אתר הבית של המגזר הדתי
דואר אדום
זמני היום

עו"ד רוזנבוים: "לא חברה ולא ידידה של אלדד יניב"

בתגובה לטענה שמועמדותה של עו"ד מיכל רוזנבוים נפסלה בשל ציוץ של אלדד יניב שכינה אותה חברה, הגיבה רוזנבוים: "זה ניסיון נואש להשיג כותרות לעצמו ולפגוע בראש הממשלה על גבי"

עו"ד רוזנבוים: "לא חברה ולא ידידה של אלדד יניב"
  צילום: יח"צ

עורכת הדין מיכל רוזנבוים הגיבה לטענה שבשל ציוץ של אלדד יניב שכינה אותה חברה נפסלה מועמדותה לתפקיד מבקרת המדינה: "כל מה שהאיש עושה מאתמול הוא ניסיון נואש להשיג כותרות לעצמו ולפגוע בראש הממשלה על גבי"

וכך הגיבה רוזנבוים: "אני לא חברה ולא ידידה של אלדד יניב ואין לי כוונה להיות כזו. היכרותי המקצועית איתו הסתכמה בטיפול משותף בשני תיקי לקוחות לפני 10 שנים, סמוך לסיום תפקידי במשרד הפנים. מעבר לכך לא היה לי קשר איתו וכאמור הוא אינו נמנה על חבריי ובוודאי לא סגנוני. כל מה שהאיש עושה מאתמול הוא ניסיון נואש להשיג כותרות לעצמו ולפגוע בראש הממשלה על גבי. זו קונספירציה זולה שאינה ראויה להתייחסות מעבר למה שנאמר"

אמש, זמן קצר לפני תום מועד הגשת המועמדות לתפקיד מבקר המדינה, החליט ראש הממשלה בנימין נתניהו, להסיר את תמיכתו מעורכת הדין מיכל רוזנבוים, והותיר את רו"ח מתניהו אנגלמן כמועמדה היחיד של הקואליציה.

עם הסרת תמיכתו של נתניהו ברוזנבוים החלו לרוץ במערכת הפוליטית מספר גרסאות בנוגע למניע של נתניהו לנהוג כך. בעוד שבלשכת ראש הממשלה הסבירו כי ההחלטה הייתה להתמקד במועמד אחד של הקואליציה לאור העובדה שהאופוזיציה התגייסה בעד מועמד אחד- במפלגת יהדות התורה- שרוזנבוים נחשבת למועמדת שלה ושל מפלגת ש"ס- טוענים כי הסיבה לכך שראש הממשלה הסיר את תמיכתו מרוזנבוים היא העובדה שאיש השמאל אלדד יניב, התבטא אמש בטוויטר כי רוזנבוים חברה שלו. בלשכת נתניהו מכחישים כאמור את הקשר בין הדברים

אם בכתבה נמצאה טעות או פרסומת לא ראויה. דווחו לנו >
תגובה חדשה * אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אסור, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע. נפגעת מתגובה? דווח לנו
2 תגובות - 2 דיונים מיין לפי
1
אלדד יניב בן תערובת
ימנית גאה רק ביבי ממ | 22-05-2019 8:51
עוד דפוק צאצא ש וו מאי ישראל. רשע שלא יודע מה זה יהודי. כלב שמחפש כותרות.
2
נפסלה על ידי שרה!
טעות | 22-05-2019 10:22
שרה לא מעוניינת בנשים נאות בסביבתו של ביבי מכיוון שהוא כבר בגד בה עם רותי בר ועם נשים נוספות.