אתר הבית של המגזר הדתי
דואר אדום
זמני היום

ראש הממשלה בנימין נתניהו בראיון לסרוגים: "אני מזהה סכנה"

ראש הממשלה בראיון לסרוגים. על הצהרת הריבונות: "הודעתי לטראמפ שנחיל ריבונות גם מחוץ לגושים". על הטלת הרכבת הממשלה: "זיהיתי את הסכנה בזמן" ומה באמת הבטיח לרב פרץ וסמוטריץ'?

ראש הממשלה בראיון לסרוגים: "אני מזהה סכנה"
  (צילום: חיים גולדברג/ סרוגים)

ראש הממשלה בנימין נתניהו בראיון לסרוגים לקראת הבחירות לכנסת ה-21: "מזה כמה חודשים אני אומר לאנשי טראמפ, אני מתכוון בקדנציה הבאה, אם אבחר בעזרת ה', להחיל את הריבונות לא רק על הגושים, מחיל את הריבונות הישראלית על כל היישובים, כולם ללא יוצא מן הכלל.

(צילום: אריאל ליבא | עריכה: ניסים פרץ)

אנחנו רואים שאתה עושה בליץ ראיונות, בסוף הגוש יקרוס ועם מי תרכיב ממשלה עם גנץ? "כרגע אם הליכוד לא יהיה גדול יותר מלפיד וגנץ יש סכנה אמיתית שמלאכת ההרכבה תוטל עליהם. למה? כי הנשיא ריבלין אמר, כדאי להקשיב לו, הוא אמר 'אם למישהו אין 61 ממליצים, אז אני אשקול ברצינות להמליץ על המפלגה הגדולה ביותר'. לנו אין 61 ממליצים, אתם יודעים את זה, לא כל מפלגות הימין ממליצות עלינו. תבדקו את זה. לא כל מפלגות הימין", כשהוא מרמז למפלגות מהימין.

הוא מסביר: "מספיקה אפילו אחת ואנחנו נוחתים מתחת, ואם אנחנו נוחתים מתחת מה קורה? אז מסתכלים על המפלגה הגדולה, וכרגע, זה לא יעזור, כולל מעכשיו בדקנו את זה, כרגע לפיד וגנץ מובילים עלינו בכמה במנדטים. אם אנחנו לא סוגרים את הפער ויטילו עליהם, אתם מתעוררים למחרת הבחירות ולפיד הוא ראש הממשלה", הוא מזהיר.

אם כחלון וליברמן שהם על אחוז החסימה נופלים זה מנדטים שאובדים לימין.

"יש מספיק מרווח, ואם אני נבחר אני אקח את כולם איתי, את כל מפלגות הימין. כרגע דבר אחד וודאי: אין לנו 61 ממליצים והם מובילים עלינו".

ממה אתה כל כך חושש? הם אומרים לך  שימליצו על בנימין נתניהו.

"סליחה לא. זה לא נכון, לא כולם אומרים ואין 61 ממליצים".

גם לבני גנץ אין.

"נכון, אבל אז בא הנשיא ואומר עיקרון, שאני חושב שהוא לא נכון וראוי לעשות, אבל אני לא יכול להגיד שהוא לא יעשה את זה. בא ואומר טוב אני אתחשב במפלגה הגדולה, זה יהיה שיקול חשוב מאוד אצלי. אוקי והמפלגה הגדולה, לפיד וגנץ מובילים עלינו. ולכן הדרך שאתה רוצה למנוע את זה – זה פשוט שאתה תוביל עליהם, אחרת יהיה כאן אסון". נתניהו מדגיש כי הוא לא מאשים את הנשיא: "אני פשוט מצטט אותו באופן עובדתי, אני אומר את זה כי אני חושב שהציבור לא שמע את הדברים הללו".

במעון ראש הממשלה (צילום: חיים גולדברג/ סרוגים)

התקשורת מנסה להרדים את מצביעי הימין

אני חושבת שמאז יום שישי הציבור הדתי הימני שומע את זה שוב ושוב ואולי הוא לא מצליח להבין על מה כל המהומה?

"ברור לגמרי אם אין לך 61 ממליצים והם עדיין מובילים, יש מי שאומר את זה והוא אדם חשוב והוא יטיל את זה עליהם. עכשיו תבינו מה אני עושה, ב-2015 אני התרעתי אז שציפי ובוז'י יהיו ראשי ממשלה וכתוצאה מהאזהרה הזאת של הרגע האחרון, נהרו רבים, ביום האחרון והצביעו לליכוד, וכתוצאה מזה מה שקרה שהליכוד הרכיב את הממשלה, כי באמת ציפי ובוז'י הובילו וקלקלנו להם.

