אתר הבית של המגזר הדתי
דואר אדום
זמני היום

תפילה בקבר הרב עובדיה: "ספרדי צריך להצביע ש"ס"

יו"ר תנועת ש"ס ושר הפנים אריה דרעי, פתח את יום הבחירות בתפילת שחרית מוקדמת על קברו של הרב עובדיה יוסף זצ"ל, מייסד תנועת ש"ס. הרב דוד יוסף: "יהודי ספרדי צריך להצביע ש"ס"

תפילה בקבר הרב עובדיה: "ספרדי צריך להצביע ש"ס"
  (צילום: יעקב כהן)

יו"ר תנועת ש"ס ושר הפנים אריה דרעי, פתח את יום הבחירות בתפילת שחרית מוקדמת על קברו של הרב עובדיה יוסף זצ"ל, מייסד תנועת ש"ס.

בתפילה השתתפו עשרות פעילים, הרב דוד יוסף והדיין הרב ציון בוארון. לאחר התפילה אמר הרב יוסף כי "יהודי ספרדי צריך להצביע ש"ס, זאת צוואתו של מרן".

דרעי הצטרף לדבריו והוסיף כי "כל מי שנמצא כאן, ובכל הארץ הולכים לעשות את שליחותך בעזרת השם ושלוחו של אדם כמותו. כשם שבחייך זכינו לקדש שם שמים כך נזכה בעזרת השם היום למלא את שליחותך ולקדש שם שמים ולהחזיר עטרה ליושנה".

בכל הסקרים שפורסמו בחודשים האחרונים, מפלגת ש"ס קיבלה 4-6 מנדטים. בתקופה האחרונה נרשמה התייצבות על 5-6 מנדטים, אך המפלגה הבהירו כל העת כי הם יקבלו מספר גדול של מנדטים מזה שמציגים הסקרים. בנוסף, במפלגה חוששים מ"שתיית" קולות של נתניהו לקראת סגירת הקלפיות.

(צילום: יעקב כהן)

(צילום: יעקב כהן)

(צילום: יעקב כהן)

תגובה חדשה * אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אסור, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע. נפגעת מתגובה? דווח לנו
4 תגובות - 4 דיונים מיין לפי
1
חילול כבוד המת
אישיהודי | 09-04-2019 8:23
.
2
בתור ישראלי ממוצא מזרחי - רק לא שס!!!
הדפוק | 09-04-2019 8:33
מפלגה שדרדרה את יהדות ספרד המפוארת שהלכו אחריה לחיים של בערות ותלות באחרים. תראו לי מקום אחד בצפון אפריקה שבו היהודים למדו ולא עבדו. שלא נחשבו למשכילים ומובילים באוכלוסיה המקומית. במקום זה למדו מובילי היהודים החרדים הספרדיים (ואני משתדל לא לומר רבנים) מהדרך האשכנזית החרדית הקלוקלת (צאצאיהם של אלה שנטשו את קהילותיהם באירופה הבוערת) לשמר את כוחם באמצעות יצירת קהל שבוי ועילג ה-נהרג באוהלו של מזגן. לעולם ועד לא שס!!!!!
3
בית הקברות
חיים | 09-04-2019 11:06
מותר לעלות לבית הקברות בחודש ניסן
4
הרבנים הולכים לבקש עזרה מע"ז אשר לא תושיע.
יפה יוסף | 09-04-2019 17:55
אין להם זכות לשבת בממשלה.ישתבח שמו.