אתר הבית של המגזר הדתי
דואר אדום
זמני היום

מנדלבליט לא מחכה: תיאום שימוע לרה"מ עד שבוע הבא

עורכי דינו של ראש הממשלה מעכבים העברת חומרי החקירה עד שיוסדר שכר הטרחה, אולם היועץ המשפטי לממשלה, אביחי מנדלבליט, מבהיר: אין בכך כדי להצדיק עיכוב, יש לתאם שימוע עד יום העצמאות

מנדלבליט לא מחכה: תיאום שימוע לרה"מ עד שבוע הבא
  מנדלבליט. צילום: Flash90

מכתב שנשלח מלשכתו של היועץ המשפטי לממשלה לעורכי דינו של נתניהו מבהיר: יש לתאם מועד לשימוע עד ה-10 במאי, והשימוע עצמו יתקיים עד 10.7.19.

מטעם היועמ"ש הובהר כי אם רצונם של באי כוחו של ראש הממשלה לקיים "הליך שימוע למרשם בגין תיקי החקירה הנוגעים לעניינו" עליהם לתאם מועד לעריכת שימוע עד שבוע הבא.

עורכי דינו של נתניהו ביקשו בעבר לעכב מסירת חומרי החקירה עד לאחר מועד הבחירות בשל חששם מפני הדלפות של חומרים לאמצעי התקשורת שעלולים להשפיע על ציבור הבוחרים.

היועמ"ש הסכים לכך, אולם עד היום לא נערכה פנייה מצד עורכי הדין לאיסוף החומר. הסיבה לכך: שכר הטרחה עוד לא הוסדר מול ראש הממשלה.

אולם, היועמ"ש מסרב להתחשב בכך: "סוגיית הסדרת שכר הטרחה אינה עומדת לפתחנו. על כן, אין בה כדי להצדיק כל עיכוב בהעברת ליבת חומרי החקירה לרשות ראש הממשלה או לידי באי כוחו, וממילא אין בדבר כדי להשפיע על מועד קיום השימוע".

באם ראש הממשלה יבחר שלא לקיים הליך שימוע – היועמ"ש יקבל החלטה בעניינו על סמך חומרי הראיות שלפניו.

אם בכתבה נמצאה טעות או פרסומת לא ראויה. דווחו לנו >
תגובה חדשה * אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אסור, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע. נפגעת מתגובה? דווח לנו
5 תגובות - 4 דיונים מיין לפי
1
"איש צר ואויב המנ-דלבליט הזה"
עידו 2 | 28-04-2019 23:08
המנ-דלבליט הזה, לא יזכה לראות את נתניהו בבית המשפט. כי: או הפריץ המנדלבליט הזה יובל לבית משוגעים. או הכלבים השומרים בעליון ש''ט יובלו למושב זקנים
2
ביבי לא צריך לשלם כלל!
בושה וחרפה | 28-04-2019 23:29
המדינה צריכה לשלם לעוכרי הדין!
3
למה למהר?
רשע | 29-04-2019 0:01
מב אצה הדרך? המהירות מן השטן
תורת ישראל
עם ישראל | 29-04-2019 8:47
צריך להכניס את הנבלה הזה מנדליביש לכלא !! הכלב הזה דואג לקבל משרה בבית המשפט העליון ..אבל גזר דינו קרב ברבנ שתקום הממשלה תגדע אותו ואת שורש תפקידו וכל הסמכויות ילקחו ממנו והוא יזרק כמו כלב לבור השופכין של ההיסטוריה כמו הכלב הקודם מפכלוביש....לכלב תשליכון אותם !!
4
מנדלבליט
אי | 29-04-2019 14:17
אדון מנדלבליט, תרגיע. רהמ נתניהו נבחר להיות ראש ממשלה ואילו אתה ניבחרת, לצערי, על ידו. אתה פקיד. אם היית מתעמק בחומר היית רואה שיש לבטל את הכל. לא בדקת ואתה מנסה להמשיך ולהזיק. תרגיע