התקשורת אז לא הבינה זאת, היא לא הבינה שינהרו לקלפיות מצביעי הימין והליכוד, ואז מה שקרה זה שהם אמרו בגלוי, הם הביעו שמחה ואמרו הנה בוז'י וציפי יהיו ראשי ממשלה, הפעם אותה סכנה כרגע, אבל בניגוד לפעם הקודמת היא למדה את הלקח, אז מה הם אומרים? הם מנסים להרדים את מצביעי הימין, הם אומרים: 'לא, זה בכיס. יש גוש' כשהם יודעים שאין לי 61. הם אומרים, 'לא, נתניהו מוביל', כשהם רואים בסקרים ואנחנו רואים בסקרים שהם מובילים".

אבל לפני כן, הכנסת את ציפי לבני ויאיר לפיד לממשלה שלך?

"מה זאת אומרת? מישהו כפה עלי אז, לצערי זה היה בנט, בא עם ברית אחים אני רציתי לקחת את החרדים והוא אמר בשום אופן לא. אני אומר לכם אני רציתי ממשלת ימין תמיד. כשלקחתי את לפיד זה נכפה עלי, לא רציתי אותו", הוא אמר.

סמוטריץ' לא מבין בריבונות

סמוטריץ' ואחרים מאשימים שאתה תקעת את הצעות החלת הריבונות: "אני שומע אותם הם באמת מבינים הרבה דברים, אבל בזה הם לא מבינים. ואגיד לכם גם למה, הם לא ישבו כאן, הם לא ישבו מול העולם, שמונה שנים הייתי צריך להדוף את מי שלחץ לחץ שלא היה על שום ראש ממשלה, קודם כל לעקור יישובים, לחזור ל- 67, בלמתי את זה. איך הוא אמר לי (אובמה)? 'אף לא לבנה', אבל בנינו גם בנינו. אחרי זה בשנתיים האחרונות עם ממשל טראמפ אישרנו 18 אלף יחידות דיור".

אתה לא עקרת? עמונה, מגרון. זה היה כתוצאה מהחלטות בג"צ, היה עמונה אז בנינו עוד יחידות דיור במקום".

עם דף ההכרה האמריקנית בגולן (צילום: חיים גולדברג/ סרוגים)

נתניהו התייחס להצהרת הריבונות: "לא עכשיו לקראת הבחירות, מזה כמה חודשים אני אומר לאנשי טראמפ, אני אומר להם, חבר'ה אני מתכוון בקדנציה הבאה, אם אבחר בעזרת ה', אני מתכוון להחיל את הריבונות לא רק על הגושים, אם אתה אומר גושים זה אומר שהפקרת 80 – 90 אלף איש שזו התכנית של לפיד וגנץ לפנות אותם, לעקור אותם. אני מחיל את הריבונות הישראלית על כל היישובים, כולם ללא יוצא מן הכלל. אעשה את זה צעד צעד, קודם כל בלימה, אחר כך בניה אחר כך החלת החוק, אבל את זה אני מעדיף לעשות לעשות עם הסכמה אמריקאית".

עמנו איבד את היכולת לזהות סכנה

"פעם אבי אמר שכל אורגניזם חי, כל ייצור חי חייב לזהות סכנה בזמן ואם לא – אסון קורה לך. עמינו איבד את היכולת לזהות סכנה בזמן והאסונות הגדולים ביותר פקדו את העם היהודי בהיעדר היכולת הזו. על איראן: אני זהיתי אותה". ובהמשלה לבחירות: "אני מזהה סכנה בזמן, אם לא התעשתו להצביע ימין ומי שחשב להיות שילך להצביע מיד ומי שיש לו פריבילגיה – אל תתלבטו, לכו עכשיו והצביעו לליכוד".

יש כלל אחד, שהתקשורת המגויסת השמאלית אומרת לכם דבר אחד תדדו לעשות את הדבר השני, כשהם אומרים לכם 'זה בכיס', 'יש גוש' כשאין גוש, 'יש 61', כשאין והליכוד מוביל למרות שהוא לא –  הם רוצים להרדים אתכם, רוצים שלא תבואו ותתנו את הקולות האחרונים לליכוד ואז תקום ממשלת שמאל".

