שבוע החמ"ד: רשימת זוכי מורי המאה תשע"ט

מנהל החמ"ד מצדיע ל-100 מנהיגי חינוך בטקס שיתקיים מחר בהיכל התרבות במודיעין: "הצטיינו בעבודתם, גילו יוזמה חינוכית, חדשנית וייחודית ופעלו במסירות ובהתמדה למען קידום תלמידיהם"

שבוע החמ"ד: רשימת זוכי מורי המאה תשע"ט
  מן הטקס בשנה שעברה. באדיבות המצלם

בטקס שייערך מחר (שלישי) בהיכל התרבות במודיעין, יוכרזו מורי המאה של החמ"ד ויוענקו פרסים למנהיגי חינוך מצטיינים.

מנהל החמ"ד מצדיע ל-100 מנהיגי חינוך "שהצטיינו בעבודתם, גילו יוזמה חינוכית, חדשנית וייחודית ופעלו במסירות ובהתמדה למען קידום תלמידיהם".

הטקס ייערך בהשתתפות מנכ"ל משרד החינוך – שמואל אבואב, הרב חיים דרוקמן, הרב אבי גיסר – יו"ר מועצת החמ"ד, וד"ר אברהם ליפשיץ – ראש מינהל החמ"ד.

בטקס מורי המאה יחולקו תעודות הוקרה למורים מ-8 מחוזות מרחבי הארץ: מחוז צפון, מחוז חיפה, מחוז מרכז, מחוז תל אביב, מחוז התיישבותי, מחוז ירושלים, מחוז מנח"י (מנהלת חינוך ירושלים), ומחוז דרום.

הטקס יתקיים ביום שלישי, י"ט באדר ב', בהיכל התרבות מודיעין, עמק דותן 49, מודיעין בשעה 15:15.

נבחרת מורי המאה לשנת תשע"ט

מחוז צפון:  אילה ארצי | אסתר חזון | אתי שמול | חיה ריכטר | יונית פדהאל |  הרב יעקב אדרי | יעקב קניגסברג | מירב לוי-אבורמד |  פאני סרויה | ציפורה (ציפי) ברדוגו | רחל טויג | שרה אוריאל | שרית סיבוני

מחוז חיפה: הרב אהרון פוגל | אתי טאוב | דליה תורג’מן | טובה צמח | יהודה יצחקי | יפית סמני | הרב יצחק סלצר | לאה דהן | לימור שושן | משה שלמה | פסיה רוזנברג בן בנימין

מחוז מרכז: ד”ר אהוד נהיר | אטלה ספוביץ | אפרת וייס | חגית ברקוביץ | יוכי ברנע | יונה אברהם | יעל לוי | יעל צדק | יעקב לברטי | לאה פילבר | נטלי רביב | סמדר שלום | שושנה לסר | תמי צאלון

מחוז תל אביב: הרב אבשלום מאירסדורף | איריס אשר | דליה אלזרט | זמירה סודר | חגית מרגלית | ליטל שישו | מאיר עם שלם | מיכל מרמרוש | מלכה מורדוף | סיון פלח-מכלוף | ציפי אושרי | רחל הופמן | שולה יצחק | תמר ברדה.

מחוז התיישבותי: אבנר (אבי) חניה | אירית וישניה | אסתי שפירא | הרב ד”ר דניאל גוטנמכר | יחיאל סיסו | מאיה דניאל | נורית אלבז | נעמי אבן-האור | שושנה טרפ | שמעון זרקא | שרה ויסמן.

מחוז ירושלים: הרב אהרון פאלק | אורלי אבוטבול | איילת אגרסט | דניאלה לייכטר | זהבה בן-אבו | יפה הלברשטט | מירב צמח | מירי ניקריטין | מישל סמילוביץ | סילבי-צביה בן נעים | עפרה פרידמן | פני בנגוסי | רפאלה הוכשטדט | שרי זכריה.

מחוז מנח”י: אילת מרציאנו | הרב אמציה לוי | דבורה שירה לופו | הרב דורון דויטש | זוהרה פרץ | חגית נסימיאן | מאיר קליינמן | נורית שלזינגר | נעמה לוין-קרמר | הרב עמרם דהן

מחוז דרום: הרב אביה אלבה | אסתר (אתי) עזריה | דניאל בן אריה | יוכבד (יוכי) בוסקילה | יעל (גודאי) סיבהו | הרב יעקב דרעי | ליאורה אמר | ליאורה כהן | ניצה חדד | רבקה בוטבול | שמחה חאייק | תמר ארביב | תמר זכריה.

 

 

 

 

תגובה חדשה * אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אסור, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע. נפגעת מתגובה? דווח לנו
תגובה אחת מיין לפי
1
כולם ייצביעו לו.
טיימינג. | 25-03-2019 12:16
.