אתר הבית של המגזר הדתי
דואר אדום
זמני היום

הצדעה למנהיגי החינוך ומורי המאה בחמ"ד

מנהל החמ"ד הצדיע ל-100 מנהיגי חינוך בטקס שהתקיים בהיכל התרבות במודיעין, ותעודות הוקרה למורים מ-8 מחוזות מרחבי הארץ. צפו בגלריית תמונות מהאירוע

הצדעה למנהיגי החינוך ומורי המאה בחמ"ד
  (צילום: שמעון ארביב /רפי מורי)

טקס מורי המאה של החמ"ד התקיים אתמול (שלישי) ביריית הפתיחה של שבוע החמ"ד עם הצדעה למנהיגי חינוך ופורצי דרך

וועדת הפרס בחרה השנה בין 900 מנהיגי חינוך מרחבי הארץ, שמתוכם נבחרו 100 מורים אשר "הצטיינו בעבודתם, גילו יוזמה חינוכית, חדשנית וייחודית ופעלו במסירות ובהתמדה למען קידום תלמידיהם".

הטקס התקיים בהיכל התרבות במודיעין בהשתתפות שר החינוך נפתלי בנט, מנכ"ל משרד החינוך שמואל אבוהב, הרב אבי גיסר – יו"ר מועצת החמ"ד, ד"ר אברהם ליפשיץ  – ראש מינהל החמ"ד.

הטקס המושקע עם לכל הזוכים ובני משפחותיהם, יחד עם אירועים מוזיקליים, אורגן על ידי סגניות מנהל החמ"ד אתי אורלב ומיכל דה האן.

במהלך הערב הנעימו את האווירה ההרכב המוזיקלי אדם צלי ולהקתו אנסבל שיר אדמה.

"מנהיגי חינוך,תודה על פועלכם – על הזכות להתחנך יחד כולנו – בבית חינוך כמשפחה. תודה על החינוך – על הנהגת התלמידים בסבלנות, במסירות נפש ובאהבה, ללימוד, למצוינות, לחינוך ערכי, לתורה ותפילה, לתורה עם דרך ארץ.תודה על המסירות – על עשיית לילות כימים במלאכת הקודשהברוכה .על כל עשייתכם ראויים הינכם להימנות עם "מורי המאה"!", כתבה סגנית מינהל החמ"ד אורלב לאחר הטקס.

"תודות,למנהל הכללי שמואל אבוהב שכיבד בנוכחותו את כל הטקס, לראש המינהל דר' אברהם ליפשיץ הוגה מצטייני המאה, ליו"ר ועדות הפרס במחוזות, למובילה מיכל דהאן סגנית ראש המינהל, ולצידה דר' זהבה לזרוביץ, לצוות המינהל המצוין יעל שבתאי אתי אפרים וסיאני בת שבע".

בטקס מורי המאה חולקו תעודות הוקרה למורים מ-8 מחוזות מרחבי הארץ: מחוז צפון, מחוז חיפה, מחוז מרכז, מחוז תל אביב, מחוז התיישבותי, מחוז ירושלים, מחוז מנח"י (מנהלת חינוך ירושלים), ומחוז דרום.

צפו בתמונות מהאירוע | צילום: שמעון ארביב /רפי מורי

אם בכתבה נמצאה טעות או פרסומת לא ראויה. דווחו לנו >
תגובה חדשה * אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אסור, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע. נפגעת מתגובה? דווח לנו