ספר חדש: כל אחד והפייק משפחה שלו

לקראת יום המשפחה האחרון, גננות ומורים קבלו המלצה להקריא ספר על המשפחה החדשה. דבר זה עורר את זעמם של הורים ובעקבות כך, החליטו בארגון 'בוחרים במשפחה' לחבר ספר מחאה 'כל אחד והפייק משפחה שלו' שיחולק לבתי ספר ולגננות

ספר חדש: כל אחד והפייק משפחה שלו
  צילום: מתוך הספר של בוחרים במשפחה

בחודשים האחרונים נושא משפחה יהודית עלה לכותרות כאשר ארגון 'בוחרים במשפחה' פתח את הפתח לדון באחד הנושאים הרגישים ביותר. לפני יום המשפחה האחרון, נחשפו מאות גננות ומורים לבקשה מוזרה של אחת המפקחות בו היא קוראת להם להקריא ספר מיוחד לרגל ציון היום "כל אחד והמשפחה שלו". ההמלצה עוררה כעס רב בקרב הורי הילדים ואנשי החינוך.

בעקבות כך החליטו בארגון 'בוחרים במשפחה' להוציא ספר שיחולק בימים הקרובים לכל בתי הספר והגנים  'כל אחד והפייק משפחה שלו' במחאה נגד משרד החינוך שלטענתם- "פועל לשטיפת מוח של 'הליברליזם הקיצוני'".

הספר שחובר מטעם 'בוחרים במשפחה' נכתב כמעין פארודיה על המקור והספר שנראה כמו ספרון ילדים,מסריו מכוונים דווקא להורים אשר נגד המשפחות החדשות ונגד התנהלות משרד החינוך הפועל בכל כוחו להחדיר כי משפחה זה אבא ואבא או אמא ואמא ולא אבא אמא וילדים.

ארגון 'בוחרים במשפחה' אמרו: "משפחה זה אבא, אמא וילדים, ואין מקום במערכת החינוך, ובטח שלא בחינוך הממלכתי -דתי, לאג'נדות זרות שבהן התבוללות או משקי בית אלטרנטיביים הינם אופציה לגיטימית. מדינת ישראל צריכה להוות דוגמה בתחום המשפחה, ולא להיגרר אחר תרבות מערבית, כאמור, בימים הקרובים יחולקו מאות ספרים כאלה בסמוך למערכות החינוך הכללי והדתי כאשר הספרים יחולקו למאות ילדים ובדגש מאזור הדרום, אזור בו אחראית המפקחת ששלחה את המייל למאות אנשי החינוך".

תגובה חדשה * אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אסור, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע. נפגעת מתגובה? דווח לנו
4 תגובות - 3 דיונים מיין לפי
1
מה בעצם חדש פה?
עופר | 02-04-2019 17:03
היכן שיש אלוהים, יש בערות, שנאה וגזענות. כל זה בכל הדתות, כך ביהדות. עדיפה משפחה עם הורים דתיים מכים, מתעללים, פראזיטים שלא משלמים מיסים ולא עובדים. בקיצור, טפילים.
תגובה לעופר
יהודי | 04-04-2019 12:43
עברנו את פרעה, המן, אנטיוכוס, טיטוס, ניקולאי, היטלר, ועוד ועוד, ובה נעבור גם אנשים כמוך, עם הנצח לא מתרשם מאנטישמיות נבערת!
2
שיר תשובה לבוחרים משפחה
מלכי | 03-04-2019 14:44
בנר פורת ובוחרים משפחה, כל הכבוד ושכוייח!! שעמלתם רבות וכל כך קשה, לסדר לכולנו ת'מח ובעזרת הטפות, חרוזים, איורים והמון המון כוונה לימדתם את כל הציבור הרחב, מהי משפחה נכונה! צודקים לגמרי שילדים בגיל גן, וזה לא נתון לבחירה חייבים להכיר משפחה נכונה, בדיוק לפי התורה!! אי לכך, כאשר תחלקו בגנים, את ספרכם הנפלא אל תשכחו לאייר ולהוסיף את מה שחסר, במחילה את הפרק על אבא עם אלף נשים, שמרבית ילדיו לא הכיר ובכל מדינה ומדינה שכבש היו לו נשים למכביר ת'פסקה על אבות אחרים בתורה שלקחו עוד צעד קדימה והוסיפו פילגש אחת או יותר למשפחת אבא ואמא ואל תשכחו להוסיף כמובן! ת'אחות שחלקה בעלה וכן את החם שזינה מבלי דעת, וציווה להרוג ת'כלה וניתן להוסיף עוד מקרים למכביר, אך נראה לי שהובן הרעיון האם כדברכם אכן זה מחדל , או שמא זה רק ביזיון? אז אולי (ואני מצטטת אתכם) לא כדאי לדחוף לילדים בכח? סוגי משפחות אחרות דווקא בשטיפת מח? ואולי לא כל המשפחות שמופיעות בתורה מציגות לפעמים עמדה כה ברורה??? אז במקום להפיץ שנאה ולמצוא באחר ת'שחור תביטו נא קצת פנימה, נסו למצוא את האור ואולי, רק אולי תגלו, שאפשר להוסיף שמחה על אף ולמרות הסתייגותכם, בכל צורת משפחה? ממני אמא ואשה - שבחרה ליצור לה משפחה חדשה
3
חוצפה וגסות רוח
חיים | 04-04-2019 10:25
המאבק נגד הלהטביות נמצא באופן בלעדי בידי תנועת חזון ,הכוולת את כל החלק היותר בריא שבאומה הישראלית. דריסת רגל בתחום זה פוגעת בעבודת הקודש של התנועה ובכספים הרבים המגיעים לה. בושה שפוגעים בתנועה זו ובעבודת הקודש שלה!