מצאת טעות בכתבה? התוכן בכתבה מפר זכויות יוצרים שבבעלותך? נתקלת בפרסומת לא ראויה? דווח/י לנו
תגובה חדשה * אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אסור, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע. נפגעת מתגובה? דווח לנו
47 תגובות - 35 דיונים מיין לפי
1
ואם הנשיא יטיל על גנץ הוא יצליח להרכיב ממשלה?
לא ראלי | 08-04-2019 7:47
יתברבר כמה שבועות ויחזור לנשיא
ימין חדש = ימין חלש
יונתן | 08-04-2019 18:54
על בנט כבר אי אפשר לסמוך, ואני אומר את זה בצער רב (ואחד שהצביע לו פעמיים). עזבו את זה שהוא בגד במגזר, כמה פעמים כבר בן אדם מתקפל לפני ביבי לפני שירגיש בושה? את עמונה לא שכחנו!
ובא למדינה גואל
לעד ,לנצח. | 08-04-2019 14:36
אמן ,אמת ויציב ,ברוך שפטרנו מהשחיתות .
״חישוב פשוט״ אתה טועה
טעות בחישוב | 08-04-2019 12:44
נתת לכחול לבן, העבודה ומרץ 3 מנדטים יותר ממה שנותנים להם גם בסקרים הכי אופטימיים מצדם. גם כולנו סביר יותר יהיו על 4 מאשר על 5. ואין שום סיכוי שמרץ יושבים יחד עם פייגלין. בכל תסריט שלא יהיה, הימין מקים ממשלה. גם אם כחול לבן מקבלים 37 זה יבוא על חשבון העבודה. לכן, חשוב להצביע לימין החדש, שלא נקום עם ממשלת אחדות של הליכוד, גנץ והעבודה.
אתה טועה, זה חישוב פשוט
חישוב פשוט | 08-04-2019 10:57
34 כחול לבן +6 זהות ('גוש הימין מעניין את הסבתא שלי', ב6 מקומות הראשונים-4 אנשי שמאל) +11 עבודה + 6 מרץ + 5 כולנו ('לא מתחייב על מי אמליץ בטוח ביבי יבחר') או 8 רעם-חדש (מפלגה ערבית-יהודית) ויש כאן גוש שמאל מוצק מובטח בלי בלד ותעל הערבים ואפשר גם בלי ערבים בכלל...
2
אתה ביבי הסכנה הכי גדולה
גיא | 08-04-2019 8:45
אין יותר סכנה גדולה ממך.יאללה לך לכלא מושחת
הטימטום חוגג
אלי | 08-04-2019 11:30
כל האמבוש שעושים על הליכוד בסוף יתפוצץ לנו מול העיניים. ביב צריך להיות ראש הממשלה אם גנץ עולה הלך על חופש הביטוי הלך על כולנו. לא שכחנו איך כולם זרקו לכלבים את זכויותינו בגוש קטיף. לא עוד!!
3
מראיינים חובבניים וחצופים!
מוטי | 08-04-2019 8:58
לא מתואמים זעז ונכנסים לדברי רוהמ שוב ושוב. הזוי לגמרי. ולגופו של הראיון, ביבי שיחק אותה. הרבה דברים אם לא כולם שהציבור הדתי לאומי היה רוצה ביבי גם חושב לעשות, אלא שהוא בונה את המהלכים הגדולים שלו בצעדים מדודים. אנחנו לא חיים בבועה. ולכן ראשי המפלגות הפרובינציאלים לא מבינים זאת. ועם כל זה אני מצביע איחוד כי אינני רואה שגנץ ירכיב ממשלה.
4
ביבי
גברת | 08-04-2019 9:01
מאז ומעולם ביבי היה איש מכירות.כך הוא מנהל את המדינה.במכירות העיקר הוא למכור.זה מה שביבי עושה .פוגע באנשים שהקדישו את חייהם למדינה.מוכן לרדת הכי נמוך שאפשר העיקר למכור את הציבור .לא מעניין אותו האזרח .מה קורה איתו? מבטיח הבטחות שמעולם לא התכוון לקיים.מה שמעניין אותו זה השרדות אישית.
5
ביבי צ'או, ביבי צ'או, ביבי צ'או צ'או צ'או
