נתניהו מזרע דוד מלך ישראל, רק חזק ואמץ

דווקא בגלל היותך ראש ממשלת ישראל, שמעצם היותך מיוחס לגאון מוילנה,הינך ממילא גם מזרע דוד מלך ישראל! ידעו כל הננסים אכולי הקנאה הסובבים אותך והפועלים ללא לאות מזה שנים רבות להפילך, שכבר נגזר אומר מאת ה': "אל תגעו במשיחי!"

נתניהו מזרע דוד מלך ישראל, רק חזק ואמץ
  (צילום: יונתן זינדל/פלאש90)

לכבוד ראש ממשלתנו מר בנימין נתניהו נ"י

רוב שלום!

ברוח ה' אשר על עמו, המופיעה דרך האינטואיציה הבריאה של רוב וטובי בניה של אומתנו, שרוחות עוועים לא הצליחו להטעותם, הנך נבחר באופן דמוקרטי למלוך על ישראל כבר בפעם החמישית!

תחזקנה ידיך על קידוש ה' המתמיד שלך ברוממות קרנה של מדינתנו, לעיני כל אפסי ארץ. ידוע שמגלגלים זכות על ידי זכאי, והרי זכות אבות שלך ברורה לכל, הן מצד הסבא שלך, הרב נתן מיליקובסקי-נתניהו זצ"ל, שהיה תלמיד חכם גדול וציוני נלהב, והן מצד הגאון מוילנה מחוללה של שיבת ציון, שהינך גם נמנה על צאצאיו. אבל הגיע הזמן לעורר את תשומת לבו של עם ישראל כולו, דווקא בגלל היותך ראש ממשלת ישראל, שמעצם היותך מיוחס לגאון מוילנה,הינך ממילא גם מזרע דוד מלך ישראל!

ידעו כל הננסים אכולי הקנאה הסובבים אותך והפועלים ללא לאות מזה שנים רבות להפילך, שכבר נגזר אומר מאת ה': "אל תגעו במשיחי!"

ואם קטן אתה בעיניך, ראש שבטי ישראל אתה וימשחך ה' למלך על ישראל. ולכן רק חזק ואמץ, אל תירא ואל תחת כי השם אלוהי ישראל ואלוהי כל הארץ עמך בכל אשר תלך. אל ירך לבבך, לא מכל אפסי ארץ מבחוץ הפועלים להשמדת מדינת ישראל, בדרכים נגלים או מתוחכמים כביכול בהצעת שלום, וכל שכן שלא מבפנים, מכל האפסים הסובבים אותך.

מסורת בידינו שהמשיח בא בהיסח הדעת. דהיינו שתהליך גאולתם של ישראל מופיע בדרכים כה טבעיים, שקשה לפעמים לנגאלים בעצמם לקרוא את כתב הסתרים של ההיסטוריה בת זמנם. ואנו עדים לכך, במאה וחמישים השנים האחרונות, שגם עובדי ה' באמת שהינם במדרגת מלאכים, למעשה הינם חרשים ועוורים, ואינם מפנימים את גודל העליליה של מעשי ה' הגדול והנורא, בשיבת ישראל לארצו ותקומת מלכותו, ובקידוש שמו לעיני כל בני המין האנושי העתידים כולם להיות שבי פשע, כתוצאה מחזרת ישראל למרכז הבמה האוניברסאלית.

אבל הפלא האלוקי היותר גדול הוא, שגם המנהיגים הפוליטיים, העסוקים יום יום במלאכת הקודש של הפוליטיקה הישראלית המנהלת את חזרת עם הקודש לארץ הקודש ומחזקת את אחיזתו בה והתיישבותו עליה, אף הם לא מודעים לגודל שליחותם, והינם פועלים מתוך היסח דעת, ומתרכזים באינטריגות רדודות של מפלגתיות, יצריות שלטונית, כוחניות, קנאה, שנאה וכל מיני מרעין בישין….

אנו מבינים למה זה כמעט הכרחי שזה יקרה. אחרת הם היו נבהלים מגודל אחריותם, לקידום תהליכים היסטוריים כה אדירים המקיפים עולם ומלואו, ולא היו עושים דבר. כך שהיסח הדעת המאפיל על האור, מונע סנוור ומאפשר לתפקד לפחות באופן מינורי.

אבל הננו מצפים ומבקשים ממך, מר בנימין נתניהו, שנבחרת על ידי ההנהגה האלוקית לעמוד בראשה של מדינת כבר בפעם החמישית, ושכאמור הינך מזרע דוד, שתדע ברור מהי מטרת-העל של תפקידך, ושלא תשגיח כלל לכל מסיחי הדעת הסובבים אותך, אלא תחזיק איתן בהגה הספינה בתוך סערת הגלים, בהביאך אותה לחוף מבטחים לטובת האומה כולה, ותתרכז אך ורק במימוש כל האידיאלים הנצחיים של עמנו הגדול מאז הופעת רועה ישראל הראשון וגואלם ממצרים משה רבנו עד הופעת הרועה האחרון משיח בן דוד.

