יוגב: "אני יותר אוהב לקרוא למפלגה הבית היהודי"

ח"כ מוטי יוגב איחוד מפלגות הימין באולפן סרוגים: מייחל לפחות שמונה מנדטים למפלגתו בבחירות. תוקף את בנט: "מי שמתיימר להיות שר ביטחון מוכר לוקשים לגבי עזה" ורוצה תיק ביצועי בממשלה הבאה

יוגב: "אני יותר אוהב לקרוא למפלגה הבית היהודי"

ח"כ מוטי יוגב איחוד מפלגות הימין באולפן סרוגים: "צריך לחשב מסלול לגבי הופעתה הפוליטית של הציונות הדתית".

חשוב לציין כי הראיון מתקיים בטרם ההודעה הדרמטית של מציאת גופתו של זכריה באומל.

צילום ועריכה אוריאל ליבא

"אנחנו מייחלים גם לשמונה ולתשעה מנדטים מניין יהיה יותר טוב, 12 עוד יותר טוב. כמה שיותר יותר טוב צריך להמשיך להתאמץ", אומר יוגב.

כשנשאל מדוע הרב רפי פרץ מוסתר מקמפיין המפלגה אומר יוגב, "הרב רפי פרץ הוא יו"ר איחוד מפלגות הימין שאני יותר אוהב לקרוא לה בשם המקורי בית יהודי, הוא עומד בראשנו, לנו לקח כחודש וחצי להתאושש ממשבר ולהעמיד בראשנו אדם מאוד ראוי ולהתקדם קדימה, אז יש כמה דברים בתוך הקמפיין, בתוך ההסברה שאיחוד לאומי הוביל בהם, אל דאגה נסיים את מערכת הבחירות הזאת והרב רפי יעמוד בראשנו ונחזק את מה שדרוש חיזוק. כן, אנחנו צריכים לחשב מסלול ביחס להופעתה הפוליטית של הציונות הדתית, אבל יש רק מפלגה אחת שמייצגת נאמנה את ערכי הציונות הדתית: הבית היהודי,האיחוד הלאומי עם בלוק טכני עם עוצמה יהודית.

זה לא יכול להתפרק עם כל האינטריגות בפנים? "אני מאוד מקווה שלא, אנחנו כולנו נשתדל לתחזק יותר ויותר אחדות של המחנה הזה"

יש לנו סולם ערכים עצום", אומר יוגב בהם הוא מונה קודם כל את עם ישראל, חיזוק הפריפריה, זכויות הילד, התיישבות וביטחון ואיזונים בין בית המשפט לכנסת ועוד.

תוקף את בנט

נפתלי בנט עם הפרטנזיות שלו להיות שר ביטחון, עם טענה שהציונות הדתית איננה משפיע והוא הולך להיות א- מגזרי משום מה בשבועות האחרונים הולך כמקושש על הפתחים דווקא לציונות הדתית ומבקש את תמיכתה בו.

מי שמתיימר להיות שר ביטחון נותן פתרונות גם לגבי עזה וגם לגבי יו"ש פשטניים מידי, ניסיון להביא בכותרת שהכרעת החמאס יכולה להיעשות בלי כניסה קרקעית, אין מלחמות ורודים, בסרט מלחמה נגמרת בשעתיים, מוטב שלפתרונות בעזה יעסקו כאלו שמבינים ולא כאלו שמוכרים לוקשים.

הוא גורס שצריך היה לכנס את הקבינט, אך רומז שיתכן שעקב האחריות והדליפה מהקבינט אולי מוטב היה לא לכנס אותה והוא סומך על ראש הממשלה.

יוגב מכוון לקחת תיק ביצועי בממשלה הבאה, "מניח שאני יוכל לקבל תיק שלישי כשנקבל תשעה ועשרה מנדטים" ומכחיש את הדיווח שהוא רוצה את ראשות וועדת חו"ב, כפי שפורסם.

 

 

תגובה חדשה * אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אסור, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע. נפגעת מתגובה? דווח לנו
7 תגובות - 5 דיונים מיין לפי
1
בן גביר ראוי רהוט וידע לעשות שיימיג לשמאל
עמיר | 03-04-2019 20:48
אני בוחר טב
2
הדב עוד לא ניצוד אבל
התמים | 03-04-2019 21:43
כבר מחלקים את העור. איזו צורה לנו. נהג די9 כשר בממשלה. הרב פרץ הוא האיש הראוי היחיד בכל הרשימה. לצערי נכנע והסכים לשאת על גבו את החטוטרת של הכהניסטים. עכשיו צמודים אליו גזענים, שונאי המימסד, מי שרק רוצים להרוס את מערכות החוק, המשפט, החינוך, הצבא והמשטרה. חבל.
זו סתם סטיגמה בן גביר הוא עו"ד
א | 04-04-2019 9:50
כלומר חלק מהמערכת המשפטית סמוטריץ ופייגלין קיצונים לא פצות ממנו
3
הייתם בממשלה 4 שנים לא עשיתם כלום
שי | 03-04-2019 23:00
רק כחול לבן.
4
מוטי
צבמי | 04-04-2019 6:54
שכחת את התנהגותך כמחט השומרון, אנחנו לא שוכחים. לא מזמן השמצת את בנט ושקד באונס ואתה ממשיך להשמיץ. בושה וחרפה. בנט עולה עליך ב25 דרגות בלי בנט לפני 6 שנים לא היית ולא היית יכול להשמיץ. והיום גם ללא הקולות של בן גביר לא הייתם עוברים את אחוז החסימה. אז כדאי שתשתוק.
בנט מפצל את הימין כמו אמבה מתפצלת
א | 04-04-2019 9:52
פרש מהליכוד עם שקד רכב על התשתיות של הבית היהודי כמו טפיל ועכשיו שוב פיצל את הימין רק שזה לא ייגמר רע מזל שנתניהו לקח אחריות ושיקם את הבית היהודי
5
יוגב, מה יהודי בכנופיית האחים הכהניסטים שלך ?
אריק | 04-04-2019 10:35
הגיע הזמן שתעשה כבר תשובה.