משיח | 08-04-2019 9:09
ו
6
עכשיו בואו נהיה רציניים
התמים | 08-04-2019 9:22
על יסוד נסיון העבר ברור שנתניהו דואג לעצמו. הוא רוצה ליכוד גדול גם במחיר קריסת הקטנות כדי לאתרג את עצמו, אולי בממשלת אחדות עם גנץ. על סמך נסיון העבר גם ברור שנתניהו שקרן ולא יחיל ריבונות ישראלית מחוץ לגושים, וטוב שכך : האם אנו באמת רוצים להפוך כל היפרדות לבלתי אפשרית, כך שנקבל מדינה אחת ל2 עמים - עם מיליוני אזרחים ערבים ? מה יהיה עתיד המדינה בעוד 20 , 30 או 50 שנה ? ללא אזרחות לערבים זאת תהיה מדינת אפרטהייד מוקצה מחמת מיאוס. עם אזרחות לערבים - המדינה כבר לא תהיה מדינה יהודית כחזונם של מקימיה. אז מה באמת אנו רוצים ? עלינו לברוח מהחלת הרבונות שתהיה בכיה לדורות ונכדינו ישלמו את מחיר קוצר הראות שלנו. תתפכחו. אל תדחיקו ואל תדחקו את הבעיה לקרן זוית. הפיל נמצא בחדר - והוא גדול מאוד.
7
ביבי תותח אמיתי. מתלבט בין הליכוד לימין החדש
בנימין | 08-04-2019 9:43
בהצלחה לכולם מחר
ימין חדש = ימין חלש!
עוזיאל | 08-04-2019 18:55
רק ביבי
טב
לי | 08-04-2019 12:37
!
ימין חדש
אור | 08-04-2019 10:42
חדש
8
נתניהו צודק ומטעה
אבי | 08-04-2019 9:56
הוא מזהה נכון את הסכנה אבל מציג פתרון לא נכון בהכרח. אין הבדל בסוף אם נותנים את הקול לליכוד או לאיחוד מפלגות הימין מבחינת ההכרעה מי יהיה ראש הממשלה כי הרי סמוטריץ' לא יישב בכל מקרה עם בני גנץ, כנל גם בנט לכן אין שום בעיה להצביע לאיחוד או לימין החדש
כמה שאתה טועה
חזי | 08-04-2019 18:43
בנט ירוץ לממשלה עם גנץ אם הוא יבטיח לו מספיק, ולכן אסור להצביע לימין החדש. כולם באתר פה חושבים שגנץ איזה שמאלני, אבל זאת טעות. שמאלני לא היה שם את בוגי יעלון כל כך גבוה
9
שקרן
חן | 08-04-2019 9:58
לגבי 2013 ביבי משקר. הוא לא רצה את בנט , (ואפילו ניסה קואליציה בלעדיו עם החרדים והעבודה, שכשל). רק בגלל זה - בנט עשה ברית עם לפיד ואילץ את ביבי לקבל אותו.
10
ביבי מתי הצלחת לזהות סכנה?
אמי | 08-04-2019 10:43
לפני או אחרי מסעות השחיתויות שלך? מקווה שהחשבון יוגש לך בקלפיות מחר!
11
חשבתי שפה זה לא האתר של סמוטריץ
יואב | 08-04-2019 11:11
חושש מממשלה של גנץ, בנט וסמוטריץ
12
שקרן, מתלקק על קולות הימין האמיתי.
עמונה | 08-04-2019 11:28
שקרן, מתלקק על קולות הימין האמיתי. מנהיג פחדן ושקרן
13
כנסו כנסו..
לא שוכחים | 08-04-2019 11:30
כל האמבוש שעושים על הליכוד בסוף יתפוצץ לנו מול העיניים. ביב צריך להיות ראש הממשלה אם גנץ עולה הלך על חופש הביטוי הלך על כולנו. לא שכחנו איך כולם זרקו לכלבים את זכויותינו בגוש קטיף. לא עוד!!
14
הוא תמיד "מזהה סכנה" ספין נוסף של נתניהו
לא נכון | 08-04-2019 11:35