==

הרב יוסף בן שושן הוא בוגר ישיבת "מרכז הרב", שהיה מועמד לראשות הבית היהודי.

תגובה חדשה * אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אסור, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע
15 תגובות - 14 דיונים מיין לפי
1
הבחירות
סיגל וינר נשלסקי | 10-04-2019 15:36
פשוט התרגשות ענקית נגד 3 גרנרלים ועיתונאי אחד , נגד הפרקליטות או מולם והמשטרה, הוכחת שאין לך תחליף. עם ישראל לא מטומטם, יודעים מי ורק אתה יכול להניג את המדינה ולהביא אותה למצב הכי טוב שאי פעם היה כאן . חזק ואמץ אוהבים אותך ובהצלחה
2
נכון
התמים | 10-04-2019 16:22
יש הוכחה גנטית שנתניהו מזרע דוד המלך : גם דוד לקח לו אשתו של איש אחר וגם דוד אהב גויות. מצד שני , לא רואה את יאיר בדמותו של שלמה המלך....וואללה, יש פה משיחיסטים של ממש... יעני מדינת ישראל עאלק מדינה מודרנית, מתקדמת, בעלת חדשנות....
3
פולחן אישיות פסול
מה אנחנו ברוסיה? | 10-04-2019 17:09
המרכזניק הפך לסטליניסט מושבע
4
חותם אני על כל מלה שכתוב כאן. ותודה
עידו 2 | 10-04-2019 23:34
לבנימין אמר ידיד ה'
5
אם הוא מזרע דוד מלך ישראל אז סימן שהוא משיח
ג | 11-04-2019 10:04
ולדעתי יש הוכחה ודאית שהוא מזרע דוד מלך ישראל, וגם הבן שלו ג'ינג'י
6
אתה חולה נפש. לך תנוח
שלום | 11-04-2019 14:39
זה לא יזיק לך בכלל
גם לפיד וגנץ וכולם מזרע דוד המלך
משה גרויס | 11-04-2019 16:41
רוב העם היהודי הוא מזרע דוד המלך אכב, היחוס לגאון מוילנא מוטל בספק ובספר הרשמי של צאצאי הגאון של של הגניאולוג המומחה חיים פרידמן מפת ענפי אליהו לא הצליח למצוא את רשימת היחוס של ביבי אל הגאון. לעומת זאת לפיד וגנץ יש להם יחוס מפואר מדור לדור לגדולי רבני הונגריה מזמן החתם סופר לפיד חרבי שמואל שמלקי קליין מסליש וגנץ לרביי הלל פולק מסוסרגן שניהם היו קדושי עליון ופועלי ישועות. אגב, רוב היהודים מיוחסים לדוד המלך אז זה ממש מכתב טפשי ועוד לכתוב לאדם חילוני שהוא מלך ישראל זה ממש בושה ובזמן התנך כשמלכי העם חטאו נענשו ישראל על כך אגב, גנץ ולפיד
7
הוא "לוי" בהגדרתו ההלכתית
אביתר | 11-04-2019 15:40
כלומר מצד אביו, כך הוא אמר. יכול להיות שמצד אמו הוא מזרע דוד, אבל זה אומר שאינו מזרע המלוכה.
8
גיי קאקען אויפן דאך
עיסם | 11-04-2019 18:16
הייתי אומר שהלשון שלך חומה אבל מרוב ליקוקים קודמים של רבנים חנפנים/שנוררים אני בטוח שהחור ההוא מצוחצח כמו מראה. אז אולי תלקק אצל הפרה המשוגעת?
9
הכותב שפוי?
יהודי | 11-04-2019 23:31
אדם חילוני מחלל שבת ואוכל נבלות וטריפות כביבי -ראוי למכתב שבח שכזה, והגדרתו כמזרע בית דוד?
10
נסחף כבודו
ההוביט היהודי | 11-04-2019 23:33
ואם מחר הוא יפנה את ישובך??? אני בטוח שגם שאריק שרון ניצח את ברק אמרת שהוא מלך ישראל. נו שוין, גם מנשה היה מלך ישראל.
11
העמדת דברים על דיוקם
בנימין | 12-04-2019 9:43
כבוד הרב כנראה בשוגג יחס שנתניהו מיוחס לגאון מוילנא אך אין זה נכון. הוא מיוחס לתלמידי הגאון מוילנא.
12
ביבי הוא לוי
אבל | 12-04-2019 13:08
יכול להיות שביבי צאצא של דוד המלך מצד אמו אם אם אביו או משהו כזה, אבל הוא משבט לוי מצד אבא של אבא שלו, כי אבא של אבא שלו היה לוי.
13
משל יותם
יותם | 12-04-2019 13:17
הלוך הלכו העצים למלוך עליהם מלך . ובסוף בחרו
14
כל אוויל עם זקן וכיפה קורא לעצמו רב
ירון | 01-05-2019 2:23
כל גזען דוחה, שמלא שנאה לכל השונה מימנו ובטוח שהוא קדוש פולט את הזבל שלו לאוויר העולם.