כך מתכננים בסאטמר לעודד חרדים להחרים את הבחירות

בחסידות האנטי-ציונית סאטמר, מחפשים דרכים יצירתיות כדי לשכנע חרדים שלא לקחת חלק ולהשתתף בבחירות, ומתכננים ערב התרמה ענק למוסדות וחסידיות שיודיעו כי יחרימו את המדינה

כך מתכננים בסאטמר לעודד חרדים להחרים את הבחירות
  פוסטרים של סאטמר בריכוזים החרדיים

בחירות 2019 יתקיימו בשבוע הבא, ובחסידות האנטי-ציונית סאטמר, מחפשים דרכים יצירתיות כדי לשכנע חרדים שלא לקחת חלק ולהשתתף בחגיגה הדמוקרטית.

בבחירות הקודמות הציעו בחסידות מעטפה עם $100 למי שיפקיד את תעודת הזהות שלו ביום הבחירות ובכך תימנע ממנו היכולת להפתיע. הפעם, חשבו על רעיון גדול יותר וכוללני יותר.

לסרוגים נודע כי בחסידות הציעו למוסדות של הפלג הירושלמי וחצרות חסידות קטנות שעד עתה היו חלק מאגודת ישראל וקיבלו תקציבים ממשרד החינוך להתנתק לגמרי מתקציבי המדינה ולהודיע כי הם מחרימים את הבחירות ויאסרו על בני קהילתם להצביע. בתמורה לכך שיפיצו בגלוי שאין להם שום קשר עם המדינה הציונית, תממן חסידות סאטמר את המוסדות שלהם ובעיקר את מוסדות החינוך.

לצורך העניין מתכוונים בסאטמר לערוך יומיים לאחר הבחירות בארץ, ב-11 באפריל, כנס ענק באצטדיון ארתור אש – אצטדיון הטניס הגדול ביותר בעולם המכיל כ-24,000 מקומות ישיבה הממוקם בין ברוקלין לקווינס בניו יורק, כשעלות כרטיס כניסה נעה בין 360$ ועד 5,000$, ואלפיים אברכים בני חסידות סאטמר, התחייבו לגייס 1,000$ כל אחד. בסך הכל היעד לגיוס באירוע מסתכם ב-12 מיליון דולרים עבור המוסדות שיחרימו את המדינה.

הכנס עצמו, צפוי להיות מפגן אנטי ציוני, בו ידרשו לקהל ביידיש ובאנגלית רבני הפלג הירושלמי ורבני סאטמאר נגד רעיון הציוני בכלל, נגד שיתוף פעולה עם המדינה, התגרות באומות של ההתנחלות וגזירת גיוס בני ישיבות. ההתרמה צפויה לתדלק את ההפגנות נגד הגיוס בישראל, ולממן את המענקים לעצורים בחסימות הכבישים ובשאר המחאות נגד הגיוס.

מימין: דיבורים מפחידים של צדיק כל הדורות: ״כשהמשיח יגיע הוא יורה עם האצבע על היהודים (שלא כרעו לבעל – שזה ציונות) ויגיד ״אלו היהודים שקרבו את הגאולה השלימה״. עכשיו חלקך יכול להיות בזה"

משמאל: 3 דברים רבינו הקדוש אמר, שרשעי הציונים יעשו כדי שיהודים לא יכלו לחיות בארץ ישראל: א. גיוס בנים ב. גיוס בנות ג. חוק חינוך חובה. כל שלוש הגזירות בוערות!

תגובה חדשה * אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אסור, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע. נפגעת מתגובה? דווח לנו
3 תגובות - 2 דיונים מיין לפי
1
חקירה פלילית נגד גפני לחץ שלא לחקור רב ידוע
חקירה פלילית נגד גפנ | 03-04-2019 18:38
חקירה פלילית נגד גפני לחץ שלא לחקור רב ידוע מאנשי דגל התורה החשוד בפלילים... מבקר המדינה המליץ בפני היועץ המשפטי לממשלה לפתוח בחקירה פלילית נגד חכ משה גפני - כך נחשף בחדשות כאן 11. על פי הדיווח של מוטי גילת, הייתה חקירה או בדיקה במשרד הרווחה של אנשי המבקר, שהגיעו בשלב מסוים אל יחידת האכיפה, שם התברר להם כי במהלך חקירה פלילית של אנשי היחידה, להם יש סמכויות כמו למשטרה, הגיעו לרב ידוע שמקורב לדגל התורה, שנגוע בחשדות למעשים פליליים. הרב הוזמן לחקירה - ולא הופיע. הוזמן לחקירה פעם שנייה, ושוב לא הופיע. אנשי מבקר המדינה התחילו לבדוק מה קרה, ומה פשר הביטחון העצמי הזה, שהוא מרשה לעצמו לצפצף על אנשי מערכת האכיפה. מדווח גילת, כי התברר שחכ משה גפני, כך על פי החשד, הפעיל את קשריו במשרד הרווחה, פנה לבכיר מאוד במשרד וביקש ממנו לחלץ את אותו רב. יצוין כי על פי הדיווח הערב, נגד מעורבים אחרים באותו פרשה, הוגש כתב אישום בסיום החקירה, ממנה כאמור חמק אותו רב, על פי החשד בסיועו של גפני. בעקבות חשיפת החשדות, אותם הפנו אנשי משרד מבקר המדינה אל המבקר, הגיש יוסף שפירא את המלצתו ליועץ המשפטי לממשלה, אביחי מנדלבליט, לפתוח בחקירה נגד גפני שרי.
2
בִּמְהֵרָה בְיָמֵינוּ, שִׂמְחָה, לְאַרְצֶךָ,
בִּמְהֵרָה בְיָמֵינו | 11-04-2019 13:26
בִּמְהֵרָה בְיָמֵינוּ, שִׂמְחָה, לְאַרְצֶךָ, וְשָׂשׂוֹן לְעִירֶךָ: *גנץ, לפיד ,בוגי , ואשכנזי_ טסים במטוס... וגנץ אומר לטייס אני אזרוק שטר של 200 שח לשמח אדם אחד ! *אמר לפיד אני אזרוק 2 שטרות של 100 שח לשמח 2 אנשים ! *בוגי אמר אני אזרוק 4 שטרות של 50 שח לשמח 4 אנשים ! *אמר אשכנזי אני אזרוק 10 שטרות של 20 שח לשמח 10 אנשים.. *אמר להם הטייס אני אזרוק את ארבעתכם ביחד עם גפני מהמטוס לשמח 8 מיליון אנשים... בִּמְהֵרָה בְיָמֵינוּ ממש שִׂמְחָה לְאַרְצֶךָ וְשָׂשׂוֹן לְעִירֶךָ.
בדיחה חבוטה ומשומשת
ל | 14-04-2019 12:42
אומרים שחוש הומור זה דבר ש: או שנולדים איתו או שמתים בלעדיו. גם לספר בדיחות צריך לדעת איך.