לדעתי גם ב2015 הוא ידע שהוא עומד לנצח וכנראה עמד על כ 26 מנדטים רק בגלל קמפיין הגוועלד שלו אנשים נפלו בפח והוא לקח מנדטים מהבית היהודי. אל תאמינו לנתניהו, מי שיש לו 61 ממליצים יהיה ראש ממשלה, ולנתניהו יהיו 61 ממליצים חלוקת המנדטים בגוש לא משפיעה על ההחלטה, לכן ככל שמפלגות הימין האמיתיות יהיו יותר גדולות כך נתניהו כשיהיה ראש ממשלה יסונדל לבצע מדיניות ימין אמיתית ולא כפי שהוא חפץ
לא נכון
אלרועי | 08-04-2019 18:48
בנט ושקד ירוצו לשבת עם גנץ, קראת את זה פה. אל תקשיב לספין- גנץ לא באמת שמאלני. שמאלני לא שם ככ גבוה את יעלון!
15
האיש ש-ק-ר-ן לא מאמין לו למילה. די רוצים ערכי
רוני | 08-04-2019 11:41
שקרן!
16
ספורי מעשיות
פופאי | 08-04-2019 11:42
כזבן כרוני, משמיע את מה שרוצים לשמוע. בין זה למעשים לא יהיה כלום כי אין כלום.
17
בחירות
בר מוח | 08-04-2019 12:13
מלאו לי 68 שנים בחורף זה, מאז שניתנה לי זכות בחירה, הצבעתי מחל או ימינה, אביך לימד אותך, שאם לא תבחין בסכנה, תהיה בצרה גדולה. - גם אבי אמר לי אותו דבר, ומתוך כך אני מזהה בך לאחרונה סכנה גדולה! שסוי, פלגנות, הטחת אשמות שווא במתנגדך מיתחרך, ותיקי חקירה בפרקליטות, הנוגעים לטוהר מידות שלך ושל בני משפחתך, ועל כן בחרתי שלא לבחור ליכוד, ואף לא כל מפלגת ימין אחרת.
18
לכול מצביעי הימין האידאולוגי
איתי | 08-04-2019 12:21
הצביעו הימין החדש. משום שיש חשש אמיתי שלא יעברו את אחוז החסימה. בלי הימין החדש אין גוש ימין. ולא משנה כמה הליכוד יהיה גדול
ימין חדש = ימין חלש
יחזקאל | 08-04-2019 18:57
מספיק חילונים אוהבים את איילת שקד, אין מצב שלא יעברו את אחוז החסימה. אחרי הבגידה שלו, אני על בנט כבר לא סומך!
ימין חדש = ימין חלש
יוני | 08-04-2019 18:46
1. הם עוברים את אחוז החסימה. 2. לא נמאס מבנט? עזוב את זה שהוא בגד במגזר, הצבעתי לבן אדם פעם, אבל ראבק, ביבי משפיל אותו שוב ושוב. פשוט אין לו עמוד שידרה. מעמונה באמת כבר שכחנו?
19
ריאיון מעולה אור ועטרה אתם תותחים
שחר | 08-04-2019 12:24
כל הכבוד
20
מה שצריך, זה 61 במפלגות הימין הבטוחות..
מישהו | 08-04-2019 12:43
(כלומר, כל גוש הימין, חוץ מפייגלין ואולי גם חוץ מליברמן]. הוספת מצביעים לליכוד ממפלגות אלה לא עוזרת לגוש ולסיכויי נתניהו להיות ראש ממשלה, ואם היא תפיל אחת מהן היא תזיק לו מאוד. מאידך, חיזוק יתר של הליכוד, מגדיל את היכולת שלו להקים קואליציה עם גנץ, ולזרוק החוצה את גוש הימין.
21
השקרן המתמיד
אבי | 08-04-2019 12:58
כמו ב2015 שהוא חזר בו מנאום בר אילן ויום!!!!!! אחרי הבחירות חזר בו מהחזרה.
22
שיכנע אותי, אני ליכוד.
יואל צור | 08-04-2019 13:29
כמובן
23
ולא שאלתם אפילו שאלה אחת על 4 אישומים נגדו?
ניקנור | 08-04-2019 13:41
אתם פשוט פראבדה עם כיפה
24
ביבי מזהה סכנה
גנץ | 08-04-2019 17:08
רק יומיים לפני הבחירות
25
יש סכנה גדולה והאיש הזה הוא הסכנה!
מפוקח | 08-04-2019 18:36
האיש הזה שעסוק רק בעצמו ובטובות ההנאה שלו - לא אכפת לו מאיש מאשר ממיטיביו ומשחיתותו.
26
אני מזהה סכנה: נתניהו!
חיפאי דתי | 08-04-2019 19:54
ראש וראשונה: מושחתים הביתה. לאחר מכן נדבר ימין או שמאל
