אתר הבית של המגזר הדתי
דואר אדום
זמני היום

התשובה לטרור – הקמת יישוב חדש בעוטף עזה

מועצת יש''ע מצטרפת לדרישת ראש מועצת שדות נגב תמיר עידאן: "אנו קוראים לממשלה הבאה לחזור למדיניות של הקמת ישובים חדשים בכל מרחבי ארץ ישראל, ובעיקר באזורי העימות"

התשובה לטרור - הקמת יישוב חדש בעוטף עזה

במהלך סיור של ראשי מועצת יש"ע שהתקיים אתמול (ב') ביישובי עוטף עזה, התקיימה פגישה מיוחדת עם ראש מועצה אזורית שדות נגב תמיר עידאן. בפגישה הציג ראש המועצה עידאן את תוכניתו לפיתוח עוטף עזה, אשר בראשה הקמת יישוב חדש בסמוך לגבול הרצועה.

במועצת יש"ע מצטרפים לדרישתו של ראש מועצת שדות נגב וקוראים לנציגי המפלגות ולשרים המתעתדים להקים את הממשלה החדשה להציב את הקמת היישוב החדש בראש סדר העדיפויות.

יו"ר מועצת יש"ע חננאל דורני: "זהו הזמן הטוב ביותר להקמת יישובים חדשים בעוטף עזה, זוהי תשובה ציונית הולמת לטרור. אנו קוראים לממשלה הבאה לחזור למדיניות של הקמת ישובים חדשים בכל מרחבי ארץ ישראל, ובעיקר באזורי העימות".

ראש המועצה האזורית שדות נגב תמיר עידאן: "בזמן שארגוני הטרור מנסים לעשות הכל על מנת להחריב את ההתיישבות בעוטף, אנחנו בוחרים להשקיע בתושבים שלנו, בהתפתחות האזור ובאמירה חד משמעית לחמאס: אנחנו כאן לתמיד. אישור הקמתו של היישוב החדש שכבר הגיע לדיון בממשלה הקודמת זו התשובה הטובה ביותר לאיומי הטרור על תושבי העוטף בפרט והמדינה בכלל. שמחתי להיפגש היום עם ראשי מועצת יש"ע שהגיעו לחזק את תושבי העוטף. הסולידריות והאיכפתיות בביקור שכזה הם אבני היסוד לשיתוף פעולה שמוכיח שלמרות המרחק הגיאוגרפי, החלום הציוני להקמת יישובים חדשים הוא בר הגשמה בכל חלקי ישראל".

אם בכתבה נמצאה טעות או פרסומת לא ראויה. דווחו לנו >
תגובה חדשה * אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אסור, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע. נפגעת מתגובה? דווח לנו
2 תגובות - 2 דיונים מיין לפי
1
מצטרף לרעיון וליוזמה לבנות ישוב חדש
יעקוביאן חנוך | 07-05-2019 12:53
תשובה ציונית הולמת לטרור לבנות ישובים חדשים בעוטף עזה ובכול מקום בארץ ישראל חזק ואמץ
2
תשובה אולטימטיבית
אהרן דרעי | 07-05-2019 14:03
זו התשובה לטרור ולרצח יהודים בארץ ישראל על כל רצח עוד בית עוד שכונה עוד רחוב עוד עץ לנטוע ולבנות