד שהיועמ"ש נכנע לניסיונותיו של רה"מ למשוך זמן ולנסות להתחמק מהעמדה לדין. בכוונת התנועה לעתור לבג"ץ נגד דחייה זו, המהווה פגיעה באמון הציבור בנבחריו ובמערכת אכיפת החוק. כמו כן תדרוש התנועה מיו"ר הכנסת שלא לאפשר את קיומו של דיון בחוק החסינות, חוק שכל מטרתו היא לאפשר לרה"מ לחמוק מהעמדה לדין, עד למועד השימוע".

תגובה חדשה * אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אסור, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע. נפגעת מתגובה? דווח לנו
2 תגובות - 2 דיונים מיין לפי
1
אינני מבינה למה תיקשורת נותנת במה רחבה לח"כ
שונאת שקרנים | 23-05-2019 7:33
מיקי זוהר מאשים את כול הרשויות אכיפת החוק ובתי משפט בקונספירציה ותפירת תיקים לנתניהו! האם אשמות פומביות כאלו לגיטימיות לפי החוק? או ביכלל אין לחוקים כול משמעות?!
2
כאשר השחיתות גורמת לריקבון
יובל | 23-05-2019 7:42
יסודות המדינה יקרסו ועימם מדינת ישראל כולה. האם בשם הפטריוטיזם המזוייף אתם רוצים להביא לחורבן ? מי הפטריוט האמיתי ? השמאלנים הקוראים ויהי מחננו נקי או אלו התומכים במסע ההשחתה והסיאוב של ביבי ובני ביתו ?