אתר הבית של המגזר הדתי
דואר אדום
זמני היום

השחמט כובש את הצפון: טורניר אביבי בקניון נחמיה

עשרות ילדים מבתי הספר היסודיים בקרית שמונה, הגיעו לקניון עם מדריכיהם ובני המשפחה, לטורניר שחמט. גלילה העצני, רכזת הפרוייקט: "לשחמט יש תרומה אדירה בעיצוב דרכי החשיבה של הילדים ובהחלט חינוך לערכים חשובים"

השחמט כובש את הצפון: טורניר אביבי בקניון נחמיה
  צילום: קניון נחמיה

פרויקט צ.ל.ש (צעירים לומדים שחמט) בעיר קרית שמונה, ממשיך לתפוס תאוצה. השבוע התקיים בקניון נחמיה טורניר שחמט אביבי.

עשרות ילדים מבתי הספר היסודיים בעיר, הגיעו לקניון עם מדריכיהם ובני המשפחה, לטורניר שחמט. בנים ובנות, קיבלו הנחיות מגלילה העצני, רכזת הפרויקט המיוחד הזה בעיר קרית שמונה, דברי הפתיחה כללו ערכים חשובים של חברות, ספורטיביות והרבה חשיבה, המשחקים נפתחו בלחיצת יד וכבוד הדדי.

"תענוג לצפות במראה שכזה, ילדים צעירים, בעידן המיסוך הגובר, עוזבים הכל ומתמקדים בלוח השח, מרוכזים מובילים מהלכים ונהנים מחוויה מעשירה ומעצבת", ציינו אנשי קניון נחמיה שמלווים את הפרויקט.

תמונות מטורניר שחמט אביבי בקניון נחמיה. צילום: קניון נחמיה

"השתתפות יפה נרשמה בקרב הילדים ובני משפחותיהם, קרית שמונה היא העיר היחידה בה אנו מצליחים לקיים טורנירים שוטפים במהלך השנה. חלק מזה כתוצאה משותפות אמת של קניון נחמיה בפרויקט ומחויבות של הצדדים לקיים פעילויות מעבר ללמידת המשחק. ההצלחה שלנו בפרויקט חשובה וניכרת התקדמות רבה, אני גאה להיות חלק בפרויקט מדהים זה, צ.ל.ש זה לא רק סיסמא זאת עשייה אמיתית, ילדים לומדים כאן שחמט ומצליחים בזה. לשחמט יש תרומה אדירה בעיצוב דרכי החשיבה של הילדים ובהחלט חינוך לערכים חשובים. אנו מודים לבני נחמיה ולצוות הקניון על התרומה הנדיבה לקיום פרויקט זה". ציינה גלילה העצני רכזת פרויקט צ.ל.ש בקרית שמונה.

ניצה שטרית מנכ"לית הקניון: "מדובר בפרויקט בעל משמעות אדירה לילדים שלוקחים בו חלק, להורים ולצוות החינוכי שתומך בו מאוד".

תגובה חדשה * אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אסור, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע. נפגעת מתגובה? דווח לנו