אתר הבית של המגזר הדתי
דואר אדום
זמני היום

נתניהו מרמז לתקיפה ישראלית בסוריה: "פועלים בחזית הצפונית"

ראש הממשלה ושר הביטחון מרמז לתקיפה הישראלית לכאורה בסוריה השבת: "כשביטחון ישראל מוטל על הכף - אנו פועלים במלוא עוצמתנו. ממשיכים לפעול בכל החזיתות, כולל בחזית הצפון"

נתניהו רמז לתקיפה בסוריה: "פועלים בחזית הצפונית"
  (צילום: נועם רבקין פנטון/ פלאש 90)

ראש הממשלה ושר הביטחון נתניהו מרמז לתקיפה הישראלית לכאורה בסוריה השבת: "כשביטחון ישראל מוטל על הכף – אנו פועלים במלוא עוצמתנו. מי שמסכן אותנו שם עצמו בסכנה גדולה פי כמה. ממשיכים לפעול בכל החזיתות, כולל בחזית הצפון".

באירוע הצדעה למשפחות השכולות בירושלים, העביר נתניהו את המסר כי "רק אם נעמוד כחומה בצורה מול חורשי רעתנו, תוך נכונות לפעול בעת הצורך בסיכון עצמי, נבטיח בעזרת ה' את נצח ישראל". הוא הוסיף כי "אנו נחושים להגן על ארצנו – גם מול המרים והגדולים באויבינו, שחרתו על דגלם את השמדתנו. איננו נרתעים ממאבק, ביודענו שאנו נלחמים נגד מבקשי נפשנו. רוחנו חזקה, כוחנו איתן".

מנגד הבהיר כי "איננו נחפזים אלי קרב. מי כמונו יודעים שמחיר המלחמה הוא נורא", עם זאת הדגיש: "אבל בל יטעה בנו איש – כשביטחון ישראל מוטל על הכף, אנו פועלים במלוא עוצמתנו. מי שמסכן אותנו, שם עצמו בסכנה גדולה פי כמה".

ברמיזה לפעולה הצבאית שהתרחשה בליל שבת ויוחסה לישראל, אמר: "אנו ממשיכים לפעול בכל החזיתות, כולל בחזית הצפון, כי איננו מוכנים לתת למישהו לבסס עוצמה ולסכן את מדינת ישראל. העוצמה היא הערובה לקיומנו, והיא התנאי החיוני והיסודי להשגת שלום עם שכנינו".

אם בכתבה נמצאה טעות או פרסומת לא ראויה. דווחו לנו >
תגובה חדשה * אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אסור, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע. נפגעת מתגובה? דווח לנו
2 תגובות - 2 דיונים מיין לפי
1
ממשלת שוחד מרמה והפרת אמונים
צוללת | 14-04-2019 20:33
פוי
2
עדיף מי שלא נחשד בשוחד
טו | 14-04-2019 21:14
8