27
הסכנה שתקשיבו לו
אבדימי דמן חיפה | 08-04-2019 19:56
ואז במקום להצביע למי שאתם מאמינים, תצביעו לאיש לא אמין!
28
רק ביבי יוביל בהצלחה
רק ביבי | 08-04-2019 21:00
מתי פעם אחרונה שראינו כל כך הרבה הצלחה וביטחון? רק מחל. רק ביבי.
29
למה הורדתם את הפסקה על שרה?
אביב | 08-04-2019 22:02
זה הסיפור האמיתי של הביקור שלכם בבלפור.
30
ביבי הוא גאון מהלך..
אוריה | 08-04-2019 22:42
ליכוד אחד גדול מול כל השמאל.
31
תעביר ממשלת זדון מן הארץ
עופרה | 08-04-2019 23:47
נוכל פנה מקומך
32
הבנאדם אשכרה משקר ומורח
מועתזזזז | 09-04-2019 2:06
1. לא בנט הכניס את לפיד בברית איתו. **בדיוק להפך** נתניהו עשה הכל כדי להשאיר את הבית היהודי בחוץ (כהרגלו בקודש) וכתגובה בנט עשה בחכמה כשנכנס לברית הזו עם לפיד ואז **לפיד הוא זה שהתעקש להיכנס אך ורק אם בנט נכנס** 2. הקשקוש על 'הרסנו בגלל החלטות בגצ לא יכול להישמע כי נתניהו הוא זה שמסכל, כבר שנים רבות (והרבה לפני שכחלון, התירוץ התורן, הקים את מפלגת כולנו) כל יוזמה לתיקון הקלקולים השערורייתיים שמובנים במערכת המשפט.. 3. גם הקשקוש על 'איפה שהרסנו, -בנינו במקום', הוא שקר מוחלט. הנפצות מספרים של יחידות שאישרנו לבניה שמאשרים בכל פעם שמחריבים יישוב אבל נרשם על הקרח בלבד. 300 היחידות שאושרו במקום גבעת האולפנה, מאושרות בכל חורבן מחדש ואין שום כוונה לעשות עם זה משהו, זו פשוט הונאה, הרב זלמן מלמד, שאיתו סוכמו הדברים לפני שנים, אומר בפירוש: 'נתניהו הונה אותי והוליך אותי שולל. 4. גם הטענה שמי שלא איפשר את העברת פסקת ההתגברות הם כחלון ואנשי כולנו היא שקר מטורף, נתניהו סיכל יוזמות, של יריב לוין, לשינוי הרכב הועדה למינוי שופטים ולהעברת פסקת ההתגברות כבר שנים לפני שכחלון הקים את מפלגת כולנו. הבנאדם אשכרה משקר בפרצוף בלי בושה ובלי למצמץ. הוא מתכנן להקים כאן ממשלת ליכודכחולגנץ.
33
עוטף כזה
אילן | 09-04-2019 7:18
מעניין לזהות סכנה....כבר עשר שנים הוא לא מזהה סכנה בעוטף עזה שתושביו חיים בגיהנום.
34
עוף כבר מספיק הרסת את המדינה ואזרחיה
בנימין | 09-04-2019 7:48
אלוף השקרנים שקרניהו צדקת מאד!! הצלחתם נ ה ד ר בבריאות סוף כל סוף תוחלת החיים בארץ עלתה ל 85, חיים של מי ? החולים שמחכים שעות וימים לטיפולים וניתוחים ? הקשישים שלא קונים תרופות? חולי סרטן שתרופותהם אינן בסל הבריאות? יש אתכם ויש כלל האזרחים ומה עם תושבי הצפון והדרום שנמאסו ונרמסו על ידי הליכוד ב ה נ הג ת ך המדהימה ? כלל הצלחותיך נראות כך הרסת את המדינה ואזרחיה,וגם את הליכוד !!! הפכת את חיינו למחול שדים ושקרים לך כבר ואל תשכח לקחת איתך את הפסיכולוגית וכפילך יאיר !!!! ואולי תזכור את מה שהתמידו לומר הקשישים דורשי טוב- תקח אחריות על מעשיך ולמרות שהתרגלת לשקר בקביעות , לפחות לעצמך תאמר את האמת.
35
ביבי
משה גואטה | 09-04-2019 11:04
ביבי ינצח כל השמאל שבו בשקט